Denila

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 21.5.2020  19:40
    Špindl 2 (2019)

První Špindl frčel a byl zábavný... K tomuto výtvoru nemám slov.

• 3.5.2020  09:24
    Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Tohle Vám buď přesně sedne nebo vůbec ne. Koukali jsme dva a na konci jsme si oba řekli: co to bylo?? Rozdíl je jen v tom, že on by tomu dal aspoň jednu hvězdu.

• 23.3.2020  16:08

Vesměs mám ráda tyhle teen filmy, ale tento snímek mě neskutečně naštval. Příběh nulový, všichni herci dokonalí až to bolelo.. jediné co chválím je, že pocitově dokázali vystihnout emoce středoškoláků... ovšem na to, že jsou na výšce už je to trošku mimo. Pořád zvažuju zda zůstanu u dvou z milosti nebo na to prdím a dám jednu hvězdu.

• 2.3.2020  19:57
    Susanghan pateuneo (TV seriál) (2017)

Přemýšlela jsem jak hodnotit, ale nakonec jsem se rozhodla pro nižší hodnocení. Někdy v polovině epizod už se jednalo spíše o dokoukávání, které však nebylo poháněno klasickým nutkáním jak to znám z jiných snímků. Milé, ale ne něco pro co bych se nadchla a hltala každý díl. Škoda, začátek se rozjel velice slibně a hlavní postavy mají co nabídnout nejen roztomilým vzhledem. :)

• 2.3.2020  19:52

Minikino Ostrava 27/01/2020│2D originální znění

• 11.2.2020  08:37

Kino CineStar Ostrava 01/02/2020│2D dabing

• 20.10.2019  20:34

Začátek byl velmi rychlý, první díl byl naprostý skok do rozjetého vlaku. Naštěstí jsem se s postavami sžila poměrně rychle. Nejzajímavější byly části z minulosti, to bezpochyby. Mírně jsem se do toho dokázala zaplést svými myšlenkami o tom jak by to fungovalo v reálu při všech těch skocích, ale to je takové polemizování ani jako v doramě. Moc příjemné obsazení, naprosto skvělá hlavní dvojice a věrný kamarád.

• 28.9.2019  07:24

Jsem trošku paf.. Vůbec jsem nečekala, že budu hodnotit pěti hvězdami. Děj bych osobně rozdělila na čtyři části. Tu první roztomilou, poznávací, zábavnou a tak nádhernou. Poté trošku nudnější část kdy jsem si říkala že víc jak tři hvězdy nemohu přeci dát. Dále část plnou zvratů, kdy se postavy vyvíjely a měnily, a tvůrci si nebrali servítky. Změnili celý pohled na jednotlivé postavy a tehdy jsem začala vnímat, že tento kousek je v něčem jiný. Některé věci jsem čekala, ale ne tak jak se staly a co znamenaly. Aby bylo jasno, neměla jsem vyloženě postavu, které bych trůn přála a které bych fandila. Dokonce mě nepohltila ani romance. Neprožívala jsem tedy klasické pocity "ne, měla bys být s tím druhým". Doramu jsem dlouhou dobu sledovala velice klidně, ale přišla poslední část ve které se vše změnilo. Která roztrhala mé srdce.. Poslední díly byly tak bolestivé a změnily se v slzavé údolí.. Vcítila jsem se do Hae Soo, tento pocit nádherně popsala Zelilu007... znovuprocitnutí bylo velice intenzivní. Doramu jsem shlédla v kuse za dva dny, na jednu stranu jsem ráda protože jinak bych z toho takto silné pocity určitě neměla.. na druhou jsem nešťastná, protože to uteklo velmi rychle a hlavně konec zůstal bolestivý. Věřím, že kdyby to zakončili shledáním, mému srdci by se ulevilo a neměla bych teď takové pocity... Mám chuť to celé zkouknout ještě jednou, věřím, že bych nyní vnímala děj zase trošku jinak a v příběhu našla něco co jsem předtím neviděla a vidět nemohla. Jedním slovem báječné, hudba, herci, vše! ★★★★★

• 26.9.2019  17:53

• 10.12.2018  08:40

Kino CinemaCity Ostrava 9/12/2018│2D dabing

• 5.12.2018  20:18
    Grinch (2018)

Něco tomu chybělo, hraný je prostě lepší :) a Grinch byl až moc hodný... Kino CinemaCity Ostrava 5/12/2018│2D dabing

• 5.8.2018  02:02

Oproti jedničce super, na tu dobu taky super. Rozhodně koukatelné, účel splněn: vím co stálo za novým Maxem. Ale znovu zřejmě nekouknu, až takový příběh to nemělo.

• 5.8.2018  00:43

Neuvěřitelně pomalé, celý film se nic nedělo. A těch pár posledních "akčních" chvil to nezachrání.. vypadá to jakoby točili, točili a najednou jim došlo že stopáž je již dostatečně dlouhá a rychle musí dostát daného žánru (nicméně nepodařilo se), chyběl pořádný příběh, takový výkřik do prázdna. Tiché místo > prázdný dům > divný soused > samí cizí lidé (vlastně i hlavní postavy jsou stále cizí) > něco divného se děje > vystrašíme se myšlenkou, že někdo zůstal v domě > a hle žijeme si dál a nic neřešíme > bum zase divná sousedka > znova! A ještě divnější > zase cizí lidé > cizí člověk zemřel > cizí člověk v domě > sousedka vážně neví či je > zas se nic neděje a bum někdo vraždí > ha krásná řeka! :) tak za tu řeku? ;)

• 2.6.2018  16:21
    Death Note (2017)

Nebylo to až tak špatné, ale chybí tam onen klíčový základ. Napětí, škodolibost, touha napsat "L, nebo Kira?". A bez toho to je neslané, nemastné.

• 1.6.2018  10:27
    Rosa: Svatby na klíč (TV film) (2015)

Na pohodu, když chcete vypnout a odpočívat. Poradí dílů: Rosa: Svatby na klíč, Svatba v Africe, Svatební romance, Láska bez předsudků.

• 17.5.2018  17:47
    Bubák Bubby (1993)

Na to se vážně nedá koukat, každou scénu s kočkou jsem musela překlikat. Vážně hnus! Celkově ujetější film snad neexistuje. Nedokoukáno a kéž by se to ke mně ani nedostalo.

• 15.5.2018  09:27

Stoprocentní podívaná. Shrnu to: parádní jízda, už jen počkat než se tyhle kousky začnou prodávat! Kino CinemaCity Ostrava 13/05/2018│2D originální znění

• 13.5.2018  23:43

Atmosféra v plném (AVŠAK TICHÉM) kinosále nelze nahradit. Když bylo ticho, tak bylo ticho. A to za to stálo! Emoce hrály na všechny strany. Chvílemi jsem si připadala někde mezi nimi v poli, taaakhle maličká a vyklepaná tak moc, že už se nikdy nepohnu z místa. Kino CinemaCity Ostrava 13/05/2018│2D originální znění

• 8.4.2018  23:12

Tento díl byl absolutně bez efektu, nic se nestalo... kostel by mohli úplně vynechat, znasilnění nikoho nezajímá, v nemocnici se udála jen ona gay romance, která taky nemá zrovna grády, a herci jsou úplně... vlastně netuším proč to sleduju, nutno říci, že překlikávám co se dá, kostel skoro úplně, jen ať cosi pochopím, obchod nemusím protože nemám ráda onu herečku mámy... znechutila se mi v jiném sediálu (vikingové) ... nu, asi končím jako ostatní, ona by stačila stopáž 15-20min a bylo by to asi lepší. Jediné co, tak mě zajímá příběh "černocha", a taťka znásilněné je sympoš (asi jako jediný)... když to shrnu, netuším proč to nadále sleduju a "Mlha" a není.

• 7.4.2018  08:42
    Jeníček a Mařenka (TV film) (2005)

Tohle vážně není pro děti, tv uvádí od 6 let. Asi bych už nikdy nešla do lesa. A matka, ta je vyloženě hororová... dobrá hudba, která navodila tu správnou atmosféru.

• 3.4.2018  22:12

Vypadá to, že tuto sérii uzavřu hned prvním dílem... protivná nuda.

• 29.3.2018  12:45

Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu. Nic jsem nečekala a nic nedostala. Na to, že pilot má navnadit na další díly, tak mě akorát odradil. Jestli tímto tempem půjdou další díly tak to vzdám. Navíc seznámení s postavami proběhlo dost špatnou metodou, plno keců do kterých mi nic není protože sympatie nejsou na žádné straně... obsazení parádní, jen zřejmě nejsem cílová skupina.

• 24.3.2018  15:32

První díl chvilkami vázl, ale tento se naprosto geniálně rozjel a doufám, že to takhle udrží. Podivnost, vtip, emoce... !

• 23.3.2018  17:27

Kdyby tam občas nezazněl hlas dospělého Sheldona, byla by to vskutku nuda.

• 17.2.2018  15:20
    Peurodyusa (TV seriál) (2015)

Nádherné zobrazení lásky – vztah přátel, členů rodiny a samozřejmě k příslušníkům opačného pohlaví. A právě ten poslední druh lásky má také mnoho podob. Krásně natočené, každý díl poutavý. Jen ze začátku je těžší si zvyknout na "dokument" přes který se s postavami seznamujeme. Poté již klasika, která mi seděla více. Trošku si neseděl pracovní projekt na kterém dělali, natáčení komického seriálu, který komický vůbec nebyl... producenti, kteří nevěděli co vystřihnout a co použití aby diváky zaujali.. naopak dvojka šílenců od kopírky byla skvělá, poznala jsem zde pořádně Ji-won Ye, která hraje báječně! A spolu s Kim Jong-Kook k sobě náramně seděli. Postava Cindy se dobře vyvíjela, což vidím jako hlavní plus celého díla a musím říct, že je to vážně krásná holka. Soo-hyeon Kim tady působí jako školáček s porovnáním v My Love from the Star obrovská změna.

• 17.2.2018  15:10
    Wigiilbal pongnyeonbilla (TV seriál) (2010)

Potřebovala jsem několik dílů, abych tomu přišla na chuť. Jinak pojato, než-li je zvykem. Komedii jsem našla až v dílech kdy děj přecházel v drama a následné rozuzlení, takže vtipu jsem moc nedostala. Nemastné, neslané. Znovu už bych nekoukala.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10