jafuska

okres Blansko

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 1.7.2017  12:12

Na tento film jsem nemohla jít do kina, protože sama mám psa, a vím, že bych v kině nedala emoce, ale jen pláč, Reklamu jsem na tento film neviděla a ani mi to nevadí stejně si vždycky udělám názor sama, a ty negativní neberu a neuznávám, komu se tento film nelíbil at nikdy nemluví, že mají v sobě nějaké emoce, protože to jsou bezcitní lidé, kteří jen hýří nenávist kolem sebe, a závist, a od toho se já distancuji,

• 30.7.2016  07:33
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Nejlepší seriál, kdy jsem viděla, dodívala jsem se na to jedním dechem, toto je prostě pecka, velmi doporučuji se podívat pro všechny, Dějově naprosto uchvatné,, do toho všeho hudba, která vše dokonale dokreslí,

• 19.7.2016  18:08

Na tento film jsem se těšila a nezklamal Nechápu některé komnetáře, vždyt ot bylo super, správně legenda, Tarzan, já tyto filmy mám moc ráda, určitě lepší než střílečky a podobné ptákoviny, Na mě to udělalo velký dojem a jsem velmi potěšeně, děj úžasný, drama a napětí jak mělo být,

• 8.7.2016  16:47

Chystám se na jejich vystoupení a těším se . Jsem ochotná za ně dát dost peněz, ale bude to zážitek na který se jen tak nezapomene,

• 12.6.2016  16:36

Užasný film, kde je jasně nafilmovaná surová realita, mezi vojáky, kteří bojují na té správné straně, Film, který má strhující minuty filmu od začátku do konce,

• 12.2.2016  16:56
    Spotlight (2015)

Pomalý, ale velmi dramatický film s velmi dobrými informacemi. Pro mě jednoznačně velmi dobře zpracované, a skvělé herecké výkony.

• 11.2.2016  10:29

Nádherný, mám slabost pro neobvyklé a jiné filmy, už jeom proto, že je mi to blízké, ale neskotečně skvěle odehrané, herci naprosto skvěle vše zahrály, klidně bych tento film mohla vidět vícekrát,

• 6.2.2016  14:34

Pěkný a velmi mile mě tento film překvapil, Nechápu tak málo procent, a tolik kritiky, Byli už horší filmy, ale tento je více jak nadprůměrný. Vše do sebe dokonale zapadalo. pro mě jednoznačně palec nahoru,

• 2.2.2016  12:30
    Zavolejte porodní sestřičky (TV seriál) (2012)

Ano přesně takto si představuji výborný seriál, Pro mě obrovský potenciál, a neskutečně krásně a lidsky natočeno. Ano Britové umí točit skvělé filmy a seriály,

• 22.1.2016  10:07

Tyto filmy s touto tématikou mě vždycky bavila, Už z toho důvodu, že je to odkaz na naši přírodu, na naši sobeckost naši neskutečnou zlobu vůči všemu živému, ano, je spravedlivé, že se pak vše otočí jako bumerang vůči nám, kdo nemá lisdkost v sobě a soucit s živými tvory, tam je nastolena neskuečná tvrdost vůči lidem a tak to má být,

• 16.1.2016  15:45

Další mistrovské dílo s Tomem Cruisem. Další pokračování této velkolepé podívané, a opět Tom nezklamal, Nejen, že jeho herecké kvality jsou vždycky na výbornou, ale i dějově nezklamalo, Pro mě filmový zážitek a už ted se těším na další pokračování,

• 10.1.2016  17:04

Film jsem viděla několikrát, a jeden zmála filmů, na které se velmi ráda dívám znovu, Nejen krásná hudba, ale i děj, a Daniel opět exceluje, jako vždycky,

• 10.1.2016  16:55

Doted nechápu proč Leonardo nezískal ještě oscara, Kdekoliv hraje, je to filmový zážitek, a tady bezesporu ukázal další jeho skvělé herecké kvality, Velmi povedený film, kéž by se točilo takových filmů více, Smekám, fakt filmový zážitek,

• 10.1.2016  09:37

Nejsem fanouškem Tarantina, ale přesto některé jeho filmy mají něco do sebe, Westerny nejsou moje oblíbený žánry, ale přesto jsem byla zvědavá, jak se Tarantino opět schopí svoji role jako režisér a řekla bych, že to zvládl docela obstojně,

• 25.12.2015  21:07
    Creed (2015)

Pro mě je Sly velkým vzorem, nejen proto, že je to úžasný herec, ale velice si mě získal jeho neskutečnou energii, jeho šarmem, jen jeden z mála herců, který má místo v mém srdci,, vše co odehrál, bylo neskutečné. Je to obrovská filmová legenda, a kde hraje Sly, tam je hned od začátku jasné, že to bude ohromné, zvučné, a neskutečně velmi kvalitně odehrané, Pro mě je Sly nejlepším a nejmilovanějším akčním hercem všech dob.

• 17.11.2015  19:13
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Wow, tak tomu říkám krásný příběh seriál spohádkovým nádechem, uchvátila mě hned od začátku, krásná hudba, dojemné příběhy, něco tak skvělého jsem už dlouho neviděla,

• 14.11.2015  15:39

Skvost, tyhle žánry přímo miluji, a hltám je od začátku do konce, Velká pravá láska, která je jen jednou za život. Láska,která nezná hranice, ale žije jeden pro druhého. Tomuto říkám láska mezi ženou a mužem. Odpouští, zrazuje, ale zároven je to obrovský ohen v srdcích dvou osob. Nevěřím na lásku v reálném životě, kde panuje zrada, nenávist, a věčná přetvářka, ale v tom to filmu mohu aspon na chvilku uvěřit, že může něco takového existovat, i když je mi jasné, že to zůstane jen v mých představách,

• 15.2.2015  12:21

Knížku jsem nečetla a tím pádem jsem moc netušila do čeho jdu. A to byl ten problém, číst knížku, tak bych na film nikdy nešla, a jsem ráda, že jsem knížku raději ani nečetla, Někomu se bude líbit filmové zpracování někomu ne, a já jsem v té druhé skupině. Tak hrozně natočený film jsem už dlouho neviděla, jediný co pro mě bylo plus byl herec, který je pro mě symbolem krasavce, a další moment hudba a to bylo a je asi tak všechno, Takže pro mě jasná volna nikdy více, a jestli bude natočený druhý díl, ráda ho přenechám jiným.

• 28.1.2015  18:21

Brak jak vyšitý, jediný co stálo za zmínku bylo prvních 5 minut na záběr velkého bílého žraloka. Jinak otřesný, dialogy trapný. Ztráta času a přitom žraloky miluji, jsou to krásná stvoření.

• 25.1.2015  14:18
    Colette (2013)

Velmi zdařilý film, drsný, smutný, herecky velmi dobře obsazené, , neměly bychom zapomínat, co lidé museli prožít za hrůznosti a potupu lidského jedince v koncentračním táboře, mělo by se toto připomínat, aby všichni věděli co za zvěrstva se páchali na člověku. Pro mě jeden z dlouho dobře natočených filmů.

• 6.1.2015  16:22

Trojka už hodně slabá, oproti předcházejícím dílům, tady není nic nového kromě pár nových herců, ale jinak skoro stejné střílečky, děj také hodně podobný minulým dílům, ale mělo to aspon spád a nějaké to napětí. Zkrátka průměrný film.

• 4.1.2015  14:12

Pohádka, která mě moc nezaujala, klasika hodně navěstvrné několik pohádek na sebe, např. Spící růženka. a jiné. Angelina Jolie průměr, ani nijak moc nenadchla, ale pohádka na odpoledne vcelku fajn.

• 17.11.2014  12:04
    Black Sails (TV seriál) (2014)

Průměrný pirátský dobrodružný seriál, žádný sláva to tedy není, hodnocení tomu plně odpovídá, očekávala jsem od toho daleko více, pro mě velké zklamání, ale na odpoledne jako seriál tam se to hodí, Herci také žádná sláva, ale budiž, dívat se na to dalo, ale druhou sérii pokud nějaká bude tak si určitě už nepustím,

• 15.11.2014  15:47

Velkofilm, na který jsem se hodně těšila a dočkala jsem se. Nparosto famozní, jedinečné, souboj mezi zlem a dobrem takové filmy mám ráda, napětí požehnaně, hudba krásná, ano, takto si představuji film, který má svoji logiku, navíc obrovský mediální rozdíl mezi lidmi a opicemi, a těžko rozhodnout ke kterému bych se přiklonila, toto si nechávám pro sebe otevřené,

• 3.11.2014  08:01
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Dobrý seriál, který se odehrává na počátku lékařských praktik, kdy se začala rozvíjet chirurgická praxe,a další lékařské postupy. Hudba velmi tajemná, námět zdařilý,ale jsem ráda, že takovéto praktiky se už běžně nepoužívají,že dnešní lékařská péče je na úplné jiné úrovni než byla minulosti a dřívější době, ale nějak se začít muselo.

• 27.10.2014  09:09

Průměrný film o Monacké princezny, většina z nás zná její osud, a tak nevadí, když si ji připomeneme ve filmu, Rozhodně nemělalehký život, byla ambiciozní,chtěla něčeho dosáhnout, navzdory tomu, že patřila do královské rodiny, Jediný co mám velké výhrady je výběr herečky Nicol Kidman, tato role ji absolutně nesedla, přijde mi hodně chladná, nenápadná, absolutně se nehodi na tuto roli, ale jinak vcelku zajímavý námět.

• 18.10.2014  17:43

Druhý díl opět famozní, řekla bych stejně dobrý jako první. Animace naprosto úžasná, draci taktéž, příběh mě chytil za srdce a prostě úžasná podíaná, která stojí určitě za zhlédnutí,

• 17.10.2014  14:39

Tak toto se vůbec nepovedlo první díl byl famozní i další díly poté byli sice už průměrné, ale tady to je velká bída a totální fiasko, nevím, v jaké cílové skupině to bylo míněno, jestli pro náctileté to by se dalo ještě pochopit, ale pro nás už starší, hrozný.Nezachrání to ani hudba, ani hlavní postavy, zkrátka pro mě hodně nepovedený a velké zklamání.

• 8.10.2014  08:44

Téma rakoviny několikrát napsané,námětované, ale přesto tento film je tak trochu pojat jinak, od vážnosti tématu, po nadhled životem, náctiletí, kteří prožívají nejen svůj nadhled nad svojí nemocí, ale hledají sami sebe, jak žít, aniž by mysleli na slovo rakovina, Knihu jsem nečetla, ale přesto se mi film líbil,

• 5.10.2014  08:49
    Fargo (TV seriál) (2014)

Seriál docela chladný, drsný, postavy nejsou moc sympatičtí, ale dá se na tento seriál podívat, je to něco jiného, než na co jsem zvyklá, ale nevadí, každý námět je holt jinak natočený,

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54