Cheeter

student

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 22.11.2017  18:04
    Lajna - Talkshow (E05) (epizoda) (2017)

Některý vtipy se pohybovaly na hranici trapnosti, ale docela to vystihly mi přijde.

• 20.11.2017  11:52

Několik vtipů jsem si užil, ale špička to rozhodně nebyla, celkově ale převážil spíš pozitivní dojem, oproti některým předchozím dílům.

• 19.11.2017  18:16
    Lajna - Pravda (E04) (epizoda) (2017)

První dři díly byly takové mdlé, ale tenhle se dobře rozjel, navíc nechává otevřený prostor pro další části. Super!

• 13.11.2017  21:24

V sérii se našlo několik výkyvů, které byly horší, ale celkově jsem byl spokojen. Největší spokojenost panovat s posledním dílem. Jediné, co scházelo, byla nějaká větší propojenost dílů, nějaká červená nit, něco ve stylu, přišli jsme o Trpaslíka a musíme ho dohnat. Jinak bych snad neměl co vytknout.

• 13.11.2017  21:21

Jo, tak tenhle díl měl grády, frky a gagy jsem si užil. Sice mi trochu připomněl Lepší než život, ale ten, co byl v knize, ne epizodu.

• 12.11.2017  21:30
    Lajna - Láska (E03) (epizoda) (2017)

"Za to půjdeš na farmu." Jo tahle hláška je dobrá.

• 12.11.2017  21:06
    Lajna - Denisa (E02) (epizoda) (2017)

Bavilo mě to asi tak, jako první díl. Pár věcí tam bylo, ale zatím žádná sláva.

• 12.11.2017  18:52
    Lajna - Únos (E01) (epizoda) (2017)

Sem tam pár dobrých vtipů, uvidíme, co bude dál. Hokejových seriálů moc není, tak si ho doufám užiju.

• 12.11.2017  08:39

Klasické schéma, kdy se dva paralelní příběhy na konci střetnou a vyřeší navzájem. Akorát to s těmi penězi z mého pohledu trochu pokulhávalo, za týden stihl dopis dorazit z Koreje do států a zpátky.

• 11.11.2017  21:47
    Jason Bourne (2016)

Nebylo na takové úrovni, jako některé předchozí díly, ale já jsem se bavil. Stárnoucí Tommy Lee Jones by jsi pomalu mohl dopřát důchod. Matt Damon taky stárne, mohl by změnit žánr. Alicia Vikander hrála skvěle, je vidět přerod ze švédské herečky ve mezinárodně známou filmovou hvězdu. Uvidíme co přinese další pokračování, pokud bude. Tolik moje postřehy k tomuto pokračování série.

• 11.11.2017  14:38

Byť tento díl k popukání, tak některé věci byli moc přetažené, to si tvůrci mohli odpustit.

• 10.11.2017  21:39

Dlouho jsem se rozmýšlel, protože moje hodnocení by bylo 90 %, ale to bohužel nejde. Celý film jsem si užil od začátku do konce. Název je sice trochu zavádějící, možná trochu víc, ale příběh je skvělý. Byť teda podle toho, co se během filmu děje, to názvu odpovídá. Spíš jsem to myslel tak, že tam nejsou Bůh ví jaké bojové scény. Což vůbec nevadí. Řežbu umí natočit kde kdo, ale ne dobrý příběh. A konec jsem skoro ořval.

• 10.11.2017  14:16

Vizí budoucností v Simpsonových jsme viděli několik, tahle podle mě patří těm více povedeným.

• 10.11.2017  08:47

Další část, která se i přes pokročilou část seriálu stala velmi originální. Sice je na menu jídlu, ale tentokrát se na něj jenom nenadává. Je vidět, že scenáristé stáli měli dobré nápady.

• 10.11.2017  08:45

Pro mě legendární díl který se zcela vymaká zajetým kolejím. Ožrala z Honolulu, kostky, vlastní stát, dezertér. A určitě by se nechalo říci více. Tuhle část si vždycky naplno užiju.

• 10.11.2017  08:42

To tričko s reproduktorem je strašná hovadina. Ale kromě něho skvělý díl.

• 8.11.2017  17:33

V podstatě sledujeme takové dvě linie, holky a kluky, jak řeší své problémy. Žádná větší provázanost, ale vtipy nebyly nejhorší.

• 7.11.2017  21:50
    Mumie (2017)

Celé to bylo takové mdlé, bez jiskry, příběh byl zbytečně přímočarý. Herecké výkony mě moc nepřesvědčily. U Russella Crowe jsem čekal kapánek víc, rozhodně to nebyl jeho lepší výkon. To samé asi Tom Cruise. Jediným kladem je tak výkon Annabelle Wallis. Byť ona sama to nedokázala zachránit. Špatná nebyl aktualizace na začátku s vykrádáním památek. Tím ale asi končím s výkladem kladů.

• 4.11.2017  21:54
    Temná věž (2017)

Knihu jsem nečetl a na film jsem se podíval spíše ze zvědavosti než kvůli něčemu jinému. Abych se přiznal, větší nadšení ve mě nevzbudil. Prvky se v něm objevují dobré, celý svět vypadá zajímavě, ale dostal moc málo prostoru, aby se mohl plně projevit, větší stopáž by neuškodila, možná i nějaká kratší série, o seriálu moc mluvit nechci. Herecké výkony byly v pohodě, ale překvapila mě Katheryn Winnick, kterou znám z Vikings. Nejdřív se musím přiznat, že jsem ji nepoznal. Ale mámu hraje skvěle, rozhodně bych to do ní neřekl. Asi se na ní podívám i v jiných rolích, vypadá to, že má velký potenciál.

• 4.11.2017  14:39

Klasická epizoda plná dobrých hlášek. "Co jsi dělal dneska odpoledne" "Marge, nebudu ti lhát." nebo "Zrcadlo, zrcadlo řekni, kdo je v zemi zdejší, nejplešatější."

• 4.11.2017  13:39

Další z epizod, která žije ze starých gagů. Ale nějak se to podařil dobře namíchat, bavil jsem se. Nejlepší hláška byla snad úplně na konci.

• 4.11.2017  08:52

Je pravda, že s postupujícím seriálem čím dál tím dochází k recyklaci témat a tento díl k nim patří, nicméně i tak se člověk směje skoro celou dobu.

• 3.11.2017  21:54

Hlavní motto toho westernu je chladná muška. To je asi zřejmé. A já si užil další western s Clintem. Tentokrát ne od Leoneho ale přímo od něj. Rozdíl je znát, ale kvalita je pořád velmi dobrá. I ostatní herecké výkony se mi líbili. Trochu jsem čekal, jestli nějak vyvine víc vztah mezi Williamem a pořezanou, ale nestalo se tak. Asi je život opravdu takový. Pokud byl opravdu zásadový, tak asi stačilo, že začal pít.

• 3.11.2017  08:14

Charles v pozadí kanadských žertíků, dobrý nápad. Jenom je škoda, že mu to nevrátily nějak víc, rozhodně by se tím jenom nebylo.

• 3.11.2017  08:11

Banda sjetých mimoňů uprostřed pouště je prostě pecka! A ty kecy byly skvělý.

• 2.11.2017  21:37

Podle mě tahle epizoda nic moc nebyla, pár dobrých vtipů, ale Simpsonovi mají na víc!

• 30.10.2017  19:55
    Auta 3 (2017)

Nevím jak vás, ale mě tohle pokračování přesvědčilo. Děj je sice z počátku jasně čitelný, odpovídá traileru. Ale konec je úplně někde jinde, v podstatě totální zvrat. Vtip byl v celém filmu pomalu se stejnou kadencí. Já jsem se rozhodně bavil od začátku do konce, nevím jak to dělám, musím zaklepat, ale na animáky mám prostě nějak čuch. Každý, na který se rozhodnu podívat mě baví. Nejen mě.

• 29.10.2017  21:48
    Wind River (2017)

Nejvyšší hodnocení si rozhodně zaslouží. Kromě dobrého děje mi přišlo, že na člověka i dýchla atmosféra, která ve Wyomingu je. Nepřijde mi, že bych se za celou dobu byť jen trochu nudil. Rozuzení pak bylo přeci jen nečekané. A ačkoliv to mezi ústřední dvojicí trochu jiskří, tak to jde i bez scén postelových, a to se dnes vidí opravdu málo. Jiní by se mohli učit.

• 28.10.2017  19:47

Celkový průběh byl docela čitelný, což u kraťasů bývá, ale na konci byl přece jenom neočekávaný zvrat. Tak nějak jsem čekal, že se prostě opije, jak stála u toho baru.

• 28.10.2017  16:30

Byť je zde zajímavě ukázáno, kam asi míří dnešní společnost, tak celkově děj byl nic moc, skoro bych to srovnal s devátou sérií. Rozhodně ale o parník dál, než jiné seriály, které máme možnost vidět. A pro pořádek, viděl jsem tento díl až po tom čtvrtém, nějak jsem zaspal.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22