jafuska

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 27.2.2020  21:09
    V síti (2020)

Záměrně dávám jen jednu hvězdičku, ne kvůli tomu, jak to bylo natočeno, tomu není co vytknout, ale za tu zvácenost co tam bylo, a navíc nechápu diváky, kteří se celý film smáli, čemu, nechápu? Tak vážné téma, netvrdím, že pár momentů bylo úsměvných, ale celý film? To snad ne. Přijde mě, že celá společnost se vymyká normálnosti, a co je už za hranou přijde lidem normální. Jen tak na tento film nezapomenu, a je strašně důležité, aby rodiče velmi dávali pozor, s kým si děti píšou, a měli pod kontrolou internet. Osobní zkušenost.

• 16.11.2019  09:41

Pro mě velké zklamání, asi je to tím, že jsem četla i knížku, a tady je to obrovský rozdíl, Ewan hrál pěkně, nejvíc se mě líbila postava ženy v klobouku, myslím si, že odvedla výborný herecký výkon, ale to je tak asi všechno, prostě mě to nebavilo, možná i chvílemi nudilo, ale jsem ráda, že tam nebyly moc lekaček, protože na horory zásadně nechodím a nedívám se, přijde by to pokaždé ztráta času.Byla jsem na tento film zvědavá, ale podruhé už bych nešla, možná i lituji, že jsem si nevybrala jiný film, tak snad příště to bude o hodně lepší.

• 21.9.2019  08:14

Rambo. Poslední dil, ano Sly tuto svoji nejlepší roli, dokončil bravůrně. Nerozumím tomu, jak je možné kydat na tento film tolik kritiky z jakého důvodu? Nechápu. Přitom Sly je nejlepší akční cherec všech dob, ano je na něm vidět, že stárne, ale má stále tolik sil, a velmi doufám, že ho ještě uvidím v dalších podobných filmech , a že poslední díl Ramba, je špatný,? V tom případě nechápu, na čem někteří uživatelé byly, asi na jiném filmu, nebo si prostě chtěli jen rýpnout, a kazit radost ostatním. My velcí fanoušci si nenecháme vzít tuto slavnou ikonu, a na tento díl jdu znovu do kina, protože jednou prostě zdaleka nestačí, aje možní, že půjdu znovu, protože Sly je úžasný herec, má velké charisma, a velmi dobře se na něho dívá, Sly bude napořád můj velký oblíbenec z akčních hrdinů. Děj měl spád, byla to nářez akčních scén, a je velmi dobře, že Ramba nikdo jiný nehrál než Sly, protože pak by z toho mohl vzniknout opravdu paskvil, a velký trapas.

• 19.7.2019  21:41
    Lví král (2019)

Animovanou verzi jsem neviděla, a ani mě to nevadí, ani bych nesrovnávala, ale mohu říci, že tento film byl přenádherný, nádherná animace, příběh, písně, nemám vůbec co vytknout, klidně bych šla znovu.

• 14.6.2019  21:29

První díl jsem viděla, a těšila jsem se na druhý díl, velmi pěkné, dojemné, některé momenty ve filmu mě rozplakaly, sama mám pejska a proto jsem se dokázala velmi vcítit do pocitů všech pejsků, i lidí kolem nich, a řeč samotných pejsků, velmi přesně vystihují, jak i v reálném světě, ne jen ve filmu, milují své majitelé, a udělali by pro ně všechno na světě, a málokdy u lidí se s tímto můžeme setkat.

• 25.5.2019  21:13
    Aladin (2019)

Animovanou pohádku Aladin jsem neviděla, ale znám její příběh, a tato filmová podoba, prostě super , hudba, písničky, všechno perfektně sedělo obsazení také super, nemám k tomuto filmu co vytknout, a pestrost barev, ta jen hýřila a ještě více k filmu dodaly krásu, vřele doporučuji na tento film jít.

• 27.4.2019  18:26

Konečně jsem se dočkala, takových filmů je jako šafránů a přitom tak krásný, a zároven dojemný, ano přiznám se, brečela jsem u tohoto filmu, protože jakmile se to týká zvířat a ubližuje se jim, tak mě to vždycky dojme, nádherná příroda, příběh úžasný a jak moc jsem té dívce rozuměla, jako kdybych to prožívala s ní. Vřele doporučuji všem milovníkům přírody a zvířat.

• 14.4.2019  07:01

Viděla jsem tento film, a jelikož nejsem náctiletá, přesto se mi to velmi líbilo, a ano, je to hlavně pro ženy, mladé holky, kluci s citlivou duší, by se v tomto také mohli najít, knižní předlohu neznám, nechápu tak nízké hodnocení, i když je jasné, že velké megahity, tomuto nemůžou konkurovat, ale to nevadí. Na druhou stranu je to krásná vysněná pohádka, ale v realitě se takovéto příběhy mohou stát také, nejen ve filmmu, ale větší šance je právě u náctiletých, než my, kteří jsme již dospělý.

• 16.3.2019  07:14

Velké zklamání, průměr, očekávala jsem od toho více, místy jsem se i nudila, zbytečně dlouhé, podivný příběh, podruhé už bych se na tento film nepodívala, přitom studio Marvel většinou točí velmi dobré filmy, ale toto se fakt nepovedlo.

• 28.2.2019  08:14

Tento film sice není vyloženě špatný, ale je to už obehrané téma, které po chvilce začne nudit, nic jsem od tohoto filmu nečekala, a ani nic dobrého z něho nevzešlo, slabší průměr, ale pro zabití času proč se na novou verzi Predátora nepodívat.

• 27.2.2019  16:46

Nuda, nevydařený film, nijak mě to nezaujalo, ani výběr herců tento film nemůže zachránit.

• 17.2.2019  06:50

Velmi dobré,nejsem si jistá, jestli bych chtěla pokračování, ale co se týče počítačových efektů a samotné Ality, tak za mě super. Nebylo tam nic překombinované, počítačových triků požehnaně, nevím, jestli by se v tomto žánru našla většina lidí, ale i tak jsem velmi ráda, že jsem tento film mohla vidět.

• 15.2.2019  14:57
    Psí domov (2019)

Docela dlouho jsem váhala jestli jít na tento film, vadila mě délka filmu, podle mého moc krátké, ale když pominu tuto chybičku, tak já jako milovník zvířat a pejskařka, tak tento film přesně ví, kdy udeřit na city diváků a povedlo se jim to, ve filmu velmi smutné chvíle, už kvůli tomu, že sama mám také fenku a představa, že by se mě stalo něco podobného mě docela děsí, jediná snad malá chybička, v podobě nepřirozených lesních zvířat, to se moc nepovedlo, ale i tak to bylo velmi dojemné. Určitě doporučuji, a určitě je to hlavně určeno divákům, kteří mají rádi zvířata a měli nebo mají doma pejska, tak tento film je přesně pro ně určený, ostatní diváci tento žánr asi moc neocení, nebo by se při něm i nudili.

• 12.1.2019  18:44
    Robin Hood (2018)

Další Robin Hood, viděla jsem hodně verzí, některé byli průměrné, např s Kevin Costnerem to bylo hodně podprůměrné, ale tato verze se velmi povedla, ano je to novodobý Robin Hood, více z dnešní doby, ale odkaz zůstal pořád stejný Robin dával chudým a bral bohatým a to se mi stále zamlouvá tento odkaz, navíc herec, který ztvárnil Robina Hooda je velký sympaták. Rozhodně bych nehodnotila fillm odpadem, do odpadu to má velmi daleko, určitě si tento film zaslouží větší hodnocení já bych klidně dala 70 procent, a jsem velmi ráda, že jsem nedala na recenze, protože některé jsou hodně scestné, a myslím si, že někteří uživatelé snad ani tento film ani neviděli, ale dali hodnocení jen tak od boku, aniž by film viděli.

• 17.12.2018  07:17
    Aquaman (2018)

Obrovský filmový megahit, a doufám, že tento film získá Oscara, velmi by si to zasloužil. Neřekla bych, že to bylo hloupé, ale spíše famozní, fantastické, možná půjdu na tento film ještě jednou. Velmi podařené, smekám před tvůrci tohoto filmu,

• 22.9.2018  21:54
    Alfa (2018)

Krásný film, nechápu proč tolik kritiky, je to odkaz na přátelství mezi zvířetem a člověkem a také odhodlání přežít, i když jsou kruté a nesnadné podmínky. Klidně bych na tento film šla ještě jednou.

• 11.8.2018  07:39

Neskutečný, famozní, Tom Cruise nejlepší herec všech dob, neskutečně výborný akční film, viděla jsem všechny díly a tento předčil uplně všechny díly. Tom Cruise je prostě pan herec a nikdo na něho nemá, jen at mu vydrží jeho famozná fyzická kondice, a může hrát v dalších jeho úžasných filmů, komu se tento film nelíbil, tak at se jde raději dívat na nějaké animované filmy pro dětičky a nám dospělákům, kdy jasně poznáme nejlepší film tohoto roku, tak budeme nadšeně sledovat jeho další filmy a už moc se těším na Top Gun: Maverick, věřím, že i tam bude Tom excelovat,

• 21.7.2018  19:12

Mě se to tedy moc líbilo, ano je to béčkový film, ale dobře se na film dívalo, a Sly je perfektní jako vždy, doufám, že bude třetí díl , za mě super.

• 29.6.2018  10:25

Jsem ráda, že jsem nezažila tuto dobu, jediný, kdo je tady v tom to filmu zvrácený jsou lidi, kteří absolutně nechápou co je to pravá láska mezi homosexuály, také k nim patřím, tedy k homosexuálům, a nestydím se za to. Celý tento film mi přišel smutný z toho důvodu, že jejich láska je nepochopena, jediný, kdo by se měl léčit jsou tito lidé, aby konečně pochopili, že homosexualita není nemoc, a mají stejná práva jako ostatní a když jsem slyšela větu chtěl bych se vyléčit, je mi z toho hodně smutno, z čeho vyléčit? Není z čeho, není to nemoc, není to úchylka a a ni homosexuáloé nejsou úchyláci, ale stejní lidé jako ostatní, takovéto filmy at jich je co nejvíce, aby všichni lidé konečně pochopily, že homosexualita není špatná.

• 5.6.2018  19:43
    Já, Simon (2018)

Velmi krásný film, tato tématika je mi velmi blízká, a proto za každý film s touto tématikou jsem velmi vděčná. Dokonalý, hned od samého začátku, žádné klišé, žádné obehrané téma, prostě super.

• 24.2.2018  16:48

Krásný film víc není co dodat,

• 1.7.2017  12:12

Na tento film jsem nemohla jít do kina, protože sama mám psa, a vím, že bych v kině nedala emoce, ale jen pláč, Reklamu jsem na tento film neviděla a ani mi to nevadí stejně si vždycky udělám názor sama, a ty negativní neberu a neuznávám, komu se tento film nelíbil at nikdy nemluví, že mají v sobě nějaké emoce, protože to jsou bezcitní lidé, kteří jen hýří nenávist kolem sebe, a závist, a od toho se já distancuji,

• 30.7.2016  07:33
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Nejlepší seriál, kdy jsem viděla, dodívala jsem se na to jedním dechem, toto je prostě pecka, velmi doporučuji se podívat pro všechny, Dějově naprosto uchvatné,, do toho všeho hudba, která vše dokonale dokreslí,

• 19.7.2016  18:08

Na tento film jsem se těšila a nezklamal Nechápu některé komnetáře, vždyt ot bylo super, správně legenda, Tarzan, já tyto filmy mám moc ráda, určitě lepší než střílečky a podobné ptákoviny, Na mě to udělalo velký dojem a jsem velmi potěšeně, děj úžasný, drama a napětí jak mělo být,

• 8.7.2016  16:47

Chystám se na jejich vystoupení a těším se . Jsem ochotná za ně dát dost peněz, ale bude to zážitek na který se jen tak nezapomene,

• 12.6.2016  16:36

Užasný film, kde je jasně nafilmovaná surová realita, mezi vojáky, kteří bojují na té správné straně, Film, který má strhující minuty filmu od začátku do konce,

• 12.2.2016  16:56
    Spotlight (2015)

Pomalý, ale velmi dramatický film s velmi dobrými informacemi. Pro mě jednoznačně velmi dobře zpracované, a skvělé herecké výkony.

• 11.2.2016  10:29

Nádherný, mám slabost pro neobvyklé a jiné filmy, už jeom proto, že je mi to blízké, ale neskotečně skvěle odehrané, herci naprosto skvěle vše zahrály, klidně bych tento film mohla vidět vícekrát,

• 6.2.2016  14:34

Pěkný a velmi mile mě tento film překvapil, Nechápu tak málo procent, a tolik kritiky, Byli už horší filmy, ale tento je více jak nadprůměrný. Vše do sebe dokonale zapadalo. pro mě jednoznačně palec nahoru,

• 2.2.2016  12:30
    Zavolejte porodní sestřičky (TV seriál) (2012)

Ano přesně takto si představuji výborný seriál, Pro mě obrovský potenciál, a neskutečně krásně a lidsky natočeno. Ano Britové umí točit skvělé filmy a seriály,

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55