Pilda17

Pilda17

okres Příbram
BLUE is the colour, FOOTBALL is the game!

82 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

  Po prvním dílu bylo jasné, že tohle nebude jen nějaký seriál, ale že půjde o důstojné pokračování skvělé Raimiho trilogie Evil Dead. Jenže o důstojnosti nezůstalo, vše se zvrtlo ve skvělou komediální gore podívanou a Ash si v každém díle připravil své typické hlášky a já se bavil, tak jak už dlouho u žádného seriálu ne! První řada se povedla se vším všudy, tempo nepolevilo ani na minutu a to není moc zvykem. Pro tohle dílo mám jen samá superlativa a nikdy jsem nevěřil, že budu někdy měnit TOP3 a už vůbec ne TOP1. Ten den nastal právě dneska a jsem hrozně zvědavý na další sérii. Laťka je tak vysoko, že bude hodně těžké tento skvost překonat, ale držím palce! Tohle přesně fanoušek Evil Dead chtěl vidět.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Tenhle seriál těžko nějaký někdy překoná.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

 • poster

  Okresní přebor (TV seriál) (2010)

  Nejlepší český seriál bez konkurenčně. Spoustu vtípků a hlášek, které člověk zná i z vlastní praxe. Pokud hrál samozřejmě fotbal za nějaká vesnická bodla. Pokud bude druhá série, budu moc rád, ale nevypadá to.

 • poster

  Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

  První seriál, který jsem viděl úplně celý a neměl jsem žádné námitky, vše dávalo hlavu a patu. Mám rád dokonalost a to přesně Prison Break je.

 • poster

  Lovci duchů (TV seriál) (2005)

 • poster

  Černá listina (TV seriál) (2013)

  Originální kriminálka se skvělým scénářem. Role Reddingtona je perfektní, v každým díle působí skvěle a nebýt jeho excelentního výkonu, seriál by ztratil na hodnotě. Po první sérii nenajdu věc na kterou bych si mohl stěžovat a jsem zvědavý na další sérii.

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Výborný seriál, který měl každou sérii fantastickou, kromě poslední, která byla velmi nudná, řekl bych až tragická. Vše v ní se dalo udělat daleko lépe, napínat poznání matky do poslední chvíle a mělo to být více epické. Bohužel už poslední díl 8.série prozradil, kdo matka je a tím to kouzlo opadlo. Tento tah nevyšel v žádném směru. Plivat na seriál nebudu, protože převážně převládá nadšení. 8.sérií bylo fantastických a jen jediná byla špatná, ač ta nejdůležitější. Na Barneyho nezapomenu, protože to byl klasik, který vše táhl o stupeň výš. Celá parta byla povedená a každý měl něco do sebe. Za sebe seriál doporučuji, hlavně i tím, že je opravdu ukončený, jak má být.

 • poster

  Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

  Nejlepší český krimi seriál, který jsem doposud viděl. Jsou slabší díly, ale je více těch kvalitních. Výborně zahrané od nenáviděného Korejse, mistra Vetchého nebo Víti. Každá postava měla svou pozici a prostor, i takový Polívka, který hrál zkušeného policistu, který si jede svůj systém, neměl chybu. Po velmi dlouhé době tleskám tvůrcům, protože tohle je přesně to, kvůli čemu tu TV klidně zapnu. Netočit zbytečné seriály, které to jsou, nemusím snad ani jmenovat a radši natočit dalších klidně několik desítek dilů. Pár připadů jsem znal ze čtení novin nebo jsem o nich slyšel, pokud jsou všechny podle pravdy nebo ne, na to nehledím, protože tu šťávu, občas napětí a výbornou hudbu takový detail nikdy nezvrátí.

 • poster

  Pustina (TV seriál) (2016)

  Temná depresivní detektivka, která si získala mou pozornost hned pilotem. Napětí, atmosféra nebo prostředí opravdu fantastické. Herecké výkony na český snímek hodně vysoko a chválím hlavně tři strůjce tohoto představení a to Jan Cina, Jaroslav Dušek a Leoš Noha! Práce s kamerou byla fantazie, tohle nezvládne jen tak někdo a pokud se k tomu přidá skvělý střih, tak není o čem. Depresivní hudbu v uších uslyším ještě dlouho. Jako poslední vychválím dvojici režisérů ač jeden měl mírně navrch. Pokud přemýšlíte o tomto seriálu, tak neváhejte ani minutu. Najdeme pár slabších míst, ale to je jen detail v hromadě kladů.