Easykk

Easykk

Jan Straka

Rakousko
Padáám.....Tak padej :)

32 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
  • 9.10.2020  11:32
  Vychováni vlky (TV seriál) (2020)
  ***

  Z příjemně rozehraného konceptu jsme v polovině někde zapomněli mozek a tak jsme to vyplnili typickými a až neuvěřitelně debilními výplněmi. K poslednímu dílu umřela již tak malá aktivita mozkové díry a tak jsme tam naplácali takových krávovin, až by tomu noví Vetřelci mohli závidět. Fimmel neví co je herectví a chová a vypadá u toho jak kokot a to se mi do půlky líbil. Poslední epizoda je obšlehlá epizoda z Hvězdné brány, ta nejdebilnější možná.

  • 13.8.2020  04:07

  Přepálená úchylárna s naprosto debilním dabingem. Skoro nic se tam nestane, možná až na ty živočišné scény a výborný konec, ale to je zoufale málo na stošest minut stopáže, road movie si představuji rozhodně jinak. Nejhorší Cuarón.

  • 5.7.2020  06:02
  Joker (2019)
  *****

  V tom naprostém tichu v kině, kdy i dýchnout nahlas jste se báli, tam přišel jsem já na to, že tomuhle pět napálím!!

  • 5.7.2020  05:46
  Co děláme v temnotách (TV seriál) (2019)
  *****

  Guillermoo opravdu by jsi měl pít více vody!! Nejneuvěřitelnější upírská krávovina, která vás bude neskonale bavit každým dílem, mimochodem druhá série je daleko lepší, těším se na třetí jak na vyprání prádla :))

  • 4.7.2020  05:15

  Nádherná facka vám všem džejdžejovým hnidopichům. To máte za to. Větší, pardon - dražší blbost jsem ze svého počítače ještě nevymazal. Směju se Vám a blaženě si představuji jak by ten film vypadal, kdyby ho natočil Rian Johnson - ano, tvůrce oné vynikající osmičky, která si šla svým a nutno říci, naprosto skvělým směrem. Fuj džejdžeji Fuj!!!

  • 4.7.2020  05:07
  Vlastníci (2019)
  *****

  Ty vole, no rozhodně nejlepší český film poslední dekády. A vy tříhvězdičkoví přizdiráčkové jste se v tom nebezpečně poznali co :))

  • 2.5.2018  00:44

  Takle našponovanej zážitek z kina jsem si hooodně dlouho neodnesl. Zejména první půlka filmu byla naprosto fantastická, druhá byla už jen výborná 😋 atmosféru můžou ostatní horory z tohohle tak možná oblizovat. Naprostá spokojenost!

  • 14.11.2017  17:13
  Peťajn (TV seriál) (2014)
  odpad!

  Ty komentáře tady psala banda retardů, tipoval bych to na jednoho až dva mulťáky pana Peťajna a jeho kolegy.

  • 24.3.2017  00:24

  Daleko lepší než první řízkování, tohleto nemá moc obdoby, kéž by si všichni režiséři rádi nechali natáhnout střeva od tanku k tanku, bylo by to všechno daleko zábavnější!! A konečně taky někdo odbouch ty protivný maminy z fejsbůku i s těma jejich spratkama!! (sorry všechny maminy co znám a že jich je :)))))

  • 24.3.2017  00:05
  Rick a Morty (TV seriál) (2013)
  *****

  Neuvěřitelnej nářez Biiiitch!!! Tohle si dávám místo Jointa, a nebo radši dohromady, když mám nějakej ten kosmickej Shiiit biiitch :)) nenajdete vtipnější zmrdy než je Rick and Morty!!! Waba laba dap daaap biiiitch... Tiny Riiiick Biiiitch!!! Fakt to miluju, já i moje přítelka i snad všichni komu jsme to ukázali.

  • 18.3.2017  15:25

  To je na žalobu tohleto!!! Vrátit zpátky do výroby, dotočit tak hodinu a vyměnit cca pět herců a režiséra, kterej to těžce neukočíroval, a to jsem mu fakt věřil. Víc bezemoční film těžko pohledáte. Strašná škoda. (ten král byl fakt těžce homo - tfuj)

  • 7.3.2014  08:21

  Když skousnete ten delší úvod, a trochu chaosu v postavách, tak zjistíte, že vás to snad fakt baví (mě teda jo) a dokonce ústřední dvojce fandíte, teda dvojce, ono tam je hlavních hrdinů trochu vícero a každý má své duchy se kterými se musí vyrovnávat a překonávat je...místy docela nečekaná rozuzlení vedou až k víceméně povedeným a dobře nasnímaným bitkám v klecích, ale přeci jen si říkám, že Karlos Vemola by z těch rejžožroutů v kleci udělal pyré, ale kdoví..kdoví..:)

  • 21.2.2014  07:54

  Raketá, raketáá, raketááá:))) Neskutečně hranatá jízda, kde se těšíte na každé další drncnutí, protože o tom to Lego přeci je. Fantazie tvůrců pracovala na 200% a já se bavil snad líp než ty děti okolo:D Hane nakopni hyperpohon :))))

  • 28.1.2014  10:50

  Název filmu naprosto přesně vystihuje situaci hlavního hrdiny, možná bych tomu dal trošku peprnější přízvisko - než ztraceno bych napsal hovorově a pěkně od podlahy, že je doslova vše v prdeli, a smůla pronásledujivší našeho nebohého námořníka lepila líp než pryskyřice užitá na opravu ťamanského průšvihu - aspoň ty jedny adidasky bych si vzal na památku, ale proti gustu žádný dišputát. Každopádně mě to vtáhlo jak bouřka pod hladinu s naprostým minimem rušivých elementů jako je mluvení či hudba, toho je tam fuckt poSOSkrovnu.:)

  • 14.1.2014  10:09

  A Oscara za nejlepší komedii získává Peter Segal za jeho bezvadný Geriatrický park. (PS: v občerstvení některých amerických kin museli kvůli promítání tohoto snímku, a s ním spojenou poptávkou, dočasně nahradit popcorn popcondrem).:)

  • 19.12.2013  08:00

  Nevím co to tu všichni plácají, první povídka byla hrozná, až trapná, naprosto předvídatelná a jen ty nakečupovaný smrti na konci nestály za starou bačkoru. Druhá povídka byla zas nečekaně pitomá, ale nápadité a zábavné plovoucí bahno mě konečně trošku přesvědčilo o škodlivosti člověka na životní prostředí:)) No a třetí byla naprostá bomba, smáli jsme se snad bez přestání od té ošidné nehody, a asi navždycky si budu pamatovat nejneodbytnějšího a neméně nadšeného stopaře s jeho památně neodbytnou větou: Díííky za svezení dáámo, díííky, díííky :D :D :D

  • 17.12.2013  08:12
  Hra o trůny (TV seriál) (2011)
  *****

  Oukej oukej, po druhé sérii zvedám na plnou palbu a na třetí se klepu jak modří na zlatého bludišťáka. Pak asi napíšu i něco sysluplnějšího, prozatím vstřebávám všechny pocity a že jich je..;)

  • 13.12.2013  08:28

  Ve fantasy už nikdy nechci vidět nic ve formátu HFR 3D. Ono už možná asi nikdy v ničem, leda v něčem co je celé od základu digitální, tudíž nemáte šanci poznat ty brutální rozdíly mezi kulisami a digi-dodělávkami, navíc to nebude vypadat jak záběry z telenovely. Taky tímto pohřbívám český dabing, na to, že to byla půlnoční premiéra a takhle ji zničit debingem - no fuj, že já si to blbec nepřečet pořádně, myslel jsem, že jdu na titulky. No každopádně, když tohle všechno odmyslím, tak mě to bavilo jak Bilba nosit prsten, sem tam i napínalo jak Legolasův luk a jízda v barelech a Šmak byli už jen třešničkou na dortu!

  • 4.10.2013  15:09
  Pán času (TV seriál) (2005)
  ****

  Strašně divná magořina, která ač snad ani nechcete, tak vás mile zabaví a pobaví. První doktor je parádní, měl jsem ho děsně rád, na druhýho si těžce zvykám, ale baví to dál, těšim se co bude příště, to zas bude divná magořina :-)

  • 4.10.2013  14:24
  Gravitace (2013)
  *****

  Vypumprlikované až na dřeň, radost pohledět, poslyšet, pocítit, prožít. Vtáhlo mě to, díky za skvělý zážitek, o tomhle to kino přeci je.;) A 3D pampaloozní.

  • 20.8.2013  08:18

  A stálo za to jít na to i do toho polskýho Cinestaru s polskýma titulkama, který jsem raději nečetl, protože mě akorát hrozně mátly. V originále to bylo super a dokonce jsem jim rozuměl, no já snad fakt už umim anglicky :D Jinak opravdu jeden z těch o moc lepších hororů poslední doby (kterých je jak hub po náletu českých houbařů) s pohlcující atmosférou, neustálým zvukem v pozadí, kterej mě teda uváděl do tranzu, no a závěrečná vymítačka byla prostě libózní. A ten modrej VW byl naprosto úchvatnej a děsně mu to slušelo v každý scéně:)))

  • 25.7.2013  14:06
  Argo (2012)
  ****

  Bene Bene Bene Bene, no to přece nene nene nene nene, natočit takovej zajímavej film tak, abys jedinou bradavicí na něm byl ty a ten tvůj kamenolom na krčisku by snad zaslúžilo i metál - ježiš, no tys ho za něj dokonce dostal, tak to už držim hubu.. A fakt mě to bavilo, konečně film o něčem jiném, třikrát vivat, a jednou poslat do kelu za toho pitomu v hlavní roli. (ano Bene, zase myslím Tebe).

  • 10.6.2013  00:15

  Když Spock zařval, málem mi mrazem upadly uši. Celkově prostě paráda, jízda a skvělá zábava, nemohl jsem odtrhnout oči. Teď už se těším i na ty nové Star Wars ;)

  • 7.6.2013  09:59
  Mrtvý sníh (2009)
  ***

  Zábavná blbina, která se první půlku tak trochu táhne, aby to druhou natáhla doslova za střeva na strom :D Jakože ten konec je fakt bombovej, když se konečně ten nesympatickej idiom naštve, vezme tu malinkou motorovku (proč si tam kuurňa nedal delší lištu?) a začne tu německy chrčící sebranku sympaticky krájet na chlazené wienerschnitzely, paráda.

  • 15.4.2013  08:20
  Patrola (2012)
  *****

  Nemám důvod zdržovat se s plnou palbou, takhle jsem se bavil naposled, když jsem ještě hledal Nema :D Dostal jsem přesně to, co jsem od toho filmu čekal a to se teda skoro nestává. Bavilo to nesmírně a ústřední dvojka je geniální, víc říct není třeba.

  • 18.3.2013  14:16

  Já si chci taky natočit film, do kterého se obsadím jen abych se mohl nechat vyhodit do vzduchu!!! :) Totální šmakuláda, kterou si rozhodně dám ještě mockrát. A to co tady většina bleje o jakési aviváži scén, či pokřivených nůžcích střihačských je jen óda na hledání chrchle v ráji. Pošlete se urychleně do p*dele nebo to udělám za vás.

  • 18.3.2013  13:43
  Konečná (2013)
  ***

  El Arnoldo se vrací v novém naleštěném kabátku, s xichtíkem gumovějším a opálenějším než za jeho panování v Karfiolnii a krom toho těžkého se zvedání zpět na nohy, je zpátky se vší jeho parádou. Film je prachsprostý průměr, který má jen díky Arnoldovi a dobrejm záporákům slušnej náboj a navždy mi zůstane v paměti scéna se signální pistolí - to byla fakt pecka - doslova :-D Vítej Arnie, je radost Tě zas vidět ve filmu (nechci psát hrát, abys mi neustřelil koule, že lžu) ;)

  • 5.3.2013  07:05

  Kdyby mě tak neštval ten kvadruplegik, tak tomu dám víc, ale on to byl tak nesympatický idiot, že mě rozesmál až na konci, přičemž jsem měl celou dobu chuť udělat to, co Lars udělal až před závěrem filmu - totiž nafackovat tomu křupanovi co se do něj vejde. Jinak to byl moc fajn film.

  • 29.1.2013  13:24

  Naprosto dokonalé, ale příště mi někdo poraďte si k tomu nebrat před chvílí uvařený čaj - opařená ústa a nos, obočí slejzá, jedno oko vyteklo - holt postavičky z vosku horký mokrý kašel dlouho nevydrží ;-) a já ji měl tak rád. Ale Biorna mám odteď stejně radši, chuděra malej.

  • 18.1.2013  13:58
  Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)
  *

  Jako mučící prostředek by u mě tento seriál určitě svůj účel našel, ale nerad nahodile hazarduji se svým zdravím, proto abych to úplně nepomluvil, dávám jednu hvězdu. PS: Protrpěl jsem několik (slovy šest) dílů a byl to hazard jak s mým, tak se zdravím mé televize. F.U.J.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10