Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný
  • Dokumentární

O mně

Nekoukám se na: horory, akčňáky, většinou fantasy, starý černobílý filmy, hodně scifovatý sci-fi, pohádkovitý pohádky, westerny, válečný drsňárny a jiný krutý filmy, z kterejch nespim ještě tejden.

 

***** Většinou filmy s nějakou pořádnou myšlenkou, která je hodně dobře zvládnutá. Občas komedie, pro který mám fakt slabost. Film, který mu dám 5* mě musí bavit celou dobu, budu se k němu ráda vracet a nemám mu téměř co vytknout.
**** Filmy, který maj často dost dobrou myšlenku, ale mám výhrady k jeho zpracování něco mi tam prostě úplně nesedlo, nebo mám pocit, že se z toho námětu dalo vytřískat něco lepšího. Jsou to i filmy, kde nejde tak ani o myšlenku, jako o dobrej příběh a provedení, a jsou prostě dost dobrý. 
*** S třema hvězdičkama mě film musí pořád bavit. Většinou si uvědomuju, že to není nic extra, ale podívala sem se na to ráda, většinou sem se i zasmála, ale v podstatě nic víc. Nic to ve mně nezanechá, a nebo to je film na 4*, ke kterýmu mám jiný výhrady, jako naprostá nereálnost chování postav atd.
** Tak tohle sou kousky, který mě nebavily. Nejsem náročnej divák, takže když už mě něco nebaví, tak toje co říct. Teda samozřejmě z toho, co vůbec hodnotim. Sou zas filmy, který bych absolutně nezkousla, ale na ty se ani nekoukám. Někdy jsou to filmy, který se druhejm většinou líběj a podle mě to sou docela sračky.

* Vcelku stupiďárny, kde sem našla jen špetku zábavnýho.

 

http://www.cbdb.cz/uzivatel-3545-jatox

http://www.last.fm/user/milujubublinky

 

Databáze knih "Víte, já se nedomnívám, že jsou dobrá a špatná postavení. Kdybych já měl na tomto místě shrnout svůj život, řekl bych, že ho poznamenala především setkání s lidmi, kteří mi podali ruku možná ve chvíli, kdy jsem nemohl, kdy jsem byl opuštěný, a je na výsost kuriózní pomyslet, že osoby určují náhody, setkání, protože když člověk na něco aspiruje, na něco dokonalého, krásného, může se stát, že nanejde jaksi vhodný protějšek, řekl bych zrcadlo, které mu pomůže kupředu. To ale naštěstí není můj případ, jak jsem říkal, protože já naopak, já jsem mohl, a skládám za to dík životu, děkuji životu, opěvuji život, obtančuji život, jsem pln lásky. A když mi dnes tolik lidí říká: "Ale kde se v tobě bere všechna ta lidskost?" Odpovídám zcela prostě. Říkám jim, že je to láska, to co mě pohání, abych se pustil do technického oříšku. Avšak zítra, kdož ví, zítra možná abych se dal do služeb společenství, abych učinil dar, dar, dar, dar sebe sama." ((:

Reklama

Reklama