Denila

• 10.12.2018  08:40

Kino CinemaCity Ostrava 9/12/2018│2D dabing

• 5.12.2018  20:18
    Grinch (2018)

Něco tomu chybělo, hraný je prostě lepší :) a Grinch byl až moc hodný... Kino CinemaCity Ostrava 5/12/2018│2D dabing

• 5.8.2018  02:02

Oproti jedničce super, na tu dobu taky super. Rozhodně koukatelné, účel splněn: vím co stálo za novým Maxem. Ale znovu zřejmě nekouknu, až takový příběh to nemělo.

• 5.8.2018  00:43

Neuvěřitelně pomalé, celý film se nic nedělo. A těch pár posledních "akčních" chvil to nezachrání.. vypadá to jakoby točili, točili a najednou jim došlo že stopáž je již dostatečně dlouhá a rychle musí dostát daného žánru (nicméně nepodařilo se), chyběl pořádný příběh, takový výkřik do prázdna. Tiché místo > prázdný dům > divný soused > samí cizí lidé (vlastně i hlavní postavy jsou stále cizí) > něco divného se děje > vystrašíme se myšlenkou, že někdo zůstal v domě > a hle žijeme si dál a nic neřešíme > bum zase divná sousedka > znova! A ještě divnější > zase cizí lidé > cizí člověk zemřel > cizí člověk v domě > sousedka vážně neví či je > zas se nic neděje a bum někdo vraždí > ha krásná řeka! :) tak za tu řeku? ;)

• 2.6.2018  16:21
    Death Note (2017)

Nebylo to až tak špatné, ale chybí tam onen klíčový základ. Napětí, škodolibost, touha napsat "L, nebo Kira?". A bez toho to je neslané, nemastné.

• 1.6.2018  10:27
    Rosa: Svatby na klíč (TV film) (2015)

Na pohodu, když chcete vypnout a odpočívat. Poradí dílů: Rosa: Svatby na klíč, Svatba v Africe, Svatební romance, Láska bez předsudků.

• 17.5.2018  17:47
    Bubák Bubby (1993)

Na to se vážně nedá koukat, každou scénu s kočkou jsem musela překlikat. Vážně hnus! Celkově ujetější film snad neexistuje. Nedokoukáno a kéž by se to ke mně ani nedostalo.

• 15.5.2018  09:27

Stoprocentní podívaná. Shrnu to: parádní jízda, už jen počkat než se tyhle kousky začnou prodávat! Kino CinemaCity Ostrava 13/05/2018│2D originální znění

• 13.5.2018  23:43

Atmosféra v plném (AVŠAK TICHÉM) kinosále nelze nahradit. Když bylo ticho, tak bylo ticho. A to za to stálo! Emoce hrály na všechny strany. Chvílemi jsem si připadala někde mezi nimi v poli, taaakhle maličká a vyklepaná tak moc, že už se nikdy nepohnu z místa. Kino CinemaCity Ostrava 13/05/2018│2D originální znění

• 8.4.2018  23:12

Tento díl byl absolutně bez efektu, nic se nestalo... kostel by mohli úplně vynechat, znasilnění nikoho nezajímá, v nemocnici se udála jen ona gay romance, která taky nemá zrovna grády, a herci jsou úplně... vlastně netuším proč to sleduju, nutno říci, že překlikávám co se dá, kostel skoro úplně, jen ať cosi pochopím, obchod nemusím protože nemám ráda onu herečku mámy... znechutila se mi v jiném sediálu (vikingové) ... nu, asi končím jako ostatní, ona by stačila stopáž 15-20min a bylo by to asi lepší. Jediné co, tak mě zajímá příběh "černocha", a taťka znásilněné je sympoš (asi jako jediný)... když to shrnu, netuším proč to nadále sleduju a "Mlha" a není.

• 7.4.2018  08:42
    Jeníček a Mařenka (TV film) (2005)

Tohle vážně není pro děti, tv uvádí od 6 let. Asi bych už nikdy nešla do lesa. A matka, ta je vyloženě hororová... dobrá hudba, která navodila tu správnou atmosféru.

• 3.4.2018  22:12

Vypadá to, že tuto sérii uzavřu hned prvním dílem... protivná nuda.

• 29.3.2018  12:45

Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu. Nic jsem nečekala a nic nedostala. Na to, že pilot má navnadit na další díly, tak mě akorát odradil. Jestli tímto tempem půjdou další díly tak to vzdám. Navíc seznámení s postavami proběhlo dost špatnou metodou, plno keců do kterých mi nic není protože sympatie nejsou na žádné straně... obsazení parádní, jen zřejmě nejsem cílová skupina.

• 24.3.2018  15:32

První díl chvilkami vázl, ale tento se naprosto geniálně rozjel a doufám, že to takhle udrží. Podivnost, vtip, emoce... !

• 23.3.2018  17:27

Kdyby tam občas nezazněl hlas dospělého Sheldona, byla by to vskutku nuda.

• 17.2.2018  15:20
    Peurodyusa (TV seriál) (2015)

Nádherné zobrazení lásky – vztah přátel, členů rodiny a samozřejmě k příslušníkům opačného pohlaví. A právě ten poslední druh lásky má také mnoho podob. Krásně natočené, každý díl poutavý. Jen ze začátku je těžší si zvyknout na "dokument" přes který se s postavami seznamujeme. Poté již klasika, která mi seděla více. Trošku si neseděl pracovní projekt na kterém dělali, natáčení komického seriálu, který komický vůbec nebyl... producenti, kteří nevěděli co vystřihnout a co použití aby diváky zaujali.. naopak dvojka šílenců od kopírky byla skvělá, poznala jsem zde pořádně Ji-won Ye, která hraje báječně! A spolu s Kim Jong-Kook k sobě náramně seděli. Postava Cindy se dobře vyvíjela, což vidím jako hlavní plus celého díla a musím říct, že je to vážně krásná holka. Soo-hyeon Kim tady působí jako školáček s porovnáním v My Love from the Star obrovská změna.

• 17.2.2018  15:10
    Wigiilbal pongnyeonbilla (TV seriál) (2010)

Potřebovala jsem několik dílů, abych tomu přišla na chuť. Jinak pojato, než-li je zvykem. Komedii jsem našla až v dílech kdy děj přecházel v drama a následné rozuzlení, takže vtipu jsem moc nedostala. Nemastné, neslané. Znovu už bych nekoukala.

• 16.2.2018  21:55
    Backcountry (2014)

Musím uznat, že mě plno věcí překvapilo. Očekávala jsem úplně jinou jízdu, a předpovídala vesměs špatně. Jsem ráda, že jsem si o filmu nic nečetla, neočekávala jsem vůbec nic a dostalo se mi skvělé atmosféry. Hlavně tady fungovala vlastní představivost, která naháněla strach.

• 16.2.2018  13:31

Nedokázala jsem to dokoukat, nemám ráda takovéto snímky, které plynou velice pomalu. Tahle skládačka mi zkrátka nesedla.

• 11.2.2018  18:44
    Ssawooja gwishinah (TV seriál) (2016)

Mmm, v prvních dílech mi nejvíce vadily scény se psem, po dlouhé době co se zase nějaké to zvíře objevilo v JK seriálu a vůbec nedošlo ke zlepšení... ještě že těchto scén zde bylo poskromnu. Víc se bouřit nebudu, přece jen to je na celém díle vedlejší. Díly ubíhaly rychle, dokazaly pobavit ale smíchy jsem nevyprskla. Takový průměr, téma s duchy se jim prostě daří. Díl pátý byl krásný po všem stránkách, nutkání si to zapsat ačkoli nevím proč, protože se tam nic extra neudálo. :) Taky si začínám uvědomovat, že mi konečně začíná pasovat hlavní dvojka, trošku jim to trvalo... absolutně nechápu všechen ten dívčí rozruch kolem veterináře/profesora, odpočátku velmi nesympatická postava, navíc zde působí staře a celkově - i vzhledově to není vončo. Zde se hodí, role mu padla, ale prostě se mi na něm vždy něco nezdá... Co se mi tady moc moc moc líbilo, tak jídlo které připravoval, to jsem se olizovala až za ušima a vaječnou rolku, tak tu jsem šla udělat vzápětí co jsem to viděla! A byla báječná.

• 9.2.2018  11:50

Hezky se na to koukalo, ale bylo to (místy) únavné. Snímek, který v paměti dlouho nezůstane.

• 30.1.2018  09:12
    O mai bineoseu (TV seriál) (2015)

Pro mně vtipné, zábavné a rozhodně ne nudné. Bavila jsem se u každého dílu, Líbila se mi myšlenka zdravý = sexy. Lišilo se to v mnoha věcech a to mě na tom bavilo nejvíce. V rámci zdravého života si taky bylo co odnést. Chyběla mi trošku korejská jídla, líbilo se mi, že drama pracovních vztahů a sociálních vrstev nepřehnali a zůstali u komedie. Hezká a hlavně originální byla scéna s šálou, kouzelná a romantická. A ta znělka JONGHYUN - Beautiful Lady, zůstala v hlavě. ♥ Kim Tae Woo ft Ben - Darling U

• 28.1.2018  13:39
    Gureumi geurin dalbit (TV seriál) (2016)

Na samém počátku mi to připomínalo jinou doramu, která měla hodně podobný start. Když si vzpomenu na její název, určitě to sem dopíšu. Hodnotím kladně i herce, kteří zapadli do svých rolí a neměla jsem vyloženě problém si na někoho zvykat nebo si celou dobu říkat že tam nepatří. Příjemné historické prostředí, řádně promyšlená zápletka. Zkrátka kouzelně pojaté.

• 17.1.2018  06:51

Ačkoli tuhle dvojku neznám, nebyla tak špatná. Očekávala jsem více vtipu, akce.. příběh nabídl docela dost, ale pořád to byla neutrální podívaná. Začátek mě nebavil, byla jsem hozená do neznáma, nedokázala jsem navázat na stejnou vlnu s hlavními hrdiny, upřímně působili podivně. Bylo mi jedno co s nimi bude.. Když tohle přejdu, příběh se mi líbil, pěkně se na to dívalo.

• 8.1.2018  16:38

Kino CinemaCity Ostrava 5/1/2018│2D dabing

• 31.12.2017  15:15
    Channel Zero (TV seriál) (2016)

Rozporuhodné pocity, místy luxusní atmosféra vzápětí ukrutná nuda..

• 15.12.2017  10:44

Opravdu příjemné sledování. Nevídaný styl.

• 12.12.2017  18:42
    Hateu too hateu (TV seriál) (2015)

Na to, že jsem měla delší pauzu ve sledování JK tvorby, mě tento kousek mile překvapil a konečně dokázal polapit. Několikrát jsem si řekla, že nahlédnu jen tak letmo na poslední díl, ať vím co a jak. Naštěstí jsem si to takhle nezničila a postupovala díl po dílu (i když mnohdy více dílů za sebou ^^). Mým oblíbencem byl detektiv Jang, taky scény s jeho parťákem mě vždy rozesmály. Hlavní ženská postava mi moc nesedla. Postupně jsem našla nějaké ty sympatie k doktorovi, zato jeho sestra mi mnohdy lezla krkem. Vadilo mi jak se jednou chová jako dítě a podruhé přepne, chová se dospěle a až moc rozumně, i přestože se mnohdy jedná o její city. Z jejich rodiny jsem měla ráda nejvíce dědečka, jehož poblouznění dodalo sledování šmrnc. Postavy se, zde oproti jiné JK tvorbě, poměrně dost otevírají, říkají jak co cítí a necítí... nikdo nečeká na to až to ten druhý "náhodou" zjistí. Někdy tahle otevřenost a smysl jednat, je zde přehnaná. Měli by najít zlatý střed. /Komentář dále obsahuje SPOILER./ Už jsem si tak nějak zvykla, že vždy fandím opačně.. ale u této doramy mě to hodně bolelo. Detektiv Jang byl skvělý, ep. 07 byla ta nejkrásnější a zároveň svým závěrem ta nejhorší; ep 11 byla nejbolestivější, a vlastně se rovnou můžu přiznat, že jsem skoro celý seriál probrečela a soucítila se svým vyvoleným...

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10