Resident Evil: Afterlife (2010)

Přesto, že mám pro Residenta už od časů pařby na playstationu velikánskou slabost, nemůžu hodnotit líp. Obrovské zklamání.

Titanic (1997)

Skvost. Nepatří mezi mé šampiony,ale nemůžu mu upřít jedinou hvězdu. Tohle není film pro TV, ještě navíc osekanej reklamama. Na tohle musí mít člověk čas a náladu a pak už ho jen nasosávat se vším všudy.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Tenhle "žánr" absolutně nemusím a už sám mistr magie je mi dost nesympatický.

Hačikó - příběh psa (2009)

Based on the real story ... s tímhle filmaři mívají občas velký problém, ale u Hačika to klaplo. Zavání to sice těžkým klišé a amerikáno stylem, ale přesto nemůžu hodnotit jinak. Hačí byl naprosto fantastickej, Richard Gere v sympatické roli a Kaczmarek neskutečně dojemný. Je až neuvěřitelné, že se to opravdu stalo...takové oddanosti je asi schopen opravdu jen pes.

Hračky (1992)

Nebavila jsem se ani trošku.

Vánoční koleda (2009)

Povinná četba, která byla jednou z těch příjemnějších. Nicméně u této Vánoční koledy jsem nevěděla, na který břeh se mám postavit a tak hodnotím, jak hodnotím. Představovala jsem si něco malinko jiného, roztomilou vánoční pohádku s ponaučením. To, že se z toho vyklubalo spíš animované drama by až tak nevadilo, ale mě moc nesedlo. No a klidně se vsadím, že ten druhý vánočních duch na něčem ujížděl.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Jak už je likvidována i vcelku dřív slušná vizáž upírů, tak je to konec. Koho napadlo udělat z Rathbona zrzkatou máničku? To byl pro mě v Twilightu jedinej koukatelnej štramák. Jak jsem se v prvním dílu dokázala přenést přes ty milostný bebínka, tak tady už to nešlo. Jediné, co je pro mě v Twilightu do budoucna zajímavé, tak jak se tvůrci poperou s přeměnou Belly a hlavně s její získanou schopností. Ale když se člověk ohlédne zpátky v těch třech dílech, může si odpovědět klidně sám dopředu. Bude to stát za starou belu. Nebo Bellu???

Vlkodlak (2010)

Lycany můžu a atmosféra Wolfmana spolu s hudbou Dannyho Elfmana na mě působila více než dobře. Del Toro byl tak trochu strašidelnej už v normálním stavu a takovýho chlapa bych v noci v lese na jehličí potkat nechtěla. Anthony bez chyby. Taky bych si našla pár nedostatků, které mi vadily, ale pitvat se v tom nechci, protože celkově se mi Wolfman moc líbil.