Cheeter

okres Benešov
student a taky učitel

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 18.1.2019  16:33

Tentokrát to nebylo tak divné a dokonce to bylo i celkem vtipné, byť se recyklovalo recyklované.

• 17.1.2019  16:05
    Pán času - Rosa (S11E03) (epizoda) (2018)

Epizoda s cestou do minulosti, pokaždé pro mě zážitek. Zde silný příběh, akorát zápletka kolem něj mi přišla slabá. Ačkoliv si myslím, že Krasko se ještě objeví. A pak by to mohlo dostat zcela jiný rozměr.

• 17.1.2019  15:06
    Česká tajenka (TV pořad) (2013)

Stačí jmenovat písmenka a ono to nějak dopadne. O čem tenhle pořad sakra je?

• 17.1.2019  13:06

Začíná se nám rozehrávat příprava na závěr série, na který jsem nadmíru zvědavý. A snad, podle toho co jsem mohl vidět, to nebude tak zlé, jak by mohlo.

• 15.1.2019  21:33

"Neexistuje, že by BBC ustoupila nátlaku vlády." Jo, v tomhle dílu bylo několik skvělých perel. "Vy máte nápad? To už jste jak náš pan ministr."

• 15.1.2019  17:53

Nevím, nějak se s novým Doktorem nemůžu srovnat. K tomu tahle epizoda nebyla nějak oslnivá. Takže u mě docela zklamání.

• 14.1.2019  19:51

Tenhle dokument mi dnes zachránil kůži. Měl jsem supla a látku jsme stihli probrat rychle. Naštěstí se mi podařilo najít několik dokumentů a vybral jsem tento. A vybral jsem dobře.

• 13.1.2019  14:36

Už to začíná být zase jenom divné. Vtipnost se opět vytratila.

• 13.1.2019  13:35
    Ticho (1969)

Byť slyšíme jednu a tu samou písničku a vidíme sestřihané dobové záběry, kde mám pocit, že se některé opakují, tak se podařilo velmi krásně, až nadčasově, zachytit dobovou atmosféru palachiády.

• 13.1.2019  13:15

Prvek očekávání střídá prvek zklamání. Tvůrci to mají jako na houpačce, průměrný díl střídá podprůměrný. Děj by se dal stáhnout opravdu do délky půl minutového traileru. Ostatně by na ně stačilo asi koukat. Nebyla by to taková ztráta času a zároveň se člověk doví všechno.

• 13.1.2019  08:56

Zajímavý nápad, natočit jeden díl pouze v prostředí operačního sálu. Díl se zdá být téměř bez zápletky, nebo se zdají být docela banální. Ony ale tak banální nejsou.

• 12.1.2019  22:41
    Jan Palach (2018)

Sedláčkovi se velmi dobře podařilo vykreslit dobu před a po okupaci v roce 1968. To se mu skutečně povedlo. Nicméně celou dobu ve mě rostl pocit, že tomu chybí děj, že nikde nejsou zápletky, že se nic neděje. Teprve asi v poslední čtvrtině se dít začalo, kde proběhla rekonstrukce činu. Ale jak může běžný divák pochopit, co se stalo? Kde se dozví, že Palach udělal to, co udělal? Resp. proč? To ve filmu zcela chybí. A nezachrání to ani narážky se zapalovačem nebo prohlížení časopisů, kde se upalují tibetští mniši. Kdyby nás alespoň provázel nějaký Palachův vnitřní hlas, kde se zamýšlí nad situací, jak se v něm mísí pocity, jak se rozhoduje. To by film dostal zcela nový rozměr. Ale nic. Když to všechno sečtu, film zůstal někde v půli nedodělaný.

• 8.1.2019  21:09

Celý díl jsem se nemohl zbavit pocit, že se tvůrci snaží zastoupit v seriálu co nejvíc různorodých skupin, aby oslovili co nejvíc potencionálních diváků. A to bývá většinou cesta do pekel, protože při snaze zavděčit se všem to dopadá tak, že se nezavděčí nikomu.

• 6.1.2019  17:13

Nabýt několika dobrých scén během paintballu, tak by se člověk docela nudil. Takže takový průměr série.

• 6.1.2019  08:37

"Až uřízneš Bakerovi pár metrů nosu." Jednoduchá zápletka a spousta dobrých hlášek a majoři ve své snaze opět poraženi. Zkrátka dobrá podívaná.

• 4.1.2019  18:40

Docela pohodová komedie, kterou jsem viděl na silvestrovský večer. Jen jsem si zprvu neuvědomil, že by tu mohla být a jaký hlupák jsem to byl. Byť nedokážu docenit celou hloubku, tak jsem se docela dost bavil.

• 4.1.2019  15:24

Tak se nám opět trochu pročistil počet postav, ale i tak mi přijde pořád hodně. Došlo k pár "překvapivým" zvratům. Strany se tu mění tak rychle, jako ponožky. A trocha exotiky ala Buddha, to je snad trochu výstřední, ne?

• 2.1.2019  15:02

Měli to ukončit filmem, a i ten byl nic moc. A pokud budou ještě pokračovat, tak tvůrci pochovají sami sebe.

• 2.1.2019  15:01

První díl slabý, ten druhý ještě horší...

• 2.1.2019  14:48

Tonda na nějakou dobu vypadl ze své kůže a vrací se. A je vidět, že má plán. Ale že by mi to přišlo vtipný, to se říct nedá.

• 2.1.2019  12:39

Hodnocení tohoto novoročního speciálu určitě ovlivnilo to, že mi utekla 11. série. Měl jsem dojem, že začíná právě tímto dílem, takže si budu muset doplnit vzdělání. Nicméně mi přišel dost slabý, spousta věcí se opakovala. A Whittaker jako Doctor mě moc nepřesvědčila, spíše naopak. Že by úpadek jednoho mimořádného seriálu?

• 1.1.2019  21:28
    Potvora (2017)

Nápad mi nezněl špatně, ale s postupujícím dějem se čím dál tím víc nudil. A taky se příběh stal předvídatelným. Za mě docela ztráta času, od severských filmů čekám většinou víc.

• 1.1.2019  17:27

Hacker potřebuje úspěch a proto se snaží prorazit s právy žen. A i když je děj dost zajímavý, tak Sára všechny na konci pěkně vypekla.

• 1.1.2019  17:24

Druhá řada byla na hodně vysoké úrovni. Jen mi přišla místy slabší, než první série, byť jen o maličko. Na druhou stranu, zde začínají Humpreyho proslovy nabývat skvělé odborné obludnosti. A to mám na tomto seriálu rád.

• 1.1.2019  17:23

Konečně se Hackerovi podařilo Humpreyho pořádně vypéct. Tento díl patří k mým nejoblíbenějším.

• 1.1.2019  12:20

Klasický dokumentární film své doby. Akorát mě překvapila velmi dobrá kvalita záběrů.

• 31.12.2018  19:37

Ministr něco přislíbí, ale státní správa chce tomu jinak. A tak se ministr snaží vyhovět všem. Mám takový dojem, že něco podobného jsme už viděli, nicméně celý díl je úroveň vtipu na vysoké úrovni.

• 31.12.2018  18:49
    Tanec s vlky (1990)

Někdy není nutné vyprávět úplně silný příběh. A taky se mi zde potvrdilo, že někdy i dobrá cesta může být cílem. Přerod poručíka Dubara v Tančí s vlky se povedl výborně. Je to něco, co bych sám dokázal prožít. Život v tee-pee pro mě není cizí, ani návrat k jednoduchému způsobu života. Celou dobu mi přišlo, jako bych i já tento příběh někdy prožil, už jenom kvůli tomu, že řada věcí mi cizí nebyla. Současně musím pochválit i délku filmu, byť pro některé může být až odrazující, tak bych řekl že tak akorát, aby člověk dokázal všechno pochopit. Jediné, co mi trochu vadilo, byly účesy Kostnera a McDonnell. Byl z nich cítit přelom 80. a 90. let.

• 31.12.2018  13:58

Ideální stopáž pro to, co jsme měli možnost vidět. Jakože toho k vidění moc není.

• 28.12.2018  21:28

Byť řada událostí z děje byla více než zajímavá, musím přiznat, že takhle jsem se u potterovského filmu dlouho nenudil. Filmem jsem se v podstatě protrápil od začátku do konce. Jestli takto bude série pokračovat, tak nevím nevím. Rozhodně po tomto zážitku budu zvažovat, zda má smysl se koukat na další film. Ne, že bych nad potterovskou sérií zlomil hůl, ale nechci si jí kalit zbytečným rozčilováním.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52