Iwus.ka

Iwus.ka

okres Opava
Velký filmofil, čupr dífka a králikomilka

22 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Resident Evil (2002)

  Mozkyyy, mozkyyy…Ne, nic takového! Dobám Noci oživlých mrtvol odzvonilo. Bohužel nebo spíš bohudík zůstávají zombíci stále tupí a lační po živém masíčku. O to všechno bychom ale přišli, kdyby firma s deštníkem v logu a pracovitým týmem nevymyslela zázračný Té virus. Musíme být však vděční, že díky jejich kreaturám alespoň trochu zabráníme populační explozi. Všeho ale moc škodí, proto buďme rádi, že jsou pod zámkem, kdesi hluboko pod zemí. Tam je musí nedobrovolně navštívit sličná Mila Jovovich coby bodyguardka hlavního vchodu, sic poznamenaná amnézií a boulí na hlavě. Po pár atacích mířených na její osobu, si začíná vzpomínat na potenciál v ní ukrytý a rozhodne se všem nakopat prdel. Jako skalní fanynka celé herní série film miluju, i když moc podobností se samotnou hrou nemá. Ochuzena jsem ale určitě nebyla, po celou dobu nechybělo spoustu akce, dobré mjusik a hlavně velmi přítulné zombies.

 • poster

  Terminátor (1984)

 • poster

  Silent Hill (2006)

 • poster

  Válka světů (2005)

  Na naši matičku Zem se rozhodli zaútočit slizcí emzáci, pomocí mega trojnožek dělat všude bordel a vyrábět z nás prvotřídní hnojivo. Čtverák Steven Spielberg má však s extra terestriální aktivitou už nějakou zkušenost a povolává do boje toho nejlepšího, scientologa Toma. Chudák bude na všechno sám, a aby toho nebylo málo, ještě vyfasuje na starost fakany, z nichž jeden je zralý na psychiatra a druhý na výchovný průplesk. Dohromady se spolu vláčí skrz strach, hysterii a chaos. Když už nemůže být hůř, narazí na pošahaného bojovníka za svobodu, který by rád Tomíka naverboval. To si ale hošánek pořádně naběhl a pak, že ve dvou se to lépe táhne. Po celou dobu filmu se něco děje, akce a efektů tak akorát, zpracování na jedničku, hudba výborná. No a jak to vše dopadne, nemusím zmiňovat, vždyť je to americký film.

 • poster

  Zoolander (2001)

  Není jednoduché být slavným, žádoucím a uznávaným modelem. Pokud jste vychytralí, nevzhlední a vaše IQ je víc jak 90, rovnou to zabalte. Vězte, že o intoše nikdo nestojí. Derek, to je jiná kapacita. Na břiše pekáč plný buchet, xichtík jedna báseň a bujný havranní porost. Hlavně má kví kvé houpacího koně a agenti modelingových agentur si jen mnou ruce. On ještě navíc oplývá mimořádnou schopností. Umí tak nepřeberné množství obličejových výrazů, které nám obyčejným neznalým oboru nějak unikají. Protože je konkurence velká a debilů plno, bude si muset náš Zoolander své místo na výsluní obhájit. Na tuhle moji oblíbenou komedii nedám dopustit. Ben Stiller hraje modela blbce opravdu dobře.

 • poster

  Od soumraku do úsvitu (1996)

 • poster

  Osudový dotek (2004)

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

 • poster

  Šestý smysl (1999)

 • poster

  Lepší už to nebude (1997)

  Mít Jacka Nicholsona za souseda, přináší vskutku samé výhody. Nehledě na to, že je sympaťák a lidumil. Kdyby se vám náhodou zatoulal pejsek, bude tak hodný, že jej odloží do odpadové šachty. Dokonce jednomu rád připomene, že je teplouš, pokud by snad opomněl svou sexuální orientaci. Jackův herecký výkon je dokonale věrohodný a jím ztvárněnou postavu budete nenávidět, litovat i milovat. Velice příjemná, vtipná a skvělými hereckými výkony doplněná podívaná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace