Brusíček

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 25.4.2015  00:49
    127 hodin (2010)

Jak zhodnotit tenhle film? Naprosto excelentní kamera a střih, skvělá hudba, příběh podle skutečné události, na tom nebylo nic co by šlo film "vyšperkovat" pro ty z vás kteří tu kritizujete a že je to o hovně, o hovně jsou především ty vaše plky! Takže za mě, je to naprosto unikátní film svého druhu, podle skutečného námětu, se skvělým Jamesem Francem, a skutečným happy endem. 90%.

• 10.4.2014  12:04
    47 róninů (2013)

Tomuto filmu se nedají upřít pěkné efekty, majestátní scenerie, skvělá hudba a dobré herecké obsazení. Ale velká škoda je že se film nedržel jen podle skutečného příběhu, místo toho tady máme tuhle fantasy podívanou. Ale za výkon Hirojukiho Sanady a Keanu Reevese, 77%.

• 16.7.2018  16:16
    7 životů (2017)

Opravdu milé překvapení, čekal jsem tuctový "Akčňák", a dostal jsem velký filmový zážitek, se spoustou zvratů, efektů, a neobvykle propracovaným příběhem, který jsem hltal až do samého konce. 85%.

• 12.2.2012  08:45
    96 hodin (2008)

Skvělý Thriller který má spád a pěkně nasraného hlavního hrdinu. Na to že to byl "neamerický" film tak musím smeknout. Nebudu to tu přirovnávat k jiným filmům podobného ražení, Liam je prostě pan Herec a já se rozhodně nenudil. 90%

• 1.4.2013  13:59

Těžko navázat na vynikající jedničku, přesto se mi plynulé navázání na první díl líbilo, víc z toho rozhodně vytěžit nešlo. Trochu nechápu kritiku, nebo jste chtěly krvavou lázeň po vzoru saw? Chtěly jste vidět umučené ženy se všemy detaily? Tomu nevěřím, 65%.

• 8.1.2014  16:25
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Sleduju ho jen občas, nicméně v práci jsme v minulosti mívali diskuze á-la kontrolní otázka, a mnohdy jsem měl načerpáno právě odsud. 80%.

• 2.1.2013  13:06
    Akta X (TV seriál) (1993)

Tento naprosto mimořádný seriál mě velice zaujal svým napětím, tajemnem a všudypřítomným strachem z neznáma. David Duchovny a Gilian Anderson zahrály mistrně. Je to kultovní seriál. 95%.

• 10.6.2012  12:56

Po všech stránkách Burtonovské, tohle je jeho styl. Jedním slovem - paráda, ty barvy, hudba, animace, masky...takhle to umí jenom Tim Burton. 85%.

• 14.4.2013  18:24
    Argo (2012)

Takové napětí jsem dlouho u žádného filmu nepociťoval, bylo to tak autentické jako bych tam byl s nimi, až jsem se málem potil strachy... :-), velice dobře a reálně zahrané, Ben Affleck, John Goodman a další. Takovéhle filmy mám rád, žádný přehnaný happy end, jo, takhle to píše jen život sám... 99%.

• 13.2.2011  23:48
    Armageddon (1998)

Tenhle kousek s Willisem mě nějak moc neuchvátil, jednak proto že mi technicky naprosto nesedí objevený obří asteroid pouze 18 dní před dopadem, což je blbost, a potom tu ruskou orbitální stanici ve špatném stavu si mohly také odpustit. Sice je tu snaha o vtip, nicméně kladně povedený jen ve vedlejší roli Peterem Stormarem a to bravurně :-|) . Když porovnám Armageddon s Drtivým Dopadem což jsou filmy s podobným námětem, tak musím konstatovat že trocha vážnosti by tomuhle filmu jen prospěla. Ale za některé dobré efekty a ruského kosmonauta dám o hvězdu více. 60%

• 1.12.2012  11:25
    Atlas mraků (2012)

Atlas mraků je vyjímečné dílo, je to vlastně jeden velký filmový epos, děj tu běží hned v šesti liniích které mezi sebou přeskakují v šílené pravidelnosti a ukazují nám v různých situacích vlastně totéž. Atlas mraků je podán způsobem aby probudil, a ukázal cestu, je to film o lásce, svobodě a statečnosti, o tom že za tyto hodnoty se rozhodně vyplatí bojovat...Film nabízí velmi široké spektrum postav, různých období i myšlenek, a každý z hlavnějších postav si tu zahrálo vlastně 6 různých rolí, které do sebe nakonec všechny zapadají. Tom Hanks, a Du-na Bae ve svých rolích dominují, Hugo Weaving hraje opět bravurně záporáka. Po vizuální stránce dokonalé, Neo Soul mi připomínal Matrix i Tron Legacy... Wachovskim se opět povedlo natočit snímek o kterém se bude hodně diskutovat, film bude milovaný i zatracovaný, stačilo mi když zhruba polovina lidí při začátku závěrečných titulků se hned zvedla k odchodu, ale ostatní seděli jak opaření až do příchodu uklízečky :-). Pro mě je tohle filmová událost roku 2012, 100%.

• 9.1.2011  19:57
    Avatar (2009)

Výborná výprava , dech beroucí efekty a naprosto úžasná scenerie přírody Pandory, noční "svítící" les a další krásné 3D záběry v kině IMAX, mě udivily. Cameron si dal opravdu záležet. Nicméně mě osobně vadí začátek příběhu, kdy byla planeta Pandora již objevena, a konec je useknutý v nevhodném okamžiku. 93%

• 23.2.2014  17:02
    Babovřesky (2013)

Co na tohle říct, srovnat to lze s Kameňákem, ano, totální sr*čka a plýtvání filmového materiálu. 0%.

• 12.5.2013  22:30
    Barbar Conan (2011)

Od tohohle filmu jsem nic zvláštního nečekal, a mé obavy se naplnily. Je to velmi nevýrazný film, který je "přeefektován", a přesto docela nudí, žádná role tu nebyla ničím výrazná, a hlavní hrdina byl suchý jako Vrch, možná se mělo dát více prostoru Ronu Perlmanovy, a bylo by to snad lepší. Barbar Conan s Arnoldem zůstal nepřekonán, ani se mu vzdáleně nepřiblížil. 40%.

• 13.5.2012  13:16
    Big Lebowski (1998)

Tohle je opravdový skvost pro filmové fajnšmekry, je to parádní černá komedie plná "syrového humoru", který je dávkován průběžně po celou stopáž, a filmu nechybí nic aby byl právem označen za vyjímečný. Jeff Bridges a John Goodman sehrály dvojku k pohledání, která vás nenechá vydechnout, a vy se rozhodně nebudete nudit. Skvěle zahráno, brilantně natočeno. 100%, jo a drž už konečně hubu, Donny! :-|)

• 24.1.2015  10:32
    Blade Runner (1982)

Kultovní Sci-fi nese myšlenku, která je ve filmu sdělena v závěru Harrisonem Fordem : Nevím proč mě ušetřil, asi poslední láska k životu, víc než předtím, ne ke svému životu, ale životu vůbec, chtěl znát pouze to co chceme my všichni, odkud jsem, kam jdu, jak dlouho budu, a mohl jsem se jedině dívat na jeho umírání... tomuhle filmu jsem přišel na chuť až nyní, kdy jsem plně pochopil jeho hloubku a poselství, nemohu jinak - 100%. úžasné.

• 31.12.2012  12:05
    Bohouš (TV film) (1968)

Je snad zvláštní že po této vinikající komedii dostanu vždycky hlad? :-) 95%.

• 27.8.2019  19:49
    Borg/McEnroe (2017)

Film se mi líbil především zajímavým pojetím a úhlem pohledu, který oba hlavní hrdiny ukazuje v širokém spektru úseků jejich životů, osobních bojů, a vysoké ceny za úspěch, což je v tomto případě vlastně ztráta osobního svobodného života v klidu. Sverrir i Shia své role zahrály mistrně, a já jim je uvěřil, a proto jsem si film tak skvěle vychutnal. 85%.

• 18.9.2011  18:47
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Je to syrově skutečné, jako by tam byl člověk s nimy. Realističtěji by to snad ani nešlo natočit. Je to asi nejlepší válečný seriál co jsem kdy viděl. Bravo, 100%.

• 22.2.2012  20:27
    Buly (TV pořad) (1992)

Pokud nejsem na "staďáku" tak tohle je nejlepší způsob jak podpořit svůj oblíbený team...100%.

• 25.11.2011  23:20
    Bílé peklo (2001)

Je až k nevíře, že se tento příběh skutečně stal. Jak silná vůle přežít a nerezignovat boří všechny hranice možného a nemožného. Pravda je, že mě děj filmu vtáhl do příběhu, a já seděl jak přikovaný, a při závěrečném happy endu jsem se neubránil dojetí. Nevím jak je film autentický, ale mé hodnocení tohoto vynikajícího filmu je rovných 100%.

• 12.11.2014  22:35

Tak nebývá obvyklé aby druhý díl byl o poznání lepší než díl první, ale tady je to skutečností. Efekty, zvuk, akce, "vedení" se přelévá z jedné strany na druhou, smekám, to se povedlo. 85%.

• 25.12.2018  12:29

Nic jsem od filmu neočekával, nicméně jsem mile překvapen. Arine zde hraje pozůstalého z leteckého neštěstí, které způsobí zmatek "velínu" letiště. Je mu nabídnuta kompenzace finančního odškodnění, kterou nepřijímá, požaduje omluvu, která se mu nedostane, a tak se vydává hledat domnělého viníka, kterého vinou prozrazení najde a ve vzplanutí emocí zabije. Film je podle skutečné události, a já jsem překvapen jeho podáním. Za mě 78%, ale nesouhlasím s hodnocením odpad a pod., zde, a tudíž musím výš. a to 5*, abych to vyrovnal, protože odpad to teda není!

• 12.8.2012  20:28
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Chalupáři patří mezi mé nejoblíbenější seriály někdejší doby, všichni herci v hlavnějších rolích byli v té době ve formě a proto je to asi taková zábava, nechápu že po takovém množství repríz se mě tento skvost ještě neokoukal... asi snad že seriál samotný navodil atmosféru takového zvláštního klidu a přirozeného nenuceného humoru, je to prostě paráda, a proto nemohu hodnotit jinak než 95%.

• 30.5.2015  22:39
    Chappie (2015)

Takový District 9 v "jiném" kabátku. Bylo to milé, roztomilý robůtek s vlastním vědomím, ale ten konec to celý docela podělal, takže nemůžu výš než 65%.

• 1.4.2012  21:34
    Cizí příběh (TV film) (2010)

Zajímavý, komorní příběh jednoho vztahu, který prochází krizí, a do kterého se pletou ti co nemají...a jací lidé vůbec pracují na sociálkách, co těm ženám které jsou v momentálním stavu bezbrannosti vůbec radí- totální rozbourání vztahu, místo toho aby zjistily v čem je problém, proč se to či ono stalo, tyto ženské ze sociálek nenávidí muže...tohle televizní drama bylo hodně autentické, a kvalitní, 80%.

• 14.2.2011  11:16
    Dallas (TV seriál) (1978)

Po revoluci, když začaly tenhle seriál vysílat, jsem ho sledoval, ale když ho porovnám s těmi dnešnímy telenovelami, tak musím konstatovat že to zase taková hrůza nebyla. Jedinečně zahraný Padouch "Džejár" Larry Hagman, a kvůli němu jsem na to koukal... 50%

• 13.1.2011  15:25

Katastrofické filmy se mi líbí protože v nich člověk vidí lidi táhnout za jeden provaz, ale tenhle film je opravdu z těch nepovedených. Není nutné nic dodávat. Tu jednu hvězdu dávám proto, že některé počítačově udělané efekty nejsou špatné. 15%

• 16.2.2015  22:37
    Divergence (2014)

Jelikož se mi Hunger games vůbec nelíbily, a Divergenci jsem podezříval ze začátku z podobnosti, tak jsem měl velice skeptické očekávání, že to prostě bude taky "hovadina", nicméně zírám z otevřenou pusou, tohle tady dlouho nebylo! Parádní tempo filmu, drsný výcvik, záporáci spolu s Kate Winslet na úrovni, ve filmu nebyla nudná místa a celé to směřovalo ke krásnému happy endu - teda prvního dílu... dcera má celou trilogii v knihách a já si říkal co to čte za k..., jak jsem se mýlil! Nesouhlasím s některými komentáři tady, takže o hvězdu výše abych to trochu srovnal, 90%.

• 6.7.2012  19:30
    Doba ledová (2002)

Krásný příběh o přátelství mamuta, tygra a lenochoda, které spojilo malé stracené nemluvně, a snaží se ho vrátit lidem. Všechny 4 díly ice age jsou povedené, ale tenhle první je prostě pro mě kultovní. 100%.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7