StrYke

okres Tábor

1 3 5 6 7 8 9 následující >>
    • 19.3.2011  19:25
    Čepel smrti (2009)

Tvůrci se trochu nechali inspirovat snímky Scream, I know watch you did last summer a Swimming Pool :D Trochu víc...

• 19.3.2011  11:42

Film jako komedie stojí jednoznačně za nic, ale ani jsem se příliš nenudil. Za celý film jsem si nevšiml jednoho jediného vtipu (ono jich tam bylo asi hodně, ale všechny byl buď tak trapný nebo starý, že jsem je přehlédl).

• 18.3.2011  18:56
    Mumie (1932)

Tohle rozhodně nebylo lepší než remake, ale furt to bylo skvělý :))

• 13.3.2011  11:31
    Le bagman - Profession: Meurtrier (amatérský film) (2004)

Tohle že mělo být amatérský? :D Jeden z nejkrvavějších filmů,co jsem v poslední době viděl

• 11.3.2011  17:23
    Sharktopus (TV film) (2010)

Další z TV filmů, který dal přesně to, co sliboval... Více zde: http://www.studna.net/filmy/1386/

• 9.3.2011  16:25
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Trochu budu opakovat komentář uživatele DaliX... Když jsem viděl první Super Star na mé obrazovce, začátky se mi zalíbily. Někteří lidé dokázali svou blbostí nebo neschopností pobavit, samozřejmě že se do mě teď nějací lidé pustí s keci: "Tak si tam běž sám", ale já se tam necpu! A porota byla poprvé jakž takž ucházející, dokázali soutěžícím říct svůj nesouhlas s citem, aby je neurazili. Ale už poněkolikáté se tahle trapárna vrátila a znovu začala otrvovat mnohé filmové fanoušky, kteří ji mají prostě už dost. Ne jen, že se vrací i ten idiot Leoš Mareš, ale také Pavol Habera, který sice dokáže ty úplně nejméně schopné parádně utřít, ale také se občas chová jako úplně namyšlenej a bezcitnej vůl - a to mluvím ještě slušně. Zrovna nedavno byla "epizoda" (nebo jak se tomuhle říká), kde přišel údajně dvacetiletý týpek a ihned se do něj porodci pustili že vypadá na padesát a že má hroznej sestřih atd... Fajn, když někdo podvádí tak at ho klidně sejmnou, ale také znám jednu herečku, který je sotva dvacet a vypadá na čtyřicet. To je prostě na image, navíc ten týpek měl ještě barevný vlasy a byl hubený, to mi na padesátiletýho moc nesedne... Ale fajn, kdyby Česko Slovenská SuperStar stála alespoň za něco, tohle by se dalo přehlédnot. Nemusím snad ani říkat, že finálové kola jsou již strašná otrava, nic nepobaví a jediné čeho se divák dočká jsou neustále se opakující soutěžící s nějakou písničkou, pološílený a stupidní fanoušci a samozřejmě ten píč*s Leoš Mareš. A podělaná porota. Byl bych rád, kdyby se zase ujala v televizích zábavnější trapárna jako byli například VyVolení nebo Big Brother, ale tohle...? Jestli někdy potkám nějakýho tvůrce nebo šéfa televize Nova, možná se neudržím a zastřelím ho! Ale za ty začátky 1* dám.

• 8.3.2011  21:57
    Carver (2008)

Jestli se mě někdy někdo zeptá, co je to Carver, odpovím mu, že je to slátanina Halloweenu a ___________. A bohužel také dodám, že je to film, který měl na víc, ale totálně to tvůrci zkurvili. A to ještě mluvím slušně

• 5.3.2011  19:44

Scary Movie: Děsnej biják je nejlepší parodie, kterou jsem kdy viděl (když nepočítám Pár Pařmenů), ale Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.? Abych byl upřímný, nejvíc mě na tomhle trapnym filmu sere to, že ukradl několik vtipů právě ze Scary Movie a "nenápadně" paroduje stejné filmy. Navíc je to furt dokola, několikrát ve filmu ukazují tu samou scénu a myslí si snad, že mě to má bavit? Jediný okamžik, kdy jsem se JEN pousmál, byl, když Ghostface pobíhal po škole a zabíjel studenty, jinak propadák. JIŽ NIKDY VÍC!

• 4.3.2011  14:32

Už mám upřímně po krk tohohle debilního subžánru, který se proplétá s komedií, fantasy a dobrodružným žánrem. Podělali díky němu Mumii - Hrob dračího císaře i Harryho Pottera - všechny díly od Ohnivého poháru. Ne, z něj nikdy móda nebude a byl bych opravdu rád, kdyby tvůrci přestali kurvit zajímavé nápady nebo nám je alespon necpali! Mimochodem, těšil jsem se na mumie a ne na nějakýho pterodaktyla!

• 3.3.2011  12:19
    Chawoo (2009)

Normálně povynáším takovýhle sračkový filmy, ale tohle byla prostě nehorázná nuda!

• 2.3.2011  17:29
    Frozen (2010)

Taky mám trochu strach z výšek a na horách jsem taky byl, takže vím, jaké to je... Nicméně mě Frozen děsilo a skvěle jsem se bavil. Plný počet hvězdiček = 99,9%

• 14.1.2011  17:09
    Mumie (1998)

Kdyby zemřeli ti, co zemřít měli, a nevyvázli pouze s pitomým škrábancem, bylo by to na čtyři

• 12.1.2011  18:17

1 * za prořízlé oko a za mravence lezoucí z ruky

• 30.12.2010  20:14

Docela pěkná detektivka s dobrým námětem, ale ve shrnutí by to bylo asi jen čtyřicet minut...

• 14.12.2010  18:04
    Anakonda (2008)

Filmy, jako je Anako(/u)nda jsou úplně k sežrání. Ale tak to vlastně platí u téměř všech kousků od DVD Edice... Anakonda je zase příkladem toho, že tento distributor propaguje pouze filmy s trapnými hláškami, špatnými herci, dobrým dějem - ale špatně zpracovaným, otřesnou kamerou, ale vždy s jistou zábavností. Samozřejmě nesmím zapomenout na fakt, že DVD Edice nedokáže obstarat ani obstojný dabing (padesátiletého chlapa dabuje asi dvacetiletý...). Kdybych se měl ve filmu rýpat, nalezl bych nespočet a nespočet logických chyb, a to i přes to, že bych vypustil nesrozumitelnou zápletku - např. když je záběr z minulosti, je vidět, že jsou Alan, Becky a Nick stejně starý, když se však děj filmu přesune do budoucnosti, je Alan minimálně o patnáct let starší, než ostatní... Dobrý taky bylo, jak šel Alan lovit s puškou Anakondu a když se tam konečně objevila, on po ní jednou (a to myslím naprosto vážně!) vystřelil a hned: "Musím do auta pro další náboje!". To si děláte srandu? Kdo může v roce 2008 natočit takhle stupidní a tak levně vypadající film? Ale to nejspíš posral režisér a herci, samotný scénář jsem sice nečetl (jak překvapující), ale děj byl docela uspokojující - Kdo namaluje určitou tužkou, jak had žere nějaký lidi, rázem se zrodí napůl had a napůl aligátor, který opravdu začne dotyčné lidi zabíjet. No, a když skupinka lidí jede po silnici a před nimi je Alanova manželka Becky, a řidič ani ostatní cestující nekoukají na cestu, Becky přejedou a ta zemře (samozřejmě, že ještě před tím Alan stačil půl hodiny koukat, jak se to auto řítí na jeho manželku, a až pak něco udělal). Alan měl nejspíše fakt super vnímání, protože i při té rychlosti, jakou se auto prohnalo kolem, si stačil zapamatovat všechny tváře lidí tak dobře, aby Anakonda poznala, koho má zabít. SPOILER: Nakonec však chtěl puberťákům pomoct, přičemž při "hlášce": "No, nebylo to tak hrozné..." mu Anakonda ocasem uřízla hlavu... KONEC SPOILERU: Zlatým hřebem filmu byla stejně hadí svléknutá kůže, u které si ještě teď nejsem jistý (bez legrace, když tak mě opravte), jestli to nebyla odpadní roura. Nakonec se však musí Anakondě přiznat zábavnost, která většinou u DVD Edice funguje prvotřídně, takže když divák vypustí všechny nesrovnalosti (=jako je například ženská, která se svléká před každým druhým člověkem, ale když Anakonda zabije jejího kluka, co udělá jako první? Samozřejmě, že zůstane ležet na místě, a začne se oblékat!), může mít z filmu skvělou podívanou. Uděluji dvě hvězdičky, což znamená přibližně 35%.

• 15.11.2010  17:40
    Lokomotiva Tomáš (TV seriál) (1984)

Věčně nasraná lokomotiva ... :D

• 10.11.2010  13:50
    Tonda mravenec (TV seriál) (1999)

Nejhorší seriál na Jim Jamu :(

• 2.10.2010  20:29
    Halloween (1978)

Chlap, kterej jednou malou ránou prorazí dveře nedokáže ani otevřít dveře od šatníku?

• 13.9.2010  19:51
    Potkan 007 (2006)

Jedna hvězdička za kouzelného potkánka, který je jediným pozitivem jinak neskutečně trapného filmu.

• 5.9.2010  21:49

"Hele, já nejsem vůbec zhulenej... Kurva, viděli jste toho jednorožce? Svítim mu roh!" - Neil Patrick Harris, který ve filmu ztrvárnil sám sebe

• 20.8.2010  10:37

V podstatě sestřih všech předchozích dílů...

• 15.8.2010  18:19
    Perníková chaloupka (TV film) (1983)

Něco jako česká Panna a netvor - děsivá pohádka mého dětství, která bohužel již asi navždy zmizela v píscích času.

• 17.3.2010  21:00
    Mumie (1959)

Dvě vraždy mumií, dvě vraždy tím egyptským trpaslíkem. Tenhle film mi strašně připomíná Mumii z roku 1999

• 6.8.2009  09:45

Tak když jsem si tenhle film pouštěl, doufal jsem v dlouho sháněný film Pavouci z roku 2000. V mé překvapení, když jsem zjistil, že jde hlavně o krimi vystřídalo potěšení, protože tenhle film to dokáže. Čert vezmi že je černobílý. Čert vezmi že tam není totálně žádná hudba. A i Čert vezmi, že pavouk vypadá jak hromádka srač*k z pavučin. Monstrum z jeskyně stínů by neměl mít pouze 34%! Je tam pár vynikajících scén, které pobaví, ačkoliv to ve skutečně nemělo být vtipné (Chyba doby). Monstrum ze stínů dokonce nedokázalo natočit pořádnej konec, ve kterým je pouze záběr na hořící hromadu srač*k a poprvé a naposledy se ve filmu objeví hudba a titulky. Dokonce je ve filmu i pár detailních záběrů a hlášek (které mimochodem stojí za hovno). Myslím, že je to sice jen můj názor, ale ty tři hvězdičky je minimum, co si tenhle film zaslouží. Skoro bych dal čtyři, ale to by křivdilo ostatním filmům. Úžasný černobílý pavoučí krimi film, který stojí určitě za shlédnutí!

• 6.6.2009  11:14
    Škola smrti (TV film) (1999)

Vrah v třásních, který je na způsob filmu Vřískot, škola, ve které lidi umírají a nabodávají se na čumák mečounů, zkrátka kvalitka... :) Ačkoliv se my ve filmu líbilo pár scén, jako byl vrah sedící na své oběti, a snažící jí probodnout, nebo zjištění, že podezřelý z vražd je mrtvý a narvaný v kufru od auta. Prostě tenhle film stojí za shlédnutí, i když si myslím o nových německých filmech své... Škola smrti je vynikající výplň nudy ve stylu nepodařené vyvražďovačky, kde vrah postraší své oběti, aby se na něco napíchli, nebo není nouze ani o dobrý kvalitní nůž. A v celém filmu jde hlavně o to, kdo je vrah, a co ho žere. A pak jde jen o hlavní hrdinku a jejího parťáka, o kterých si všichni myslí, že potřebují psychiatra. Ale když jsem tenhle film viděl asi před čtyřmi lety v televizi, neměl jsem sílu už koukat na druhý díl z dvou důvodů. První důvod je, že jsem si nedokázal představit, o čem by to mohlo být. Ostrov, mrtvý vrah z předchozího dílu, stejný způsob vraždění? Vlastně je mi to i jedno. A druhý důvod je, že jsem ho nestihl v televizi včas nahrát.

1 3 5 6 7 8 9 následující >>