deadman93

Martin Škrabal

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 17.3.2019  12:57
    The Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Čtvrtinu rozpočtu dali na CGI opici, druhou čtvrtinu dali Ellen Page aby v tom byla a za zbytek natočili... zbytek. Jeden z těch seriálů u kterých si člověk řekne, že 2.série může fajn [i když jestli konec naznačoval to co si myslím, tak asi ne]. I přes překvapivě slušný efekt opice, zbytek působí trochu levně. Navíc všechno je neskutečně neoriginální... všechno jsem to už viděl někde jinde a většinou udělané lépe. Každá příběhová linka nakonec vedla přesně tam, kam jsem si myslel že povede a většinou se stalo přesně to co jsem si myslel, že se stane. Největší problém jsou nesourodé tony samotného seriálu. Většina se nese v duchu dramatu, kde si parta lidí navzájem vykládá jak se nemají rádi... což je ok, ale do toho jsou vhozené scény ve kterých se 2 zabijáci v maskách snaží kulomety sejmout teleportující se dítě v obchodě s figurínami a do toho na plné koule vyřvává Queen. Dělají to děsně na sílů a díky tomu, že to celé působí "levně" to pouze vypadá, že se to snaží být děsně cool, ale ve skutečnosti to zas tak cool není. Akce celkově je veliké zklamání... přestřelky působí líně a když jdou na věc osobitějším způsobem, tak to vypadá dost trapně - tancujou kolem sebe a padají na zem jako... herci co se nechcou zranit. Vzhledem k tomu, že té akce v tom zas tolik není, bych tak nějak doufal, že si dají záležet. Bohužel akci i samotnému seriálu chybí větší koule, jako měli například Daredevi [akce]l nebo Misfits [styl seriálu],.. možná to zní jako blbost, ale seriál je zbytečně docela "násilný". Navíc postava Ellen Page je většinu 1.série v úplně jiném seriálu, kde většinu času sama hraje na house nebo randí. 3 tony pro jeden seriál!

• 23.2.2019  01:22
    Death by Magic (TV pořad) (2018)

Ten týpek působí s některými "kouzly" jako plešatý Harry Potter. Během každého triku je hned několik střihů a ještě jsem tam nic neviděl na jeden nepřerušený záběr. Navíc to všechno působí "až moc" nahraně... fakt tomu vůbec nevěřím! Na druhou stranu se na to kouká dobře. Má to spád a rozhodně to nenudí... jenom škoda, že většina malých těch kouzel stojí za hovno nebo působí jako z Bradavic.

• 16.2.2019  14:07
    Nightflyers (TV seriál) (2018)

Až teď jsem zjistil, že to je seriál od SyFy. Teď to přehrávání dává smysl! Dá se to.... a většinu 1.série jsem se nenudil, bohužel každá zprvu zajímavá dějová linka nakonec skončí, tak nějak lame! Postavy jsou neskutečně nudné a špatně zahrané, proč někdo neřekl té "druhé" černošce: ,,Hrej lépe. A nepřehrávej, tak děsně proboha!" Vážně hrůza. Horor to není a celý "Event Horizon" element v tomhle je hodně upozaděný a není ani zdaleka tak cool, jak mohl být! Jediná vážně dobrá věc na tomhle je ta záhada kolem emzáku a dozvídání se o nich nové informace. Záběry na loď vypadají překvapivě slušně a *spoiler* na konci taky, škoda že zbytek seriálu se odehrává v ošklivých šedých místnostech. Nejvíc cool věc se stane někde uprostřed série (sonda) a pak už se to jenom tak nějak až do MEH finále. Asi bych to doporučil, ale nic světoborného nečekat! ***spoiler*** Je to George R.R. Martin! Nakonec dojde i na incest! ***spoiler***

• 19.1.2019  02:49
    Close (2019)

Totální definice MEH. Průměrná až lehce podprůměrná akce, story viděné gazillionkrát a Noomi Rapeface je absolutně nepíchatelná (což je asi trochu záměr), pak se to všechno samo nějak vyřeší a pak to skončí. Žádné zvraty, všechno proběhne tak jak si jeden představuje. Vizuálně to není zajímavé... Bright sice taky byla sračka, ale alespoň to vypadalo jako film. Tohle vypadá jako epizoda seriálu... a ne moc dobrého! Žádné Homeland, tohle má spíš blíž k 24 hodin! Sice to nezačne vyloženě nudit, ale neustále to šaškuje na hraně. Akce se tváří realistická, ale už prolog jasně ukáže, že tady na to ti lidi prostě nemají a o bitkách ani nemluvě. Navíc hudba, je tak strašně hlasitá, že jsem kolikrát nerozuměl co to tam melou.

• 9.12.2018  02:32
    Dredd (2012)

VideoGame: The Movie! V hlavní roli Urbanova brada! Stejný koncept jako The Raid, ale ne tak cool, i když se to strašně snaží být děsně cool, něco tomu chybí. Místy zbytečně násilné (násilí, protože můžeme a je to cool). Děsná blbost, trochu repetetivní: Judge vleze do chodby, kde naběhne 8 maníků s bouchačkama a on je naskládá na hromadu... Judge vleze na schody, kde naběhne 20 maníků s bouchačkama a on je naskládá na hromadu = ctrl+c - ctrl+v a opakovat. Naštěstí to hraje jenom 95 minut a tak nikdy nezačne vyloženě nudit. Navíc film nemá podobnou scénu jako ta 2 na jednoho v theRaidu, žádný pořádný boss fight na konec.

• 3.12.2018  02:13

První potitulková scéna je lepší než celý film a druhá byla vyspoilerovaná v traileru!!! Jinak docela fajn...

• 2.11.2018  02:50
    Zátah 2 (2014)

TEN film co chtěl Gareth Evans natočit jenom na to napoprvé neměl finalnce ani zkušenosti. Kromě honičky na dálnici, kde ještě byo co zlepšovat... WOW! Akce, příběh... 5*!

• 22.10.2018  01:24
    Apostle (2018)

Zatímco trailer sliboval snad nejintezivnější jízdu života ve skutečnosti se jedná o hodně slušný thriller/drama s prvky hororu. Jenom škoda že se to začne posledních 20 minut rozpadávat výsledný dojme je: že to je fantasy srágora. I tak mě to dokázalo držet 110 minut v napětí. To slibované peklo nakonec nepřijde... První sice ne skvělý, ale hoodně dobrý Netflix!

• 1.10.2018  01:34

Chris Pratt is AWESOME: The Movie! Čekal jsem totální sračku a byl jsem hodně mile překvapen. Vzali tu nejdebilnější dějovou linku z jedničky a prostě do toho šli na 100%. Vizuálně zábavnější než nudná jednička, navíc Bayona se vážně snaží budovat napětí... ne vždy to sice funguje, ale nápady tam jsou! Zatímco jednička mi přišla jako rutinní nudný blockbuster, tady to na mně působilo jako že se snažili, i když film nemá žádný pořádný moment jako end fight na konci jedničky. I ta malá holka byla sympatická...

• 9.9.2018  15:57

,,YOU... will... DIE!!!"

• 3.8.2018  02:22
    Divočáci (2007)

Hodně vtipná, ale špatně zrežírovaná komedie.

• 1.8.2018  01:39
    Extinction (2018)

Musím smeknout... takhle zatvrzele se všechny snažit přesvědčit o vlastní debilitě se jenom tak nevidí! Trvá hodinu, než to začne fungovat, ale pak to je překvapivě cool. Nic revolučního, ale vidět u Neflixovského béčka, že se někdo snažil nenatočit kompletní sračku je skoro zázrak! Ve výsledku to brzdí hlavně: nulový budget a to že to má hodně špatné CG (záběry na střeše vypadají k zblití!), navíc to je pořád jenom sci-fi béčko...

• 23.7.2018  00:43

Po 7 letech se se Spielbergem opět potkávám... Je to zábavné, cool a 2 a půl hodiny utečou bez problému, ale přesto bych od něho čekal ještě něco navíc. Doufal jsem že to bude hravější... Na druhou stranu natočit blockbuster, který není totální sračka není zrovna malý úkol a Štefan to dal s přehledem. Jenom škoda, že to celé je tak trochu debilita a kdyby mi to někdo neřekl, tak bych nepoznal, že to dělal Štefan.

• 21.7.2018  02:07
    How It Ends (2018)

2 borci jedou z bodu A do bodu B a cestou zažívají miniepizody (nikdy nic co by se nevyřešilo během 10 minut)... a pak to skončí. Na Netflix to je slušné a celou dobu mně to překvapivě bavilo, navíc se filmu docela daří budovat záhadu toho co se tam děje, ale ve skutečnosti to je další Netflixovské béčko, i když tentokrát snaživě natočené a s o něco větším rozpočtem. Pořád jsem doufal, že tam nakonec bude nějaká Godzilla nebo něco podobně cool... Škoda, že tomu chybí koule nebo nějaká scéna, která by to vážně vyhrotila!

• 7.7.2018  02:29
    Noční hra (2018)

Zábavně chytrá a komplexní konina s podařenýma postavami a cool "modelovými" přechody!

• 18.6.2018  01:16

Tak jako koukatelné to asi je, narozdíl od zbytku téhle znásilněné série, ale to to z toho nedělá dobrý film.

• 18.6.2018  00:47
    Happy! (TV seriál) (2017)

Hodně zábavná, někdy až zbytečně moc vizuálně úchylná kravina. Happy a Nick jsou super, ale když slezou z obrazovky a seriál se začne zaobírat několika vedlejšíma postavama je to trochu nuda. Nepomáhají ani záporáci... jeden začne fungovat, až v poslední epizodě a mlaskající Heisenberg rip off nefunguje vůbec. Christopher Meloni si to neskutečně dává a je super sledovat jakou má s tou postavu prdel! Na druhou sérii mají naběhnuto slušně... No a 2.série je totální nářez. Lépe napsané, záporáci fungují... fakt jsem je chtěl všechno zabít a je to docela úchylná magořina. Svět půsoví zajímavě a asi ví co s tím chcou dělat. Navíc Meloniho dcera je překvapivě děsně cool... na to že v 1.sérii nic moc nedělala.

• 9.6.2018  02:23

Celou dobu jsem si myslel, že to zase režíruje Leigh Whannell. A ono ne. To by vysvětlovalo, proč je tenhle film absolutní nuda bez atmosféry a strašidelných scén. Whannell z trojky dokázal vytřískat několik mrazivých a děsivým momentů i když je pak většinou zkazil povinnou lekačkou, ale Adam tady je šumař, který to nedává vůbec. Navíc Leigh Whannell brutálně přecenil sílu scénáře, protože to moc zajímavé není a několik "odkazů" na první díl, působí dost zoufale. Navíc ten scénář je sračka, ve které se "konflikty" řeší během 30 vteřin...

• 7.6.2018  08:23

Škoda závěrečného aktu, kde se 15 lidí bije před green scenem a má to působit děsně epicky. Celá Wakanda na mně působila trochu fake, díky ne moc dobrému CG. A vůbec je akce v tomhle trochu slabší než například v Civil War. Jinak hodně slušné!

• 7.5.2018  00:48
    Lesní duch (2013)

Trošku tomu chybí Raimiho nadhled, ale řezničina to je slušná, teda!

• 30.4.2018  00:33
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

První série je boží, ale druhá se v určitém bodě začne brát trochu moc vážně a pak jednoduchý příběh moc nefunguje. ****spoiler**** Ten konec 2 série udělali, tak kreténsky naschvál, že? Cestování časem má pravidla a tady je tolik hovadin a nedomyšlených/nedořešených věcí, že není možné aby je to nenapadlo! ****spoiler**** Co z toho, když 3.série je takhle boží! Po takovém konci ten seriál zruší?! Já chci nějaké ukončení, kurva! Ne jenom, takhle cool cliffhanger! Jeho dcera byla super... Hail to the King, baby!

• 29.4.2018  13:40
    The Joel McHale Show (TV pořad) (2018)

Paul Feig je "režisér", tak ať se nesere před kameru a zaleze do kotelny! Je bezpochyby nejtrapnější část téhle show... kromě těch trapných scének a diváků, kterým někdo řekl: ,,Teď se smějte, teď bude vtip!" a nebo hostů, kteří tam (asi) mají nařízeno Netflixem *dum**dum* vystupovat... McHale to naštěstí celé zachraňuje a nemá problém to celé utáhnout sám... TAK HO NECHTE! Protože ten formát je v podstatě fajn, jen se to až moc okatě snaží být vtipné... bohužel nahrané scénky jsou vtipné, tak jak by si člověk řekl, že budou od člověka co natočil (2016) Ghostbusters. Potenciál tam je ... zatím hodně odřené 3*! Mimochodem v 2 sérii viděl Raye Liotta bolelo...

• 28.4.2018  03:18

Na Novu Cinema patřící béčko... někde kolem 2 ráno. Blbé a docela ošklivé! Snaha hrát si na velikou epiku s desetinovým rozpočtem je legrační. Jak do tohohle překecali Grilla, Ika Uwaise a Yayana Ruhiana nechápu?! Takže on celou planetu dobil jediný emzák s jedinou lodí? Kde byli USArmy celou dobu? Ho sestřelili z oblohy a pak si řekli: ,,Jebat... máme lepší práci na práci?" Film končí bloopery, což je u akčního scifi divné. Ve skutečnosti to je laciný způsob, jak v divákovi zanechat pozitivní závěrečné dojmy, aby mu nedošlo jak velkou sračku vlastně sledoval!

• 8.4.2018  23:13

Člověk čeká akční komedii ve stylu Die Hard a místo toho dostane pubertální hovadinu. Čurák v každé druhé scéně by tak nevadil, ale nastříkané kondomy si mohli odpustit!

• 8.4.2018  03:25
    The Good Place (TV seriál) (2016)

Na podruhé za plný počet. Vtipné, barevné a překvapivě chytré.

• 1.4.2018  02:30
    Trestanec (2017)

Když jsem v polovině zjistil, že to hraje ještě hodinu, chtělo se mi umřít! Neskutečně se táhnoucí béčko, ve kterém toho hodně nedává smysl. Zároveň, proměna hlavní postavy z připosraného bankéře ve z vězení poškozeného hajzla, zde probíhá nárůstem svalů a emo bratkou. Film nemá žádný "Say my Name...!" moment. Nikolaj je badass, protože si to film přeje, ale nepůsobí to úplně zaslouženě (Kdy se stal expert přes zbraně?). Není to ani zdaleka, tak chytré aby to ospravedlňovalo své šnečí tempo.

• 26.3.2018  00:22

Škoda, že film lže názvem. Člověk čeká válku, ale ta nepřijde. Je to neuvěřitelná škoda, protože oba 2 předchozí filmu budují konflikt, který v podstatě nepřijde! Perfektní drama, ale ve výsledku to nepůsobí tak osudově jako jednička nebo dvojka, spíš to působí jako taková epizoda. Na začátku se udá cíl a tím to hasne... ve výsledku na tom co se stane mezi tím a koncem, zas tak nezáleží! Rád bych ještě dostal tu slibovanou Válku o Planetu Opic!

• 25.3.2018  04:46

Je to takové MEH, ale dá se na to koukat.

• 25.3.2018  04:45
    Taxi (2004)

Je sranda, že chlap co se jmenuje Story, natočil něco v čem není žádný story.

• 25.3.2018  04:43

Je mi to sympatické... nevím proč.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16