StrYke

StrYke

okres Tábor

• 7.1.2013  00:22
    Cargo (2009)

Škoda, myslel jsem že celý příběh bude o vražedném černém pasažérovi... Film na to potenciál určitě měl a kdyby se udržel v úrovni mrazivých scén při prohledávání nákladu, bylo by to čistých pět hvězdiček. Bohužel kvalita potom klesá každou další minutou od chvíle, kdy je záhadný pasažér nezajímavě vyřešen a celý děj se přesouvá do úplně jiného žánru filmu, a to ještě ne moc dobře. Doporučuji se koukat pouze na první polovinu.. A neměli by jste na Cargo koukat jestli trpíte epilepsií.

• 27.10.2012  23:34

O čem to bylo?

• 7.10.2012  23:35
    Bunkr smrti (2008)

Víceméně stylisticky podobné jako Deathwatch, dokonce i se stejným závěrem.

• 7.10.2012  14:16

O něco lepší než první díl. Z psychicky narušeného ubožáka z jedničky se stal vražedný maniak, který si všímá i těch nejmenších detailů a potom to svým obětem dává pěkně sežrat.

• 2.10.2012  18:50

Kdyby policajti otevřeli dveře, kdyby na konci za volantem byla přivázaná Charlotta a kdyby bráchu kamion srazil, byl by to konec ve velkém stylu.

• 24.9.2012  19:42

Snad nejlepší díl z celé série. Je tu méně kecání a stoprocentní akce, parádní nestvůry a úžasná hudba.

• 11.9.2012  20:24
    Madagaskar 3 (2012)

Naprostá paráda! Původně jsem se toho dost bál, ale nakonec prostě super. A 3D není úplně zbytečný, scény kdy něco vyletí do vzduchu jsou celkem podařené a když ten lachtan letěl vzduchem při Alexově výstupu na hrazdách, tak jsem se trochu i lekl.

• 27.8.2012  23:57

Pro maximální požitek filmu si komentář nečtěte! ---------- Zajímavý film, který má bohužel k pravdivým událostem hodně daleko. Samozřejmě že bez vědomí, že tohle se opravdu někde stalo, by Čtvrtý druh ztratil veškerou atmosféru, ale na konci by se mohli ke svému "podvodu" přiznat a takhle ztrácí film dost na čestnosti.. Chtěl jsem srazit hodnocení jednu hvězdičku kvůli tomu, ale nakonec jsem si to rozmyslel, film to byl dobrej.

• 27.8.2012  01:45

Zajímavý a skvěle zvládnutý nápad, který výborně kombinuje horor a komedii (i když jako čistokrevný horor by to mohlo být lepší) a především tu má zhuleného a bezchybného Frana Kranze. Hláška "Já jsem v reality show" neměla chybu :D

• 26.8.2012  22:55
    Sauna (2008)

Film jakožto samotný za moc nestojí. Atmosféra byla průměrná a příběh nijak zvlášť zajímavý, navíc jsem se v něm dost často ztrácel. Mé hodnocení je potom závislé na třech bodech - na skvělých hereckých výkonech, na bezvadném konci a na faktu, že tenhle horor má co do činění s Českou republikou. Upřímně jsem si ze Sauny nic moc neodnesl.

• 26.8.2012  00:35
    Fear Island (TV film) (2009)

Už podle ohrané šablony a jedné jediné věty se dá spolehlivě odhalit vrah()...

• 20.8.2012  22:59
    Pustina (2006)

Velice povedený horor. Výborně zvládnutý zabiják / lovec, hodně povedené triky a zvládnuté postavy. Jeden z nejlepších hororů které jsem poslední dobou viděl

• 20.8.2012  12:31

Až do poslední chvíle velmi povedené. S vědomím, že by se ve filmu měli objevit nestvůry podobné The Descent a The Creep jsem si užíval všechny ty "děsivé" zvuky a scény. Bohužel s nestvůrami také začalo poklesávat mé nadšení, protože nic povedeného se nekoná a Chernobyl Diaries kombinuje zombie s mutanty. To nebyla dobrá kombinace

• 7.8.2012  12:32
    Oko (2002)

Jestliže vše bylo způsobeno oční duhovkou, jak to že duchy i slyšela?

• 7.8.2012  01:52
    Spaceballs (1987)

V podstatě Star Wars převyprávěné pro děti :-) Lord Helma zabíjel

• 6.8.2012  02:03

Skvělá myšlenka (horory s dvojčaty nevyhledávám) se stoprocentní realizací. Herci (především potom samotná dvojčata) odvádějí úžasný výkon, atmosféra je deprimující a některé záběry jsou obzvláště vydařené. Přesto ale bohužel musím hodnotit lepším průměrem (přibližně 3,5 hvězdičky), protože samotný film je bohužel nevýrazný a za pár dní mi název Seconds Apart nebude říkat nic. Jako jednohubku ale můžu jenom doporučit

• 5.8.2012  22:25
    Mask Maker (2010)

Mask Maker se veze na vlně klasických slasherů, ze kterých maximálně čerpá (The Texas Chainsaw Massacre a Friday the 13th). Průměrné herecké výkony a nejvíce klišovité vraždy co vůbec jdou (useknutá hlava, podříznutí, hod sekyrou...) však film shazují, ale naopak má výbornou atmosféru a záběry z minulosti jsou bezchybné. Jak píše LIVINGDEAD, že zvuk je nestálý, tak to nevím jestli koukal na kino rip nebo po domácku přetáčenou verzi, ale kvalitní rip určitě problémy se zvukem nemá.

• 5.8.2012  17:44
    Uneseni (2010)

Dost dobré a realistické. Vivas používá dlouhé záběry, herci podávají přesvědčivé výkony a suchá atmosféra by se dala krájet. Španělé začínají razit cestou hororů (i když tady se spíš jedná o thriller).

• 4.8.2012  13:48
    Stag Night (2008)

Jak to někdo může srovnávat s Metrem (2004), které nemá krom prostředí se Stag Night nic společného?

• 3.8.2012  23:19
    Donner Pass (2012)

Předvídatelné, ale v některých momentech docela strašidelné a vždy zábavné. To, co ze začátku vypadalo na obyčejný slasher, se zvrtlo v crazy kanibalistický horor. Uvažoval jsem dokonce o plném počtu hvězdiček, ale té předvídatelnosti asi vážně mohli trochu ubrat...

• 3.8.2012  19:52
    Nemrtví (2009)

Katastrofa. Minimální počet zombie (kteří se objeví až v posledních 20 minutách), nesmyslné chování postav, stupidní scénář a průměrní herci. Nevím, na čem Mutants staví, nevím proč tenhle film vznikl, ale vím, že tvůrci mi dluží 90 minut života.

• 1.8.2012  13:46
    Den poté (2004)

Starostlivý a všudy přítomný tatík, hezounký teen syn, černoušek kterého má každý rád, a krásná dívka. Kolikrát jsem to už viděl...

• 1.8.2012  00:09

Slaboučký horor bez většího dojmu a šarmu. Atmosféra nefunguje, gore scény jsou jenom na oko, postavy mizí až příliš rychle za sebou a nevýrazných scén je více než těch průměrných (nadprůměrných je vážně jenom minimum). Bohužel, žádný zázrak se nekoná a tolik promarněného potenciálu by stačilo na další stejně tak pitomý film.

• 31.7.2012  21:58

Špatný to nebylo, těšil jsem se na podzemní horůrek s povedenou nestvůrou kterou se stalo Chubacabra (s křídly, WTF?). Bohužel se ukázala jenom párkrát, ale s popíjením piva a zamýšlením se nad světovýma otázkama to šlo.

• 31.7.2012  20:34

Zábavné béčko s povedenou nestvůrou a pěknými hereckými výkony.

• 30.7.2012  21:34
    Halloween 5 (1989)

Nebýt uřvané hloupé holky bych dal plný počet hvězdiček

• 27.7.2012  00:49

Zábavný a zásadní slasher, který disponuje předvídatelností a nelogickým chováním postav. Temná atmosféra a kouzlo, které první díl Friday the 13th zanechává na divákovi, není zdaleka jediný důvod, proč by každý opravdový fanoušek hororového žánru neměl tento snímek přehlížet.

• 27.7.2012  00:44

Hloupé, staromódní a předvídatelné. Takový je druhý (ale ne jediný) díl kultovní série Friday the 13th, který poprvé představuje dospělého a vražedného Jasona s pytlem místo hokejové masky. Ve svých počátcích to ještě není ani zdaleka takový hromotluk, ale spíš takový vraždící chcípáček. Prostě parádní podívaná ve stylu 80. let :-)

• 25.7.2012  01:34

Štafetu od prvního dílu převzalo volné pokračování, které veškerou svou sílu vyčerpalo v první čtvrtině kolečka... A pak se nechalo jenom předbíhat. Mé poměrně pozitivní hodnocení je pravděpodobně zmanipulované vážně úžasným začátkem, jelikož i Leatherface zde stojí za hovno a místo něj nastupuje Chop-Top, který hravě svého bratříčka zastínil. Zbytek filmu je potom směs jekotu, křiku a řevu. Zklamání? Obrovské

• 21.7.2012  13:01
    ATM (2012)

Byl jednou jeden chlapík a ten se takhle rozhodl zajít si na lov. Ale ne na jen tak ledajaký lov, hodil na sebe zimní bundu a vyšel si na parkoviště, kde byla i čistě náhodou bankovní budka. Tak čekal a čekal, dokud nedorazili tři podnapilý dvacátníci a do budky nevešli. Tak se před ní postavil a čuměl. Zrovna se zamýšlel co jim udělá, když o něm začala trojice mluvit, co tam dělá atd. Co taky může normální člověk dělat na parkovišti nebo u bankomatu, že? A teď najednou ten chlapík zavětřil zvuk, otočil se a uviděl jiného chlapíka jak venčí psa. 'Zabiju ho, aby ti tři věděli, že to myslím kurva vážně', řekl si v duchu. ************ Byla jednou jedna trojice spolupracovníků, kteří si cestou z mejdanu smysleli si zajít na pizzu, ale neměli peníze, takže museli zastavit u bankovní budky. Když v ní zrovna vybírali peníze, uviděli fakt hodně divnýho týpka - měl zimní bundu!!! WTF?! 'Fajn, hlavně klid', řekli si. 'Určitě je to jenom nějakej bezďák co chce drobáky'. 'Tak proč nejde k nám a jen tak tam stojí?' 'TAK JE TO DŮCHODCE! Ti přece taky jen tak čumí beze slova na lidi.' Takhle se tam nějak hádali, když ten týpek umlátil nějakýho chlapa se psem. 'Fajn, je to důchodce kterýmu nedali léky nebo mu vyprodali zlevněný zboží' ***************** A TAK TO VŠECHNO ZAČALO