Selský rozum (2017)

Neni to objektivni, ale spatnym bych to nenazval. Osoba AB je pro nase prostredi zcela novej prvek a vlastne nikdo nevi, jak s nim nalozit. Jak o nem delat reportaz nebo sbirat informace? Tohle beru jako takovej pokus, kterej nekde funguje a nekde ne. Je samozrejme na hovno, ze agrofert nedostal vubec zadnej prostor se vyjadrit. Jiste vime, co by tam rekli, ale tu moznost mit meli. Nicmene by byla skoda odmitnout hlavni poselstvi filmu a to je totalni destrukce venkova kvuli kratkodobemu zisku. Coz je praktika, kterou AB jede celou dobu a teprve ted je videt, jak moc obri problem to predstavuje. Ano, bylo to videt uz driv. Ale teprve v poslednich par letech se v jeho rukou nakumulovala takova moc, ze uz se ani nesnazi to nejak skrejvat. V ramci nejake novinarskych principu ten dokument ma celou radu nedostatku, ale to hlavni tam myslim zachytili dobre.

Svět zítřka (2004)

Wow, Zid Pravo, Mrs. Ironman, Angelina "still got boobs" Jolie a post mortem Laurence Olivier jako projekce... Tyvole veliky WTF srovnatelny snad jen s picovinou typu Immortal. CGI na urovni nizkorozpoctovy hry, dialogy na urovni medvidka Pu po mozkovy mrtvici a hubda jak z ultimatnich scifi sag. Ovsem jsou tam i pozitivni veci, obojzivelny letadla (ou jee), litajici (sic!) letadlova lod... Cely je to ovsem zabaleny ve vizualu, kterej chce bejt jako plakat na Metropolis, ale ve skutecnosti to pusobi jen strasne levne. Hodnotit mohu jen tezko, bud nic, nebo malo. Tezko rict. Kazdopadne je mi zahadou, procz tam vsichni hrali. Ale nataceni trvalo ctyri tejdny (Angelina Jolie udajne stihla svoji cast za asi tri dny), takze pocitam ze easy money. Doporucuju jen pokud se budete peknelne nudit a nic lepsiho vas nenapadne.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po prvnim dilu jsem si rikal "Tak tohle je bomba". Pri druhem dilu sem si rikal "A kurva, snad to neni ta pinda z Prison Brejku, to zas bude..." No a taky ze jo... Ted jsem videl paty dil a pocity byly stejne, jako u druheho. Je opravdu nutne po zombie apocalypse resit kdo s kym spi? A jaktoze se ta kousnuta buchta probudila tak pozde a tak blbe? Kurva je to skoda, potencial jako krava a misto toho, tady mame akorat dalsi drama o milostnem trojuhelniku na pozadi zombie apocalypsy... No uvidim, co posledni dil prvni serie... Po prvnim dilu jednoznace *****, ted po peti odvysilanych dilech musim snizit na ***

Záměna (1983)

See you next Wednesday

Zázraky se dějí (1974)

Naprosto priserny zpracovani, naprosto tragicka "muzika". Jediny pozitiva jsou realny zaklad a pekna hlavni hrdinka.

Max Headroom (1985) (TV film)

This is network 23. Network that means bussines now transmitting live to the world.