ConanVJ

ConanVJ

Václav Jásek

okres Kolín


44 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Spartakus (TV seriál) (2010)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Vynikající seriál, který má výbornou výpravu a na seriály nevídané efekty. Je jen škoda, že se seriál nedržel o něco víc předlohy nejen kvůli vynechaným charakterům, ale i kvůli rozpočtu v prvních sériích, kdy to mohlo být velkolepější. Místy je seriál i dost uspěchaný ve smyslu, že se přeskakuje z místa na místo během vteřiny a v ději uběhne i několik měsíců (hlavně v posledních sériích). Díky tomu vzniká dost nelogičností. Konec seriálu mě osobně nevadí a užil sem si ho......... A ty draci, nejlepší bestie jaké jsem kdy viděl a to je to "jen" seriál. Za mě 100% :)

 • poster

  Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

  Skvělý sfi-fi seriál, který mě chytl nejen akcí, ale i řešením problémů, které flotila řeší. 90% :)

 • poster

  Haló, haló! (TV seriál) (1982)

  Skvělý seriál, který mě vždy rozesměje. Klasika, které dávám 100% :)

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

  Skvělý seriál, který dokonale přiblíží hrůzy války. Skvěle natočené, místy hodně brutální a krvavé. Člověk si během seriálu oblíbí spoustu postav a prožívá s nimi strasti a nakonec i radost, že je po všem a že přežily. Za mě 100% :)

 • poster

  Arrow (TV seriál) (2012)

  Seriál Arrow mě mile překvapil. Celkově jsem čekal superhrdinskou splácaninu jako Smallvile se slaboučkými efekty, nezajímavými postavami a bez pořádné akce. Tím větší bylo překvapení, když jsem si pustil pilotní díl. Seriál se odehrává ve dvou dějových linkách. Ta hlavni je o Oliverovi Queenovi, vedoucím dva životy (Společenský, kde chce působit jako rozmazlený boháč a druhý mstitelský jako Kápě) a vedlejší neméně důležitou zobrazenou ve vzpomínkách (přežití po ztroskotání na ostrově, kde je týrán a následně cvičen v různých bojových situacich). Jako ve všech seriálech i tady je to hodně o dialozích, vztazích a ostatních věcech. Když však přijde akce, je to jako by člověk koukal na film v kině. Je temná, pěkně sestříhaná a efekty jsou povedené. Seriál je plný zvratů a napínavých ukončení, které nutí diváka očekávat každou novou epizodu. Poslední dva díly jsou opravdu hodně působivé. Pro mě je i velké plus, že má seriál 23. epizod, což je pro mě v dnešní době u takového parádního seriálu opravdu raritou. Herecké obsazení mi hodně sedlo. Role zlých, dobrých a tajemných postav jsou vyvážené a kolikrát jejich vývoj překvapí. Pro mě po shlédnutí první série skvělá záležitost, kterou si rád přidávám do oblíbených seriálů. Už teď se nemohu dočkat, co pude dál. 1. série 100% :) 2. série 100% :) 3. série 100% :)

 • poster

  Banshee (TV seriál) (2013)

  Tak mám za sebou první sérii a musím říct, že je to peckový seriál a hodně mě překvapil. Je zde spousta syrových rvaček, přestřelek, sexu. Každý díl je zajímavý a konec každého dílu nutí diváka těšit se na další (Pozor po titulcích je vždy ještě kousek seriálu, o čemž jsem při prvotním sledování bohužel nevěděl). Herecké obsazení je parádní. Hlavní hrdina, no spíš antihrdina, je dobrá mašina na zabíjení, která se s nikým nepárá. Šerif v tomto podání mě hodně překvapil. Bývalá přítelkyně je plná překvapení....... a tak by se dalo popisovat všechny, jak dobráky tak i záporáky. Prostě hodně zajímavý, svižný seriál, který mě hodně pohltil. Za mě 1. série 100% :) Druhá série taky pecka a přijde mi, že se ještě víc přitvrdilo hlavně v krvavém násilí. 2. série 100% :) 3. série 100% :) 4.série 100% :)

 • poster

  Pod černou vlajkou (TV seriál) (2014)

  Black Sails nebyl mnou nikterak vyhlíženým seriálem a nebýt hry AC4, tak bych ho asi přehlédnul. Když už byla nálada na něco pirátského, tak mi přišel tento seriál vhod. A mile mě překvapil. Hned na úvod prvního dílu je pěkná bitva na lodích s parádními efekty. Každý díl mě víc a víc přitáhnul a i konce jednotlivých dílů končili tak, že se člověk hned těšil na další díl. Stejně jako Spartacus, ani zde televize Starz nešetřila násilím, erotickými scénami a jadrnou mluvou. V seriálu se furt něco děje a zvratů je zde jako máku. Intriky, podvody, ale i bitky jsou zde rozsáhlé a ani na okamžik první série nenudí. Jediný mínus pro mě je že má série jen osm dílů a končí v nejlepším. Obsazení je parádní a nevidím zde žádný metrouše jak zde někteří chytráci píší. Ať žije Černovous :D:D První sérii dávám 100% :) Druhá série 100%. Třetí série 90%.

 • poster

  Daredevil (TV seriál) (2015)

  Seriál nabušený skvělou akcí (ani Scott Adkins by se nemusel stydět za zdejší výkony), hodně krvavými scénami a celkově temnějším pojetím, než jsme u Marvelu zvyklí. Takhle nějak bych si představoval třeba Punishera. Obsazení hlavních hrdinů se taky skvěle vydařilo a dokonce i W. Fisk má zatím nepřekonatelnou podobu. 1. série je našláplá od prvního dílu a graduje skvělým finále. Prostě PECKA 100% :)

 • poster

  Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

  První díl byla pěkná rychlá jízda, ale poté se 6-7 dílů tak trochu epizodicky táhlo a po každém dalším dílu diváka nic nenutilo vyloženě se těšit na další. Poté přijde zlom, kdy každý díl na předešlý navazuje a stává se z toho parádní spojený celek, kdy se po konci jednoho dílu těšíte na druhý. Já si díky vlažnému začátku počkal na celou sérii a nelitoval jsem, protože jsem mohl v klidu koukat i na několik dílů za sebou. Takže neodsuzovat podle prvních pár dílů a myslím že se budete bavit. Celý seriál začíná po filmu Avengers. V něm se stane událost, která zamotá celkem solidně i seriál. Vedoucím jedné divize je totiž agent Coulson, který v Avengers umírá. Jak byl vývoj první série protáhlý, tak se zde objevují souvislosti k MARVELáckým filmům po Avengers až do Captain America: Winter Soldier, takže je zde i sousta zvratů a zajímavých momentů. Určitě se povedl i výběr hlavních protagonistů. Od potrhlých vědců, po samotného Coulsona si člověk najde své oblíbence. Občas se zde také objeví postavy z velkých filmů, jako například agentka Hillová, Nick Fury, asgarďanka Sif atd..... V seriálu je dost akce, pěkných efektů a i humoru, takže je to takový svěží mix všeho možného............. 1. série je tedy za mnou a až na ten vlažný začátek jsem určitě spokojenej. dávám 90% :) 2. série ukončí děj týkající se neznámých znaků a rozjede další, našlapanější ohledně Inhumans. Zvlášť od druhé půlky série se to rozjede do šíleného tempa plného pěkné akce a skvělých zvratů. Série končí chvíli po událostech Avengers AoU. 100% :)