Cheeter

okres Benešov
student

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 24.5.2018  11:33

Výborné narážky na Protektorát, takhle už jsem se ve spojení s českou historií dlouho nepobavil.

• 24.5.2018  09:27

Tak krátký, že než se člověk vzpamatuje, tak je konec. Ale vtip dobrej.

• 23.5.2018  21:54

Když Disney oznámil nové Star Wars těšil jsem se na nové epizody, ačkoliv jsem dost přemýšlel, jaký bude děj. Čeho jsem bál byl oznámení mezifilmy. Z toho jsem měl dost obavu. A nakonec se ukázalo, že výsledek byl přesně opačný. Epizody, ne že by nebyly zajímavou akční podívanou, ale dějově docela zklamaly, a mezifilmy jsou to, na co se těším. Rozhodně jimi nic nekazí, což u Epizody VII a VIII se říct prostě nedá. Výběr mladého Sola se docela povedl, jen Ford mi nikdy nepřišel tak kulatý v obličeji, ale to překousnu. Příjemným překvapením byla Emilia Clarke, která podle mě dokázala, že umí hrát. Do teď jsem jí viděl hlavně v Game of Thrones, ale myslím si, že až ty skončí, tak o ní ještě uslyšíme.

• 23.5.2018  17:21

Což o to, zamotává se to zajímavě, ale přijde mi, že už jsem nějak naladil na vlnu seriálu. Sice kdo za to může si tipnout nelajsnu, ale během dílu docela tuším, co se bude dít dál.

• 23.5.2018  14:05
    Comeback - Prohozz (S01E25) (epizoda) (2009)

Polepšený Ozzák byl mnohem lepší než zhoršená Marcelka.

• 23.5.2018  11:23

Líbilo se využití tisku jako titulků, nicméně zapojení dobových záběrů mi přišlo zvláštní, já bych je vynechal. A Somr jako soudce byl skvělý.

• 22.5.2018  22:33
    Comeback - Rozzvod (S01E24) (epizoda) (2009)

První půlka slabší, ale konec to neskutečně vytáhl. A snad se na Ledu konečně usmálo štěstí.

• 22.5.2018  20:26

Podle mě zase jeden z lepších dílů, protože při politických jednání lidé vyjadřují svůj názor nebo některé skupiny lidí. Proto je formát politického jednání vhodný pro to, aby jednotlivý hráči vyjádřili svůj postoj nebo názor. Navíc politická jednání odpovídají tomu, jako to probíhalo. Ne jako fiktivní rozhovor Moravce a Beneše. Akorát tento díl kazí opět jistá roztahanost děje.

• 22.5.2018  14:46

Epizoda krásně graduje až vyvrcholí předstíraným koncem oslavy. Člověk se baví od začátku do konce, prakticky není hluché místo.

• 22.5.2018  13:01
    Velkej Honza (studentský film) (2012)

Film s jednoduchou zápletkou, která neurazí. Nápad na český fastfood je dobrý. Název filmu dobře vymyšlený, sice se zdá, že na první pohled prozrazuje děj filmu, ale není to tak.

• 21.5.2018  22:34

"Hubil jsem cikády." Některý hlášky a armádní kuchařka k nezaplacení!

• 21.5.2018  21:05

Podle mě jeden z lepších dílů, leccos dokáže laik pochopit, ale je to dost roztahané. A až nesmyslně dlouhé rozhovory. Nevím, jestli to člověk, který téma nezná do hloubky, dokáže ocenit.

• 21.5.2018  18:12

Další povídka, která se povedla. Myšička válel. A z celého příběhu krásně dýchala dobová atmosféra.

• 21.5.2018  15:31

Ozzák a koncert. Konečně pořádná tematicky laděná epizoda.

• 20.5.2018  21:39

Této povídce pomohlo herecké složení, které první povídka neměla. Töpfer hrál fantasticky a celé to mělo atmosféru první republiky, bylo to takové uvolněnější, ne jako tak toporné.

• 20.5.2018  21:02

Podle mě jedna z lepších epizod, kdy zvolený formát politických jednání nejvíce odpovídá tomu, jak situace reálně probíhala. To, že nedošlo k rekonstrukci masových scén, je myslím pochopitelné. Navíc obrazy a symboly jsou v díle vysvětlovány, takže divák, který téma tak nezná, dokáže v ději zorientovat.

• 19.5.2018  22:40

Ačkoliv Lichý jako kontrolor exceloval, tak celkově slabší epizoda. Ani Saša snažící se být poníkem to nezachránila.

• 19.5.2018  21:38

Ačkoliv tahle epizoda vrchovatou měrou přispěla k propletenci, který v této série je dosti spletitý, tak mi nepřišla nějak extra dobrá. A nedokážu objektivně říct, čím to je...

• 19.5.2018  19:31

Na to, že jde o novější epizodu, tak nápad dobrý a jeho zpracování taky, nicméně, to prostě není to, na co jsem byl zvyklý.

• 19.5.2018  18:54

"A opravdu je ze švédskejch bojovech sobů?" Některý hlášky vedou, že se můžou tesat do kamene.

• 19.5.2018  18:17

Takové, že to neurazí, ale taky nějak neoslní. Na televizní formát to nebylo špatné.

• 19.5.2018  12:43

Důchodcovské nešvary vyhmátnuty dobře, stejně tak Ozzákova snaha o sbalení hasičky.

• 18.5.2018  21:51

Pro mě trochu slabší epizoda, hlášky dobré, jenom ten námět a zpracování bylo podle mě slabší oproti normálu.

• 18.5.2018  13:34

"Tohle neuchladím." Některé aspekty tanečních vyhmátnuty dokonale.

• 18.5.2018  09:30

O tom, že korejská lidová medicína pomáhá stejně jako vědecká americká, z předchozích dílů už víme. Ale snaha Hawkeye vystavit armádě účtenku za odvedené služby, to byla dobrá novinka.

• 17.5.2018  21:51

"Jsem Ježíš, má s tím někdo problém?" Aneb parodii na spojení Terminátora a Ježíše už jsem viděl, ale v podání Lexy to dostává nový rozměr.

• 17.5.2018  21:24

Jak se v supermarketu nezblázni a Ozzák byl tři dny zticha. Nejvíc ale vedl Loštický zázrak.

• 16.5.2018  21:42

Lehká nevyváženost epizody, na jedné straně skvělá linka s Ozzákem a dětma, hlavně Saša se odvázala, na druhé trochu zvláštní s Tomášem a Simonou.

• 16.5.2018  20:51

Celkově jde asi o lepší díl, ale jak se věnuji této době, tak mi přijde, že díl je zaměřený příliš jedním směrem. Jako když máte tunelové vidění. Tato doba má rozhodně větší potenciál, než jenom Masaryk a někdo další v diskuzi. Dobové postoje jsou sice sdělovány tak, aby jim divák rozuměl, ale jsou pro mě poněkud zjednodušené.

• 16.5.2018  19:21

První část dílu byla trochu rozvleklá, ta druhá naopak výborně dynamická. Druhá série mi zatím přijde, lepší, intenzivnější, než první řada, která byla místy dost roztahaná.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42