Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 9.11.2018  22:29
    Nepřátelé (2017)

Psychologický, strhující a syrový western, který se s postavami zrovna nemazlí. Prostředí je dokonalé, film brilantně zahrán od Balea, který svým výrazem řekne tisíce slov a nepotřebuje vidat hlásku. Brutální začátek ukáže kam film směřuje, dále nás čeká jízda, která charakterizuje hlavní postavy a podívá se jim do nitra. Tempo není nikterak svižné, ale dokonale vše nahradí hudba, prostředí a děj. Nevzpomínám na western, který by diváka poslal do kolen jako právě Hostiles. Nenápadný, ale přesto geniální dílo, které se zapíše do westernové špičky. 9/10 = 95%

• 8.11.2018  22:30
    Beze stop (2018)

Zničený člověk, který se straní společnosti a tak utíká zahnat chmury do lesa. To je fakt vše? Žádný hlubší význam, smysl, napětí, akce nebo aspoň záživnější děj? Slabota...

• 8.11.2018  21:02
    BlacKkKlansman (2018)

Plivnutí na Trumpa aneb tak jsem asi xenofob? I tak bych specifikoval tuto slátaninu, která se snaží vnuknout lidem svou pravdu. Ne každý člověk na světě je ovlivnitelný.

• 13.10.2018  22:23
    Já, Simon (2018)

Na gay filmy si nepotrpím, ba naopak se mi převážně hnusí. Tento snímek je však opak, příjemné herecké obsazení, zajímavý děj a celkem nenuceně a citlivě podané. Rozhodně není jednoduché jít s pravdou ven, ale v dnešní době nic neobvyklého. 7/10 = 78%

• 22.9.2018  19:38

Čistá bomba a to bych od Marvelu nečekal! 10/10 = 100%

• 9.9.2018  20:33
    Summer of 84 (2018)

Návrat do minulosti se vyplatilo v hororovém žánru už několikrát. Summer of 84 není výjimkou a skvělá atmosféra s dokonalou hudbou nasazuje laťku hodně vysoko. Brutální scény na konci snímku neměly chybu, ale na horor toho bylo dost málo. Spíše bych to řadil k thrilleru a ač hlavní herecká sestava je dětská, tak to film moc nelimituje. 8/10 = 80%

• 9.9.2018  15:58

Pokud se objeví častěji Krobot, seriál dostane šanci. Scéna s ním neměla chybku, herec je to bravurní.

• 24.7.2018  21:20

Obrovské očekávání a ještě větší zklamání. Bez atmosféry, nápadů a napětí. Děj je sice od začátku solidní, ale co je to platné, když se horor zakládá na zvyšování zvuku. Lekačky jsou průhledné a nic vyloženě nepřekvapí. 4/10 = 40%

• 22.7.2018  21:42

Atmosférou povedený horor, není úplně podle šablony, což cením. Přesto místy působí jako komedie. Minimálně na půlku sálu, hlavně v závěru a to dost kazí na dokonalosti. Jedno však musím vyzdvihnout nejvíce a to je herecký výkon Toni Collete! Nebýt jí a jejího hereckého umu, tak jdu s hodnocením níže. 7/10 = 79%

• 10.6.2018  19:26

Prozatím nejlepší díl série. Další postava odejde a co se v tomhle dílu odehraje, to bych nečekal. Zvraty, to je přesně to, co zatím šlape v tomhle seriálu výborně.

• 25.5.2018  14:33
    Pokoj (2003)

Tak tohle bylo něco, od první scény film nedává absolutně žádný smysl. To co herci servírují také ne. Podíváme se do nitra režiséra, který má svůj sen a tak si ho splní. To co vidíte tady, neuvidíte nikde a právě proto se vám The Room vryje do paměti do konce života. Nejsmutnější na tom je, že jsem se smál, bavil a i scénář je natolik komický, že posadí na zadek, pokud ho nebudete brát vážně. Tento unikát se nedá ohodnotit, buď vás baví a nebo jednoduše ne. Nic mezitím tím být nemůže! Film vznikl jako vážný, ale vyplavala z toho nezapomenutelná komedie. 15/10 = 155% a tak jak nedává smysl celý snímek, tak samozřejmě ani mé hodnocení.

• 22.5.2018  10:17
    Downrange (2017)

Dobrá střílečka, čekal jsem brak, ale dostal docela příjemnou sniper zábavu. Ten závěr byl úsměvný, až k nasrání. Dobře se to sledovalo, i když těch pár hluchých míst najdeme. Minimálně se dá dále pochválit solidní gore a na něm to vlastně celé stojí + kvalitní kamera. 7/10 = 73%

• 5.5.2018  16:55

Ze začátku velké zklamání, říkám si to snad koukám na WD? Postupně ale díl nabíral na na síle a měl i zápletku. Nakonec se dostal na to správné místo a představení nových postav ve FWD proběhlo důstojně a smysluplně. Doufám, ze zmizí ten otravný filter jako ve WD, jinak to prostě celé ztratí grády.

• 27.4.2018  13:04

Silný příběh, bohužel průměrný film. Bez emocí, napětí nebo scény, která vám vyrazí dech. I ten závěr byl předvídatelný. Jednal bych stejně jako hlavní postava, to dokážu říct naprosto s přehledem. 5/10 = 55%

• 27.4.2018  11:20

Galaktická jízda number 2 pokračuje a znovu ve velké parádě. Už první scéna tančícího Groota nemá chybu. Ono celkově tahle postava je kouzelná a vtipná. I další postavy jsou fantastické, plno hlášek a momentů, kterých se v jiných filmech jen tak nedočkáme. Trošku jiní hrdinové nám ukazují skvělou jízdu plnou akce, efektů a skvělé zábavy. Kam se hrabe Thor, Spiderman a jiní, kteří nabízejí jen a jen stejný zážitek. Do plného počtu chybí jen málo, ale přesto spokojenost obrovská. 8/10 = 87%

• 26.4.2018  16:26

Tentokrát jen průměr, svěží lehce hororová atmosféra zmizela a máme tu čistý akční nářez. Od začátku se něco děje, ale to není vše. Z těch teen novodobých filmů jde stejně o lepší ságu. Hunger Games šlo ke dnu, po druhém kvalitním dílu. Twilight bylo spíše pro ženské, Divergence zase solidní dno. Labyrint měl první dva díly skvělé, ale poslední díl je bohužel o stupeň horší. 6/10 = 60%

• 26.4.2018  14:13

Nebudu tvrdit, že vím když nevím. Ztrácím se kompletně v celé této sáze. Na druhou stranu se stále docela dobře sleduje a ten průměr s přehledem zvládne .. 6/10 = 63%

• 26.4.2018  11:07

Včera Thor, dneska zábavnější Liga Spravedlnosti. Postavy jsou sympatičtější, akce lepší, styl zpracování také. Temnější pojetí je můj šálek. Verze Thora, barevnost byla otravná a spíš připomíná pohádku pro děti. Humoru se nedočkáme, což je dobře. U těchto filmů čekám humor tak u Iron Mana, který na to má svůj charakter. Jinde není na místě. Tento snímek jde přímočaře a průhledně k cíly, ale stále nabízí více než průměrnou podívanou. 6/10 = 65%

• 25.4.2018  14:48

Vizuální stránka, efekty a akce skvělé, tím ale končím. Po průměrných dvou dílech přichází odpad, který svou tupostí nezaujme ani šimpanze. Děj vám je logicky úplně u zadku a vložený humor, který se ve Thorovi objeví, je to nejtrapnější, co jste kdy viděli. Budu v hodnocení mírný a nedám odpad, ale daleko od něj není, protože tak nezajímavou slátaninu jsem už pěkných pár let neviděl. 2/10 = 25%

• 23.4.2018  09:55

To snad ne! Už jsem v Supernatural viděl hodně, ale takovou bombu ještě ne. Vtipné, zábavné bez chybky. Díl na odreagování, jak má být. Děj se sice neposune, obávám se, že už pomalu není kam, ale tenhle díl byl i přesto perfektní a plný hlášek.

• 20.4.2018  11:55

Závěr mohl dopadnout daleko hůř, ale tuhle sérii nezachránil. Čekat celý díl na pětiminutový souboj? To jako vážně? Zvrat sice slušný, ale to je tak vše.

• 13.4.2018  18:50

Předchozí díly byly podobné, atmosférické, ale vždy se něco stalo. Tento díl nepřináší žádný posun, poznáváme postavy, hodně se povídá, ale nic. Trochu se bojím, že tento seriál nenabídne nic velkého, ale jen tak zlehka propluje.

• 11.4.2018  08:52

Koukat na Morgana a Carol je asi největší trest posledních dílů, což ukázal i tento. Ufňukánci, kteří hledají "dementního" chlapce, který nepřinesl absolutně nic dobrého. Modlil jsem se, aby ho našli mrtvého, bohužel se tak nestalo a tak budu věřit v dalších dílech. Rick mimo, všichni stále mimo, jediný kdo vám v tomto díle udělá radost je Negan. I když je svázaný, pořád jeho charizma drží tuto sérii i tento seriál nad vodou.

• 7.4.2018  00:01

Lin Shaye je dobrá hororová herečka, ale koukat na ní celý snímek bez odpočinku, to bohužel nelze. Ona zahraje své, ale 100 minut je šílená porce, kterou neutáhne. Insidious tímto dílem ztratil atmosféru, lekačky, napětí a i kvalitní hereckou sestavu. Dva šašci okolo babky není to pravé ořechové a já doufám, že dodrží aspoň to slovo "Poslední". 2/10 = 25%

• 6.4.2018  13:26

První polovina ujetá, ale tajemná. Divák tak trochu neví, co přijde. Po vyjasnění přichází zlom, který snímek sune ke dnu. Předměstí plný rasistických chování, dementního a vyšinutého Matta Damona, který poslední dobou hraje v samých perlách. Na první pohled vypadá snímek dobře, ale jinak nemá absolutně žádný smysl. 4/10 = 45%

• 31.3.2018  10:22

Souboj s dítětem naprosto bezchybný! Jizda této série pokračuje.

• 30.3.2018  17:33

Slušný rozjezd, hodně mrazivá atmosféra a prostředí.

• 29.3.2018  14:06

Útok dobrý, odvrácení dobrý, ale proměny? To si děláte srandu? To jsou tam den? Nedokáží zraněný nějak zajistit? Když pominu tenhle kiks, tak se dostáváme do fáze "kluk". On si s kulometem nakráčí přímo do klece? Bylo jasné, jak to dopadne, ta předvídatelnost je úchylná a demence postav neuvěřitelná. To je nemohl strašit mimo klec? Ne! Tohle už se vážně sledovat nedá, každý divák musí trpět jako pes.

• 27.3.2018  23:07
    Ferdinand (2017)

Animák pro nejmenší publikum, ale i já se tentokrát bavil. Odpočinkový snímek, který splní svůj účel. 7/10 = 75%

• 27.3.2018  11:14
    V pasti (TV seriál) (2016)

Mrazivé krimi a to doslova. Hodnocení je sice na hraně 4*, ale poslední dva díly se na tu hranici přehouply. Nevyrazí vám žádný díl vyloženě dech, ale příjemně se seriál sleduje. Zamotaný je solidně, to ano, ale nakonec se ze všeho vyklouže.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58