Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56
    • 17.11.2017  17:08

Spiderman aneb jak brečet a fňukat. I takhle by mohl znít název nového Spidermana. Prakticky celý snímek se nic neděje a nesympatické herecké výkony tomu moc nepomáhají. Jediný klad je záporák, který má narozdíl od spidermana aspoň nějaké charisma .. 2/10 = 25%

• 13.11.2017  15:45
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Čekal jsem možná trochu víc, ale po prvním díle dostatečné. Odpady tu padají jen z důvodu jeho osobnosti. Přitom pohled do jeho života od jeho dětství není úplně marný. Nebyl to jen zlodějíček, ale pořádný grázl, který jel ve velkých věcech. Tak trošku myslím, že svými činy "nasral" nějakou větší rybu, která na něj následně ušila boudu. Nic na tom nemění ten fakt, že si své odseděl. Spíš mě v prvním dílu překvapilo, že mluví opravdu otevřeně a nedělá ze sebe úplnou chudinku. Mluví i o tom, že kdyby nedostal milost, už by byl někde za hranicemi. Upřímně bych tomu i věřil. Žádný beránek Kajínek není, ale jako úsměvná nárážka na sebe docela dobré. Za první díl si dovolím dát lehký podprůměr, ale jako náhled do jeho osoby dostačující a jsem teprve zvědavý, až se dostane k věci .. 4/10 = 45%

• 12.11.2017  16:59
    Až po uši - Série 1 (série) (2014)

Děj je hodně zajímavý, herecky zvládnuté dokonale. Mít každý náš seriál takovou úroveň, čas od času bych i tu televizi sledoval rád.

• 5.11.2017  10:59

Všechno nejhorší bych jako horor nepovažoval, ale rozhodně se jedná o zábavný snímek. Své poslání film nakonec splnil, myšlenku to rozhodně má. Rozuzlení nebylo nakonec tak průhledné, jak se na první pohled zdálo. Já osobně mu na kloub nepřišel. Při uvědomění hlavní hrdinky se nám tvůrci snaží zabrnkat i na city, což fungovalo docela dobře. Tohle je přesně ten typ filmu, při kterém nemá cenu hledat detaily a logiku, protože časová smyčka logiku prostě nemá .. 8/10 = 82%

• 3.11.2017  16:37

Je to sice slabších 5*, ale je. Na druhou stranu obě předchozí série byli opravdu o něco slabší. Tato série od začátku ukázala, že bude daleko akčnější a zábavnější. Ta komornější stránka, ač není špatná, jde stranou. Virus se rozšířil a celé město bojuje. Postupně se nám série rozjíždí a v závěru dostává fakt dobrý náboj. Když už vše vypadá na dobrý konec, tak přijde rána, která seriál posouvá do další řady.

• 1.11.2017  14:17
    Musíme se sejít (2016)

Amatérký snímek, který nemá co nabídnout. Po prvních minutách je jasné, že diváka čeká utrpení. Herci neumí hrát, děj je nicotní a tak dále. Jako komedianti herci umí, ale do filmu nesedí .. 0/10 = 7%

• 29.10.2017  21:34

Podprůměrný díl, ale je pravda, že scéna se šlápnutím do úsměvu měla své kouzlo. Nico mu z xichtu udělala pěknou čalamádu .. 4/10 = 40%

• 28.10.2017  20:36
    Jigsaw (2017)

Po sedmi letech hlásí návrat Saw, který rozhodně nemele z posledního. Po Saw 3D jsem byl mírně skeptický, jestli vůbec má cenu tuto sérii otevírat, ale naštěstí zbytečně. Nové pasti, zajímavé rozuzlení a tak celkem vše potěšilo. Na závěr kytička neměla chybu, panečku to byla pastička roztomilá .. 9/10 = 95%

• 25.10.2017  21:11

Vstup do nové řady nám prakticky nic nového neukáže. Rick a spol začínají válku s Neganem. Velký proslov Ricka nepřekvapí, ale promyšlený plán funguje docela dobře. Uvidíme dále, jak se to bude vyvíjet, ale zatím jen průměrný díl.

• 25.10.2017  21:07

Takhle nějak má vypadat kvalitní díl, který má hlavu a patu.

• 25.10.2017  15:41

Po první sérii mám pár otázek, které bych rád dostal a snad se to vyjasní, protože má obrovský potenciál dostat plný počet. Na druhou sérii jsem zvědavý a The Strain je jeden z mála seriálů, které jsem musel zhlédnout na jeden zátah, protože doopravdy od začátku zaujal na 100%. I když jde o béčkové zpracování, občas se neděje nic zajímavého, tak své kvality má a rozhodně se těším na další díly.

• 25.10.2017  15:35

Velmi vyrovnaná série. Každy díl je dobrý, ale není dokonalý. Poslední díl série považuji za nejsilnější. První série byla hodně kolísavá a tato je svou kvalitou vyrovnaná. Pořád je co sledovat a něco se děje. Rozhodně se máme dále na co těšit.

• 24.10.2017  08:53
    Leatherface (2017)

Nečekal jsem žádný zázrak a dostal daleko víc než v předchozím díle. Podíváme se na začátek slavného vraha. Brutalitou se nešetří, převážná část děje je solidní. Rok 2003 je nepřekonán, ale tento díl se mu minimálně z části vyrovná .. 7/10 = 70%

• 22.10.2017  21:38

Třetí série překvapila, protože průměrný seriál dostala o stupeň výš. Troufám si říct, že originál strčila do kapsy. Ve třetí sérii jsme viděli skvělou práci s kamerou, napětí, atmosféru, zvraty a mnoho dalšího, co originálu chybí. I tento FWD do teď negradoval, ale tohle je příjemná změna. Obávám se, že nebude mít dlouhé trvání a v další sérii nás čeká pokles. Uvidíme, každopádně tato série si jiné hodnocení než plný počet nezaslouží.

• 20.10.2017  16:42

V tomto díle se přesvědčíme, že u FWD se smrt s nikým nesere. Postavy umírají brzy a dost překvapivě. Brzy po příjezdu se parta dostává do dalších problémů, takže nouze o napětí nebude.

• 14.10.2017  20:58
    Trestanec (2017)

Drsný film z vězení, který mírně ztrácí na kvalitě venku. Dobře herecky zahrané, silný příběh, který je až drastický pro odsouzeného Moneyho. Možnosti na výběr sice měl, ale nebyli zrovna příjemné. Ze záčátku může divák lehce tápat, ale vše se postupně vyjasňuje, díky dobrým flashbackům.. 8/10 = 82%

• 12.10.2017  20:27

Dobrý start série, určitě nás pár zajímavých dílu čeká.

• 11.10.2017  21:38

Ale jo, ten plný počet už dát musím. Zamotané a stále zneklidňující. Tato série je velká šílenost a já zatím smekám. Snad nám tempo nepoleví a ta skvělá atmosféra neustoupí.

• 9.10.2017  20:38

Pořád je to všelijaké, ale rozhodně se to tváří tajemně a každý díl je víc a víc znepokojující. Pokud se bude pokračovat v takovém duchu, brzo zvolím plný počet.

• 8.10.2017  21:01

Na top díl stále čekáme, ale napětí nechybí. Atmosféra je při nejmenším zajímavá. Čekám rozjezd dalšími díly, ale i přesto zatím spokojenost.

• 4.10.2017  20:58

Nenápadný start série, který je svým způsobem zvláštní, až ujetý. Nevím, co od série čekat, ale rozhodně uječená Paulsen stáhla jednu hvězdu.

• 2.10.2017  19:18
    Živí mrtví - Série 7 (série) (2016)

Tato série je jak na houpačce. Objeví se Negan, máme záruku kvalitního dílu, jinak jde o tu samou písničku už nějakou chvíli.

• 1.10.2017  23:11
    47 metrů (2017)

Jeden z těch lepších žraločích filmů, které minimálně atmosférou a napětím dost potěší .. 8/10 = 81%

• 1.10.2017  21:19

Jeden z nejlepších dílů této série a celého seriálu. Vypadá to na hodně slibný rozjezd, nechme se překvapit. Hladové stádo je na cestě, kdo ho zastaví ..

• 1.10.2017  19:23

Obchod s vodou startuje, ale nic jiného nás v tomto dílu nečeká.

• 1.10.2017  15:46

Další akční naleštěná jízda, která nemá konce. Od pátého dílu se vše nese ve stejném duchu. Neříkám, že je to špatně, ale ta přehnanost je občas až děsivá. Rozhodně se na to dobře kouká a to občas stačí .. 6/10 = 62%

• 24.9.2017  21:32

Voda téměř na dně a vyráží se řešit problém. Protnou se opět staré tváře, podíváme se do nového prostředí a jednoho velkého bazaru. Navíc napětí na farmě mezi skupinami začíná vrcholit. Nikdo nikomu nevěří a je jen otázka času, až někomu rupnou nervy. Vyostřené a stále dostačující, ale očekávam víc po perfektní první polovině.

• 24.9.2017  21:27

Nečekal jsem, že by druhá polovina série přinesla hned ze startu náboj jako začátek. V tomto díle se prakticky nic velkého nestane, ale nastává nový a větší problém pro obě skupiny.

• 24.9.2017  15:23

Klasická pobřežní hlídka díru do světa neudělala. Kromě koziček Pamely, ty si pamatuje celý svět. Tento snímek má s pobřežní hlídkou společného jen málo, ale pár scén je potěšujících. Zábavná jednohubka, která neurazí a i herecká sestava potěšila .. 6/10 = 60%

• 17.9.2017  08:05
    To (2017)

IT je horor, který se nezakládá na lekačkách, jak je v dnešní době normální. Příběh je hlavní, což se u moderních hororů nevídáme často. Sympatické herecké obsazení mladých herců, pár zábavných scén, pár brutálních scén a i pár lekaček. Atmosféra, práce s kamerou, hudba nebo zpracovaní klauna, vše dokonalé. IT má prakticky vše, co by kvalitní horor měl mít. Tady se mu může vytknout jedině jeho dokonalost, ale nic víc. Pokládám si otázku, šlo TO natočit vůbec lépe? 8/10 = 85%

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56