Tereza666

Tereza666

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 24.7.2014  12:14
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Sousedka je kočka. Masíčkooo.

• 24.7.2014  12:12
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Ano, ano ano! Křičíme slastí!

• 19.8.2013  10:47
    Očista (2013)

Jasně, a já se 14.února vztekám, že je debilní Valentýn - stupidní svátek zamilovaných, trapaaas. Mohlo by se zdát. že mám pár komplexů. Jasně, že ne. Tss. A to by nebyli amííci, aby se nevytáhli a neudělali den kdy si každej může jen tak z hecu zabít pár lidí. Pohodička, zajedí to hambáčem a dietní "kolou". Budoucnost vypadá velmi slibně.

• 15.6.2013  22:53
    Mama (2013)

První dojmy po shlédnutí? Šla sem si přeprat moje froté bombarďáky. Samozřejmě jsem vyrovnaný člověk, který se jen tak něčeho nelekle. Nebojí se divných zvuků ani dost obludných stínů v pokoji. Je to přeci jen film. Ano, občas lžu sama sobě.

• 15.6.2013  22:48
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Vulgární, morbidní, nechutný a totálně šílený! .. A že Rudy je suchej? SHUT THE FUCK UP. Mimochodem, 4. řady za dva dny. Potlesk později.

• 7.4.2013  22:13
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Stejně jako Samantha miluju sex! Za každých okolností, s kýmkoli, kdekoli. . hlavně sex sex sex! Stejně jako Carrie toužím po lásce a zároveň se jí raději vyhýbám. Jsem závislá na cigaretách, když mám strach nebo cítím nejistotu tak raději uteču a většinu svých peněz utrácím za boty. Stejně jako Charlotta věřím na pravou lásku, s krásným domečkem, živým plotem, hodnými a rozkošnými dětmi a dvěma buldočky jménem Bruno a Mars. S tím rozdílem, že místo dokonalého prince hledám dlouhonohou blondýnu se čtyřkama kozama. A stějně jako Miranda vím, že jsem naivní pipina, která věří jen hloupým představám a měla by se probudit a dát si sklenku pořádně drahýho vína. Holka tohle je realita a ne podělanej disney world.

• 16.4.2012  20:15
    Hostel III (2011)

Přemýšlím co se mě na tom filmu líbilo - Jo už vím ! - NIC

• 18.2.2012  09:24
    Láska je Láska (TV seriál) (2004)

Zbožňuju je !

• 18.2.2012  09:23

Příjemná odlehčená komedie. Je fajn vidět zase Carreyho. Vítej zpět .

• 10.2.2012  22:56

Prostě si s těma ženskýma nemáte zahrávat. Dala jim ale slušně co ! Do toho toho !

• 10.2.2012  20:59
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Asi bych se k Červeným nikdy nedostala, kdyby nebylo těch nádherných nudných nedělních dní- plných stresu z pondělka. Je to jako závislost, jednou začnete a pak chcete zase a zase.. Pořád a pořád. Po první řadě jsem se považovala za magora. Znala jsem to všechno i pozpátku. A pak se stalo strašné neštěstí pro celou mou rodinu. Terezka se dostala ke zbylým řadám. A jéééje. Co mě, ale opravdu strašně mrzí, že se v dnešní době na tyhle seriály strašně zapomíná a oni pomalu a jistě upadají. Podle mého tohle má sakra patřit mezi osnovy všech středních škol ! .. A jaká by pak byla ta dnešní mládež ;))

• 10.2.2012  20:29
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Správná kokotina. U toho se člověk vždy zaručeně pobaví. ;))

• 10.2.2012  18:10

Opravdu to není jako první díl. Není to tak mysteriózní a napínavý. Ne není. Tohle je sakra lepší !

• 10.2.2012  16:33

Frantíky opravdu moc nežeru, ale tohle bylo sakra dobrý. Vynikající mysteriozní thriller.

• 10.2.2012  12:52
    96 hodin (2008)

Opravdu vynikající thriller. Nedávno jsem si ho pustila asi po půl roce. A stejně jsem u tej telky byla zalezná, pomalu ani napětím nedýchala. Liam je obrovská osobnost.

• 10.2.2012  12:21
    Frankenstein (TV film) (2004)

Víte jak, co by ne. Proč nevzít do ruk "námět" který mají lidi rádi. Co každý zná, a neudělat z toho narostou debilní kokotinu.

• 10.2.2012  12:16
    Dracula (1931)

Je to kult, je to klenot. Je to Lugosi.

• 8.2.2012  16:11

Když je vám nejhůř jdete se opít, vyřádíte se na prvním frajerovi, který vám nepadne do oka, nebo se prostě a jednoduše schoulíte do klubíčka a pláčete. Dělám to stejně, nemyslete si ;) Potom, ale přijde čas na něco co vás zahřeje na duši. Je čas právě na lásku, touhu, něhu, vášeň. Po 5 minutách začnete nenávidět Swank - jak takhle nesympatická, ironická a plochá kravka mohla sbalit Butlera. Začnete doufat, že až se ráno probudíte pod polštářem najdete taky P.S. Miluji Tě. Tenhle film, probouzí naději, že láska ještě pořád v tomhle světě něco znamená. Stačí jen věřit. A milovat.

• 8.2.2012  15:55

Hah, jak reálné. Hah, jak aktuální.

• 8.2.2012  15:52

Na tomhle filmu zbožňuju už jen samotné obsazení. Nejen, že je to prostě kurevsky vtipný, ale když se podíváte na ty idioty co tam hrajou - tlemíte se jako blázni hned.

• 8.2.2012  15:43

Animáčci mají jednu krásnou vlastnost - dokáží chytnou za srdce. Užíváte si ten příběh jako byste byli jeho součásti. I když je to nemožné a naprosto bláznivé, uživáte si jej. Pak animáček končí, a zároveň končí i vaše snění.

• 8.2.2012  15:38
    Notting Hill (1999)

Někdy, když je člověk sám. Potřebuje něco, svoji malou radost . Je to jedna z nejkrásnějších romantických komedií. Julia je nádherná, vraždila bych za její jeden darovaný úsměv.

• 8.2.2012  14:31
    Moje super úžasné šestnáctiny (TV seriál) (2005)

Rozmazlený svině ! Jo, závidím.

• 30.1.2012  11:29
    Super 8 (2011)

Spielberg is back !

• 21.1.2012  17:46

Byly doby kdy jsem se u toho bála. Sakra, bála jsem se těch mega mušlí, nebo snad taťky Cruise.

• 1.1.2012  19:54

Tohle je důvod proč přímo zbožňuji filmy, obzvláště horory z padesátých let. Má to v sobě to "něco" co dnešní filmy postrádají. Dnešní laciné sci-fi se můžou jít zahrabat.

• 1.1.2012  19:51
    Psycho (1960)

Je zřejmě zbytečné něco psát, přesto si neodpustím a dovolím si napsat co pro mě tahle "kultovka" znamená. Myslím si, že mluvím za většinu když řeknu, že právě Psycho přivedlo do filmového světa něco z cela nového, vdechla jsem další úroveň strachu a napětí. Jen málokterý režisér se může rovnat právě panu Hitchcockovi. Děkujeme.

• 30.12.2011  19:25

Je to.. je to.. je to dost, dost .. ♥

• 26.12.2011  14:15
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

KONEČNĚ přišlo něco velkýho, a já jim to teda parádně sežrala.

• 24.12.2011  20:55

Neskutečná prdel !