Brusíček

Luděk Zachar

okres Ústí nad Orlicí

1 3 4 5 6 7 následující >>
    • 1.11.2014  22:14

komedie tipu 6ti herců opravdu nemám rád, a jako lákadlo se na ní podívat mě zlákal ten pán co tak krásně účinkuje v reklamě na "nejdražší půjčku" nicméně on se nám tady akorát nádherně pozvracel, což opravdu nebylo vtipné, co na to říct? Že mám pana Hřebejka v oblíbených hercích, kvůli pelíškům, a pupendu? Není to pane Hřebejk málo? Nevím jestli se v nich udržíte i nadále, a jestli budete nadále točit takovéto s****y, tak již vaši tvorbu hodlám opomíjet, všichni co jsme se na to teď koukaly máme shodný názor, ano byla to ztráta času, proč vůbec dávám jednu hvězdu, ani nevím. 10% za toho krásného Jelena, a za skvělý hit Michala Hrůzy k tomuto "filmu".

• 16.7.2018  16:23

Tragikomický příběh, který Matt Damon sehrál bravurně, svět malých lidí kteří se nechají zmenšit, není ale dotáhnutý do konce, spousta postav které nejsou víc prezentovány je na škodu, a z filmu se stává trochu guláš mnoha příběhových rovin. 60%.

• 19.8.2013  20:34

Mám radost že tento film vznikl, a jsem udiven jeho vysokou kvalitou. Příběh provází skvělá hudba, a nadšení těchto amatérských herců je více než zjevné, bylo to velice živé a pulsující, ani bych nevěřil že po Pánu Prstenů je možné takhle navázat na Tolkienův svět, a dozvědět se tímto způsobem více o Aragornových předcích. Protože tohle dílo nevzniklo pro peníze, ale z pouhého nadšení, tak hodnotím 95%.

• 4.12.2013  10:36

Tento film je založen na akci, kdo má rád filmy plné soubojů a rvaček, tak si tady přijde na své. Spousta krve, zlámaných kostí a bolesti. Kdyby k tomu přidali lepší příběh bylo by to za "plný". 80%.

• 13.2.2014  10:26

Útěk ze Sibiře je dramatem skupiny mužů na útěku ze Sibiřského gulagu, pro který se rozhodnou ze silné vůle přežít... Filmu chybělo napětí i potřebná dynamika, přesto musím konstatovat že díky Edu Harrisovi a především Jimu Sturgessovi v hlavní roli toto drama dostává potřebné kvality. Musím ještě vyzdvihnout kvalitní hudbu i kameru. Tento film snese srovnání s o poznání kvalitnějším snímkem Bílé Peklo, který má podobný námět i scénář. 65%.

• 25.12.2018  12:13

Důstojné pokračování úspěšné jedničky nám opět nabízí skvělou akci, spletitý příběh nám mimo jiné popisuje "multifunkční" schopnosti malého Jack-Jacka, pan úžasňák zde není tahounem filmu, ale jeho žena Helen dostává prostor, a je to skvělá akce. Animace opět pokročila, a je to vidět. Celkově 80%.

• 23.1.2011  17:46
    Černá smrt (2010)

Syrově mrazivý historický film o Mužích, jež si za svým slovem stojí. Krutost je v tomhle filmu pojata velmi drsně, nicméně to asi odpovídá době do které je film zasazen. 70%

• 4.2.2012  22:22

Dobrých pohádek je dnes jako šafránu, a tuhle bych řadil k těm zdařilejším, zejména za výkon Františka Němce, povedenou hudbu, a trocha toho pohádkového napětí. Rozhodně z toho šlo vytěžit mnohem, mnohem více, jelikož tuhle pohádku napsala Božena Němcová úplně jinak, ale s přihlédnutím že šlo o "lepší" kousek od Trošky, dávám 70%.

• 3.11.2013  21:37
    České století (TV seriál) (2013)

Jelikož jsem Patriot, tak je pro mě tohle téma citlivou záležitostí, z mylníků historie našeho národa je zrovna tenhle nepovzbudivý... co se stalo, s tím už nic neuděláme, ale co s budoucností? Jsem rád že takový cyklus vznikl, je dobré si připomenout kdo jsme a čím jsme prošly... kdo z vás je hrdý že je Čech?

• 7.1.2012  22:29

Jo, nejlepší příběhy píše sám život, a v tomto případě i bravurně zahrané, za tento snímek půjde u mě Statham o něco výš. Jelikož se jedná o film ze skutečné události, tak by bylo velmi hloupé kritizovat film za "málo akce", nudu , či ostatní štěky nespokojených "kritiků" :-) , pro mě byl tento film opravdovou lahůdkou a tudíž dávám 90%.

• 1.10.2013  21:29
    Šmejdi (2013)

Stačilo by kdyby tyhle podvodné a nátlakové akce byli postaveny mimo zákon, a nemuselo by být tolik nešťastných a okradených seniorů. Ani bych nevěřil že na předváděcích akcích může být člověk závislý... Ale jako hlavního viníka tu já osobně vidím náš stát a jeho lhostejnost chránit staré občany kteří se bránit nemohou. Nad kvalitou dokumentu nebudu polemizovat, spíž nad jeho smyslem, doufám že to těm seniorům dojde...

• 29.5.2015  23:07

Bojovník silnic je dlouho nepřekonaná špička svého druhu hlavně pro svou atmosféru a skvělý příběh, na svou dobu nevídanými skutečnými efekty a kaskadérskými kousky. Vysoké charisma Mela Gibsona je patrné po celý film a snímek ani po 34 letech od svého vzniku nějak výrazně nezestárl, což se o mnohých jiných filmech říci nedá. 90%. Ve srovnání se současným Šíleným Maxem - Zběsilou cestou , je sice méně akce, ale o to více příběhu a napětí, takže zůstal nepřekonán.

• 29.5.2015  22:34

Totálně šílená destrukční akce, ve které lidé už nejsou lidmi, svojí rychlostí předbíhá samotný příběh, kde světu vládnou gangy, bezpráví a bezmoc, zhruba v půlce zpomalí, abychom se nadechly, otočily zpět a vrátily se do té hrůzy, kde snad nikdo nemá pud sebezáchovy... film svým podáním jistě ohromí, hlavně co se týče kamery a zvuku, také vidím jakousi mlhavou návaznost na bojovníka silnic, kterého mám velmi rád. Co do příběhu jsem čekal snad o něco víc, ale je to Road movie na vysoké úrovni, která utíká šíleným tempem a vy najednou zjistíte, že je konec. Film ve své kategorii exceluje svým podáním a je trochu škoda, že se více nezapracovalo na příběhu a detailů jednotlivých postav, ale to jen z mého pohledu, zřejmě se jednalo o režisérův záměr. Je to dobrý nářez, ale Šílený Max-Bojovník Silnic, je lepší! 85%.

• 25.12.2012  21:53
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Tak takhle pěknou pohádku jsem teda nečekal, měla dobrý příběh, skvělý humor a pěknou výpravu. Ale hlavně tu pravou pohádkovou jiskru která poslední dobou novým pohádkám chybí. ČT nečekaně překvapila, ze začátku se mi zdálo že to bude kýč, ale opak je pravdou a my se skvěle u televize pobavily. 75%.

• 22.3.2015  18:27

No, to byl nářez... jeden tank, jeden z mnoha. Žádní megahrdinové, ale obyčejní lidé, které válka změnila na úplná hovada, ale jen tak asi měli větší šanci přežít. Je to natočeno velice realisticky, bylo to velice syrové, chladné, skutečné. Skvělá kamera, zvuk i střih, parádní podívaná. A jen doufejte že se něco takového ve skutečnosti již nebude opakovat... Od dob Ryana, a Jestřába jsem lepší válečný film neviděl. Skvělý Brad Pitt i Shia LaBeouf, který nám od dob Transformerů poněkud dospěl... 90%.

• 15.2.2015  00:56

Opravdu jsem se snažil, ale nelíbí se mi to. Nucený humor, á-la teď se směj, je to takovej americkej "kameňák", 30%.

• 15.2.2015  00:53

Nezlobte se na mě, ale já tomu nikdy nepřišel na chuť, přijde mi to celé jako totální hovadina na druhou. 30%.

• 18.6.2017  21:22
    Život (2017)

Na toto téma se natočilo dost filmečků, ale jen několik se opravdu povedlo. Vizuálně se to podobá jako scenerie z Gravitace, napětím z Vetřelce, a technologicky z Marťana z Herma. Kdyby se na konci přidalo půl hoďky děje z boje s emzákem na Zemi, tak by to byl docela zářez, takhle snižuji hvězdu za slabší příběh, který měl sice hodně našlápnuto, ale od poloviny mě bylo jasné jak to bude, škoda. 72%.

1 3 4 5 6 7 následující >>