StrYke

StrYke

okres Tábor

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 5.7.2019  11:57
    Únik ze sekty (TV seriál) (2012)

Neuvěřitelné, jak mohou být lidé hloupí.. Samotný dokument spočívá hlavně v komentářích jednotlivých členů sekty a ač se tvůrci snažili je vyobrazit jako oběti, mně osobně s každou další minutou přesvědčovali o svojí stupiditě a svojí vlastní vině.

• 20.5.2019  10:37

!Komentář NEOBSAHUJE spoilery! Poprvé hodnotím seriálovou epizodu a podruhé nějakou komentuji.. Na předešlé díly 8. série se dalo alespoň dívat, osobně mě bavily, líbil se mi zvukový doprovod, jak moc autenticky herci hráli.. Ač jsem nesouhlasil s uspěchaností děje, se spoustou logických chyb, klišovitými zápletkami a jejich řešeními, na každý díl jsem se těšil. Ale teď jsem rád, že je seriál u konce a že ty zvěrstva, která ta nekreativní dvojice břídilů napáchala (a která se s každou epizodou stupňovala) mi neposkvrní mou dosavadní lásku k tomuto seriálu ještě víc. Kdybych se měl vyjádřit konkrétněji k této epizodě.. Tak jí podle mě nelze nazvat výstižněji, než slovem "nuda". Stále jsem naivně věřil, že mě děj nějakým způsobem šokuje a po předchozí epizodě jsem neměl absolutně představu, jak se bude dál děj vyvíjet (myslím, že stejně jako spousta dalších diváků). Tento potenciál tvůrci ale dokázali pohřbít během prvních pár desítek minut (po zdlouhavých a nezajímavých dialozích) a zbytek je snaha pouze o ukončení co největšího množství načatých dějových linek, pro které jsme měli všichni tento seriál tak rádi a které si zasloužily mnohem propracovanější rozloučení. Nikdy bych neřekl, že epizodu GoTka ohodnotím odpadem. A už vůbec ne, když přihlédnu, že odpadem poměrně šetřím, ale tady to jinak nejde...

• 16.5.2019  11:01

Epizody seriálů normálně nekomentuji ani nehodnotím, tady se ale spíš chci vyjádřit ke komentářům některých uživatelů. To, jak si tu někteří hrozně protiřečí, je až k pláči. Zaprvé něco o Grey Wormovi. To, že začal zabíjet vojáky, kteří se vzdali, bylo naprosto logické - když přeskočíme fakt, že se chtěl nejspíš pomstít za Missandei, tak nesmíme zapomínat, že byl vycvičený k poslouchání rozkazů a k naprosté loajálnosti (takže ti, kteří si stěžují, že se seriál stává klišovitým - s čímž já souhlasím - a zároveň jim vadí, co začal dělal Grey Worm, tak si nevidí do držky). Co se týče těch, co tu brečí, že zabít jednoho draka bylo easy a druhý je nesmrtelný, tak ti mají snad v hlavě úplně vygumováno. První drak byl zabitý v momentu překvapení, takže nijak nemanévroval a v okamžiku, kdy Daenerys o nebezpečí věděla, už se šípům úspěšně vyhýbala. Smrt Cersei - zase, všichni si tu stěžují, jak už je to hrozně samé klišé, ale když někdo umře "normálně" a ne nějakou vyhajpovanou smrtí, tak je to velké špatné. Takhle by se dalo pokračovat ještě dlouho. Nechápejte mě špatně, já jsem z osmé série také zklamaný, nelíbil se mi Aryi plot armor, nelíbil se mi ani fight Ohaře s Horou, nelíbí se mi jak je to hrozně uspěchaný a spousta věcí nelogických (až uměle vykonstruovaných, jako např. fight Jamieho s Euronem, který také navíc nebyl nic moc). Spíš mě tu štvou zaujatí nebo hloupí blbečci, co tu kritizují něco, co tam ve skutečnosti vůbec není nebo to jen špatně pochopili.

• 31.3.2019  09:32
    Gypsyina pomsta (TV film) (2018)

V porovnání s dokumentárním snímkem "Mommy Dead and Dearest" je Gypsy's Revenge sice chronologicky uspořádanější (a po této stránce tedy i koukatelnější), ale po stránce informační je o poznání chudší.

• 8.9.2018  22:15
    Sestra (2018)

Komentář může obsahovat spoilery. The Nun má své silné stránky, ale zároveň ani zdaleka dobře využitý potenciál a několik zcela zbytečných prvků (kluk strašící otce, spousta "zombie" atp.) snímek řadí mezi průměrné horory - jednou a dost.

• 16.2.2016  22:21
    Cabin Fever (2016)

Proč? Proč dělat remake na něco, co to absolutně nepotřebuje? Tohle se ani trošičku neliší od originálu a když jsem to v půlce filmu zjistil a tady se ujistil, film jsem vypnul. Zbytečnost

• 14.2.2016  22:46
    Pod zemí (2014)

Výborný film, jenom od první smrti se nějak vytratila ta atmosféra a už to nebylo ono..

• 14.2.2016  09:56
    Pyramida (2014)

Ono by to bylo dobrý, ale ten Anubis a kočky.. Stačil by lepší záporák

• 18.8.2015  12:20
    Ghoul (2015)

Samozřejmě, že kvalita filmu byla trošku jinde, ale konečně Češi natočili horor, za který se nemusí vyloženě stydět.

• 9.7.2015  23:00

První díl byl alespoň o něčem, mělo to nápad. Druhý díl byl nechutný a jen pro silné povahy. Třetí díl nemá nic z toho. Třetí díl je prostě sračka.

• 30.10.2014  18:37
    Leprechaun: Origins (2014)

Proboha? Co tohle mělo znamenat? Tak hlavně, tohle nemá vůbec žádnou souvislost s legendárním sarkasticky vtipným Leprechaunem, tady je místo toho něco, co spíš připomíná skřeta z Pádu do tmy. Bad :(

• 21.10.2014  18:05

Zabiják to svým vrtákem pěkně zvrtal :(

• 11.10.2014  17:30
    Dead Set (TV seriál) (2008)

Bohužel zbytečně natahovaný seriál, čtyři epizody se tam skoro nic neděje a pak všechno vybuchne v závěru té poslední... Ale bavilo mě to a chvílemi jsem se i zasmál. Mimochodem, hádejte kdo zemřel jako první? Ano, černoška a gay (y) :D

• 4.4.2014  22:07
    The Wicked (2013)

Hodně děsivý horor s "originálním" dějem (námětem taková klasická pohádka, ale tvůrci se jí nesnažili trapně pozměnit). Bohužel mínusem je hodně natahovaná stopáž, ale to se dá v tomto případě odpustit a pro mě jasných pět hvězdiček.

• 26.8.2013  16:47
    Lesní duch (2013)

Moc hezké a děsivé masky, film se ale bohužel příliš natahuje a nových nápadů taky není moc..

• 13.7.2013  13:46
    Leviathan (1989)

Takový Alien na mořském dnu. Film jel na plný počet hvězdiček, bohužel ke konci už mě to přestávalo bavit. A nebojte, žádný černoch to nepřežil...

• 1.7.2013  00:36

Půlhodinový rozjezd, půlhodinové přesekávání, půlhodinový závěr... Bohužel, tudy cesta určitě nevede.

• 29.6.2013  20:45
    V/H/S/2 (2013)

Víceméně stejně kvalitní jako předešlý díl, jenom s tím rozdílem, že zde jsou povídky zhruba na stejné úrovni, zatím co v jedničce byly rozdíly ve kvalitě podstatně výraznější.

• 25.6.2013  14:10
    Po stopách jaguára (TV film) (2003)

↓Srdečně tleskám komentáři pode mnou. Nejsem si jistý, jestli jsem něco nepřehlédl, ale pokud vím, tak ochrana jaguárů spočívala v tom najít zdravou populaci a vytvořit na jejím území rezervaci. Žádného přesouvání jaguárů jsem si naštěstí v tomto dokumentu nevšiml. Jinak se jedná o průměrný dokument, který není ani tak o jaguárech, ale o Alanovi Rabinowitzovi.

• 24.6.2013  18:49
    Putování se lvy (TV film) (2002)

Dokonalý dokument. Dvojice filmařů vůbec nezasahovala do života lvů, pouze je nenásilně pozorovala a z toho vzešel úchvatný snímek, jenž má svůj "příběh" a který nahlíží ukázkově do života lvů.

• 11.6.2013  17:34
    Jeskyně smrti (2007)

Po roce a půl další odpad..

• 10.6.2013  16:19
    Mother's Day (2010)

Poví mi někdo, co má tenhle film společného s tím z roku 1980?

• 3.6.2013  17:05
    Maniak (2012)

Něco mezi Waxhouse a Pánem prstenů.. :D

• 3.6.2013  13:02
    Mama (2013)

Původně jsem chtěl dát "pouhé" čtyři hvězdičky, ale na podporu filmu, aby zůstal v červené barvě, jsem dal plný počet :-)

• 27.5.2013  22:51

V každém filmu by měly být určité hranice, bohužel to ale Detention ani zdaleka nemá a není tu problém cestovat časem, být silným díky hmyzí krvi nebo se přemisťovat z místa na místo. Omluvte mě, ale to už je moc..

• 19.5.2013  12:36

Zajímavý film, který si mě získal především originálními odplatami v druhé polovině filmu. I přes to ale nechápu, jak něco takového může být v červené barvě..

• 1.5.2013  14:13
    Bělásek (1995)

Film ve stylu Střihorukého Edwarda :-)

• 27.4.2013  21:42

Hodně povedený film, jehož snad jedinou chybou je průměrný vzhled mimozemťanů.

• 6.2.2013  14:17
    The Divide (2011)

Výborný atmosférický snímek, který až děsí realistickou proměnou charakterů postav.

• 7.1.2013  23:16
    Hladová hra (2009)

Film sám o sobě nenudil, ale to že někdo vydrží 34 dní bez jídla bez jakékoliv známky pohubnutí nebo zhoršení celkového stavu jak fyzického tak psychického, se asi odpustit nedá.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9