Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Horor

Recenze (1 630)

V síti (2020)

Záměrně dávám jen jednu hvězdičku, ne kvůli tomu, jak to bylo natočeno, tomu není co vytknout, ale za tu zvácenost co tam bylo, a navíc nechápu diváky, kteří se celý film smáli, čemu, nechápu? Tak vážné téma, netvrdím, že pár momentů bylo úsměvných, ale celý film? To snad ne. Přijde mě, že celá společnost se vymyká normálnosti, a co je už za hranou přijde lidem normální. Jen tak na tento film nezapomenu, a je strašně důležité, aby rodiče velmi dávali pozor, s kým si děti píšou, a měli pod kontrolou internet. Osobní zkušenost.

plakát

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Pro mě velké zklamání, asi je to tím, že jsem četla i knížku, a tady je to obrovský rozdíl, Ewan hrál pěkně, nejvíc se mě líbila postava ženy v klobouku, myslím si, že odvedla výborný herecký výkon, ale to je tak asi všechno, prostě mě to nebavilo, možná i chvílemi nudilo, ale jsem ráda, že tam nebyly moc lekaček, protože na horory zásadně nechodím a nedívám se, přijde by to pokaždé ztráta času.Byla jsem na tento film zvědavá, ale podruhé už bych nešla, možná i lituji, že jsem si nevybrala jiný film, tak snad příště to bude o hodně lepší.

plakát

Rambo: Poslední krev (2019)

Rambo. Poslední dil, ano Sly tuto svoji nejlepší roli, dokončil bravůrně. Nerozumím tomu, jak je možné kydat na tento film tolik kritiky z jakého důvodu? Nechápu. Přitom Sly je nejlepší akční cherec všech dob, ano je na něm vidět, že stárne, ale má stále tolik sil, a velmi doufám, že ho ještě uvidím v dalších podobných filmech , a že poslední díl Ramba, je špatný,? V tom případě nechápu, na čem někteří uživatelé byly, asi na jiném filmu, nebo si prostě chtěli jen rýpnout, a kazit radost ostatním. My velcí fanoušci si nenecháme vzít tuto slavnou ikonu, a na tento díl jdu znovu do kina, protože jednou prostě zdaleka nestačí, aje možní, že půjdu znovu, protože Sly je úžasný herec, má velké charisma, a velmi dobře se na něho dívá, Sly bude napořád můj velký oblíbenec z akčních hrdinů. Děj měl spád, byla to nářez akčních scén, a je velmi dobře, že Ramba nikdo jiný nehrál než Sly, protože pak by z toho mohl vzniknout opravdu paskvil, a velký trapas.

Lví král (2019)

Animovanou verzi jsem neviděla, a ani mě to nevadí, ani bych nesrovnávala, ale mohu říci, že tento film byl přenádherný, nádherná animace, příběh, písně, nemám vůbec co vytknout, klidně bych šla znovu.

Psí poslání 2 (2019)

První díl jsem viděla, a těšila jsem se na druhý díl, velmi pěkné, dojemné, některé momenty ve filmu mě rozplakaly, sama mám pejska a proto jsem se dokázala velmi vcítit do pocitů všech pejsků, i lidí kolem nich, a řeč samotných pejsků, velmi přesně vystihují, jak i v reálném světě, ne jen ve filmu, milují své majitelé, a udělali by pro ně všechno na světě, a málokdy u lidí se s tímto můžeme setkat.

Aladin (2019)

Animovanou pohádku Aladin jsem neviděla, ale znám její příběh, a tato filmová podoba, prostě super , hudba, písničky, všechno perfektně sedělo obsazení také super, nemám k tomuto filmu co vytknout, a pestrost barev, ta jen hýřila a ještě více k filmu dodaly krásu, vřele doporučuji na tento film jít.

Mia a bílý lev (2018)

Konečně jsem se dočkala, takových filmů je jako šafránů a přitom tak krásný, a zároven dojemný, ano přiznám se, brečela jsem u tohoto filmu, protože jakmile se to týká zvířat a ubližuje se jim, tak mě to vždycky dojme, nádherná příroda, příběh úžasný a jak moc jsem té dívce rozuměla, jako kdybych to prožívala s ní. Vřele doporučuji všem milovníkům přírody a zvířat.

After: Polibek (2019)

Viděla jsem tento film, a jelikož nejsem náctiletá, přesto se mi to velmi líbilo, a ano, je to hlavně pro ženy, mladé holky, kluci s citlivou duší, by se v tomto také mohli najít, knižní předlohu neznám, nechápu tak nízké hodnocení, i když je jasné, že velké megahity, tomuto nemůžou konkurovat, ale to nevadí. Na druhou stranu je to krásná vysněná pohádka, ale v realitě se takovéto příběhy mohou stát také, nejen ve filmmu, ale větší šance je právě u náctiletých, než my, kteří jsme již dospělý.

Captain Marvel (2019)

Velké zklamání, průměr, očekávala jsem od toho více, místy jsem se i nudila, zbytečně dlouhé, podivný příběh, podruhé už bych se na tento film nepodívala, přitom studio Marvel většinou točí velmi dobré filmy, ale toto se fakt nepovedlo.

Predátor: Evoluce (2018)

Tento film sice není vyloženě špatný, ale je to už obehrané téma, které po chvilce začne nudit, nic jsem od tohoto filmu nečekala, a ani nic dobrého z něho nevzešlo, slabší průměr, ale pro zabití času proč se na novou verzi Predátora nepodívat.