Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 20.8.2017  22:07

Nic extra nás nečeká, pár úsměvných scén, ale jako jednohubka dostačující. Viděl jsem i daleko horší české komedie. Liška neměl chybu, ten pobavil nejvíc. Jeho hlas je geniální a jedinečný .. 6/10 = 65%

• 20.8.2017  20:44
    Balerína (2016)

I když Balerína nepřinese nic hlubšího a originálního, tak se příjemně sleduje. Nádech všemu dodá hudba, která se dobře poslouchá. Pochválit mohu i po další době český dabing, ač vliv na hodnocení nemá .. 7/10 = 75%

• 30.7.2017  22:08
    Život (2017)

Byl jsem rozhodnutý pro 3*, ale závěr tomu dal na prdel. Kelvina bych rozhodně nechtěl potkat, pořádná potvora .. 7/10 = 70%

• 30.7.2017  17:38

Kvalitní závěr této ságy, ale nezbavím se pocitu nenaplnění. Dokonce i pár nelogičností hlodá v hlavě, ale dobrý. V závěru se mělo rozhodně více zabrousit na city a emoce. Jako rozloučení s opičí ságou, rozhodně dostačující, ale ne excelentní .. 8/10 = 75%

• 28.7.2017  16:48
    Lion (2016)

Emotivní ždímačka, která z mého hlediska nezapůsobila. V dnešním světě je hlavní hrdina uprchlík a ač si žije jako prase v žitě, protože ho adoptuje Nicola Kidmanů, stále mu něco chybí. Má rodinu, která ho vychová, krásnou přítelkyni a dobrý job, ale pořád mu něco chybí. V lepším případě ho dožene zvědavost a chuť se vrátit do bordelu, kde žil. Nebo druhá možnost, agrese a odpálí pár lidí v novém světě za odměnu, že se o něj dobře starají. Náš hrdina je naštěstí dobrák a nic špatného nehrozí. Kdo ale ví, co by udělal jeho nevlastní brácha? Ten projevoval možnost číslo dvě a tudíž v sobě měl potenciál na zábavnější snímek. Tohle čistokrevné drama, které si hraje na srdcervoucí u mě neuspělo. Na závěr hrdina nalezne svou matku, téměř ve stejném hadru jako před x lety. Obličej má po těch letech seschlý a tak si kladu otázku, jak jí poznal? No jo, dobrý textil nikdy nezklame a máme tu happy end! 2/10 = 28%

• 28.7.2017  14:27

Tentokrát už ne, teď už toho je fakt moc. Dvě mrtvé postavy se objeví bez vysvětlení, ale proč ne! Bay může přeci vše a je jedno, že děj i příběh je mimo. Hlavní je bum prásk a bum, že Míšo! Tentokrát už nemůžu jinak ..

• 28.7.2017  13:24

Scarlett Johansson je sice nádherná a táhne snímek svou hereckou kvalitou vysoko, ale sama tenhle akční nářez výš vytáhnout nemůže. Přeplácané prostředí bez špetky nápadu. Akce máme dost, ale to nic nemění na tom, že tenhle film vlastně o něčem jiném není. Doporučuji tedy vypnout mozek a užít si akci. 4/10 = 45%

• 23.7.2017  20:07
    Dunkerk (2017)

Tak jsem měl čest vyrazit do kina na Dunkerk a ač jsem byl spíše skeptický, tak se vracím s pocitem, který není vůbec negativní. Vizuální orgie, kterou Nolan nabídl nemá ve filmovém světě konkurenci. Omáčku okolo nečekejte, tohle je reálná válka. Hlubší příběh tu nemáme žádný, jde vlastně jen o to, co každý o Dunkerku věděl před filmem. Není šance si vytvořit cit a nějakou vazbu k postavám, takže slzu neurojíte, ani kdyby umřelo všech 400 000 Britských vojáků. Ono je to vlastně jedno, protože od první minuty vás Nolan zasadí do sedačky a vy nevydechnete. Měl jsem pocit, který jsem ještě nezažil a z výrazů vojáků bylo jasné, co tím Nolan myslel. Ukázal nám tím realistický pohled na válku a každý nálet, potopenou loď nebo strach v očích vojáků mu sežerete. Při sledování Dunkerku odejdete z kina s pocitem, který se nedá popsat. V té válce jste vy a to, že se nezaměřil na určité postavy, vidím jako obrovský klad. Po dvou letech a budu se opakovat, přichází Nolan s filmem, který mi vyrazil dech a nemám potřebu něco nadhodnocovat. Z mého nejméně oblíbenýho žánru dokázal vyždímat maximum a já odcházím z kina uspokojený, jak už pěkných pár let ne .. 10/10 = 100%

• 23.7.2017  09:35

Nic originálního nás nečeká. Belko experiment je solidní jednohubka, která kdyby zapracovala na větším smyslu vraždění, mohl z toho být zajímavý snímek. Na kdyby se bohužel nehraje. Hlavně udržet tajemno delší dobu, tohle bylo dost průhledné. I tak je snímek dobře natočen, takže doporučuji vypnout mozek a užít si nekonečné bouchání hlav .. 6/10 = 66%

• 16.7.2017  21:56

Dobré efekty, akce a prostředí, ale práce s dějem a příběhem bylo už na vedlejší koleji. Přesto snesitelné a rozhodně lepší než koukat na Bayformers .. 7/10 = 72%

• 16.7.2017  21:47

Snímek o Maratonu, který v roce 2013 změnil život mnoho lidem. Kdyby tyto dva teroristi nebyli úplní idioti, tak následky mohli být daleko brutálnější. Vsuvky na 11.září byly dobré a divím se, že je v dnešní cenzurované době vidíme v komerčním filmu. Bohužel v dnešní době, kde je Evropa ovládána EU, tak těchto útoků bude přibývat. Pomalu ale jistě se Evropa plní imigranty a uhlídat všechny nemůžeme. Hlavně si namastit kapsy, že paní Makrelová? 7/10 = 75%

• 16.7.2017  14:54

V dnešní době natočit originální historický snímek je nadliský úkol. To jsem si myslel právě do teď .. 10/10 =100%

• 16.7.2017  09:54

Jsme přesně v polovině série a tento díl bych si dokázal představit jako závěr. Doufám, že půjde druhá polovina v kolejích té první. Rýsuje se nám překvapení roku a první polovina série se nedá nazvat jinak než FANTASTICKÁ!

• 14.7.2017  22:04

Nebojím se říct po dalším díle, že Fear válcuje originál ve všech směrech. Ač se tento díl jevil jako průměrný, nakonec se vše zvrtne! A jak? To už se nechte překvapit sami..

• 9.7.2017  17:34

Tak jako začátek první série jsem dosti na vážkách. Herecká sestava zajímavá, ale určitě by se dalo z celé série vytřískat víc než ukecaná detektivka bez tempa. Uvidíme určitě v dalších dílech ..

• 9.7.2017  16:22
    Fargo - Série 1 (série) (2014)

První polovina Farga byla hodně nudná, ukecaná a utahaná. Druhá byla znatelně lepší a díky tomu jsem vydržel do konce série. Pochválit se dá atmosféra a především herecké výkony. Příběh byl zajímavý a tak by nebylo fér skončit v polovině.

• 9.7.2017  16:16

Napsal bych epický závěr, ale až tak epický nebyl. Řekněme solidní zakončení první série.

• 9.7.2017  10:57
    Fargo - The Heap (S01E08) (epizoda) (2014)

Minulý díl vše zavřel, ač i třeba nefér. V tomto díle je cítit určité napětí, ale nic výrazného se nestane.

• 8.7.2017  22:25

Navzdory menšímu usazení je tempo stále docela slušné. Takřka pořád se něco děje. Blondýna získává na síle a svým způsobem začíná být konečně zajímavá. Série zatím na síle neztrácí a napětí je cítit v každé scéně.

• 3.7.2017  20:02

Tento díl bych nazval jako bílé peklo a první díl, ve kterém se něco dělo. Pokud se seriál bude vyvíjet v takovém duchu, byl bych určitě radši. Zatím nejlepší díl série.

• 3.7.2017  19:18

Nějak mi uniká pointa nebo nechápu nadhodnocení. Seriál je bez tempa a začíná čím dál víc nudit. Vtipný mi také nepřijde, možná atmosféra je docela slušná, ale to je tak vše. Prozatím zklamání a pokud se nezačne něco dít půjdu s hodnocením do konce série hodně dolu.

• 2.7.2017  22:12

Seriál začíná vyjasňovat určité souvislosti. Policistka je blíž a blíž, přesto je tempo velmi pomalé.

• 1.7.2017  17:12

Rozhodně nejslabší díl. Dospělý se tolik bavit nebudou, ale děti si své opět najdou. Zaporák byl strašný a protivný, krok hodně mimo. Na druhou stranu jsem se párkrát zasmál, ale je to méně než v předchozích dvou dílech. Škoda .. 5/10 = 59%

• 28.6.2017  22:29

Bohužel ani druhý díl nenabídl nic extra, najdeme zajímavé scény to ano, ale něco tomu chybí. Herecké výkony jsou zatím největší klady a na nich zatím seriál stojí.

• 28.6.2017  19:20

První polovina nebyla moc dobrá, ale nakonec se pilotní díl zvedl. Těžko soudit z prvního dílu, jestli seriál výrazně zaujme nebo ne. Nechám si rezervu a uvidím v dalších dílech.

• 27.6.2017  18:02

Jedna z postav předchozích sérií hlásí návrat. Už v začátku přijde scéna, kde ho zombie pronásleduje, dech beroucí scéna a její záběr neměl chybu. Hudba tomu dává ještě větší grády. Celý díl nás seznámí se Salazarem a co ve skutečnosti je. Rozhodně není žádný svatoušek, čeká nás napínavý díl, který vyvrcholí v závěru. Celkově v této sérii je prostředí daleko zajímavější a seriál dostává nový směr, který chybí originálu a od Fear Walking Dead tohle nemohl nikdo čekat, což je obdivuhodné, co tady tvůrci v prvních dílech předvádějí. Doufám, že se i v dalších dílech nezastaví, tempo nepoleví a atmosféra nezmizí. Prozatím máme velký důvod k potlesku.

• 27.6.2017  17:21

Tempo ustoupilo, ale to neznamená, že se jedná o špatný díl. Rodina se teď už bez jedné hlavní postavy usídlila, přesto je zatím co sledovat, protože jsme na začátku. Snad se nedočkáme celosériového usídlení jako bylo ve Walking Dead a to nejhorší druhá série Walking Dead na farmě, které se poslední série přinejmenším přiblížila. Zatím větší námitky nemám.

• 26.6.2017  22:42

Nemusíme čekat dlouho na další kvalitní díl a hned druhý jde v dobrých stopách. Start nám vyrazí dech a máme tu první pořádný zvrat seriálu, což chválím, ač jsem nerad. Tempo mírně kleslo, ale nic převratného. Možná se mi to zdá, ale při napínavých scénách se zombie buduje atmosféru tato řada nejlépe z celého seriálu a troufám si říct, že i originál předčí. Nebudu předbíhat, ale zatím maximální spokojenost.

• 26.6.2017  22:04

Akční a napínavý nářez od samého počátku. Nepamatuji si tak nervy drásající díl ani u originálu. Start nové řady se vším všudy a až na pár nelogických detailů výborný vstup. Ukončil jsem druhou sérii s plnými počty a i S03E01 střílím ze startu ostrými 5*.

• 26.6.2017  18:31

Citová ždímačka, ale já to beru, k takovým snímkům to jednoduše patří. Příjemný příběh, který chytí za srdíčko. Nebýt místy táhlého děje, neváhám jít do plného počtu .. 8/10 = 83%

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54