ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín

1 20 38 57 72 73 74 75 následující >>
    • 6.12.2011  00:33

Výborný sci-fi horor, na který skvěle navazuje původní Věc z roku 1982. Vše sedí skoro dokonale. Jak jsem od toho moc nečekal, tak jsem příjemně překvapen. Za mě 90% :)

• 6.12.2011  00:27
    Warrior (2011)

Výborný film z prostředí MMA u kterého jsem se náramně bavil. Tento film není jen o bitkách v kleci, ale hodně o vztazích mezi otcem a bratry, kteří byli od sebe v mládí odděleni po rozvodu rodičů. Celý film postupem stopáže graduje v intenzivní citový zážitek, a člověk musí fandit oběma bratrům, nejen v boji, ale i cestou k vzájemnému porozumění. Skvělá hudba se do filmu náramně hodí. Hlavní dvojice i jejich filmový příbuzní zahráli své role opravdu úžasně. Souboje jsou pěkně natočené a kupodivu se sem hodí i občas hodně rychlá kamera, která zde má svůj styl. Pro mě nejlepší film roku 2011 a taky nejlepší film z prostředí MMA. 100% a zasloužené přidání do TOPky :)

• 13.11.2011  23:55
    Colombiana (2011)

Pro mě pěknej film u kterého jsem se bavil. Dávám 85%

• 13.11.2011  23:49
    Freerunner (2011)

Celkem pěkný film. Za mě 60%.

• 13.11.2011  23:47
    Žena (2011)

Tak tento film mě moc neoslovil. Za mě 30%

• 11.11.2011  19:04

Film je dobrým nástupcem druhého dílu. Za mě 70%

• 4.11.2011  02:12

Mě se tento animák hodně líbil. Za mě 75% :)

• 4.11.2011  01:45

Výborný nástupce prvního Krvavého sportu. Soubojů v aréně je tam o dost víc jak v jedničce a jsou i pěkně udělané. Dokonce se tam v jednom fightu objevila moje oblíbená Capoeira :) Daniel Bernardt v hlavní roli super. V některých záběrech bych si ho i spletl z van Dammem. Hlavní záporák mi tam moc neseděl (Hold na Bolo Yeunga jen tak někdo nemá). S dnešními filmy jako Undisputed 2 a 3 se to nedá srovnávat. Dnes už je v dobrých Martial Art filmech choreografie soubojů trošku jinde, ale i přesto je to pro mě skvělý film a dávám 86%. :)

• 4.11.2011  01:34

Výborný Martial Art film je skvělými bojovými scénami. Dnes již klasika žánru, kterou jsem od svého dětství viděl mnohokrát. Jean Claude a Bolo Yeung byli v tomto filmu skvělými soupeři. Za mě hodnotím 100%. :)

• 1.11.2011  21:54
    Wu xia (2011)

Zajímavý film s Donnie Yenem. Není to klasický akční film s bojovým uměním, jak jsem čekal, ale spíš detektivní film. Těch pár bojových scén, co se zde vyskytnou, je pěkně propracovaných. Za mě film 80%. :)

• 28.10.2011  22:31
    Věk draků (2011)

Tak tento film není nic světobornýho, ale já osobně bych ho do odpadu nedával. Pro mě tak 45% :)

• 11.10.2011  11:43

Pěkný filmek s neokoukanou zápletkou. Za mě 75% :)

• 11.10.2011  11:40

Jednička má lepší atmosféru. Dvojka už je taková klasická vyvražďovačka, ale proč ne. Na relax vyhovující. Za mě 60%

• 10.10.2011  21:23
    Podraz (2011)

1* za B. Willise a Randy Coultura. Jinak film o ničem. Za mě jen 10%

• 2.9.2011  00:13
    Mortal Kombat: Legacy (TV seriál) (2011)

Tak mě se všech devět epizod líbilo. V některých je akce míň v některých víc. Škoda jen, že neni víc dílů, které by ukázaly i osudy a vzniky dalších postav z Mortal Kombat Universa. Třeba se jich v budoucnu dočkáme :) Kevin Tancharoen by si rozhodně zasloužil šanci na celovečerňák. Za mě 90%

• 15.4.2011  08:05
    Rio (2011)

Dlouho sem se v kině tak nezasmál jako u Ria. Pro mě nejvtilnější animák zaposledních několik let. Za mě jasných 100%

• 19.2.2011  20:25

Třetí díl je naprosto skvělej, i když to s předchozími dvěma nemá společné herecké obsazení. Opět je tu skvělej humor, pěkné akční scény. Kdlidně bych bral další díl v takovémto tempu. :) Pro mě jasných 100%

• 19.2.2011  20:23

Dvojka mě vůbec nezklamala, ba dokonce se mi i v některých věcech líbila víc než :) Za mě 96%

• 19.2.2011  20:13
    Jopok manura (2001)

Skvělej film u kterýho jsem se hodně bavil. Super akce, humor i nějaká ta dojemná scéna. Pro mě prostě super :) Za mě 95%

• 8.2.2011  20:25
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

pěkná sračka!!!!! 0%

• 29.7.2010  20:28
    Predátoři (2010)

Paráda. Návrat ke kořenům predátora. Místy okopčená jednička s Arniem, ale i tak se podle mě filmek povedl. Za mě 80%

• 7.7.2010  16:39

Pěkně našláplej filmeček. Lateef opět borec jak svin. Rozhodně bych se nezlobil za celovečerňák s Whitem, Crowderem. Mohl by přibýt i Adkins :) Za mě 90%

• 6.6.2010  13:18

Vynikající film z 90. let který nepostrádá humor a skvělé akční scény. Rutgeru Hauerovi Role Harleyho Stonea sedla skvěle. Můj nejoblíbenější film s tímto hercem, který se mi nikdy nezprotivý. Za mě 86%

• 5.6.2010  10:38

Podle mě je to jeden z nejlepších filmů natočených podle hry. Celý film se odehrává v krásném a pestrém prostředí. Obsazení filmu se taky povedlo a i když jsem Gyllenhaalovi vůbec nevěřil, že by Dastan v jeho stál za něco, tak jsem se mýlil. Prince ztvárnil na výbornou. Princezna Tamara je v podání Gemmyopravdu krásná a parádně zahraná. Záporák je taky hodně povedený a věrohodný. Ve filmu není zas tolik akce a ani tak moc kaskadérských (parkourových) parádiček jako ve hře, ale zas to má pěkný plynulý příběh, na který se mi pěkně koukalo a u kterého jsem se nenudil. Efekty jsou parádní a je na co se koukat. Proměny času jsou vždy suprově udělaný. Všechno dění dolaďuje pěkně vytvořený soundtrack. Za mě 95% :)

• 27.5.2010  13:34

Dvojka je luxusní ale trojka ji překonává. Co tam ty borci dokazujou to je paráda. Boyka je prostě král!!!!! Z filmu se stala v okolí mých kamarádů skutečná legenda. Není snad chvíle, kdy někdo z nás nezahlásí nějakou větu z tohohle pro mě kultovního filmu. Tohle je opravdu dokonalost. Jasných 100% :)

• 8.5.2010  13:24
    Wrestler (2008)

Mickey to zahrál skvěle. Škoda, že nedostal Oskara. Zasloužil by si to. Za mě 95%

• 8.5.2010  13:16
    Nováci (TV seriál) (1995)

Trapárna jako storo všechno, co natočí Nova. 0%

• 7.5.2010  16:24
    Icarus (2010)

Pěknej akční film, kde zas Dolphy vypadá drsně. U filmu sem se bavil. Jen tak dál :) Za mě 75%. :)

• 25.7.2009  00:03
    Komando (1985)

Komando je vůbec první film, kterej jsem viděl na již legendární VHSce a okamžitě jsem si ho zamiloval. Film neni nic jinýho než jedna velká akce, která má i spoustu chyb (jako např.: Odřený, neodřený a zas odřený porshe, nebo když vybuchujou granáty, jsou vidět vystřelovací plošiny) I přes chybky je akce hodně našláplá a poslední zhruba půlhodinka je jedna velká střílesí akce zakončená parádním (i když dnes spíš zastaralým) soubojem na nože. Krom akce zde padají i spousty hlášek, které znám na zpaměť. Je škoda, že na originál DVD je až druhej dubing, kterej už taky začínám mít zažitej, ale furt to neni ono. (když nebudu počítat jednohlasnej, tak byšel ještě jeden, kde ty vtipy maj větší sílu jako např.: Nedošla ti pára, Bennete?) Dokonce u nás film vyšel ve dvou verzích. Jedna je ořezaná od krvavých scén a chybí tam hlavně záběry kulek vnikajících do těl a i useklá ruka mačetou. Arnold je v roli bývalého plukovníka Johna Matrixe dokonalej stroj na zabíjení, kterýmu nevadí ani desítky protivníků, když jde zachránit svojí unesenou dcerku. Parádní hudba filmu skvěle dokresluje atmosféru. Obsazení filmu je parádní a postupná likvidace hlavních záporáků stylová a většinou doplněná nějakou tou hláškou. Arnie není Willis, tak má i po brutálním masakru jen pár krvavých šrámů. Film je hodně přehnanej a podle mě je to větší řežba než konkurenční Rambo, ale já to tak mám rád. Komando o jednom muži je prostě best. Tento film byl můj úvod do světa akčních filmů, a i nejen tím se pro mě stal jejich ikonou a Arnie nejlepší akční hvězdou. Pro mě prostě nejlepší z nejlepších. Viděno za ta léto nesčetněkrát a určitě tak bude i do budoucna. 100% :) PS: tady je pár vynechaných a rozšířených scén http://www.youtube.com/watch?v=uOxql3dSEaw

1 20 38 57 72 73 74 75 následující >>