Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (309)

plakát

V zájmu lásky (2022) (seriál) 

Počas celého sledování jsem nevěděla co si o tom myslet. Ani komedie, ani drama, ani romance... z hlavních hrdinů jsem byla zmatená, ale o to víc mě čekání na další díl zajímalo. Některé z dílů se docela vlekly. Konec byl takový jako celá dorama. Znovu se zřejmě nepodívám, ale ráda shlédnu další filmy/seriály ve kterých hlavní herci účinkovali.

plakát

Tak úžasná láska (2020) (seriál) 

Zábavné, především co se týče školních let. Hlavní herečka je navíc neuvěřitelně roztomilá. Děj je jednoduchý a oddechový, co se týče konce je předvídatelný. Ale na odreagování dorama plní účel. Díly z dospělosti byly místy zdlouhavé, méně zajímavé.

plakát

Svatba je peklo (2022) (seriál) 

Jedním slovem - pohodové. Hlavně, když není čas rozkoukat hodinový díl jiné doramy. Bližší pohled na plánování svatby dle korejských zvyků. Což je fajn, vědět trošku blíže co vše to obnáší a jak jiné to je. Co se týče snoubenců, nijak zvlášť mi k sobě neseděli. Místy mi to přišlo líto a celkový dojem to kazilo. Některé dilema, kterými se zabývali mi přišly až absurdní. Jako penězi, o kterých měli problém mluvit, přitom plánovali svatbu.. logicky je třeba vědět s čím nakládají a jak se zařídí v budoucnu ohledně bydlení a výdajů. Nicméně chápu, že je tohle úplně jiný svět a určité témata jsou prostě společenské tabu..

plakát

Příští kapitola: Láska (2019) (seriál) 

Milé pokoukáníčko. Takové, které hřeje u srdce. Láska která jde cítit ve vzduchu a co víc, vyobrazení témy práce bylo skvělé. Nejen boj o práci ve vyšším věku nebo zde spíše s časovou prodlevou po dětech. Jak ukázka toho, že ten pravý kolektiv dokáže vytvořit práci zábavnou.

plakát

Prostě báječní (2022) (seriál) 

Trošku jiný svět než je obvykle vidět v doramě. Nahlédnout mi stačilo. Příběhově hezké, ale není to nic na co by člověk vzpomínal. Co by v něm zanechalo stopu. Také to bude tím, že nejsem fanda do módy. Možná i tím, že nesouhlasím s pasáží z Ep.5: "Nejdůležitější životní potřeby jsou jídlo, oblečení a přístřeší. A oblečení je na prvním místě." Myslím že to vypovídá samo o sobě a není dál nutné to komentovat.

plakát

Ostrovní blues (2022) (seriál) 

Naprosto dokonalá podívaná. Jejich prolínající se příběhy mi budou velice chybět. Přesně ta jednoduchost, nahlédnout do "obyčejných" životů, jejich štěstí, lásek ale i strastí. Prožívat s nimi daný okamžik. Nakonec si zde jen uložím motto...  Ep. 20 V životě si musíme pamatovat jedno. Na tento svět jsme nepřišli, abychom trpěli nebo se trápili, ale proto, abychom byli šťastní.

plakát

Black Adam (2022) 

Kino Kosmos Třinec 13/11/2022│2D originální znění

plakát

Předpověď lásky a počasí (2022) (seriál) 

Musím ač nerada, snížit hodnocení z původně zamýšlených čtyř hvězd na tři. Téma počasí a situace v pracovním prostředí mě přestaly bavit okolo 13. dílu. Dokoukala jsem, ale chybělo nadšení. Takový ten pocit ,,Nechci si pustit poslední díl, protože už to končí.. na co budu koukat." Ve výsledku mě více zajímal příběh sestry. Jinak příjemné, oddechové, bez nátlaku na emoce.

plakát

Mozaika (2018) (seriál) 

Po dlouhé době seriál, který jsem nedokoukala. Nudila jsem se. Moc nakombinované, celkově nic moc.

Ovládací panel
5 bodů