Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56
    • 20.1.2018  21:50

Polovina série je za mnou, ale co vlastně vím? Prakticky nic, to tajemno je sice zajímavé, ale tak trošku táhlé. Může to mít svůj důvod a já nakonec celé sérii pošlu plný počet. Zatím sleduji herecký um několik skvělých hereček + rozbor všech postav. Jen kvůli tomu se stále držím v pozoru, protože děj je dost pomalý. V sérii budu pokračovat, protože to rozuzlení může být fantastické.

• 15.1.2018  15:50

Herecké výkony skvělé a zneklidňující hudba, která filmu dává grády. Tím jsem ale skončil, co se děje je nazáživné a nezajímavé. Najdu zhruba 2 scény, které byly obstojné, ale jinak mučení. 3/10 = 35%

• 14.1.2018  12:43

Kvalitní díl, prozatím nejlepší v této sérii. Postavy zajímavé, atmosféra houstne a i když tempo je jako celý tento seriál pomalejší, tak v tomto díle to ani trochu nevadí. Manželský pár se brzy dozví, s kým si to vlastně začali. Sám šerif jim situaci vysvětlil, ale platné to moc není.

• 9.1.2018  21:11

Silný příběh, který je zahraný famózně. První polovina grandiózní, druhá o něco slabší. Herecké výkony jsou bez chybičky, oceněný snímek zcela zaslouženě .. 8/10 = 86%

• 7.1.2018  22:49

Samuel L. Jackson je jeden z těch negrů, který dokáže do každého snímku vložit to své a ani tady tomu není jinak. Humor, který umí podat ve velkém stylu jen on, je už celkem klasika. Výborný, možná až excelentní herecký výkon, který zaslouží obdiv. Ryan Reynolds se jen veze a kdyby na jeho místě hrál kdokoliv jiný, bylo by to vlastně jedno. Hraje jen stín Samuela, ale i přesto nevadí. Akční zábavná jízda, která v dnešní době bude vyčnívat a mám sto chutí dát plnou nálož, ale nechám si prostor na druhé zhlédnutí .. 8/10 = 89%

• 7.1.2018  12:31
    Verónica (2017)

Nevěřil jsem, že se po zpackaném Rec na Paco Plazu ještě podívám, ale je to tu. Talent má, to se musí nechat, duchařina která má atmosféru, i dobrou hudbu. Bohužel tomu chybí větší napětí, v prvních minutách ho dokáže perfektně vytvořit, ale jak rychle vytvořil, tak ještě rychleji zmizí a přijde až v závěru, který byl povedený. Španělská atmoška se nezapře a děj je na dobré úrovni. Do plného počtu chybí hodně, ale průměrem bych tento horor urazil .. 7/10 = 71%

• 31.12.2017  17:36
    Špína (2017)

Film je po řemeslné práci zvládnutý hodně solidně, ale k čemu to je, když jsou tam nesmyslné scény a věci, které vrtají hlavou i takovému kokotovi jako jsem já!? Chytřejší lidé potom musí mlátit hlavou do zdi. Scéna znásilněné dívky je sice nechutná, ale celá family vedle a ona ani nehoukne, což mi přijde absurdní. Dostane se do psychiatrické léčebny pro mladistvé, ale přitom se lidi chovají jako v pasťáku. Pár Slovenských gadžů, kteří kromě kokot a píča, toho moc nenamluví .. 5/10 = 50%

• 26.12.2017  22:34

Kingsman je svůj, ze začátku trvá než mu divák přijde na chuť. Kamera je hodně zvláštní a akce k tomu dodává úplně jiný level. Při první scéně jsem se cítil trapně, ale nakonec velká spokojenost. Zvyknout si dá na vše i na přehnané agenty, kteří vám nedají vydechnout. Kingsman je originální přehnaný snímek, který nápady jen srší a to vždy dokáži ocenit. Dvojka pokračuje v dobrém tempu jedničky, tak hurá do trojky .. 8/10 = 80%

• 18.12.2017  21:12

Kult je série vsunutá do reálného světa s reálnými postavami a problémy. Ze startu série divák pociťuje chaos, ale postupně se vše vyjasní. Nesetkáme se s převratnými zvraty, ač jich pár najdeme, což je škoda. Ocením obrat Sarah Paulson, kterou bych na začátku série uškrtil sám, ale v závěru získala mé sympatie. Evan Peters herecky exceloval a k jeho vyšinutosti nelze nic vytknout. Brutální, bezcitná, nechutná, dech beroucí série, která se řadí hodně vysoko.

• 17.12.2017  20:48

Sarah mi od začátku série konečně začala sedět. Teď dle mého začne její hra a Kai se bude ještě divit. Tento díl ukáže sílu Sarah, která svou osobnost úplně změnila.

• 17.12.2017  19:50
    Lajna (TV seriál) (2017)

Jako fanoušek hokeje, říkám ano! Byla to trefa do černého. Fotbalový Vyšehrad je o krok zpět, ale Okresní přebor o krok vpřed. Tím pádem z toho vybruslí pěkné 4*. Langmajer si roli trenéra užíval a já mu to sežral. Po velmi dlouhé době ukázal, že umí zahrát, čehož si cením.

• 17.12.2017  16:03
    Paddington 2 (2017)

Roztomilý medvídek Paddington se vrací. Nové nápady, slušné hlášky jak pro malé, tak dospělé. Rodinný snímek, u kterého se v kině nebudete cítit trapně, ale dobře se i pobavíte .. 8/10 = 83%

• 17.12.2017  15:59

John Wick v ženském podání? I takhle Atomic Blonde můžeme říct. Atmosféra Berlína je úplně jiný šálek a rozhodně jde o dobrou volbu. Hudbu musím vyzvednout však nejvíce, protože ta je od prvních vteřin famózní a trefa do mého stylu. Na dokonalosti tomu ubírá délka, ale po akční stránce tomu není co vytknout .. 7/10 = 75%

• 9.12.2017  20:21
    Lajna - Kladno (E07) (epizoda) (2017)

Ty vole, Bůh existuje!

• 3.12.2017  18:06

Vizuální orgie, které natřou zadek všelijakým Star Warsům a podobným snímkům. Valerian nenabídne prakticky nic nového, ale dobře se sleduje. Rozhodně uvidíme pár zajímavých stvoření, akci a skvělý vizuál. Nebýt nesympatické kompletní herecké sestavy, šel bych do plného počtu. Duo neladí, záporák nesedí, tvůrci v tomhle případě šlápli hodně vedle.. 6/10 = 69%

• 26.11.2017  15:56
    Lajna - Talkshow (E05) (epizoda) (2017)

Skvělá talkshow a Luboš Hrouzek do repre, ať přiveze tu zlatou medaili. Opět povedený díl, ve kterém je spoustu hlášek.

• 26.11.2017  14:17
    Lajna - Pravda (E04) (epizoda) (2017)

Po dobrých dílech přichází díl dokonalý a změna, která byla potřeba. Pětibába potěšila a asi každý ví, o co se jedná. Vzpomínka na Hlinku potěšila však nejvíc a v tu chvíli má fanoušek hokeje husinu i na prdeli. Přechází se na vážnější notu. Velmi povedený díl!

• 17.11.2017  17:08

Spiderman aneb jak brečet a fňukat. I takhle by mohl znít název nového Spidermana. Prakticky celý snímek se nic neděje a nesympatické herecké výkony tomu moc nepomáhají. Jediný klad je záporák, který má narozdíl od spidermana aspoň nějaké charisma .. 2/10 = 25%

• 13.11.2017  15:45
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

První díl ukázal pohled do jeho dětství a seznámíme se s jeho činy. Občas úsměvné, rozhodně si vytvoříme určitý obrázek na věc. (2*) Druhý díl je o něco lepší, dozvíme se něco o útěku nebo dalších věžních odsouzených na doživotí Jde o stravitelnější a zajímavější díl. (3*) Třetí díl nám rozebere událost, za kterou Kajínka odsoudili a vlastně se nic nového nedozvíme. (3*) Čtvrtý a poslední díl je spíš takový rozbor psychiatrů a chování Kajínka venku. Nic zajímavého nás tedy nečeká. (1*) Řečník je to velký, dokument nám až na pár detailů nic zvláštního neukáže. Z mého pohledu zbytečně natočené, přesto si určitý názor a obrázek na Kajínka vytvoříme.

• 12.11.2017  16:59
    Až po uši - Série 1 (série) (2014)

Děj je hodně zajímavý, herecky zvládnuté dokonale. Mít každý náš seriál takovou úroveň, čas od času bych i tu televizi sledoval rád.

• 5.11.2017  10:59

Všechno nejhorší bych jako horor nepovažoval, ale rozhodně se jedná o zábavný snímek. Své poslání film nakonec splnil, myšlenku to rozhodně má. Rozuzlení nebylo nakonec tak průhledné, jak se na první pohled zdálo. Já osobně mu na kloub nepřišel. Při uvědomění hlavní hrdinky se nám tvůrci snaží zabrnkat i na city, což fungovalo docela dobře. Tohle je přesně ten typ filmu, při kterém nemá cenu hledat detaily a logiku, protože časová smyčka logiku prostě nemá .. 8/10 = 82%

• 3.11.2017  16:37

Je to sice slabších 5*, ale je. Na druhou stranu obě předchozí série byli o něco slabší. Tato série od začátku ukázala, že bude daleko akčnější a zábavnější. Ta komornější stránka, ač není špatná, jde stranou. Virus se rozšířil a celé město bojuje. Postupně se nám série rozjíždí a v závěru dostává fakt dobrý náboj. Když už vše vypadá na dobrý konec, tak přijde rána, která seriál posouvá do další řady.

• 1.11.2017  14:17
    Musíme se sejít (2016)

Amatérký snímek, který nemá co nabídnout. Po prvních minutách je jasné, že diváka čeká utrpení. Herci neumí hrát, děj je nicotní a tak dále. Jako komedianti herci umí, ale do filmu nesedí .. 0/10 = 7%

• 29.10.2017  21:34

Podprůměrný díl, ale je pravda, že scéna se šlápnutím do úsměvu měla své kouzlo. Nico mu z xichtu udělala pěknou čalamádu .. 4/10 = 40%

• 28.10.2017  20:36
    Jigsaw (2017)

Po sedmi letech hlásí návrat Saw, který rozhodně nemele z posledního. Po Saw 3D jsem byl mírně skeptický, jestli vůbec má cenu tuto sérii otevírat, ale naštěstí zbytečně. Nové pasti, zajímavé rozuzlení a tak celkem vše potěšilo. Na závěr kytička neměla chybu, panečku to byla pastička roztomilá .. 9/10 = 95%

• 25.10.2017  21:11

Vstup do nové řady nám prakticky nic nového neukáže. Rick a spol začínají válku s Neganem. Velký proslov Ricka nepřekvapí, ale promyšlený plán funguje docela dobře. Uvidíme dále, jak se to bude vyvíjet, ale zatím jen průměrný díl.

• 25.10.2017  21:07

Takhle nějak má vypadat kvalitní díl, který má hlavu a patu.

• 25.10.2017  15:41

Po první sérii mám pár otázek, které bych rád dostal a snad se to vyjasní, protože má obrovský potenciál dostat plný počet. Na druhou sérii jsem zvědavý a The Strain je jeden z mála seriálů, které jsem musel zhlédnout na jeden zátah, protože doopravdy od začátku zaujal na 100%. I když jde o béčkové zpracování, občas se neděje nic zajímavého, tak své kvality má a rozhodně se těším na další díly.

• 25.10.2017  15:35

Velmi vyrovnaná série. Každy díl je dobrý, ale není dokonalý. Poslední díl série považuji za nejsilnější. První série byla hodně kolísavá a tato je svou kvalitou vyrovnaná. Pořád je co sledovat a něco se děje. Rozhodně se máme dále na co těšit.

• 24.10.2017  08:53
    Leatherface (2017)

Nečekal jsem žádný zázrak a dostal daleko víc než v předchozím díle. Podíváme se na začátek slavného vraha. Brutalitou se nešetří, převážná část děje je solidní. Rok 2003 je nepřekonán, ale tento díl se mu minimálně z části vyrovná .. 7/10 = 70%

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 42 56