SmileyGirl

SmileyGirl


2 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 6.6.2009
  Jessica Szohr
  (herečka)

  Jessica Szohr se narodila 31.03.1985 ve Wisconsinu. Má ještě 5 sourozenců, a je ze všech nejstarší. Jessica se proslavila hlavně modelingem. Mezitím si zahrála vedlejší role v několika televizních seriálech, například KRIMINÁLKA MIAMI nebo JOAN Z ARKÁDIE. Také si zahrála v televizním filmu ČÍTÁRNA. Přesto si ji lidé do hlavy… (více)

  • 6.6.2009
  Chace Crawford
  (herec)

  Mladý herec se narodil 18. 07. 1985 v Texasu. Jeho otec se živí jako dermatolog, jeho matka je učitelka. Má ještě mladší sestru Candice. Ještě než začal hrát se proslavil jako model. Jako herec se proslavil až v roce 2006, kdy si zahrál v hororu SÍLY TEMNA. Poté si zahrál v několika dramatech a hororech.

  Jeho největší úspěch… (více)

  • 6.6.2009
  Christopher Castile
  (herec)

  Christopher Castile se narodil 15. června 1980 v Kalifornii ve znamení Blíženců. Jeho rodiči jsou Jon a Donna. Christopher má ještě sestru Bethany. Přátelé ho oslovují Chris nebo Lear Jet.

  Christopher si svůj debut odbyl rolí intelektuála Marka Fostera v seriálu KROK ZA KROKEM, který se začal natáčet v roce 1991. Ještě téhož… (více)

  • 6.6.2009
  Molly Sims
  (herečka)

  Molly Sims se narodila 25. května 1973 v Kentucky. Po skončení střední školy navštěvovala Vanderbilt Univerzitu, kde studovala práva. Po dvou letech strávených na koleji její spolubydlící tajně poslala pár jejich fotek do agentury NEXT Models a oni jí pak zavolali a uzavřeli s ní kontrakt. Od té doby se objevovala na titulních… (více)

  • 6.6.2009
  Joy Jorgensen
  (herečka)

  Mladá kráska Joy Lauren se narodila 18. 10. 1989 ve znamení vah. Už odmalička si přála být herečkou. Její kariéra začala v sedmi letech, kdy začala hrát v divadle Alliance v Atlantě. V 11 letech se s matkou přestěhovala do Los Angles kde začala její televizní kariéra.

  Proslavila se jako seriálová herečka - její nejznámější role… (více)

  • 6.6.2009
  Miley Cyrus
  (herečka)

  Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billyho Roye Cyruse a Leticie Tish. Narodila se 23. 11. 1992 ve znamení střelce.

  Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním… (více)

  • 12.5.2007
  Madeline Zima
  (herečka)

  Madeline Rose Zima se narodila 16.09.1985 v Connecticutu, ale její rodiče se záhy odstěhovali do Pensylvánie. Má 2 sestry, Vanessu a Yvonne, které se také věnují herectví. Svůj herecký debut si odbyla jako šestiletá ve filmu RUKA NA KOLÉBCE, díky kterému si ji oblíbili diváci i kritici. O rok pozděj se objevila ve filmu PAN… (více)