Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 24.5.2020  11:18
    Freaks (2018)

Horor? To zase asi ne, ale jelikož jsem nic neočekával, tak se vše příjemně rozjelo. Divák nejdříve moc netuší, ale pak to začne dávat smysl. Nejde toho moc napsat, protože když napíšu víc, budu spoilerovat a to by v tomto případě byla velká škoda. Doporučuji jít do filmu bez informací a nejlépe bez traileru. 7/10 = 75%

• 23.5.2020  20:44
    Krev a voda (TV seriál) (2020)

Nudné, nezábavné, bez napětí a akce. Seriál propluje a nanabídne vůbec nic. Závěr na který se prakticky od prvního dílu těšíte, nic neukáže. Tak průhledný seriál bych nečekal, mohli do toho tvůrce vložit, aspoň moment překvapení nebo zvrat. Jednu hvězdu dávám opravdu jen z milosti.

• 18.5.2020  19:43

Koronavirus zničil i tuto sérii, nedotočeno a co víc, zakončeno tragicky. Snaha se ale cení, ale víc dát nemohu. Víc dílů natočených tímto stylem bych nedal.

• 16.5.2020  21:59
    Na nože (2019)

Nakonec solidní kriminální film, který má skvělý scénář a dokonalou hereckou sestavu. Postupné vyjasňování bylo dobré, ale nakonec jsem nebyl tak překvapený, jak bych očekával. Kdo očekává nějaké napětí či akci, bude zklamaný. 8/10 = 85%

• 11.5.2020  21:42
    Castle Rock - Série 1 (série) (2018)

Asi jsem retard, ale o čem vlastně ta první série byla?

• 11.5.2020  19:35

Rozjezd poslední série Nuckyho dobrodružství začíná v Kubě, dozvíme se kdo umřel, kam se dostaly jiné postavy a děj se posunul trošku dál, než jsme zvyklý. Jako začátek série solidní a hodně se mi líbil návrat do Nuckyho dětství, v předchozích sériích se Nucky jen zřídka vracel do minulosti.

• 10.5.2020  21:32

Druhá série měla větší grády, větší zvraty a od prvního dílu vše bavilo. V této sérii je jen málo co vytýkat. Sled událostí je místy až úsměvný, ale je to přeci i komedie, takže to k tomu patří.

• 10.5.2020  21:29

Pěkný zvraty v posledním díle, to se musí nechat.

• 10.5.2020  20:04

Zamotává se nám to slušně, jak se z toho holky dostanou, to je zatím velký otazník, ale nečeká je nic snadného. Je neuvěřitelné, jak tenhle zábavný miniseriál dokáže vtáhnout do děje. Zatím se tváří lépe než první série a to je co říct. Uvidíme co následující dva poslední díly, jestli udrží laťku takhle vysoko.

• 10.5.2020  17:24

Atlantic City se mění, na scénu přichází drogy a chlast už není na prvním místě. Nucky se drží v ústraní a teprve v druhé polovině se trošku vrací na scénu. V předchozích sériích jsme byli zvyklý na na daleko víc. Opět zemře pár postav, jsou různé zvraty, ale to co jsme viděli v předchozích sériích bohužel úplně nepřišlo. Kdo se mi začal hodně líbit, tak je Al Capone, který začíná vystrkovat růžky.

• 8.5.2020  20:51

Povedený start druhé řady a perfektní závěr, donutí vás do dalšího dílu.

• 4.5.2020  21:23

Závěr sice skvělý, ale do hororu to má zatím daleko, je to takové mdlé.

• 2.5.2020  18:26

Nebylo to vyloženě zlé, ale absolutně nefunguje citová stránka, dějová linie a třeba i zajímavější příběh. Dobře se The Half od it sleduje, má příjemné herecké obsazení, ale nic víc nabídne. 4/40 = 42%

• 21.4.2020  19:37

S plným počtem bych byl po první epizodě opatrný, ale jako rozjezd solidní. Seznámíme se s postavami, nahlédneme do jiné kultury, atmosféra houstne a dějová linie nám ukáže, kam bude seriál směřovat.

• 19.4.2020  12:37
    Hříšnice - Cora (série) (2017)

Přesně na hraně mezi 4-5*. První polovina rozjezdová, druhá živější a zajímavější. Nakonec ale celkové rozuzlení výborné a není co vytýkat. Plný počet si tato kriminální série zaslouží.

• 13.4.2020  19:52
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Poslední řada dopadla, jak dopadla. Mnoho lidí bude zklamaných, ale já to tak černě nevidím. Tempo mohlo uvolnit, trošku se ta závěrečná řada roztáhnout, vysvětlit trošku více nějaké detaily, které stále chybí vysvětlit, ale i tak se GoT rozloučil na úrovni. Není to sice s grácií, jak každý očekával, ale co se dá dělat. Možná nejslabší série, možná druhá nejslabší série, to nevím, každopádně do těch fantastických zbývá kus cesty, přesto jsem očekával větší zklamání dle hodnocení, ohlasů a podobně. Možná také mé očekávání po takové době opadlo, takže nakonec se loučím s GoT spokojený.

• 13.4.2020  19:44

Závěr mohl být lepší, ale dopadl celkem důstojně. Smysluplné rozloučení s GoT.

• 13.4.2020  18:04

Proměna Daenerys neskutečná! Tohle jsou pravé GoT. Člověk doufá, že to dobře dopadne, očekává bitvu, podraz třeba Cersei, ale vše je jinak. Vidíme popravu, která se mnohým nemůže líbit. Kdyby se mi ale v GoT mělo vše líbit, skončil jsem v první sérii po záchraně Neda Starka. Jenže to by byl jen klasický seriál a ne GoT. Právě ta nechuť ve zvratech dostala diváka až do finále.

• 12.4.2020  22:31
    Láska je slepá (TV pořad) (2020)

Zajímavý nápad a experiment, který dokáže pobavit. Pár slabších míst bylo to ano, ale buňky či svatby na závěr to bylo opravdu něco, co se nevidí. Navíc když se dobře zvolí postavy, které jsou sympatické a každá odlišná, máte z toho solidní porci zábavy. U svatby se teprve ukáže realita a ne pro každého je láska slepá. Solidně natočené, dobře sestříhané, zvládnuté napětí i emoce. Nebýt těch pár slabších dílů, nebál bych se dát klidně plný počet.

• 12.4.2020  11:43

Hledám důvody proč je hodnocení tak nízké a stále je nevidím. Díl, kde je děj dobrý, na závěr další úlet ze strany Cersei a i když tomu chybí ten náboj předchozích sérií, tak úroveň není nejhorší.

• 11.4.2020  12:11

Tohle měla být ta epická bitva, která se zapíše do dějin všech seriálů, zaprvé jako nejdražší a zadruhé jako nejlepší. Svou první část splnila, bohužel tu druhou zdaleka ne. Je to velmi dobrý díl, ale není dokonalý. Režie, kamera či scénář v tomto díle je naprostý úlet. Zvolení prostředí tmy je ideální, ale už ne práce v ní, protože ta nepřehlednost je fakt špatná. Divák se baví, užívá bitvu, ale řekne si na závěr "uf to byla jízda?!" To se bohužel nestalo, takže dobrý díl, ale famózní či epický rozhodně ne.

• 5.4.2020  19:05

V druhé polovině série jen další vyšetřování, ale děj se zatím nikam neposouvá. Přesto se jedná o lepší díl než předchozí dva, Newton Purcell byl zajímavý zločinec.

• 3.4.2020  22:01
    Ozark - Série 3 (série) (2020)

Třetí řada předčila mé očekávání. Zvraty, napětí, vše naprosto skvělé. Od prvního dílu skvělý děj, to co chybělo první a druhé sérii, tak tato měla. Změna Vendy neměla chybu, v této řadě se ukázala její práva tvář.

• 26.3.2020  21:44

Když si vzpomenu na Osvícení, tak se pamatuji vyšinutého Nicholsona, jak běhá se sekerou a jeho famózní herecký výkon. Něco víc? Vlastně ani ne. Takže co očekávat od pokračování, když si první díl pamatuji jen zřídka? Musím přiznat, že jsem se ze začátku ztrácel, ale teprve teď mi došlo oč v prvním díle šlo. Vše je prakticky o čarodějích, ale co víc, zajímavá atmosféra, slušné lekačky a i napětí. Návaznost ve všech směrech dobrá a je jen málo na co si stěžovat. Proč tedy nedat plný počet? Nevím a jediné řešení je, vrátit se na začátek. 7/10 = 78%

• 22.3.2020  13:07

Tentokrát už není úplné nadšení, ale i přesto jde o velmi kvalitní animák. Opět akční zábava, příjemné postavy, příběh je už prakticky stejný a tato Toy Story série se zdá být zcela vyčerpána .. 8/10 = 84%

• 17.3.2020  22:36

Zatím nejlepší série vůbec. Po slabé třetí sérii jsem už nic nečekal, ale tato série se povedla se vším všudy.

• 15.3.2020  09:38

Čekal jsem odpad, ale nakonec jsem dostal více než v předchozím díle. Možná je to tím, že si pomalu na nového Spidermana začínám zvykat. Dejte mi pár dílů a možná už to bude ono .. 6/10 65%

• 26.2.2020  21:34
    I Am Not Okay With This (TV seriál) (2020)

Výborný seriál, ale jak někdo tohle může srovnávat se Stranger Things? Proboha vždyť to nemá absolutně nic společného, je dobré se občas zamyslet než vypustíte něco do světa. Teď ale k věci, má to chytlavý styl vyprávění, příjemnou hlavní hrdinku, první polovina série je seznamování a ta druhá? Začíná se vše vysvětlovat, trocha napětí a fantastické finále! Takhle to má v seriálech přesně gradovat a o to větší zážitek, že se to vše vešlo do 7x20 minut. Právě kvůli tomu stopáž nemá šanci začít nudit. Náběh na druhou řadu povedený a o co vlastně půjde? To se snad brzy dozvíme v druhé řadě.

• 26.2.2020  21:27

Brutální závěr a totální zvědavost na druhou řadu, první je opravdu bez chyby a ta stopáž nemá šanci začít nudit, prakticky pořád je co sledovat.

• 26.2.2020  21:04

Začíná se přiostřovat a vše vyjasňovat. Díl, který nám nabídne zatím nejvíc, ale stále vše nevysvětlí.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61