Cheeter

okres Benešov
student

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 19.7.2018  16:17

V tomto díle jsme viděli návrat na úroveň prvních čtyř dílů. Děj v něm nebyl nějak zvlášť překvapivý a byť bych nebyl na začátku epizody schopen předvídat, co bude na konci, tak dílčí momenty během děje ano.

• 18.7.2018  19:36

První díl, třetí série, který mě skutečně bavil. Napínavý od začátku do konce, zároveň mě donutil těšit se na díl příští.

• 17.7.2018  19:31

Epizoda se celou dobu drží již klasického scénáře. Byť příběh celé série je zajímavý, tak občas na jednu nohu pokulhává. Zrovna to s tím vzkazem mi přišlo takové dost přitažené za vlasy.

• 17.7.2018  08:38

Snad první epizoda, kde major Houhlihanová hodnotí svoji kariéru a uvažuje o transferu. Ten se překvapivě neuskuteční. Ale průpovídky utrousila v praxi jedinečně.

• 16.7.2018  21:05

Epizoda s klasickým scénářem, děj by se pomalu nechal věštit z křišťálové koule.

• 16.7.2018  18:04
    2012 (2009)

Film, který je dělaný čistě na efekt. Příběh, který se v něm odehrává, je tak mělký a nelogický, že by neobstál před komisí vymítačů ďábla. Po grafické stránce je film na dobré úrovni. Ačkoliv je znát, že snímku je už nějaký pátek, tak animace jsou dobré. Prostě pokud si chce vyčistit hlavu při nějaké prostoduchosti, tak tady nemůže minout.

• 16.7.2018  08:57

Řada nekonečných hlášek, které mě baví. Celý díl má šmrnc a spád, člověk je neustále schopen si ho vychutnávat od začátku do konce. Akorát jsem měl jednu chvíli dojem, ukázalo se, že mylný, že vidím Flagga.

• 15.7.2018  21:18

Celý díl se prostě vyšetřuje, děj se sune předpokládaným směrem. Na konci dva momenty, které překvapily, ten druhý trochu víc. Ale ty nemohou vytáhnout celý díl monnotónosti k lepšímu hodnocení, nad kterým jsem chvíli přemýšlel. Ale opravdu krátce.

• 14.7.2018  22:11

Už pomalu klasický rozjezd nové řady tohoto seriálu. Máme tu klasicky několik skupin, které jsou již na druhý pohled vzájemně propleteny, a které se budou spolu potýkat dalších devět dílů.

• 14.7.2018  19:33
    Auta (2006)

I když už je jednička Aut už docela stará, tak má pořád co říct a dát. Viděl jsem jí po dlouhé době a moc jsem si jí užil. Hlavně jsem v ní objevil skryté poselství. A to jak vyprchává kouzlo některých obcí, které se vylidňují. A to tu bylo krásně ukázáno, jen nevím, jestli to je malý divák schopný pochopit.

• 13.7.2018  09:06

Dnes jsem vstal a těšil se na M*A*S*H a v televizi běželo tohle. Tak jsem to už dokoukal, ale že bych z toho byl nějak nadšený, to vážně říct nemůžu. Asi se objevil jeden nebo dva momenty, které byly skoro vtipné, ale jen z rychlíku. Takže podle mě další neúspěšný pokus o sitcom v Čechách.

• 12.7.2018  10:00

Další z řady dílů, který je poskládán z řady scének, které spojuje dopis. Nicméně patří k těm výborným, na jedné straně se člověk směje, na druhé vidí i problémy doby v podobně podání "špatné krve". Zajímavá byla i operace vojáky s nevybuchlým granátem.

• 4.7.2018  12:03

Musím říct, že jsem se docela odhodlával se na film podívat. Docela mě odrazovala jeho délka, nakonec jsem k tomu odhodlal, akorát jsem ho viděl na několik částí. A nakonec se ukázalo, že právě délka z něj dělá mistrovský kousek. Díky ní nám Leone nabízí možnost vychutnat si atmosféru všech období, do kterých film zasahuje. Navíc to zpracování prostředí je prostě něco. Po shlédnutí mi navíc přijde, že by bylo dobré podívat se na něj znovu, protože pak bych mohl naplno docenit některé scény, které jsem na začátku nechápal. Resp. jsem se divil, co se děje. Takže se k němu někdy doufám vrátím. Navíc musím pochválit herecký výkon De Nira i ostatních. Určitě to pro ně byla životní role. Navíc ty kostýmy a masky se fakty povedly.

• 30.6.2018  17:55

Všechny čtyři filmy o Maigretovi s Atkinsonem v hlavní roli jsem moc užil. Všechno výborné detektivky, které mě bavily od začátku do konce. A i tato k nim patřila. Oproti předchozím mi přišlo, že bylo vidět více z Maigertova soukromí. Nebo to tak aspoň působilo.

• 29.6.2018  21:05

Byla žila jedna vesnička, kde byl každý zkažený. Tedy, téměř každý. A muselo se počkat na Maigreta, aby to vyřešil. Ale teď vážně. Další film ze série dosáhl úrovně předchozích a přinesl další zajímavý případ. Opět musím pochválit Atkinsona za výborný herecký výkon. Jenom je škoda, že nás tvůrci moc neseznamují s Maigretovým soukromím, mohlo by to být zajímavé.

• 29.6.2018  14:11
    Až k tobě domů (studentský film) (2014)

Nápad na film to byl zajímavý a jeho zpracování nebylo špatné.

• 29.6.2018  14:05
    Smutný Honza (studentský film) (2016)

Mě tenhle snímek přišel takovej bezduchej, skoro jsem u něj usnul. Děj byl mdlý, příběh složen jakoby ze zbytků jiných zbytků filmů.

• 29.6.2018  08:28

Epizoda, která je sice poskládána z milionu drobných scén a hlášek, ale stojí za to každým coulem.

• 28.6.2018  14:24

Námět s obrazem pana Burnse mi přišel slabší, za to Ringo v této epizodě vládl.

• 27.6.2018  20:59
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Musím složit obrovskou pochvalu Rowanu Atkinsonovi, protože jak hraje ve filmu, který není komediální, je vážně něco. Čekal jsem, že mi bude připomínat Beana od začátku do konce a ejhle, mýlil jsem se a to dost. Hraje skutečně skvěle. Zpracování filmu stejně dobré jako u prvního dílu a příběh dost podobný. Celkově u mě spokojenost, příjemný zážitek.

• 26.6.2018  21:49
    Chci tě? (studentský film) (2012)

Ačkoliv se mi popis docela líbil, tak mi přijde, že z toho celého nechalo vytěžit více. Byť myšlenka je jasná a nechci jí tím shazovat, tak zpracování prostě pokulhává.

• 25.6.2018  20:38
    Astonish Me (2011)

Myšlenka filmu je jasná, zpracování jednoduché a účinné. Osobně bych si také rád tuto prohlídku prošel. A to nejenom kvůli její formě.

• 25.6.2018  16:21
    Leon (1994)

Devadesátá léta ve své plné formě. Pro mě jde o klasický akční film ve své kategorii, ale najde se pár věci, u kterých bych se chtěl zastavil. Poznat Jeana Reno není problém, ten se mění málo. Ale Gary Oldman mi v tomhle směru už dal zabrat. A to nemluvím o Natalie Portman. Když si vzpomenu, že jsem ji nedávno viděl v úplně jiné roli, ve filmu, který se natáčel nedávno, tak jako by se skoro jednalo o dvě různé osoby. Po příběhové stránce nic zvláštního. Viděl jsem nestřiženou verzi a místy mi to přišlo zbytečně natažené. Ačkoliv se nechalo očekávat, jak to s pretendenty filmu dopadne, tak jsem si závěr užil, hodně se povedl.

• 23.6.2018  15:58
    Nepřátelé (2017)

Poměrně chladný western s podobně ponurou atmosférou. Já osobně jsem si ho vychutnal od začátku do konce. Ačkoliv mi trochu vadilo, že je složen z menších epizod, tak mu to na celkové kvalitě ubralo jenom málo. Líbili se mi přestřelky, hlavně za závěrečná. Žádné dlouhé boje, ale spíš tak, jak to bývalo. Poměrně rychlé a smrtící. Nic ve stylu, že by hrdina vydržel pět kulek, než se mu něco stane. A to se jen tak někde nevidí.

• 23.6.2018  10:33
    True (2004)

Přišlo mi to celé spíš o pocitech. Celé je to o opakující sekvenci, které se vždy trochu promění. Mě osobně je to jako celek nějak nenadchlo. Nicméně to, co vidíme, je odpracováno dobře.

• 22.6.2018  15:17

Atkinsona znám hlavně ve spojení s komediální tvorbou, ale to, že dokáže takto skvěle zahrát detektiva jsem opravdu nečekal. Ačkoliv se jedná o televizní film, tak zpracování je skutečně skvělé. Paříž 50. let a její atmosféra je vážně krásná. Po rozuzlení začátku, tj. jakmile jsme se o mrtvém něco dozvěděli, případ nabral jasný směr. Čeština "Čechů" byla místy trochu lámaná, což mě mrzelo. A nechápu, proč je hráli Maďaři a ne Češi...

• 21.6.2018  21:27

Je zde hezky zpracováno, jak se osud Židů za první republiky a protektorátu proměnil. Heřmánek je v záběru pomalu od začátku do konce, ale nějak to vůbec nevadilo. Role mu úžasně sedla. Hrušínský hrál svůj standard, rozhodně nepropadl.

• 21.6.2018  19:09

První série Simpsonů u mě nadšení nikdy nějak nadšení nebudila a stejně je na tom i tahle epizoda. Velmi jednoduchý děj s téměř nulovými vtipy.

• 20.6.2018  20:14

Výborná komedie s Burianem. Řezal bych od začátku do konce, kdybych neměl pochroumanou hubu. Skoro jsem si jí roztrhl. Zápletka je v podstatě triviální, ale ty frky, co Burian místy hází jsou prostě geniální. Jednoduše geniální. Ale další filmy s Burianem budou muset pár dní počkat, protože jinak bych si tu pusu asi opravdu utrhl.

• 20.6.2018  12:06
    Vetřelec (1979)

Osobně nemám moc rád tento typ filmů, ale i tak jsem se, doslova, zakousl a shlédl ho. Z mého pohledu takové klasické schéma, kdy na konci jeden přežije, v tomto směru, žádný zázrak. Minimální počet herců, což je dáno stylem snímku. Ve své době mohl být naprostým zjevení a revolucí v žánru. Nicméně já na něj koukám jako na jeden z mnoha, které dnes existují. Líbilo se mi zpracované prostředí, je vidět, že na něm nešetřili a udělali ho dost propracované.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45