Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ani postrehnuteľná kalkulácia s divákom nemôže filmu ubrať z plného hodnotenia. Skvostné scény, stále prijatelný a zaujímavý scenár. Pekne rozpracované prelínajúce sa svety a pár detailnejšie zachytených postáv. Ešte stále naozaj silný zážitok.

Klip (2012)

Cely film mi pripadal trochu prehnany.. az prilis zamerany na sexualitu. Mozno skutocne reflektuje skutocnost, ale akosi sa mi to az cele nechce verit a po konzultacii s rovesnikmi ucinkujucich mi bola tato moja domnienka aj potvrdena. I ked by sa dalo opat predpoklad, ze na Slovensku je to inak a ako sa hovori - iny kraj, iny mrav. No i to pokladam, ze malo pravdepodobne. Takze toto prilisne sa sustredenie na sexualitu mi pride trochu kontraproduktivne.

Atlas mraků (2012)

Fuuu... tak to bol riadny trapas. Nieco tak zle som fakt dlho nevidel. Uz po prvej polhodine som mal strasne nutkanie odist, ale povedal som si, ze vydrzim.. po dvoch hodkach som to fakt nezvladol. Keby som zostal doma cely vecer upratovat, tak je to lepsie straveny cas ako na tejto sracke.. Ide o jednu ukrutnu zlataninu roznych zanrov a v konecnom dosledku uplne zbytocnych, ci uz komedialnych, alebo efektovych vsuviek, ktore tam posobia ako past na oko s radoby hlbokou myslienkou. Zle, zle, zle.. Hviezdicka navyse len za filmarske prevedenie.

Černá labuť (2010)

Velke prekvapenie a pre mna osobne asi najlepsi Aranofsky. Dlho som sa mu vyhybal z roznych dovodov, ale nakoniec som sa predsa len odhodlal a rozhodne nelutujem ani sekundu stravenu pri tomto filme.

Melancholie (2011)

Dodatocne menim na 4, film mi utkvel v mysli ako jeden z mala v poslednej dobe a stale si ho pamatam pomerne detailne. Dost casto sa k nemu v myslienkach vraciam a casto o nom rozpravam... aj ked mi podanie tak uplne nevyhovovalo, film ma urcite nieco do seba.

Vrtěti ženou (2011)

Tema sa dala spracovat a hlavne zvladnut urcite ovela lepsie. Aj ked som sa pri urcitych scenkach pobavil, ako celok nemozem hodnotit prilis pozitivne. Pocit z filmu pri zaverecnych titulkoch mi evokoval tie davne po zhliadnuti nedelneho filmu o osmej na STV s rodinkou, co sme pozerali len preto aby sme vobec nieco.... tazky priemer

Oceány (2009)

Dalsi dych beruci dokument, neskutocne krasne zabery! Zhliadnuta 104 minutova Full HD Blu-Ray verzia v 3D ..fantasticke

Vražedná terapie (2001)

Na zaklade ostatnych hodnoteni som rozhodne neocakaval az TAKU sracku. Uz od polky filmu som sa nevedel dockat konca. Stupidna, nasilu vytvorena zapletka, kopec nelogickych scen a hlavna postava ktora sa cely film tvari akoby mu bolo do placu, trapne 1000x prevarene lakacky. Neuveritelna sprostost...