Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 25.5.2018  14:33
    Pokoj (2003)

Tak tohle bylo něco, od první scény film nedává absolutně žádný smysl. To co herci servírují také ne. Podíváme se do nitra režiséra, který má svůj sen a tak si ho splní. To co vidíte tady, neuvidíte nikde a právě proto se vám The Room vryje do paměti do konce života. Nejsmutnější na tom je, že jsem se smál, bavil a i scénář je natolik komický, že posadí na zadek, pokud ho nebudete brát vážně. Tento unikát se nedá ohodnotit, buď vás baví a nebo jednoduše ne. Nic mezitím tím být nemůže! Film vznikl jako vážný, ale vyplavala z toho nezapomenutelná komedie. 15/10 = 155% a tak jak nedává smysl celý snímek, tak samozřejmě ani mé hodnocení.

• 22.5.2018  10:17
    Downrange (2017)

Dobrá střílečka, čekal jsem brak, ale dostal docela příjemnou sniper zábavu. Ten závěr byl úsměvný, až k nasrání. Dobře se to sledovalo, i když těch pár hluchých míst najdeme. Minimálně se dá dále pochválit solidní gore a na něm to vlastně celé stojí + kvalitní kamera. 7/10 = 73%

• 5.5.2018  16:55

Ze začátku velké zklamání, říkám si to snad koukám na WD? Postupně ale díl nabíral na na síle a měl i zápletku. Nakonec se dostal na to správné místo a představení nových postav ve FWD proběhlo důstojně a smysluplně. Doufám, ze zmizí ten otravný filter jako ve WD, jinak to prostě celé ztratí grády.

• 27.4.2018  13:04

Silný příběh, bohužel průměrný film. Bez emocí, napětí nebo scény, která vám vyrazí dech. I ten závěr byl předvídatelný. Jednal bych stejně jako hlavní postava, to dokážu říct naprosto s přehledem. 5/10 = 55%

• 27.4.2018  11:20

Galaktická jízda number 2 pokračuje a znovu ve velké parádě. Už první scéna tančícího Groota nemá chybu. Ono celkově tahle postava je kouzelná a vtipná. I další postavy jsou fantastické, plno hlášek a momentů, kterých se v jiných filmech jen tak nedočkáme. Trošku jiní hrdinové nám ukazují skvělou jízdu plnou akce, efektů a skvělé zábavy. Kam se hrabe Thor, Spiderman a jiní, kteří nabízejí jen a jen stejný zážitek. Do plného počtu chybí jen málo, ale přesto spokojenost obrovská. 8/10 = 87%

• 26.4.2018  16:26

Tentokrát jen průměr, svěží lehce hororová atmosféra zmizela a máme tu čistý akční nářez. Od začátku se něco děje, ale to není vše. Z těch teen novodobých filmů jde stejně o lepší ságu. Hunger Games šlo ke dnu, po druhém kvalitním dílu. Twilight bylo spíše pro ženské, Divergence zase solidní dno. Labyrint měl první dva díly skvělé, ale poslední díl je bohužel o stupeň horší. 6/10 = 60%

• 26.4.2018  14:13

Nebudu tvrdit, že vím když nevím. Ztrácím se kompletně v celé této sáze. Na druhou stranu se stále docela dobře sleduje a ten průměr s přehledem zvládne .. 6/10 = 63%

• 26.4.2018  11:07

Včera Thor, dneska zábavnější Liga Spravedlnosti. Postavy jsou sympatičtější, akce lepší, styl zpracování také. Temnější pojetí je můj šálek. Verze Thora, barevnost byla otravná a spíš připomíná pohádku pro děti. Humoru se nedočkáme, což je dobře. U těchto filmů čekám humor tak u Iron Mana, který na to má svůj charakter. Jinde není na místě. Tento snímek jde přímočaře a průhledně k cíly, ale stále nabízí více než průměrnou podívanou. 6/10 = 65%

• 25.4.2018  14:48

Vizuální stránka, efekty a akce skvělé, tím ale končím. Po průměrných dvou dílech přichází odpad, který svou tupostí nezaujme ani šimpanze. Děj vám je logicky úplně u zadku a vložený humor, který se ve Thorovi objeví, je to nejtrapnější, co jste kdy viděli. Budu v hodnocení mírný a nedám odpad, ale daleko od něj není, protože tak nezajímavou slátaninu jsem už pěkných pár let neviděl. 2/10 = 25%

• 23.4.2018  09:55

To snad ne! Už jsem v Supernatural viděl hodně, ale takovou bombu ještě ne. Vtipné, zábavné bez chybky. Díl na odreagování, jak má být. Děj se sice neposune, obávám se, že už pomalu není kam, ale tenhle díl byl i přesto perfektní a plný hlášek.

• 20.4.2018  11:55

Závěr mohl dopadnout daleko hůř, ale tuhle sérii nezachránil. Čekat celý díl na pětiminutový souboj? To jako vážně? Zvrat sice slušný, ale to je tak vše.

• 13.4.2018  18:50

Předchozí díly byly podobné, atmosférické, ale vždy se něco stalo. Tento díl nepřináší žádný posun, poznáváme postavy, hodně se povídá, ale nic. Trochu se bojím, že tento seriál nenabídne nic velkého, ale jen tak zlehka propluje.

• 11.4.2018  08:52

Koukat na Morgana a Carol je asi největší trest posledních dílů, což ukázal i tento. Ufňukánci, kteří hledají "dementního" chlapce, který nepřinesl absolutně nic dobrého. Modlil jsem se, aby ho našli mrtvého, bohužel se tak nestalo a tak budu věřit v dalších dílech. Rick mimo, všichni stále mimo, jediný kdo vám v tomto díle udělá radost je Negan. I když je svázaný, pořád jeho charizma drží tuto sérii i tento seriál nad vodou.

• 7.4.2018  00:01

Lin Shaye je dobrá hororová herečka, ale koukat na ní celý snímek bez odpočinku, to bohužel nelze. Ona zahraje své, ale 100 minut je šílená porce, kterou neutáhne. Insidious tímto dílem ztratil atmosféru, lekačky, napětí a i kvalitní hereckou sestavu. Dva šašci okolo babky není to pravé ořechové a ja doufám, že dodrží aspoň to slovo "Poslední". 2/10 = 25%

• 6.4.2018  13:26

První polovina ujetá, ale tajemná. Divák tak trochu neví, co přijde. Po vyjasnění přichází zlom, který snímek sune ke dnu. Předměstí plný rasistických chování, dementního a vyšinutého Matta Damona, který poslední dobou hraje v samých perlách. Na první pohled vypadá snímek dobře, ale jinak nemá absolutně žádný smysl. 4/10 = 45%

• 31.3.2018  10:22

Souboj s dítětem naprosto bezchybný! Jizda této série pokračuje.

• 30.3.2018  17:33

Slušný rozjezd, hodně mrazivá atmosféra a prostředí.

• 29.3.2018  14:06

Útok dobrý, odvrácení dobrý, ale proměny? To si děláte srandu? To jsou tam den? Nedokáží zraněný nějak zajistit? Když pominu tenhle kiks, tak se dostáváme do fáze "kluk". On si s kulometem nakráčí přímo do klece? Bylo jasné, jak to dopadne, ta předvídatelnost je úchylná a demence postav neuvěřitelná. To je nemohl strašit mimo klec? Ne! Tohle už se vážně sledovat nedá, každý divák musí trpět jako pes.

• 27.3.2018  23:07
    Ferdinand (2017)

Animák pro nejmenší publikum, ale i já se tentokrát bavil. Odpočinkový snímek, který splní svůj účel. 7/10 = 75%

• 27.3.2018  11:14
    V pasti (TV seriál) (2016)

Mrazivé krimi a to doslova. Hodnocení je sice na hraně 4*, ale poslední dva díly se na tu hranici přehouply. Nevyrazí vám žádný díl vyloženě dech, ale příjemně se seriál sleduje. Zamotaný je solidně, to ano, ale nakonec se ze všeho vyklouže.

• 23.3.2018  09:23

Kvalitní díl, který mi připomíná časy, proč jsem seriál začal sledovat. Korunku tomu nasadil song "The Song of Silence". Nemám k tomuto dílu co dodat.

• 21.3.2018  16:00

Smutný to příběh, ale z Carlovo smrti mohlo být vytěženo daleko více. Jako vážně nějaký podělaný zombie? Úplně zbytečná smrt a o ničem.

• 21.3.2018  09:47

Akce, střelba, nepřehlednou, děj o ničem a pořád dokola. Pak trošku emocí v oplakání buzíčka a jedeme dál. Kam seriál směřuje se mi nelíbí.

• 19.3.2018  23:39

Ash se znovu vrací a jako obvykle ve skvělé formě. Krev, hlášky, démoni, dcerka a tak dále. Vše jak má být.

• 16.3.2018  14:22
    Lovci duchů - Série 12 (série) (2016)

Dobrý finální díl, ale jako celek série není zase až tak slavná. Pár silných dílů nalezneme, ale už je jich méně. Předchozí série nasadila laťku hodně vysoko. Bez této série bych se i obešel, ale přesto měla něco do sebe. Převládají spíše lovecké díly a Strážci slova mohli seriál posunout výš, ale vyklubou se z nich jen obyčejný psychopati, kteří chtějí mít vše pod kontrolou. Přišli mi úplně zbyteční a nudní.

• 15.3.2018  14:00
    Annihilation (2018)

Natálku mám rád, ale tahle nuda se jen těžko dala zvládnout do konce. My dementi prskneme pár odpadů a inteligentní jedinci mohou masturbovat nad dokonalým, výjimečným, fascinujícím až téměř geniálním dílem. Já si jdu jen ublinknout a pustit nějaký výplach. 0/10 = 5%

• 15.3.2018  00:55

Očekávání bylo obrovské, ale ruku na srdce, kdo psal scénář? Víc dementní film jsem už dlouho neviděl. Potenciál a nápady v sobě snímek má, ale u toho zůstaneme. Nápad je geniální, líbilo se mi pojetí i styl podání ze začátku. Přijde první zvrat a tím se hrne film ke dnu. Časová linie žádná, představu si divák tedy neudělá, jak dlouho Matt byl zmenšený než odjel do Norska. Vše je strohé, postavy vás nezajímají a co je nejhorší, jsou místy protivné. Emoce po celou dobu na nule, lidstvo provděpodobně vymře, emoce na nule, Matt se zamiluje, emoce zase na nule. Celý film si propluje, ale nenabídne nic extra, žádnou myšlenku, napětí nebo něco .... Jednoduše nevím! Potenciál vidím, ale je opravdu skrytý velmi pečlivě. 2/10 = 27%

• 13.3.2018  17:34
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Walter White a jeho změna charakteru je dokonalá. Taťka vařící perník se postupně dostává výš a výš. Jeho nenasytnost je větší a větší. "Na začátku si řekl, že 700tis. dolarů ti stačí na zajištění rodiny, nabízím ti 5mil. dolarů, když skončíme a tobě je to málo?" V tu chvíli bylo jasné, kam Walter směřuje a jeho osud je nevyhnutelný. Tomuto seriálu nechybělo takřka nic!

• 7.3.2018  09:40
    Lovci duchů - Série 11 (série) (2015)

Po dlouhé odmlce přichází série, které nasadím plný počet. Většina dílů se věnuje hlavnímu příběhu a lovecké vedlejší díly jdou stranou. Celkový nápad s Temnotou vyšel a série měla grády, jaké jsme už pár sérií neviděli. Závěr jsem čekal jiný, ale byl zvládnutý dobře. Objeví se pár věcí, které nás hrnou do další série. Zbytečně? Této sérii bych mohl říct excelentní závěr. Pokračování je dle mého zbytečné, ale uvidím dále, nebudu soudit předčasně.

• 2.3.2018  23:03
    Coco (2017)

Coco se tváří jako obyčejný animovaný snímek. Dějově se postupně dostává někam, kam divák nemůže čekat. Originalní příběh i myšlenka, sympatické postavy, dobrá muzika a dojemný konec, který donutí i ty nejsilnější urojit slzu. 9/10 = 95%

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58