Cheeter

homepage

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 12.7.2017  17:34
    Pán času - Série 10 (série) (2017)

Začátek epizody mi přišel dost slabší. První epizoda, která se mi líbila, byla ta s mnichy. Ale nějaká větší provázanost celkového děje mi trochu scházela, teda až na jednu výjimku. Série pak zachraňovaly poslední dvě epizody, které nechaly spousta otevřeného prostoru. Uvidíme hlavně, jak to dopadne s Doktorem, budu se těšit na vánoční speciál.

• 12.7.2017  17:32

Dobře vymyšleno i provedeno, velmi se mi líbila. U některých lidí je krásně otevřený prostor pro to, co se mohlo stát. Rozhodně se těším na Vánoce, protože konec epizody slibuje zajímavou podívanou. Rozhodně budu nějakou dobu v napětí.

• 27.6.2017  19:17
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Takhle vysoký hodnocení nedávám za to, že vím, že to je nebo není pravda. To nevíte nikdy. Nedávám ani za formu dokumentu. Dávám ho za ten nápad. Máme spoustu lidí po světě, o kterých se mluví, ale kdo z nás ví, jaký je ten člověk, když se s ním setkáte osobně? To se ze zpráv, kde je pětivteřinový prostřih, u nás s dabingem, nedovíte. Takovýchto rozhovorů by mohlo být více. Jediný, který by se tomu podobal, a o kterém vím, je jak Česká televize před časem udělal rozhovor s Assadem. To se mi také líbilo. Takže doufám, že se brzy dočkáme něčeho dalšího nebo podobného.

• 27.6.2017  15:48

Chvíli trvalo, než jsem se na konci zorientoval. Ale konec konců proč ne, jen uvidíme, jak z toho v příští epizodě vybruslí.

• 27.6.2017  12:11
    Génius (TV seriál) (2017)

Skvělý nápad, zpracovávat životopisné seriály geniálních lidí. Zvlášť takovouto formou. Doufám, že uvidíme takových řad, jako u Einsteina, jenom víc!

• 27.6.2017  12:11
    Génius - Einstein (série) (2017)

Jsem rád, že jsem se o seriálu dozvěděl, byla skvělá volba se na něj podívat. Mě osobně velmi moc dal. Navíc byl skvěle propracován, pomalu do nejmenšího detailu. Kostýmy a masky skvělé, Einstein stárne pomalu a ne skokově. Jeho život, jako látka, byl dobře vytěžen. Herecké výkony taky skvělé. Řada scén se natáčela u nás, to mi taky hodně přidá. Prostě ódy by se nechaly pět donekonečna. Je to jeden z těch seriálů, které musíte prožít a ne jenom vidět.

• 27.6.2017  12:06

Skvělé, stejně jako předchozí díly. A jsem rád, že konec nebyl jen o smrti, ale že tam byl i optimismus. To je dobře.

• 24.6.2017  21:41
    Brimstone (2016)

Původně jsem se na tento film nechtěl koukat, ale nakonec jsem si ho docela užil. Pár herců, které znám z Got, Guy Pearce jako zvláštní úchyl, a příběh tak zajímavě zamotaný, že to asi víc nešlo. Jenom nechápu, jak mohl přežít ten požár, to se mohli pokusit vysvětlit. Jinak asi nemám nic, co bych vytkl. Akorát hádám, že lidé, co mají k náboženství blíž, jak já, si ho dokážou užít více, protože tu asi pár skrytých symbolů bude, ale ty já prostě nejsem sto rozeznat.

• 24.6.2017  19:14

Že by si tak jednou Bart uvědomil svoje chyby? Není možná...

• 23.6.2017  08:10

Většina seriálů většinou dopěje k bodu, kdy se postaví, co bylo kdyby. Evidentně TBBT není výjimkou.

• 23.6.2017  08:09

Na jedné straně Charlesovo existenciální dilema a na druhé ztracené tácy z jídelny, vyvážená epizoda.

• 22.6.2017  19:41

"Miláčku, musíš něco sníst. Tak co kdyby jsi šla dolů a uvařila večeři."

• 22.6.2017  08:18

Opilý Sheldon jako expert na fotbal, to se prostě neomrzí.

• 22.6.2017  08:17

To s tím svetrem bylo skutečně ďábelské.

• 22.6.2017  08:15

Na tomto díle už začíná být vidět, že seriál se táhl hodně dlouho a docházely nápady.

• 20.6.2017  21:07

Tak nějak jsem si vzpomněl na Římana Roryho, to je prostě nostalgie. A zažili jsme už Wales, Skotsko, jsem zvědav, kdy přijde i Severní Irsko. Nebo Normanské ostrovy.

• 20.6.2017  12:26

A jo, taková klasika, ale docela povedená klasika, a konečně jsme se dozvěděli, co je na Marsu. Snad se se časem dovíme i další planety.

• 20.6.2017  08:15

ÁÁÁ, výborně, aspoň mi svět Doctora Who opět přijde propojenější a jasnější.

• 19.6.2017  21:29

"To není Kočanská, šla mi po rozkroku."

• 19.6.2017  21:26

Už asi nebude moc historických postav, které by Červený trpaslík vynechal. I když je pravda, že některé už se opakovali.

• 19.6.2017  21:25

Proč si neudělat srandu z islandských stereotypů. Což mě vede k myšlence, nebude někdy díl o i nás?

• 19.6.2017  18:06

Podobný princip už tu myslím byl, ale nevadí. Jinak to zakončení mi přišlo až moc jednoduché, mám takový dojem, že to uzavřené ještě není, tak uvidíme, jestli se mýlím nebo ne.

• 19.6.2017  16:59

Taková škoda, že některý věci nešli přeložit líp... ale všechno člověk doslovně nepřeloží, s tím se nedá nic dělat.

• 19.6.2017  16:08

Konečně to, na co je člověk zvyklý, jen jsem zvědavý, jak z toho vybruslí.

• 19.6.2017  15:09

Jen vzácně v poslední době narážím na seriály, které by měly vysokou úroveň a tu si držely od začátku do konce. A tímhle případem Genius rozhodně je a i tato epizoda to potvrzuje.

• 18.6.2017  22:07

Po chabé deváté sérii prostě pecka. Hlavně tento díl dostane jiný rozměr, když si člověk uvědomí, že Howarda dabuje stejný herec jako Sheldona a Crowfordovou jako Amy. To se celý děj posune úplně někam jinam.

• 18.6.2017  22:05

Podle mě asi nejhorší, která kdy vznikal, je to chabé, jakoby bez nápadu. A chybí smích, hodně. To prostě ke kultuře sitcomů patří, tak proč tu sakra není?

• 18.6.2017  22:03

Použít znovu nápad s olihní zde nic moc. Normálně jsou návraty dobré, ale tenhle prostě nevyšel.

• 18.6.2017  22:03

Podobné, jako první díl, akorát bych se opakoval.

• 18.6.2017  14:26

Konečně díl, který měl grády od začátku do konce, přesně to, na co jsme zvyklý. A to to trvalo "jen" 6 epizod. Teď jen udržet nastavenou laťku. Resp., to, o čem do teď víme, by to mohlo realizovat.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17