Cheeter

student

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 23.9.2017  08:58

Jestli ona Sophie a Margaret nebudou nějak propojeny. A docela chudák Klinger...

• 22.9.2017  21:36
    Masaryk (2016)

Když jsem se o natáčení filmu Masaryk dozvěděl, měl jsem docela obavy. Trochu jsem se bál, jak bude látka zpracována. Ale čím dál tím víc jsem ho sledoval, tím více mi docházelo, že to vlastně není film o Janu Masarykovi, jako spíš o Mnichovu. Líbili se mi herecké výkony, ke kterým jsem byl také z počátku skeptický, bál jsem se hereckého obsazení. Ale to všechno se naštěstí zpravilo během filmu. Už chápu, proč byl tak oceněn na lvech. Výborně zpracovaná osobnost syna našeho prvního prezidenta rozhodně byla lepší, než Anthropoid.

• 22.9.2017  08:32

Poměrně zajímavé záběry dobře zachycující dobovou Prahu. Akorát jsem měl tu smůlu, že jsem viděl nejdřív nějakou moderně dozvučenou verzi, která mi to trochu kazila. Ale už jsem našel i tu správnou.

• 21.9.2017  08:12

Podle mě jedna z určujících epizod. Vidíme Hawkeye, jak ho moc neznáme a zjišťujeme o něm něco nového. Bez vidění této epizody se Hawkeye hůře chápe.

• 19.9.2017  17:20

Konečně něco zajímavějšího, byť si fyzikové museli pomoct psychologií, ale to tady vůbec nevadí.

• 19.9.2017  17:19

O tom, jak skoro všichni dospěli a nejeli na Comic-Con.

• 17.9.2017  20:37
    Únos (2017)

Na Slovensko rozhodně nadprůměr, z toho, co v samostatné slovenské filmové tvorbě vzniká. Navíc tento film opravdu rozhýbal současnou slovenskou politickou scénu a to si rozhodně zaslouží ocenit. Dobře bylo i vymyšleno, jak oslovovat prezidenta a premiéra. A všem bylo jasné, o koho se skutečně jedná.

• 14.9.2017  18:21

Poměrně jednoduchý příběh, ale asi se v něm odráží život letců, jak to asi nejlíp jde. Oproti Tmavomodrému světu, který je také velmi dobrý a nechci ho nějak hanit nebo tak něco, mi to přišlo takové přece jenom lidštější.

• 13.9.2017  12:51

"Ona je hlavní sestra, on je hlavní blbec."

• 12.9.2017  13:34

Klasické soupeření mezi Lízou a Bártem s několika dobrými a několika špatnými hláškami.

• 12.9.2017  08:41

"Právě odcházím." "Tak proč jsi si přivázal tkaničku ke stolu?"

• 11.9.2017  21:45

Je vidět, že autor rozumí dospívání jako takovému. Navíc to je tu ukázáno ve islandské specifičnosti. A věc které se divím obecně. Buďto všechny děti na Islandu vypadají strašně mladě a nebo vyspívají nějak dříve. Jinak si to prostě nedovedu vysvětlit. Ať tak nebo onak, asi bude zvláštností toho velmi zajímavého ostrova. A aby člověk leccos o něm pochopil, tak se musí vydat!

• 10.9.2017  12:38
    Konec agenta č. 312 (TV film) (1974)

Menšík jako Hašek je nějaký divný. Ale jinak se to docela neslo v haškovském duchu, nějak zlé to rozhodně nebylo. Za to výkony dalších byly skvělé. A doba jako taková byla vystižena dobře.

• 10.9.2017  11:44

Frankův krysí problém stál za to, řešení "rovný s rovným" a jeho závěť, kde vypeče Margaret, jeho odchod seriálu hodně ublížil. Akce "Vojín měsíce" už byla jaksi vedlejší.

• 9.9.2017  19:48
    Volyň (2016)

Opravdu silný a hluboký zážitek. Docela realisticky podané, jak to vypadlo v tomto etnicky komplikovaném území. Jistě, židé byli všude a kopl si do nich každý. Ale ukrajinsko-polská animozita, to je jiný kalibr. Stejně, jako každé jiné etnicky smíšené území. Jen někde se to řeší civilizovaněji a někde hold... Navíc, co s lidmi udělá válka, což je situace, kdy normální pravidla prostě neplatí. Navíc si touto zkušeností museli projít i volynští Češi, byť asi ne tak jako Poláci. Chci tím spíš říct, že bychom před tímto také neměli zavírat oči. Ono se to může kdekoliv opakovat, byť třeba už ne úplně v Evropě, ale někde jinde ano. Konec konců vezměme si Rwandu.

• 8.9.2017  21:19

Takový v podstatě jednoduchý film na odlehčení. Prostředí kuchařů mi sice nic neříká, ale hlavní myšlenky mi byla jasná. Bradley Cooper se jako kuchař osvědčil. Příběh byl v podstatě jednoduchý a lidský. A rozhodně bych tenhle snímek doporučil každému, kdo si chce odpočinout od těch věčných honiček a krváků, které jsou na menu dnes a denně. Tohle je prostě jiný sousto.

• 8.9.2017  13:05

A jak to vypadlo na husí farmě se dovíme zde... sice přímo nedělám nějakou historii stravování nebo hospodářství, ale tohle musí být neocenitelný pramen. A taky to byla doba, kdy husy byly opravdu poctivě vypasené a ne jako dneska.

• 8.9.2017  12:57

Takhle dlouhý němý snímek jsem ještě neviděl, zajímavá zkušenost. Celkové zpracování se mi líbilo, triky na svojí dobu byly asi nadstandardní.

• 8.9.2017  08:17

Jeden z řady poslaných dopisů domů. Tenhle určitě patří k těm lepším, má to spád a náboj. Kligerovy útěky stojí za to a není nad to vystřelit si z Franka.

• 7.9.2017  21:35
    Ikarie XB 1 (1963)

Na československé poměry jistě velmi neobvyklý film, zároveň ale dobře udělaný vzhledem k tomu, za jakých podmínek musel vznikat. Příběh se mi velmi líbil. Navíc jsem měl možnost vidět hrát mladého Radovana Lukavského, a to se cení. Já ho znám hlavně jako starého pána a tohle byl proti tomu velký rozdíl.

• 7.9.2017  15:03

Stačil jednoduchý námět a dobře vybraní herci a dobrý film byl na světě. Brodskému role faráře neuvěřitelně sedla, zahrál ho výborně. K tomu dobře vybraná doba, kdy se příběh odehrává a střet duchovní a světské moci. Prostě celkově úžasný snímek, který jsem si užil od začátku do konce.

• 6.9.2017  20:42

Opět perlička od Leoneho. Na filmy od něj se těším a nechám si mezi rozestup, abych si ho pak mohl o to více vychutnat. Snad k tomu ani není co dodávat, chválit by se nechalo cokoli. Já mám nejradši to, že jeho filmy vypadají realisticky, nic umělého, žádní metrouškové, ale asi tak, jak západ vypadat mohl. Jo a tady to jde i bez Clinta, což jsme si u něj nedokázal představit. Aspoň do teď.

• 5.9.2017  18:29

Asi zatím nejlepší Bourna, co jsem viděl, oproti těm předchozím mě mnohem více nadchnul, ačkoliv připouštím, že některé momenty se z předchozích sérií opakovaly. A bylo vidět, že druhý a třetí díly byly vymýšleny dohromady, což jim dodalo skvělou provázanost.

• 4.9.2017  08:05

Je škoda, že Henry a Trapper skončili, ale když už došlo ke změně herců, navíc takhle zásadních a najednou, tak to bylo provedeno myslím dobře, není nad to, vypálit Frankovi rybník.

• 3.9.2017  21:37

Já se musím přiznat, že jsem byl spokojen. Herci skvěle vybráni a i zahráli, ale musím vyzdvihnout výkon Michaela Nyqvista, takto jsem ho ještě hrát neviděl. Navíc příběh je asi klasickým odrazem dnešní, bohužel, smutné reality. A to je na tom to špatné. Ačkoliv je na konci naznačeno, že věci mají k lepšímu, tak i tak to není úplně tak, jak by mělo být. Akorát, co s tím?

• 3.9.2017  11:23

Ať si říká kdo chce, co chce, tak Brabec je u mě pan herec, navíc velmi charakterních, kterých dnes už tolik nemáme. A na jeho 13. komnatu jsem se podíval právě dneska, abych si ho připomněl, když teď odešel a žádnou další roli už bohužel nepřidá.

• 3.9.2017  09:16

A tenhle díl měl být o čem?

• 3.9.2017  09:16

Přijde mi, jako by tento díl vykrádal motiv z jednoho starého dílu, který byl také o tomto táboru, ale tento to totálně nezvládá.

• 3.9.2017  09:15

Tahle epizodě mě nějak nenadchla. jen pár světlých momentů, nic víc.

• 2.9.2017  21:01

Pro mě velmi milé překvapení, po tom, co jsem v červnu viděl několik nových dílů z této série jsem z nich byl zklamán, ale tento byl dobrý. I když si pořád nemůžu zvyknout na některé nové dabéry.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20