Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Na pokraji slávy (2000)

Scénárista musel přesně vědět, jak to v hudební branži chodí. Když jsem tento film viděla poprvé, přála jsem si to všechno zažít. Sen se mi splnil. V dnešní době to není až tak drsné jako v USA v 70.letech, ale najde se tu spousta věcí, které fungují stejně dodnes. A jet s kapelou na turné znamená prožít vše, co v tomhle filmu vidíte... Pro mě je toto nejlepší film na světě.

Vlk z Wall Street (2013)

Právě jsem se vrátila z kina a jsem naprosto ohromená. Fenomenální výkony herců, skvělé tempo. Film rozhodně apeluje na kultovní záležitost. I přes negativní vlastnosti postav je nelze nemilovat a nezávidět jim jejich profetovanou a prosouloženou kariéru. Skvělý výkon Leonarda DiCapria má našlápnuto na ocenění.

Lucie: Příběh jedný kapely (2016)

Jako velká fanynka této kapely jsem se hodně bála, jakou formou bude tento dokumentární film pojat. Naprosto předčil má očekávání. Vtipné, dojemné, vzpomínkové dílo pro fanoušky i nefanoušky všech věkových kategorií ukazuje všechna zásadní období, kterými si kapela prošla. Přestože příběh nejde chronologicky, lze se v něm snadno zorientovat. 100%

Reklama

Reklama