Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 14.10.2017  20:58
    Shot Caller (2017)

Drsný film z vězení, který mírně ztrácí na kvalitě venku. Dobře herecky zahrané, silný příběh, který je až drastický pro odsouzeného Moneyho. Možnosti na výběr sice měl, ale nebyli zrovna příjemné. Ze záčátku může divák lehce tápat, ale vše se postupně vyjasňuje, díky dobrým flashbackům.. 8/10 = 82%

• 12.10.2017  20:27

Dobrý start série, určitě nás pár zajímavých dílu čeká.

• 11.10.2017  21:38

Ale jo, ten plný počet už dát musím. Zamotané a stále zneklidňující. Tato série je velká šílenost a já zatím smekám. Snad nám tempo nepoleví a ta skvělá atmosféra neustoupí.

• 9.10.2017  20:38

Pořád je to všelijaké, ale rozhodně se to tváří tajemně a každý díl je víc a víc znepokojující. Pokud se bude pokračovat v takovém duchu, brzo zvolím plný počet.

• 8.10.2017  21:01

Na top díl stále čekáme, ale napětí nechybí. Atmosféra je při nejmenším zajímavá. Čekám rozjezd dalšími díly, ale i přesto zatím spokojenost.

• 4.10.2017  20:58

Nenápadný start série, který je svým způsobem zvláštní, až ujetý. Nevím, co od série čekat, ale rozhodně uječená Paulsen stáhla jednu hvězdu.

• 2.10.2017  19:18
    Živí mrtví - Série 7 (série) (2016)

Tato série je jak na houpačce. Objeví se Negan, máme záruku kvalitního dílu, jinak jde o tu samou písničku už nějakou chvíli.

• 1.10.2017  23:11
    47 metrů (2017)

Jeden z těch lepších žraločích filmů, které minimálně atmosférou a napětím dost potěší .. 8/10 = 81%

• 1.10.2017  21:19

Jeden z nejlepších dílů této série a celého seriálu. Vypadá to na hodně slibný rozjezd, nechme se překvapit. Hladové stádo je na cestě, kdo ho zastaví ..

• 1.10.2017  19:23

Obchod s vodou startuje, ale nic jiného nás v tomto dílu nečeká.

• 1.10.2017  15:46

Další akční naleštěná jízda, která nemá konce. Od pátého dílu se vše nese ve stejném duchu. Neříkám, že je to špatně, ale ta přehnanost je občas až děsivá. Rozhodně se na to dobře kouká a to občas stačí .. 6/10 = 62%

• 24.9.2017  21:32

Voda téměř na dně a vyráží se řešit problém. Protnou se opět staré tváře, podíváme se do nového prostředí a jednoho velkého bazaru. Navíc napětí na farmě mezi skupinami začíná vrcholit. Nikdo nikomu nevěří a je jen otázka času, až někomu rupnou nervy. Vyostřené a stále dostačující, ale očekávam víc po perfektní první polovině.

• 24.9.2017  21:27

Nečekal jsem, že by druhá polovina série přinesla hned ze startu náboj jako začátek. V tomto díle se prakticky nic velkého nestane, ale nastává nový a větší problém pro obě skupiny.

• 24.9.2017  15:23

Klasická pobřežní hlídka díru do světa neudělala. Kromě koziček Pamely, ty si pamatuje celý svět. Tento snímek má s pobřežní hlídkou společného jen málo, ale pár scén je potěšujících. Zábavná jednohubka, která neurazí a i herecká sestava potěšila .. 6/10 = 60%

• 17.9.2017  08:05
    To (2017)

IT je horor, který se nezakládá na lekačkách, jak je v dnešní době normální. Příběh je hlavní, což se u moderních hororů nevídáme často. Sympatické herecké obsazení mladých herců, pár zábavných scén, pár brutálních scén a i pár lekaček. Atmosféra, práce s kamerou, hudba nebo zpracovaní klauna, vše dokonalé. IT má prakticky vše, co by kvalitní horor měl mít. Tady se mu může vytknout jedině jeho dokonalost, ale nic víc. Pokládám si otázku, šlo TO natočit vůbec lépe? 10/10 = 100%

• 11.9.2017  18:33

Jako zavzpomínání na klasiku z roku 1996 dobrý snímek, který vás donutí, připomenout si události originálu. Nikdo neočekával překonání a tak jsem celkem spokojený, protože T2 pobavilo .. 6/10 = 67%

• 11.9.2017  13:58
    Wonder Woman (2017)

Wonder Woman nenabídne nic extra. Přehlcený filmový průmysl s filmy o hrdinech je tolik, že už se jen zřídka hledají klady. Wonder Woman má jednu velkou výhodu a to je Gal Gadot, která se dobře sleduje. Akce není úplně k zahození, ale ani převratná. Rozuzlení není nakonec úplně obyčejné. Díky tomu se dostane WW bez problémů přes průměr. Vsunutí děje do světové války, jak u Captaina America není můj šálek a hodnocení je úplné maximum, které dokáži dát .. 6/10 = 60%

• 9.9.2017  20:05

Vyzdvihnout mohu jen dvě věci. Atmosféru a brilantní výkon Joela Edgertona. Smysl snímek nemá žádný, pointu nebo vysvětlení také ne. Celkem zklamání, rozhodně z toho šlo vyždímat více .. 4/40 = 43%

• 3.9.2017  07:15

Že se na CSFD najdou inteligenti, kteří ve svých komentářích ohánějí reálností a podobnými věcmi, už jsem si docela zvykl. Proto znovu opakuji, víte, že jste koukali na film??? Teď ale k věci, snímek není špatný, i když místy vadí pohled z očí hlavního herce, tak ostatní věci celkem pobavili. Jako komedie jsem byl spokojený, romantika nebyla až tolik zajímavá a jako drama fungoval jen minimálně, ač na tohle téma, šlo chytit za srdce hodně silně. Na odreagování a klidný večer ideální film, který pobaví .. 7/10 = 73%

• 26.8.2017  21:39

O třídu lepší než první díl. Po hororové stránce zvládnuté dokonale. Slušná práce s kamerou a hudbou, tomu se nedá nic vytknout. Pár solidních lekaček, ale místy předvídatelné. Atmosféře se nedá také moc vytknout. Divák čeká na noc, ale ani přes den nemají dívky vyhráno. Místy hodně brutální, což je u duchařiny neobvyklé. K úplné dokonalosti něco málo chybí, ale odborné prupovídky expertů na CSFD jsou mimo chápání. Pokud jste hororový fanoušci, neváhejte a kino navštivte. Tento rok kromě IT nás nic lepšího pravděpodobně nečeká .. 8/10 = 87%

• 20.8.2017  22:07

Nic extra nás nečeká, pár úsměvných scén, ale jako jednohubka dostačující. Viděl jsem i daleko horší české komedie. Liška neměl chybu, ten pobavil nejvíc. Jeho hlas je geniální a jedinečný .. 6/10 = 65%

• 20.8.2017  20:44
    Balerína (2016)

I když Balerína nepřinese nic hlubšího a originálního, tak se příjemně sleduje. Nádech všemu dodá hudba, která se dobře poslouchá. Pochválit mohu i po další době český dabing, ač vliv na hodnocení nemá .. 7/10 = 75%

• 30.7.2017  22:08
    Život (2017)

Byl jsem rozhodnutý pro 3*, ale závěr tomu dal na prdel. Kelvina bych rozhodně nechtěl potkat, pořádná potvora .. 7/10 = 70%

• 30.7.2017  17:38

Kvalitní závěr této ságy, ale nezbavím se pocitu nenaplnění. Dokonce i pár nelogičností hlodá v hlavě, ale dobrý. V závěru se mělo rozhodně více zabrousit na city a emoce. Jako rozloučení s opičí ságou, rozhodně dostačující, ale ne excelentní .. 8/10 = 75%

• 28.7.2017  16:48
    Lion (2016)

Emotivní ždímačka, která z mého hlediska nezapůsobila. V dnešním světě je hlavní hrdina uprchlík a ač si žije jako prase v žitě, protože ho adoptuje Nicola Kidmanů, stále mu něco chybí. Má rodinu, která ho vychová, krásnou přítelkyni a dobrý job, ale pořád mu něco chybí. V lepším případě ho dožene zvědavost a chuť se vrátit do bordelu, kde žil. Nebo druhá možnost, agrese a odpálí pár lidí v novém světě za odměnu, že se o něj dobře starají. Náš hrdina je naštěstí dobrák a nic špatného nehrozí. Kdo ale ví, co by udělal jeho nevlastní brácha? Ten projevoval možnost číslo dvě a tudíž v sobě měl potenciál na zábavnější snímek. Tohle čistokrevné drama, které si hraje na srdcervoucí u mě neuspělo. Na závěr hrdina nalezne svou matku, téměř ve stejném hadru jako před x lety. Obličej má po těch letech seschlý a tak si kladu otázku, jak jí poznal? No jo, dobrý textil nikdy nezklame a máme tu happy end! 2/10 = 28%

• 28.7.2017  14:27

Tentokrát už ne, teď už toho je fakt moc. Dvě mrtvé postavy se objeví bez vysvětlení, ale proč ne! Bay může přeci vše a je jedno, že děj i příběh je mimo. Hlavní je bum prásk a bum, že Míšo! Tentokrát už nemůžu jinak ..

• 28.7.2017  13:24

Scarlett Johansson je sice nádherná a táhne snímek svou hereckou kvalitou vysoko, ale sama tenhle akční nářez výš vytáhnout nemůže. Přeplácané prostředí bez špetky nápadu. Akce máme dost, ale to nic nemění na tom, že tenhle film vlastně o něčem jiném není. Doporučuji tedy vypnout mozek a užít si akci. 4/10 = 45%

• 23.7.2017  20:07
    Dunkerk (2017)

Tak jsem měl čest vyrazit do kina na Dunkerk a ač jsem byl spíše skeptický, tak se vracím s pocitem, který není vůbec negativní. Vizuální orgie, kterou Nolan nabídl nemá ve filmovém světě konkurenci. Omáčku okolo nečekejte, tohle je reálná válka. Hlubší příběh tu nemáme žádný, jde vlastně jen o to, co každý o Dunkerku věděl před filmem. Není šance si vytvořit cit a nějakou vazbu k postavám, takže slzu neurojíte, ani kdyby umřelo všech 400 000 Britských vojáků. Ono je to vlastně jedno, protože od první minuty vás Nolan zasadí do sedačky a vy nevydechnete. Měl jsem pocit, který jsem ještě nezažil a z výrazů vojáků bylo jasné, co tím Nolan myslel. Ukázal nám tím realistický pohled na válku a každý nálet, potopenou loď nebo strach v očích vojáků mu sežerete. Při sledování Dunkerku odejdete z kina s pocitem, který se nedá popsat. V té válce jste vy a to, že se nezaměřil na určité postavy, vidím jako obrovský klad. Po dvou letech a budu se opakovat, přichází Nolan s filmem, který mi vyrazil dech a nemám potřebu něco nadhodnocovat. Z mého nejméně oblíbenýho žánru dokázal vyždímat maximum a já odcházím z kina uspokojený, jak už pěkných pár let ne .. 10/10 = 100%

• 23.7.2017  09:35

Nic originálního nás nečeká. Belko experiment je solidní jednohubka, která kdyby zapracovala na větším smyslu vraždění, mohl z toho být zajímavý snímek. Na kdyby se bohužel nehraje. Hlavně udržet tajemno delší dobu, tohle bylo dost průhledné. I tak je snímek dobře natočen, takže doporučuji vypnout mozek a užít si nekonečné bouchání hlav .. 6/10 = 66%

• 16.7.2017  21:56

Dobré efekty, akce a prostředí, ale práce s dějem a příběhem bylo už na vedlejší koleji. Přesto snesitelné a rozhodně lepší než koukat na Bayformers .. 7/10 = 72%

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55