Stud (2011)

Než dojdu k nějakému závěru, tak prvně bych chtěla říct, rozhodně nejsem žádná puritánka, ale toto je příběh, který je velmi minul, fajn sex může být snad podaný trochu jinak, než je zde ukazovaný, je to přeci jen hodně intimní část každého z nás, a toto si myslím může hodně znechutit lidi, navíc takové lidi, kteří jsou teprve v začátcích poznávání všemu a náhodou se jim dostane do rukou tento film, tak mě je jasné, že sex se jim může až znechutit, nesnáším, když někdo něco nevkusně zrežíruje a udělá snad z toho porno, toto má být to krásné? to by mě teda zajímalo kde, všechno může být podané jemněji, vkusněji, toto pro mě byl hodně špatný výběr a budu si velmi pečlivě vybírat filmy, které si nejdřív omrku hlavně dějově o čem to bude, protože pak můžu být znechucena ještě více, jako v tomto případě, chtěla jsem dát 3 hvězdičky za 5minutý závěr, ale tento film si to nezaslouží.

Nádech (2010)

Tvrdý realistický film z pohledu pacienta, který čeká na transplantaci, a co se může skrývat za touto procedurou, špinavá hra, špinavé peníze, obětování zdravých lidí pro záchranu lidského života, ale zoufalý rodič udělá cokoliv pro záchranu svého dítěte, jen aby žilo, ale je to opravdu nutnost, jít už za hranice zákona, a morálních zvyků?

Železná lady (2011)

Politický film, v hlavní roli Meryl Streep, přesto, že je to dobrá herečka, tak tento film mě nijak moc nenadchl, očekávala jsem více té politiky, Meryl zde ztvárnuje vysokou političku, která si jde tvrdě za svým, ale na oplátku zde postrádá manžela a je na všechno sama a proto není divu, že se rozhodovala tak nějak sama za sebe, pro mě tento film je docela zklamáním,

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

další pokračování Chipmunků, a mohu říci, první díl byl daleko lepší, přesto jsem se bavila a bylo to fajn.

Kamarád taky rád (2011)

Klasická romantická komedie, příjemní hlavní představitelé, ano možná kamarádi se mohou nakonec dát dohromady, ale nemusí to tak být vždycky, pro mě film ničím překvapujícím, trochu slabší průměr, ale co jako odpolední film jako oddychovka proč ne.

Žena v černém (2012)

Film s velmi zajímavým tématem, napětí, které by se dalo krájet, a některé lekačky fakt stály za to, hudba nakonec dokonale vše vykreslila, takže já tleskám, tomuto říkám povedený film a herec Radcliffe (Harry Potter), zde také zahrál svoji dobrou roli, a to jsem si myslela, že lépe zahrát nemůže.

Mezi vlky (2011)

To je po dlouhé době, film, u kterého jsem si sedla na zadek a říkala si ty jo, tak toto je povedený film, který je super natočený, napatí, které se dá krájet každou vteřinou, v noci, kdy člověk neví každou vteřinou, co se stane, do toho vlci a máme výtečný film, a byli chvíle, kdy jsem koukala a skoro nedýchala, jak jsem byla napnutá co bude dál a konec to teda byl závěr, jak se jen tak nevidí.

Pouť (2010)

Bohužel tento film mě ničím nezaujal, snad jen ta hudba, cesta, která má vést po stopách blízkého člověka, aby si sám prožil na vlastní kůži to co ten druhý, tak to mě přijde hodně málo, na dvouhodinový film, toto není moje srdcová záležitost a nejspíš rychle zapomenu o čem to vlastně bylo, příště si vyberu rozhodně lepší film,

J. Edgar (2011)

Drama z pozadí historie USA, sice film byl poněkud dlouhý, mohlo se to trochu zkrátit, herce Leonarda DiCapria jsem si užila tak trochu poskromnu, což je velká škoda, ale jinak kvalitní námět, dějově také slušné, no a posledních 20 minut, úžasně emotivné závěr, toto se velmi povedlo.

Hunger Games (2012)

Film, který má svoje napětí, akce, která je do posledního detailu perfektně vymyšlena, jen škoda, že pro mě naprosto neznámí herci námět který se velmi povedl, ano, možná je to více pro mladé, ale prvky jak přežít i když je vybrána k boji na život a na smrt, všechno do sebe dokonale zapadalo, a takto si představuji povedený film,