ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

• 4.10.2013  14:00
    Alf (TV seriál) (1986)

Tenhle seroš už jsem neviděl pěknou řádku let. Vím, že byl vtipnej a Alfova posedlot kočkama byla k popukání. Z nostalgie 60 :)

• 4.10.2013  13:48
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

Další klasika krimi žánru, tentokrát anglická. Hlavní dvojice s jejich šéfem je nezapomenutelná. Za mě 80% :)

• 4.10.2013  13:44
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Kvalitní, vtipnej animák, na kterém jsem vyrůstal. Dnes mě sice už neosloví, ale když budu mít prcka, tak tohle je jasná voba :)

• 4.10.2013  13:42
    Columbo (TV seriál) (1971)

Taková klasika kriminálních seriálů, která má delší díly než je běžné. Na začátku člověk vidí vraždu i vraha a pak už je to jen o tom, jak Columbo zjišťuje kdo je vrah. Některé díly jsou hodně zajímavé. Za mě 60% :)

• 4.10.2013  13:37
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Tenhle krimi seriál mě nikdy nebavil. Monka sem hodně nesnášel, víc nesympatickej je mi snad už jen Dexter. Jedinej díl co mě rozesmál byl ten s tím leprákem. Za ten dávám alespoň 5%)

• 4.10.2013  13:32
    Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

Tohle mě nikdy nebavilo a ani vtipný mi to nepřišlo. Ta babka, co si hrála na spisovatelku detektivek byla fakt tragická a nudná. K tomu nemám co víc dodat. 0% :)

• 4.10.2013  13:25
    Řím (TV seriál) (2005)

Parádní hystorický seriál, který jsem shlédnul snad za týden. Opravdu skvělá atmosféra, povedená výprava a samá intrika a dokonce i nějaká řezničina. Hlavní obsazení se taky vydařilo. Pullo jako vraždící mašina, věrný přítel a i prostý člověk je věrohodně zahraný. Škoda, že to má pouze dvě série, ale zas jsou našlapaný vším, co k období, ve kterém se seroš odehrává, patří. Za mě 85%. Škoda, že je tu jen TOP 10 oblíbených seriálů :(

• 4.10.2013  13:15
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Takovej obyčejnej seriál, kterej sem dřív hodně nesnášel díky neustálému opakování a sledování mojí přítelkyní. Teď mi nějak nevadí a občas se na něj i rád kouknu (hlavně kvůli Alysse :D) Seriál má hrozný efekty, ale příběhově to na sebe dobře navazuje. Za mě takových 50% :)

• 4.10.2013  13:00
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

Nejsem pravidelným divákem tohoto seriálu, ale když nemůžu usnout, tak většinou každý díl dokoukám. Případy jsou většinou zajímavé a líbí se mi zde i propojení postav minulosti a současnosti. Určitě kvalitní seriál, kterému dávám 80% :)

• 4.10.2013  12:55
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Další českej seriál, kterej je pro mě to samý jako Růžová zahrada, Ulice atd. Protě pro mě odpad, kterej vůbec nemusím Za mě 0% :)

• 4.10.2013  12:52
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Místy i vtipnej seriál, ale to je u mě jak podle nálady, tak i podle toho co se v danném díle odehrává. Většinou je to spíš nuda, kterou si oje drahá polovička pouští v ložnici před spaním a usíná u ní. Já to většinou dokouknu u hraní na PC, nebo taky usnu :D Za mě tak 40% :)

• 4.10.2013  12:48
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Tenhle seriál jsem kdysi hodně žral. Nedávno jsem viděl nějakej díl a už mě to moc nebavilo. Určitě je to vtipnej seriál plnej parádních hlášek, hlavně od Sashy Mitchella, ale když pak v seriálu neni, už mě to tolik nebavilo. Z nostalgie a díky Mitchellovi dávám 50% :)

• 4.10.2013  12:38
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Parádní seriál, který se mi už sice okoukal, díky neustálýmu opakovaní a sledování mé přítelkyně, ale i tak se jedná o skvělý sci-fi seroš. Některé díly má slabší, ale to jse spíš vyjímka. Efekty jsou dobré a herecké obsazení již legendární. Za mě 90% :)

• 4.10.2013  11:08
    Chloé Wang: Every Day In Between (hudební videoklip) (2011)

Pěkná popová záležitost se zpěvačko a nyní i hereškou Chloe Bennet, která hraje Sky v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Za mě 70% :)

• 4.10.2013  10:59
    Chloé Wang: Uh Oh (hudební videoklip) (2011)

Taková normální popová záležitost se zpěvačko a nyní i hereškou Chloe Bennet, která hraje Sky v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Klip je nazpíván v angličtině a v mandarinštině. Za mě 50% :)

• 1.10.2013  21:39

Tak u tohohle animovanýho kraťasu jsem se hodně bavil. Akcí našlapanej filmek paroduje (nebo kopíruje) filmy jako Black Howk Down a hry typu Call of Duty. Rozhodně to neni pohádka pro děti i když králíčci jsou roztomilý a místy vtipný. Je zde spousta krvavé akce doprovázené drsnou mluvou. Zpomalené záběry zdůrazňují střelbu, výbuchy a zabíjení zlých velbloudů. Grafika je opravdu parádní a hodně detailná. Příběh je jen o tom, jak králíčci (US arma) zachraňují civilisty z nepřátelské základy (velbloudi jsou talibanci). Nic víc zde neni. Celý filmek doprovází hodně povedená hudba, která vtáhne do děje. Za mě 80% :)

• 30.9.2013  22:17
    Pot a krev (2013)

Hodně povedenej filmek o kulturistech, kteří jsou tupý jako prase a chtějí zbohatnout. Jejich vůdce je Lugo, který vymyslí plán, jak k tomu rychle přijdou. Pak už je to mazec, že člověk nechápe, že je to podle skutečné události. Je zde spousta vtipných pasáží, u kterých jsem chcípal smíchy. Rock opět nezklamal a předvádí fantastický ksichty a jako moc nemylsící kulturista v roli sedí jak prdel na hrnci. Nějaká akce tu je taky, ale o tý film moc neni a tak překvapí, že to natočil Bay. Wahlberk se taky vytáhnul a jeho hlášky nemaj chybu. Prostě celkově suprovej filmek, kterej se musí prostě vidět, protože ani nejde pořádně popsat, co je to za dílo :D Za mě 100% :)

• 30.9.2013  22:04
    UFC 165: Jones vs. Gustafsson (TV pořad) (2013)

Healy (10) vs. Nurmagomedov 4,5* Parádní svižnej zápas. Škoda že to nebylo ukončený nějakou peckou. Poslední takedown je parádní. I nějaká krav protekla.......... Philippou (7) vs. Carmont 3* Většina zápasu se odehrává na zemi. Je zde pár pokusů o submisi a celkově je to jednostranej zápas. Vítěz si to zasloužil........... Shaub vs. Mitrione 4,5* Parádní zápas, kterej je většinu času strikovej, ale ukončenej submisí. I nějaká krev tu je .............. Barao (ic) vs. Wineland (4) 4,5* Další skvělej zápas ukončenej luxusní otočkou přímo do hlavy. Prostě parádní KO/TKO............... Jones (c) vs. Gustafsson (1) 5* Neskutečnej strikovej zápas. Oba borci předvedli ukázkovej zápas o titul. Jones dostal konečně rovnoceného soupeře. Otočka loktem do hlavy byla mazec. Zápas je plnej parádních úderů, kopů, kombinací, prostě všeho, co ke strikerům patří. Po dlouhý době úžasnej zápas o titul a doufám, že bude odveta a stejně kvalitní jako tento fight. Jasných 100% :)................... Delorme vs. Caceres 3,5* Pěknej zápas odehrávající se většinou na zemi se spoustou pokusů o submisi.................. Celkově pěknej event kterému kraluje hlavní zápas večera. Za mě 90% :)

• 30.9.2013  00:32
    Geokjungmaseyo, gwishinibnida (TV seriál) (2012)

Zajímavej filmek, kterej dokáže pobavit a i rozrsmutnit. Hlavní dvojice je hodně povedená. Ošklivej prosťáček a kráska v podobě ducha jsou sehraní a nenudí. Hudba je taky pěkná. Filmek je hodně odpočinkovej a mě utekl jako voda, nějak jsem ani neměl čas nic předvídat. Za mě 70% :)

• 29.9.2013  00:18

Jeden z nejlepších Seagalových filmů vypráví příběh pomsty člověka, který přišel o rodinu a sám se probudil po sedmi letech z komatu. Příběh je sice jednoduchý, za to je zde spousta kvalitní akce, kvalidních bitek a Seagalova Aikida. Film provází i spousta skvělých, nezapomenutelných hlášek. Pro mě už je to klasika žánru a dávám jí 100% :)

• 28.9.2013  17:06

Třetí božská relikvie se určitě povedla. Jackie sice neválí tak jako za mlada, přesto je na co se koukat. Dokonce jsou přidány i rubačky jeho pomocníků, kterým úřaduje dívčí souboj. Ve filmu je i spousta vtipných scén a odkazů na předchozí díly. Začátek, kdy Jackie uniká před vojáky, je luxusní. Jediný co bych u filmu změnil, by byla délka filmu, aby to bylo svižnější. Za mě 85% :)

• 27.9.2013  19:55
    Bruce Springsteen: Wrestler (hudební videoklip) (2008)

Parádní klip ke skvělému a dojemnému filmu Wrestler. Za mě 90% :)

• 27.9.2013  19:36

Lineker (7) vs. Maria 4* Pěkný svižný zápas ukončený TKO.......... Leites vs. Watson 4,5* Tenhle zápas se mi hodně líbil. Po dlouhý době i dost krvavej........... Moraes vs. Mangy 4* Krátkej zápas ukončenej submissí............. Ferreira vs. T. Santos 4,5* Hodně krátkej zápas s parádním ukončením submissí. Ukázková guillotine choke.............. Nunes (7) vs. Gaff (10) 4* Pěknej rychlej ženskej zápas ukončenej TKO........... Machida (1) vs. Davis (7) 3,5* Tenhle zápas mě spíš zklamal. Machida byl hodně pasivní. Celkově to bylo technický a hodně o tom co udělá protivník. Vítěz si to těsný vítězství zasloužil......... Aldo (c) vs. Korean Zombie (5) 4* Zase spíš technickej zápas. Škoda toho ramene, mohlo to být i zajímavější........... Celkově zde neni zas nic co by utkvělo v paměti. Nejvíc se mi llíbil zápas Leites vs. Watson a Ferreirova guillotine choke. 80% :)

• 27.9.2013  18:56
    Eminem feat. Rihanna: Love the Way You Lie (hudební videoklip) (2010)

Parádní videoklip se skvělým obsazením. Za mě 90% :)

• 25.9.2013  09:41
    Ostrov smrti (2003)

Obyčejnej film, ve kterém se novomanželé vydají na dovolenou do opuštěné chaty. Z týpka se nakonec vyklube násilník a manželka se pokouší z utéci....... Když jsem viděl vilm poprvé, tak mě docela zaujal. Teď ho dávaj v TV tak často, jako y to bylo nějaký vele dílo. Na jedno vidění ok, víc od toho nelze čekat. Za mě 30% :)

• 24.9.2013  16:48

Pěkný, místy dojemný, místy vtipný fimek uplynul svým pomalým tempem jako voda. Hlavní dvojice je opravdu parádní a herecky bezchybná. Al Pacino sází jednu hlášku za druhou a Walker je zas hodně uvěřitelnej. Není to kdoví jaká akční jízda, zato vše dává smysl díky dobře napsanému scénáři. Mě se fimek líbil na 70% :)

• 24.9.2013  13:11

Pacific Rim je klasickej blockbuster, ve kterém nechybí klasický věci jako jednoduchej příběh, nespočetněkrát ohranej příběh, tupý diaogy atd.... Na druhou stranu je film našlapanej skvělou akcí, skvělýma efektama a hlavní postavy jsou dobře obsazené. Občas padnou i nějaký ty hlášky a o vtipný scény se starají dva ne zrovna normální vědátoři. Film je něco jako Transformers vs. Godzilla. Roboti i monstra jsou výborně udělané a člověk by si mohl říct, že se to někde děje. Efekty jak vizuální, tak i zvukové jsou opravdu lahůdkové. Pro mě prostě parádní film na odreagování. Komu se líbila loňská Battleship a má rád takovýhle výplachy, určitě nebude zklamanej. Za mě 90% ;)

• 23.9.2013  23:22
    Osudný omyl (1993)

Hodně průměrnej filmek, kterej mě moc nezaujal. A. Silverstone byla docela zajímavá, ale i tak jsem se u toho dost nudil. Podobných filmů a příběhů je plno a i zajímavěji natočených. Za mě 30% :)

• 23.9.2013  17:30
    Riddick (2013)

Třetí díl o antihrdinovi Riddickovi jde ve šlépějích prvního dílu a podle mě se návrat vydařil. Začátek filmu vysvětluje události, které jsou příčinou Riddickova ocitnutí se na opuštěné planetě plné krvežíznivých potvor. Poté následuje přežívání na planetě, kde nechybí souboje s potvorama a jedno ochočení celkem roztomilého pejska. Pak už je to klasickej masakr, přiletěj lovci odměn a jdou po našem hrdinovi, celý se to zvrtne a nastoupěj potvůrky. Občas tu prolítne sem tam nějaká vtipná scéna, hlášek taky neni málo a celkově je opravdu na co se dívat. Atmosféra je zde temná i kyž o napětí to zrovna moc není. Efekty jsou hodně povedený (až na lety s motovznášedly, ty mi přišly odfláknutý), potvory jsou nápaditý a taky hodně dobře udělaný. Vinovi opět role sedla a ostatní byli taky v poho. Mě osobně Riddick nezklamal a pěkně jsem se u něj bavil. 85%:)

• 23.9.2013  13:49
    Stoker (2013)

Na tento film jsem slyšel dva protikladné názory a tak jsem čekal, ke kterému se po shlédnutí přikloním. Bohužel k tomu zápornému. Celý film mě vůbec nezaujal a navíc jsem se u toho celkem nudil. Pár scén je sice zajímavých, ale celek mi přijde zbytečně se táhnoucí a bez jakéhokoliv napětí. Filmek má hodně zvláštní atmosféru, celkem zajímavé obsazení a pěkný hudební doprovod. Celkově to není film pro mě a mnohým se může pojetí líbit. Za mě 20% :)