SmileyGirl

SmileyGirl


2 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 20.1.2010
  The Runaways (2010)

  Floria Sigismondi je zkušená režisérka videoklipů, a nyní se vrhá i na filmovou režii. The Runaways je její filmový debut. Jedná se o životopisný film o skupině The Runaways, která byla v podstatě první dívčí rocková skupina vůbec. Holky v čele s Joan Jett založily skupinu už jako teenagerky, a úspěch se dostavil velmi rychle. Ve skupině ale byly velké problémy s penězi, a každá z nich viděla společnou budoucnost trochu jinak, takže nastal konec. Ve filmu si zahrála například Kristen Stewart, nebo mladičká herečka Dakota Fanning.

  • 7.12.2009
  Poslední píseň (2010)

  Život sedmnáctileté Veronicy Miller se radikálně změnil, když se její rodiče rozvedli a otec se odstěhoval do Wilmingtonu. I po třech letech je stále rozzlobená na své rodiče, obzvláště na svého otce... dokud její matka nerozhodne, že Veronica u něj ve Wilmingtonu stráví léto. Příběh vyprávějící o lásce na mnoho způsobů - o vztahu k rodičům, první lásce a dětech je natočený podle knižní předlohy od Nicolase Sparkse.

  • 8.9.2009
  Footloose: Tanec zakázán (2011)

  Remake filmu z roku 1984. Teenager z velkoměsta, Ren McCormack se stěhuje do malého městečka, kde jsou hudba a tanec zakázané. Když se kazatel rozhodne uspořádat odborný ples, Ren zjistí, že v něm jde víc o zákaz tancování než o původní myšlenku.

  • 7.9.2009
  Soukromé životy Pippy Lee (2009)

  Pippa Lee měla všechny důvody být šťastná. Měla skvělého manžela, spoustu úspěšných dětí a spokojeně si žila v New Yorku. Zkrátka perfektní život. Všechno se změní, když se její manžel rozhodne, že by se měli přestěhovat z New Yorku. Pippa větří trable, a zanedlouho zjistí, že ji manžel podvádí s o třicet let mladší ženou.

  • 23.5.2009
  Rock ze střední (2009)

  Když se mladík jménem Will přestěhuje s matkou do New Yersey, nezná nikoho. Na střední se spřátelí s podivínkou Sam a překvapivě i se školní hvězdou Charlotte. Charlotte se rozhodne společně s Willem a Sam založit kapelu, která by vyhrála v obří bitvě hudebních skupin, a zároveň se tak pomstít Charlottinu ex-příteli a jeho skupině "muzikantů".