mala_kea

okres Kolín
věčný optimista

1 11 22 32 39 40 41 42 následující >>
    • 14.8.2010  15:21

Jednička byla v rámci možností jistě ucházejíci, zato tento patvar neměl spatřit světlo světa, ani díky tomu, že se Sandra nacpala do hlavní role. Je vážně trapná a ten jeí frajer taky nestojí za nic. Takhle jsem se dlouho nesmál u "akčního" filmu.

• 7.5.2010  18:27
    Monstrum z bažin (2009)

Nevím, jestli se mám smát, nebo brečet nad stupidními amaterskými scénami, ze kterých přímo srší bezcitná a nestydatá epidemie, na kterou je snad jediný lék. Vypnout váš přehrávač. Toto bylo něco strašného, otřesného, nudného a spoustu dalších nekalých přívlastků. Vinnie se tváří jako drsnák a při tom je to uplný motherfucker bez šmrncu a hereckého umění. Počítačové scény jsou jak z komiksu o pokémonech. Ti ještě byli na hranici koukatelnosti, tohle tak maximálně srolovat, ubalit brko a vyhulit. Z ničeho jiného určitě mít radost nebudete.

• 13.4.2010  17:35

Jestli se tohle má řadit mezi komedie, tak jsem prezident republiky. Něco tak zoufalého jsem dlouho neviděl. A že to točili Francouzi, tím je to pro mě větší zklamání.

• 5.4.2010  14:54
    Frat Party (2009)

Čerstvě našlápnuté hovno budu sledovat s větším zájmem.

• 12.3.2010  20:13

Občas je třeba se trochu uklidnit a pustit si totální "pecku" která už z názvu napovídá, jaká to bude fajn podívaná. Jenže při přehrání 10ti minut nevěřícně kroutím hlavou, zpytuju svědomí a říkám si, jestli Tim byl zkouřený, vožralý a nebo si ze mě dělá vysloveně prdel. Herecké výkony by se daly přiřadit kyvadlovým hodinám. Bohužel i ty jsou užitečnější, než třeba Jeremy Sumpter, který vypadá a hraje jako maminky mazánek. Je mi jasn, že Skousenovi se nechtělo utrácet za něco, co věděl, jak dopadne, ale zkoušet se v tom ještě trochu poňimrat ho rázem sestřelilo střemhlav k zemi. Dobřem u tak. A ty "hlášky" haha, to jsem se zatraceně nasmál. Nikdy víc, ale pokud ano, tak bez obrazu a zvuku.

• 9.3.2010  00:01
    Z pekla štěstí 2 (2001)

Po tomhle se Troškovi do pekla bude dostávat snadno.

• 11.2.2010  09:48
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Máte zbytečně moc peněz ? Tak neváhejte a zavolejte, já si s váma pár minut pokecám o hovně a pěkně vás oškubu, takhle to mám ráda. Sice to od paní Košanové nezní tak doslova, ale mezi řádky je to jasně slyšet. Do spojení slov odpadová sračka, má tenhle humus dost daleko. 4x odpad

• 31.1.2010  21:40
    Krvavý sníh (2009)

Říkám si, že někdy není na škodu si pustit něco népřiliš dobře hodnoceného. Doufal jsem, že alespon to nic mě dokáže něčím zaujmout. Ne, nestalo se tak a nadruhou stránku za to ještě děkuju, třeba by se mi z toho také ozývaly hlasy, abych to tady vyvraždil.

• 31.1.2010  21:35
    Zvláštní škola (2008)

Usnout v poledne není moc příjemné, zvlášt, když vám k tomu dá někdo podmět.

• 23.1.2010  17:13

Když jsem říkal, aby tato uchylná minisérie skončila 6. dílem myslel jsem to vážně . Ty časy se Seanem Williamem Scottem už jsou dávno pryč. V těch časových liniích jsem se ještě dokázal zasmát, protože poměrně bylo čemu. Jenže čemu se zasmát tady, když tady vlastně ani není nic, na co by se člověk mohl koukat ? Je zde sice plno fajn dívek (vážně hezkejch dívek), ale na tento způsob komedie už vsadilo nezpočet režisérů a vždy pořídili s prázdnou. Tento film není výjimka. Stifler je kus debila, a jeho největší problém je, že si na něj ani neumí hrát. Je sice fajn, že ta "zápletka" je celkem mírumilovná, ovšem trapná, až se divím, že to někoho mohlo napadnout. Teen komedií je přespříliš a ty, které si zaslouží alespon 2* hodnocení je poslední dobou minimum.

• 21.1.2010  09:18
    Extrakt (2009)

Naprosto bez nápadu. Naprosto bez srdce. Affleck kdyby tam radši nebyl. Jen potápí ještě hlouběji tuto již potopenou lod, která však nevezla žádný náklad. Pasažéry ani nezachrání záchranné čluny, natož Mila Kunis, která je tam pouze na ozdobu. Prostě zůstane položená na dně už navěky a doufám, že už se nikdo nebude pokoušet o její vyzvednutí, popřípadě napodobení.

• 12.1.2010  09:09
    Gag (2006)

Velmi nízkorozpočtové céčko, které se topí ve vlastních sračkách.Kamera otřesná, herecký výkony k pozabíjení a zápletka takka nulová. Možná se pan Mckinlay snažil tento výplod fantazie obohatit začáteční "vykrádačkou". To se mi jakštakš povedlo, ale nemůžu se koukat pořád dokola na počátečních pár minut. Rozhodně nedoporučuju.

• 12.12.2009  13:14
    S Billem na rybách (2008)

Ne. Toto opravdu není to pravé ořechové s třešničkou na dortu. C.B.Hardingovým filmům už prostě nevěřím. Toto se snad ani nedá považovat za komedii, spíše za podprůměrné drama, ve kterém se táta snaží smilovat se svým klukem. Herecké výkony otřesné, děj stupidně laciný a vtip zádný. Jediné čemu se člověk může smát je snažícímu se Billu Engvallovi o vylepšení své herecké pověsti, které je tak nízko, že by musel člověk vyskočit do vzduchu, aby teprve dopadl na zem. Ruce pryč páni režiséři a vy diváci raději zavřete oči.

• 11.12.2009  22:32
    Alive or Dead (2008)

Nejsme ten tip člověka, který by film vypínal třeba po 10 minutách, ikdyby se jednalo o totální odpadovku. Vždy se snažím alespon hledat něco, co mě udrží ve "varu" těch zbylých několik desítek minut. Jenže v tomto filmu byla jediná věc, která mě držela se dívat nudných 83 minut pouze prsatá Ann Hensonová a to je na věc, ve kterém má jít o nějaký děj sakra málo. Do filmu bylo sice vloženo malé množství financí, ale i za tu almužnu se dalo natočit něco na urovni a né tuhle stupidní slátaninu, která snad nemá ve svém kruhu konkurenci.

• 9.12.2009  19:13
    GO - GO šou (TV pořad) (2000)

Dva největší trapáci v hlavní roli. Dobře vám tak

• 6.12.2009  22:16
    O princezně, která ráčkovala (TV film) (1986)

Chudáci děti, jestli tohle uvidí. O tom sem jim bude ještě dlouuuho zdát. Možná z toho budou mít o noční můry

• 26.11.2009  08:42
    Seventh Moon (2008)

Velmi špatná sinusoida tohoto filmu, která se odehrává v záporně půlperiodě. Kamera je otřesná, herecké výkony ještě strašnější. Jediná malá pozitivní věc je Amy Smart, která je tam spíše na okrasu, než herectví.Divím se, že s tímhle pan režisér vůbec vyšel na světlo světa. Asi má opravdu velkou odvahu a bujnou fantazii. 15%

• 24.11.2009  21:28

Jedničku jsem neviděl, takže nelze srovnávat, ale po shlédnutí této stupidity ani snad nelituji. Film byl ještě jakštakš podprůměrný, ale jakmile strašák oživne stane se z díla céčko jako prase. Není snad nic, čím bych mohl alespon hodnocení trochu vylepšit, protože otázky, které jsou třeba zodpovědět ke konci rapidně vroste a divák se jen marně snaží alespon část rozluštit podle vlastní fantazie. Ruce pryč od tohoto, naprostá ztráta času, která nesahá ani na hranice céčkových filmů

• 6.11.2009  07:25
    Mamma Mia! (2008)

Banda stupidních herců, hrajících si na zpěváky ve filmu, který nemá děj a jeho zápletka je tak těžká, že by to i 7leté dítě vymyslelo lépe. Nechápu, jak se Pierce nechal takhle ukecat.

• 13.10.2009  08:58

Nudné, trapné, nezáživné

• 10.8.2009  08:36
    Zamoření (2006)

absolutně nic toto. Nepochopitelné scény, nezodpovězené otázky a špatné herecké výkony. Takto by se dal okomentovat tento nudně trapný film, ve kterém snad o nic nejde. Myslím, že zombie by měli zůstat takové, jako jsou v resident evil, čili málo pohyblivé

• 28.7.2009  22:04
    Stmívání (2008)

naprosto nudná ztáta času, nechápu, jak může někdo jako Catharine Hardwicke natočit snůšku blábolů a ještě se tím prezentovat ?

• 20.7.2009  14:33
    Nemesis (2003)

absolutní stupidní "céčko", které snad ani nemělo vyjít. Špatná střih a o režii snad ani nemluvím. Stupidní zápletka a nudné zakončení. Přišlo mi to, že Jesse už nevěděl, jakou jinou volovinu tam dát, tak to takhle zakončil. Je to možná tím, že Jesse Warn, nanatočil moc filmů a proto tento snímek uvedl na kinematografii, pod domněnkou, že sklidí úpěch. Někdo říká ano, ale já rozhodně říkám NE!!

• 13.7.2009  12:35
    Jediná dlouhá noc (2007)

Toto snad ani nebyl film, jen totálni stupidita. Přijde mi, že to David natočil během jednoho večera

• 22.6.2009  19:04
    Odstřelovač (1993)

Nehorázná kýčovina

• 22.6.2009  18:37
    Panic je nanic (2006)

Co na tom bylo komedie ? Já se teda ani jednou nesmál,spíše jsem brečel, jak je scénář uplně ubohý a nezmohl se vůbec na nic, jen na trapné dětské hraní si na kočku a myš. Prostě nuda nuda nuda

1 11 22 32 39 40 41 42 následující >>