jasanka

jasanka

Česko

8 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Můj nejoblíbenější seriál. Kultovní věc, zná ho snad každý, není moc co dodat. Systematicky (od prvního do posledního dílu) jsem viděla 3krát, jinak někteřé díly možná víc než desetkrát. Nejoblíbenější postava: Rachel.

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Pro mě druhý nejlepší seriál vůbec, všechny díly jsem viděla několikrát. I když seriál není pokaždé tak vtipný, jak se zdá, líbí se mi na něm hlavně taková obyčejnost - obyčejní lidé, obyčejné město, obyčejné příběhy. P.S. Zajímavé, jak se s postupem let mění člověku vnímání tohoto seriálu; nejdřív jsem vnímala vlastně jen příběh kolem Rory, až postupně jsem začala "brát" i Lorelai a Emily a vše kolem nich. Systematicky (od prvního do posledního dílu) jsem viděla seriál pětkrát, jinak některé víckrát. Nejoblíbenější postava: Michel.

 • poster

  Záměna (TV seriál) (2011)

  Tak takhle mě už dlouho žádný seriál nedostal. Po všech obvysílaných epizodách musím dát plný počet hvězdiček, protože seriál má všechno, co mít má. Zajímavý příběh, propletenost vztahů, nenápadně (ale silně) působí na emoce. Právem se dostává do mojí TOP10. Oblíbené postavy: Toby a Bay.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Kdyby tihle lidé (především Sheldon) existovali ve skutečnosti, tak bych je nesnesla déle než půl minuty. Na obrazovce je to ale něco jiného, a proto tak vysoké hodnocení. Hodně milý a vtipný seriál. Oblíbená postava: Howard

 • poster

  Columbo (TV seriál) (1971)

  Pohodový seriál se sympatickým hlavním detektivem, bez kterého by to byla jen pořádná nuda. I když filmové detektivky vůbec nemám ráda, tak Colombo je právě ta výjimka potvrzující pravidlo.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Na Simpsonovi se dá dívat prakticky pořád, ať už máte depku nebo šílíte radostí. Přiznávám, že posledních pár řad jsem ještě neviděla, ale i kdyby to byla sebevětší nuda (o čemž pochybuju), tak za všechny předchozí série nemá cenu ubírat body. Na čarodějnické díly se ale nedívám (ani trochu mě nebaví) a ty, ve kterých se moc zpívá, taky nejsou zrovna můj šálek kávy. Nejoblíbenější postava: Bart

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Výborný seriál, který má od každého něco – prvky komedie, dramatu, thrilleru, krimi… Každý si něco najde. Oblíbená postava: Susan a Gabi.

 • poster

  Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

  Super. Nechápu věčné srovnávání s Dva a půl chlapa, přece jen tematicky je seriál dost jiný. Zatím 4,5*. Edit: Po dokoukání všech epizod musím zvýšit na 5* a nebojím se říct, že jde o jeden z nejlepších sit-comů. Bude se mi po celé partě stýskat. Takže asi řeknu jen "vzhůru znova na první díl".

 • poster

  Sex ve městě (TV seriál) (1998)

  Výborný pohodový seriál. Čtvrtá řada a první část řady páté byly ale slabší, proto "jen" 4*. Jinak ale super, světové, hravé. Posledních pár epizod dost dojemných (což je "chyba" snad každého seriálu, který běží delší dobu), začátek naopak hodně uvolněný. Na tohle se dá dívat kdykoli. Oblíbená postava: Miranda

 • poster

  11.22.63 (TV seriál) (2016)

  Po neskutecne dlouhe dobe konecne poradny serial. Rozhodne jsem ho nevidela naposledy. Herci (hlavne J. Franco), dej, 60.leta, pribeh, hudba... Dokonale. U posledni epizody jsem bulela jako mala. Musim si precist knihu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace