Pe3ček

Pe3ček

Petr Loukota

okres Praha

homepage
Twitter: petrloukota

14 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Titanic (1997)

  Skvělé zpracování potopení Titanicu. Líbí se mi Leonardo DiCaprio i celý romantický příběh v kombinaci s touto tragédií. Znám lidi, kterým se tento film nelíbí, podle mě je ale perfektní, ani délku mu nevytýkám a tento film si vždy rád zopakuji.

 • poster

  Interstellar (2014)

 • poster

  Zmizení (2013)

 • poster

  Světová válka Z (2013)

  Úplně nejradši mám, když je po světě nákaza, lidi umírají, všude jsou zombíci a pár přeživších se tímto nepřátelským územím prodírá a snaží se najít jídlo / přátele / lék / cokoliv. Takže film pro mě jako stvořený, navíc s hvězdným obsazením. Brad byl tvrďák celou dobu, ale vůbec nejtvrdší byl, když odpálil granát v letadle. Půlka trupu se utrhla, všichni pasažéři kromě něj a jeho společnice vylétli, pak letadlo spadlo. A co čert nechtěl, piloti zahynuli, ale Brad a jeho kolegyně přežili. Tak se zkrátka pozná drsňák. :-D Taky se mi líbilo, jak se Brad vydal pro lék mezi zombíky. Jak říkám, tento námět miluji. Takže určitě doporučuji všem milovníkům drsňáků, akčňáků nebo zombíků. :) Já mám nyní film v TOP11, a jakmile mi něco vypadne z TOP10, půjde tam právě tento snímek. :)

 • poster

  Ztraceno v překladu (2003)

  K tomu není co dodat! Krásný, klidný, jednoduchý a romantický film o lásce, seznámení, krásných chvílích. Film, ve kterém si každý najde to své, v jeho průběhu se zasní a na konci zamyslí. Film, kterému k typickým romantickým snímkům chybí prostě mnoho a za to si zaslouží výjimečnou pozornost. Film, jehož příběh si člověk musí v hlavě promítat zas a znovu a přemýšlet, jak moc je reálný a jak moc by chtěl třeba jen střípek z něj opravdu zažít.

 • poster

  Dokonalá vražda (1998)

  Dokonalá vražda je film, který mi v hlavě zůstal ještě dlouho potom, co jsem ho poprvé viděl. Michael Douglas svoji roli zahrál na jedničku, i když to nedokážu posoudit objektivně, Michaela mám mezi oblíbenými herci. :) Divák do poslední chvíle netušil, jak to celé dopadne. Film jsem doporučil svým známým, a pokud máte rádi thrillery, doporučuji ho i vám.

 • poster

  Agent bez minulosti (2002)

  Agent bez minulosti je jeden z těch filmů s Mattem Damonem, co jednoduše mají říz. Akční příběh, u kterého se člověk ani minutu nezastaví, nevydechne. Tak to má být. Matt Damon je navíc skvělý herec a filmy s ním prostě stojí za to. Pokud máte chuť na něco skutečně akčního, tak vás tenhle snímek nezklame.

 • poster

  „Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

  Pro mě jedna z nejlepších českých komedií, kterou člověk může vidět stokrát a stále se ji musí smát. Nezapomenutelné hlášky, které řada lidí používá i v běžném život, zkrátka česká klasika.

 • poster

  Tři dny ke svobodě (2010)

  Tento film opět po dlouhé době prostě neměl chybu. Střídá se v něm akce a napětí, ale také scény, které člověk prožívá srdcem a u nichž si uvědomí, jak moc znamená láska, rodina a kolik je člověk schopný udělat pro toho, koho miluje. Úžasná záležitost, doporučuji!

 • poster

  Kokosy na sněhu (1993)

  Vzpomínám si, když jsem ten film viděl poprvé. Bylo mi tehdy snad pět, byl jsem u babičky a koukal na to. Pak jsem si to pouštěl pokaždé, když jsem byl nemocnej, třeba třikrát denně. :-D Je to v podstatě normální bláznivá komedie, ale zřejmě něčím vybočuje z řady, protože když se teď dívám na rok vzniku (1993), připadá mi neuvěřitelný, že se to pořád dokola vysílá už tak dlouho.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace