Cheeter

student

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 24.5.2017  15:21

Rozhodně jedna z lepších epizod. A nevím, proč po Wheatnovi neskočili během oslavy, každej potrhlej geek by to asi udělal, ne?

• 24.5.2017  15:18

Pro mě osobně jedna z nejlepších epizod už z doby, kdy jsem ji asi jako desetiletý viděl prvně. A neomrzí se.

• 24.5.2017  09:11

Mno, tak uvidíme, jak s tím naloží v deváté epizodě. Rozhodně to asi nedopadne tak, jak to dopadlo na konci epizody. Rozhodně se je na co těšit. A tahle epizoda byla skvělá, krásně připravila půdu pro závěrečné rozuzlení, které doufám bude stát za to a nezklame mě.

• 23.5.2017  22:02

Jeden z nejpodivnějších filmů, které jsem ze severské kinematografie viděl. Na druhé straně je to téma pro sever typické. Asi bych se na něj normálně nedíval, ale ono není moc Faerských filmů, a teď nemyslím ty, které se tam jenom točily, ale ty, které odtud pocházejí. Pokud se mýlím, tak mi o nějakém dejte vědět, budu jedině rád.

• 23.5.2017  15:46

To, že je seriál zasazený do současné doby, s tím, že se v něm objevují reálné postavy je dobré, ale že tam dají i Hawkinga je prostě geniální!

• 22.5.2017  21:21
    Syn zmaru (2014)

Klasický akčňák, když si potřebujete vyčistit hlavu. Jen se tu objevují realistické prvky, které v jiných filmech moc neuvidíte. Např. to, že někomu dojdou náboje nebo tak.

• 21.5.2017  12:39

Doufám, že po tomto díle nezačnou někteří na Einsteina plivat, že nedal větší prostor své ženě. Dokážu si živě pár jedinců představit. Nicméně, doba byla prostě jiná, než je dnes a musíme brát v potaz ještě jednu věc. Einstein byl génius, a pokud se nám IQ blíží k horní hranici, tak je to dost podobné, jako když se nám blíží k té spodní. Tyhle lidi jsou prostě úplně někde jinde.

• 20.5.2017  21:45

Nečekal bych že tak skvělý film vznikne zrovna na Islandu. Ne že by tam nemohly vzniknout dobré filmy, ale něco takového bych tam asi nečekal. Několik krásných rovin, symbolů a hudba, které do sebe krásně zapadají. Ale není to jen film o hudbě, ale i tom, jak lidé spolu dokážou vyjít, když se objeví vyčnívající jedinec, který si navíc s sebou nese špatnou zkušenost z dětství. Najdeme tu spousta proti sobě stojících protikladů. Já jsem tímhle snímkem jednoduše nadšen. A pohnutky hlavní hrdinky si dokáži představit, napadaly mě podobné, ale u mě zůstalo jen u těch představ. Taky to nikdy tolik nevygradovalo.

• 20.5.2017  20:20

Nějaké slabší, Burns manipuluje Homerem, trochu mi scházela "hloubka", která se objevuje u jiných epizod.

• 19.5.2017  09:16

Na svojí dobu určitě vyčnívající dokument, již se pomalu projevovala kritika režimu. Atmosféra 60. let je z něj cítit, chvíli mi to připomnělo, a vážně nevím proč, film Ucho. A přišlo mi, že to moc hraje na city, ale to někdy některé věci musí. Zrovna s malými dětmi to moc jinak dělat nejde.

• 19.5.2017  09:14

Docela jsem se těšil, že se podívám na starou epizodu, kde se řeší geekoviny, ale ony už tam jsou všechny tři holky... ale i tak sranda, byť ne taková, v jakou jsem doufal.

• 18.5.2017  21:09

Skvělý film, pro mě opět něco nového. Dobře vybraná hudba. A nejlepší byl ten závěr, v něco takového jsem dlouho doufal, že někdy uvidím a konečně se to povedlo.

• 17.5.2017  21:39
    Ártún (2014)

Přesně to, co od islandského filmu čekám, syrově naturalistické a zároveň existenční. A přitom nejde o žádnou složitou věc. Aspoň mimo Island.

• 17.5.2017  20:42
    Svlékni mě (2012)

Trochu jsem čekal jiný konec, ale nevadí, rozhodně nezklamalo. Je vidět, že přenést se proti některým předsudkům jde těžko všude.

• 17.5.2017  19:32

Stejně jedna z nejlepších epizod, co asi je. Obecně sedmá až patnáctá série jsou tak nejlepší a tenhle díl je toho jasným důkazem.

• 17.5.2017  11:14

Rozmotání té celé zápletky již na obzoru, karty jsou již známy, teď uvidíme, jak to dopadne.

• 16.5.2017  22:41

Pistolníci patří vůbec k jedné z mé nejoblíbenějších epizod.

• 15.5.2017  21:14

Některá témata z Islandu mi začínají připadat podobná, nejspíš se to má tak, že mohou tyto věci být opravdu problém. Rozhodně se nic nemění na jejich síle.

• 14.5.2017  09:12

Hon na komunisty alá M*A*S*H. Já jsem si říkal, že maccartismus se někde v seriálu objevil, jen jsem si nemohl vzpomenout kde.

• 13.5.2017  20:41

Skvělá epizoda, on se to asi píše scénář sám na zajímavé životní osudy.

• 13.5.2017  19:45

Trochu mi vadí neustálé vytahování starých charakterů, ale jinak tenhle díl nebyl zlý.

• 13.5.2017  19:08
    Sedm (1995)

Ufff... na moje nervy trochu moc, ale Morgan Freeman byl prostě skvělý. Bard Pitt jako mladý ucho s pár štětinama místo vousů ho skvěle doplňoval. Už to bylo z mého vyjádření cítit, nervově jsem to úplně nedával, zvládl bych to i bez některých scén, ale i tak nemůžu udělit než plné hodnocení.

• 11.5.2017  07:53

"My tomu věříme..."

• 10.5.2017  20:25

Už už jsem si říkal, že ten konec udělali nějaký jednoduchý, ale to se nakonec nestalo a tyhle momenty mám rád. A už jsem si uvědomil, co mi schází na této sérii obecně. Takové ty prostřihy, kdy byla zrychleně ukázána cesta z vězení.... škoda.

• 7.5.2017  20:12
    Nebe a dudy (1941)

Klasický příběh o tom, kterak se zlý továrník polepšil, kdybychom to hodně přehnali, nechalo by se říct, že jde o takovou moderní pohádku. Ale to nemění nic na tom, že je to skvěle zahrané, Jindřicha Plachtu jsem viděl prvně a nějak mi sedl. A navíc, část scén byla točena u nás, a to se přece taky počítá.

• 7.5.2017  16:56
    Ukolébavka (1947)

Měl jsem možnost podívat se na tento snímek promítnutý z 16 mm pásku a to je prostě zážitek. Už jsem jich takhle pár viděl, ale to se nikdy neomrzí.

• 7.5.2017  15:55

Trochu změna oproti prvnímu dílu, žádný skoky do přítomnosti a historie, ale ucelený děj. Je jenom škoda, že spoustu míst, jako pozadí, je rozmazaných, přeci jenom by se mi to líbilo více.

• 7.5.2017  12:54

Klasika, vědec odjíždí na léto, aby se vrátil na podzim s tím, aby se pokračovalo tam, kde se před tím skončilo.

• 7.5.2017  12:02
    Forrest Gump (1994)

Včera jsem zahlédl kus v televizi a zase se skvěle bavil. Tenhle film dokáže zvednou náladu a zároveň tak dobře zapadá do všech možných historických událostí. Budu se muset někdy dokopat, abych si ho pustil pěkně od začátku a pak možná i přepsal, tenhle komentář, aby byl smysluplnější, ale to, co jsem tu napsal, za tím stojím tak, jako tak. Takovýchhle film prostě moc není.

• 7.5.2017  09:32
    Milenka dvou pánů (TV film) (1997)

Upřímně, takové zvláštní, proti sobě jdoucí, něco jako pes se žvýkačkou v hubě, lepší přirovnání mě nenapadá.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14