• Rodinný

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Sly ako policajt s mamičkou. Najviac ma pobavil červené kvety, ktoré doniesla miesto Slyho jeho mamička. Podarená rodinná komédia so Sly s dobrým humorom.

Není úniku (1993)

Docela tento akčný film s van Damme bol slušný. Akčné scény slušné, hlášky tiež slušné. van Damme ušiel z autobusu, kam sa až dostal k rodinke.

Mission: Impossible (1996)

Skvelý film s Tom Cruisom, v ktorom si tu menšiu úlohu zahral aj môj herec EMILIO ESTEVEZ. Výborné špeciálne efekty s vrtulníkom ma najviac ohromili.

Medailon (2003)

Film je celkom dosť pekne spravený. Hlavne keď, si tu zahral Jackie dvojúlohu. Najviac sa mi lúbi z filmu text pesničky: i wanna be a superhero.

Mizerové II (2003)

I pokračovanie úspešneho filmu je dosť dobré v tom, že herci sú opäť spolu ako "BAD BOYS". Čo sa týka akčných scén a efektov, dosť na vysokej úrovni dobré. Napr. naháňačka na dialni ma dosť nadchla.

Mizerové (1995)

Som rád, že mohol vzniknúť takýto dobrý kvalitný akčný snímok s dvojicou Martin Lawrence a Will Smith. Film je plný akcie, prestrelky... Song BAD BOYS nemá chybu. Bad Boys, Bad Boys.

Policajt ze školky (1990)

Arnie v úlohe policajta, ktorý sa presadí do škôlky. Úvaha k filmu je zaujímavá, ale muž v škôlke medzi deťmi neni až moc dobrý nápad.

Karate Kid (2010)

Výborný kung-fu film s Jackie Chan. Najviac ma potešila scéna, keď chlapca chytili chlapci a zrazu chlapca ochránil Han.

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Túto reláciu som dakedy dávno pozeral v TV. Už nechodí v TV. Niekedy ma dosť táto relácia bavila, keď na ľahké otázky ľudia nevedeli odpovedať.

Přepadení ve vzduchu (1992)

Mám rád aj filmy o lietadlách, takže Passeneger 57 a Air Force One patria medzi najoblúbenjšie filmy o lietadlách. Čo sa týka filmu, dejovo celkom dobré. Akčné scény sú výborné, k tomu výborný herec Wesley, zachráni všetkých cestujúcich.