Mírouš

Mírouš

Jaromír Jahelka

okres Jihlava
Profesionální čumil

12 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6
  • 21.3.2019  11:32
  Bohu žel (2018)
  odpad!

  Opět sluníčkářská propaganda o hovně !!! Natočit dokument s jedním slušným nigerijcem a iráčanem není rozhodně objektivní pohled. Proč ty pako nejedeš na západ, zeptat se němců, jak se jim tam líbí s novýma sousedama? Proč tam rapidně vzrostla kriminalita za poslední tři roky? Proč nejedeš do Calais, natočit dokument s opicema, co tam hážou zapálený flašky, šutry, klacky po kamionech, napadají řidiče, jen aby se dostali pro sociální dávky a blahobyt do Anglie? Trapná šaškárna tenhle "dokument".

  • 8.10.2018  10:38
  Stále spolu (2014)
  ***

  Kterak jeden pošahanej magor zničil život deseti lidem a nepochybně i další (de)generaci jejich potomků. Manželka, subina s nepochybným Stockholmským syndromem a devět mentálně zaostalých, komunikace neschopných otroků. Divím se, že už dávno v jejich případě nezasáhla sociálka a děti nesebrala. Doufám, že po odvysílání dokumentu se tak stalo a pana Velkomožnýho pokrytce odvezli hodně daleko na nějaký opuštěný ostrov, ať si tam žije v harmonii s přírodou.

  • 28.4.2018  17:58
  Odnikud (2017)
  odpad!

  Vzhledem k roku vzniku filmu jsem si myslel, že jde o aktuální dění v evropě a bombový útok byl ze strany muslimských pošahanců. Místo toho se tady ale muslimský rejža snaží diváky přesvědčit, jak ti zlí jsou německý fašouni a jak vraždí ubohé obyvatele opálených menšin(zatím, zanedlouho budou většina). Mě teda rozhodně nepřesvědčil a možná tento film ocení sluníčkářská sebranka. Titulky na konci byly už jen třešnička na zkaženým dortu. Píše se tam, že během sedmi let náckové zabili 9, slovy devět "neněmců". To mi poser kozy, kolik čmoudi zabili lidí v evropě během dvou, tří let zpátky???? Stovky...a pořád budou pokračovat, dokud nebudou všichni pětkrát denně mlátit hlavou o zem. Film technicky v pohodě, obsahově další vymejvačka (bez)mozků...Posílám do odpadu.

  • 1.4.2018  21:55
  Nejsledovanější (2017)
  odpad!

  Takhle bude vypadat většina naší nastávající (de)generace. Slovy klasika bych řekl: Svět se řítí do riadnej piči...

  • 21.1.2018  10:35

  Magoři.

  • 10.1.2018  15:33

  V žádným případě se nejedná o dokument, ani zdaleka, je to kompletně zinscenovaný. Snad až na závěr, při natáčení v Osvětimi. Je to plnohodnotná komedie s výbornými herci a zábavnými dialogy. Proto hodnotím čtyřmi hvězdami. Pobavilo.

  • 10.12.2017  18:18
  matka! (2017)
  odpad!

  Toto bylo zase co za halůz? Já snad budu muset brát nějaký drogy, když si budu chtít pustit takovejhle film. To už byl nemlich von Trier...

  • 17.10.2017  21:17
  Islámský stát (TV seriál) (2017)
  odpad!

  Tohle mělo bejt jako co, nějaká srdcervoucí agitka za přijímání uprchlíků??? Jakože ti zlí jsou jen banda z ISIS a ostatní muslimové jsou mírumilovní a přátelští lidé??? Jako že ty jejich středověký zákony a zvyky, zvlášť co se týče žen platí jen u ISIS? Omyl, snad každý malý děcko ví, že takhle se chovají všichni muslimové !!! A jako že ti blbouni tam šli a nevěděli, co tam ti hrdlořezi dělají??? Pak na to koukali jak vrány??? To čekali, že islámský stát je ráj na zemi, nebo co? Dělat ublížený chudáčky z pitomců, kteří se přidají k ISIS je síla...A že na člunech připlouvají do evropy chudinky ženský utiskovaný s dětma? To asi tvůrci neviděli moc záběrů z televize a netu. A nakonec ta "chudinka" byla vydíraná anglickým, nebo jakým policajtem, kterej jí nutil dělat špiona, jinak jí nevrátí dítě...mimochodem parchanta, kterej se v deseti letech učil řezat hlavy a náramně ho to bavilo...Vysvětlete mi vy chytřejší prosím, pro koho tenhle film byl určenej? Díky. Technicky film natočenej dobře, obsahově totální odpad a zkurvená propaganda migrantských darmožroutů a vrahů !!!!!!!!!!!!!

  • 16.10.2016  15:51
  Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
  *****

  Nehorázně legrační sitcom !!!!! Nemůžu dát jinak, než plnej počet bodů. Klidně mě ukamenujte, ale já se u toho náramně bavil :-))))))))

  • 16.8.2016  17:18

  No paráda. Tak jsem se po dlouhý době zase zasmál. Ústřední trojice primáckých trubek byla naprosto famózní !!! Místní filmoví mudrci zřejmě neznají výraz nadsázka. Nesmíte všechny filmy brát tak vážně, vy suchoprdi :-)

  • 26.9.2015  13:11

  Nedávno si mě jeden můj kamarád odebral z přátel a od tý doby se můj život proměnil v Horor / Thriller. Nic se mi nedaří, mám deprese, noční můry, při kterých se každou noc budím propocený skrz na skrz. Otočil se ke mě zády, nereaguje ani na šťouchnutí. Jestli si tohle přečteš příteli, dej nám ještě šanci prosím. Vzpomeň si, co hezkých chvil jsme spolu zažili. Co jsme se navzájem se vzrušením palcovali. Brouzdali spolu ruku v ruce mladou kukuřicí, skotačili ve vranovský přehradě a další nezapomenutelný zážitky....Byl jsi mi oporou v dobách zlých, v těch dobrých jsme se úžasně doplňovali. Byli jsme jako jedno tělo a jedna duše. Každý nám naše přátelství záviděl. Na to nemůžeš zapomenout, Kájo...

  • 21.2.2015  21:31
  Český lev 2014 (TV pořad) (2015)
  *

  Tragédie...Zlatej Dušek když to uváděl, to byla legrace. Tohle bylo vážně trapný. Škoda slov...

  • 9.6.2014  13:03
  Story of a Madrfakr Warrior, The (amatérský film) (2014)
  *****

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • 2.6.2014  21:45
  Syn Boží (2014)
  **

  Prvních deset minut jak z akčního filmu, zbytek přehnaně dramatickej...A finiš...hrůza...ty krávo, flashbacky s životními moudry a v titulcích plačtivý, ala negerský videoklip....Tohle se nepovedlo.

  • 1.6.2014  18:45
  Pozvánka (amatérský film) (2014)
  *****

  Jeden z nejlepších kraťasů, co jsem kdy viděl, jestli ne nejlepší...A kdo to kritizuje, ať se nejdřív sám předvede s nějakým veledílem a pak můžeme porovnat....

  • 25.2.2014  20:09
  Raze (2013)
  **

  Mnohem víc by se mi líbilo, kdyby ty samičky soutěžily o nejsvůdnější striptýz. Takovýhle krasavice se nehodí do ringu smrti...

  • 22.2.2014  11:25
  Misfits CZ (amatérský film) (2013)
  *

  Za snahu....

  • 26.12.2013  10:54

  Dvojice šulínků, kteří viděli auto leda z vlaku se vydá po vzoru předešlých cestovatelů na dalekou cestu s historickou tisícovkou. Aby předčili i slavného (a mě oblíbenýho a sympatičtějšího, než tihle dva troubové) Dana Přibáně, vyberou si trasu ze všech nejdelší, kolem celý zeměkoule. Na cestách zažívají dramatické chvíle, dobrodružství a cítí se jako největší borci...Mám tyhle dokumenty rád, ale nesnáším, když se někdo snaží napodobovat někoho, kdo něco podobnýho dokázal před nima a daleko líp. To už bych mohl i já, milovník řízení a cestování, probudit svoje stádo zdechlých kobyl pod kapotou 16-ti letého krasavce se lvem ve znaku, sehnat sponzory a vyrazit třeba za poznáním příhraničních bordelů...Jmenovalo by se to "S Peugeotem po Kundí dálnici"

  • 16.12.2013  19:31

  První třetina paráda, druhá třetina lehčí oddychovka. Poslední poměrně akční a finálních pět minut se pro mě "cíťu" pochopitelně neobešlo bez kapesníčku...Dvě věci byly pro mě "cíťu-perverzáka" ovšem nezapomenutelné a krásné. A to Hikari a její sněhobílé kalhotky.......Panenko Maria podsrpenská vidíš to?

  • 16.11.2013  14:44
  Zmizení (2013)
  ***

  Po shlédnutí mi v hlavě zůstává mnoho nezodpovězených otázek, bohužel...opět zcela nepochopeno. Ale dle diskuze zřejmě nejsem jedinej, tak to mě trochu uklidňuje, že snad nejsem až tak tupej...

  • 15.11.2013  20:44

  Film to špatnej nebyl, dal bych o hvězdu víc, nebýt to ale tak přehnaně postapokalyptický a ve finále dokonale na minutu načasovaný.....

  • 21.9.2013  13:58

  Co tohle bylo zase za chujovinu?????????? Pro artového neandrtálce, jako jsem já to byla naprostá ztráta času. Nesnáším takovýhle halucinogenní filmy. Prohlubují mojí už tak dost hlubokou depku...Gosling jen čumí, občas prohodí slovo s nějakou thajskou transkou v hampejzu, jeho šílená MCBP nostalgicky zavzpomíná, jaký měl její úchylnej mrtvej synek velký péro, do toho pár bodnořezných ran ostrými předměty, spousta monotónní hudby, připomínající hučení v kládě a to je tak všechno. Jo a pak zase Gosling čumí......

  • 9.7.2013  14:31
  Trans (2013)
  ****

  Tak v tranzu jsem z toho filmu až tak nebyl. Hodně mi to připomínalo Počátek s DiKaprem. Jak dějem, atmosférou a koncem s otevřeným koncem na konci. Koneckonců ale snímek měl něco do sebe a byl i velmi naučný, neboť jsem se na vlastní bulvy přesvědčil, jakou má Róza rozkošnou frndičku. Nic pro 4%-ní a odpůrce černý pleti. Proto přihodím jednu černou čárku (hvězdičku) navíc.

  • 27.6.2013  16:33

  Sérii SM miluju, ale tohle byl opravdu průser............Bez Faris a Wayansovejch to stálo fakt za vyližprdel....Trapný, nevtipný. Hvězdu dám jen z povinnosti.

  • 15.6.2013  16:21
  Stoker (2013)
  *

  Asi postrádám umělecký cítění......po 26 minutách vypnuto. Škoda, čekal sem asi víc, po parádní trilogii o pomstě.

  • 6.6.2013  22:02
  Pig (2010)
  **

  Ale no tak chlapci, nepřehánějte, zas tak brutální a nechutný to teda zdaleka nebylo....Prvních dvacet minut bylo celkem koukatelnejch, ale poté, co se zjevila pseudomentoška, šlo to celý z kopce. Zvrtlo se to v grotesku, která byla díky tý špatně zvolený herečce v roli řezníkovy partnerky až místy hooodně trapná. Zastupovat jí kupříkladu Bára Hrzánová, dopadlo by to rozhodně líp...Tahle kravka tam jen pobíhala, dělala huuuuu huuuuuuuu a až moc se snažila hrát demo-woman. Navíc se ani nesnažili zamaskovat jí, aby nebylo poznat, že je to vcelku slušná kost. Díky absenci střihu nebyly ve filmu ani záběry z detailu, takže co se přesně s jejich orgány a tělními otvory děje, zbylo jen na vaší fantazii. Takže mě to bohužel ani emočně nezaujalo, jen tak jsem čuměl a bylo mi jedno, co se bude dít dál za "zvěrstva". Upřímně, pár podobných filmů jsem už viděl, takže se dá říct, že mě pár deka vepřových jater, pulčák filmový krve a pár nefalšovaných flusanců nedokáže rozhodit. Tohle podle mýho amatérský dílo řadím mezi ty horší. Pochvalu zaslouží Howard, za to jak bravurně zvládl udržet herecký nasazení v jednom nekonečným záběru. To bylo vážně obdivuhodný. Zdálo se mi, jakoby se v tom vyžíval, hrát si na mučitele. I v jiným, pro většinu známým filmu, hrál poldu, co rád testuje svým hulvátem dámský řitní svěrače. Jeho blažený výraz ve tváři prozrazoval nadšení pro tyhle role. Mám v plánu další film od Masona, tak se uvidí, jak to dopadne. Broken byl v pohodě, nadprůměrnej horor, lepší než toto...

  • 5.6.2013  21:26
  About Cherry (2012)
  **

  Vařila Angelina kašičku, na zeleným rendlíčku. Tomu dala, tomu dala, až se z holky kurva stala. Jen toho černýho Vataře z chatrče smočit nenechala...Chudák si ho musel přetáhnout sám :-((( Příběh o jedný hezký tvářičce, která moc toho rozumu nepobrala. Od pradleny se během několika málo okamžiků proprcá...pardon, propracovává od softových sólíček až k hard hot teen pornu. Ve filmu chyběla zajímavá zápletka, zvraty, emoce....zkrátka nuda. Ve filmu nechyběla přitažlivá hlavní hrdinka...

  • 2.5.2013  14:45

  ACHTUNG ACHTUNG, SPOILER !!!!!!!!! Můj milý deníčku. Vím, že jsem tě teď nějaký čas zanedbávala, ale měla jsem teď dost nabytý program a v mém životě se za těch pár dnů co jsem si v tobě nelistovala, odehrálo spoooousta zajímavých věciček. Přišel mi dopis od nějakýho notáře, že prý jsem zdědila nějakej domeček po babičce, kterou jsem nikdy neznala. Tak jsem se ptala našich a oni mi řekli, že nejsem jejich dcera. Tak to mě trochu nakáklo, ale co, hlavně že budu mít vlastní kuču. Mí kamoši se nabídli, že pojedou se mnou (teda i ta rozkročnožka, co chtěla wojet mýho kluka). Tak jsme po vzoru předešlých dílů naskákali do horory oblíbeného velkoprostorového VW a frčeli jsme. Cestou nám skočil na kapotu nějakej týpek, co se s ním rozešla stará, tak jsme ho vzali sebou na wejlet. Musím říct, že to nebyl jen tak obyčejnej baráček, ale obrovská, mocinky krásná vila i s elektricky otevíranou bránou. To mě úplně dostalo a celá jsem zvlhla...Jenže pak se stalo něco, co nám všem asi na tři minuty vyrazilo dech. Jeli jsme nakoupit nějaký ty stejky a alkohol, abysme to pořádně oslavili. Ten sympatickej stopař se nabídl, že zatím trochu poklidí. Ale nejen, že poklidil, on to tam dokonce vybílil. Já vím, znali jsme ho pár hodin, ale kdo mohl tušit, že i sympaťáci můžou být zloději...Takže jsme se vrátili ze shopu a byl fuč, stříbrný vidličky, lžičky a podnosy taky...Nicméně jsme na to rychle zapoměli a dali se do oslav. Jenže než něco mohlo začít, našla jsem v pokoji mrtvolu babičky a posléze nějakýho strejdu s nějakou škraboškou na ksichtě. Sotva jsem mohla něco udělal, tak mě spacifikoval a probrala jsem se až ve sklepě. Viděla jsem jak tam motorovkou dělí vejpůl Kennyho. To mě probralo a začla jsem fakt rychle zdrhat. Jenže ten (zřejmě) dřevorubec byl docela ve formě, i když se vláčel se svým krájecím nástrojem. Pak se tam objevil můj kluk s tou běhnou, oba polonazí...Určitě spolu někde šukali na slámě, proběhlo mi hlavou. Ale než jsem si to s nima mohla vyříkat, byli mrtví...Život mi zachránil až polda, kterej toho zvrhlýho vrahouna zahnal. Všechna moje zlost a smutek ze ztráty přátel se stupňovala výš a výš, dokud..........dokud jsem se z policejních záznamů nedozvěděla, že je to můj bratranec....Páni, já mám bratrance, jmenuje se Jad, je to sice úchylnej, zvrácenej vrah, co stahuje lidi z kůže, ale je to bratránek, chápeš to deníčku??? Je to rodina a ta je základ všeho. Přiznávám, je to člověk mnoha (kožených) tváří, má svoje mušky, jako ale každý...Snad byste ho pro těch pár desítek nevinných obětí nechtěli zatratit. Na světě už má jen mě a já zas jeho. Jsme si hodně blízcí, až by se to ostatním mohlo zdát nezdravé. Svěřil se mi, že neměl moc štěstí na ženský. Sice jich pár přeřízl, ale nebylo to prý nic vážnýho. Jednoho večera se ale náš příbuzenský vztah změnil v něco mnohem hlubšího. U sklenky rulandského mi Jadík předváděl, jak se správně brousí řetěz u pily, jak se v ní mění olej a kterou rybičkou se nejlíp odděluje lidská tkáň od kosti. Pak mi pustil od Kabátů "Má jí motorovou" a celou noc jsme se milovali ve sklepě mezi ostatky mých "bývalých" kamarádů. Doufám, že naše snažení přinese vytoužené ovoce a naše zmutované potomstvo bude hájit naši čest a natočí se další stupidní filmy. Toť pro dnešek vše, deníčku.

  • 29.3.2013  13:47
  Smash Cut (2009)
  odpad!

  Nedal jsem na hodnocení a film jsem si pustil. Bylo to mých málem posledních 17 minut mýho bídnýho života, co jsem vydržel sledovat tuhle blitku...tohle bizarní "něco", s nejotravnější a nervydrásající hudbou, jakou jsem v posledních pár letech slyšel. Doufám, že jsem to vypnul včas a nepřivodil si nějaký trauma. Nerad bych se ráno probouzel prochcanej durch...Hezký holky, jinak tekutá hnědka jak vyšitá...

  • 28.3.2013  16:36

  Hmmm, zajímavý to počin. Nemůžu úplně souhlasit se zdejšími odborníky...Pointa byla právě netradiční, neotřepaná a nad moje očekávání a tušení překvapivá...Naháněčky po lese s psychoušem jsou vidět v každým druhým hororu, ale většinou se stejným scénářem. Tohle je trochu jiný, a tak nebudu skrblit a jeden bod přihodím na přilepšenou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6