Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

poslední díl této triologie, a musím říct, že tato se povedla nejvíce, mělo to spád, napětí, jsem mile překvapena tímto filmem, sice na můj vkus docela dlouhý film, který by tak ani nemusel být, ale přesto jsem tímto filmem dost spokojená,. Film, který má všechno jak má mít, i když Lisbet nebyla dost sympatická, ale svoji roli zvládla dost dobře, snad ji uvidím i v jiných filmech, docela se na to už těším,

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

klasická romantika, ale bohužel tento děj mě nijak neoslnil, asi je to tím, že jsem od tohoto filmu čekala mnohem více, ale děj byl celkem fajn, obě hlavní role holčin byli taky fajn a jak jim to moc slušelo, to jsem jen žasla, jaký to jsou pěkný dívčiny, Nečekejte od tohoto filmu moc, když vám bude stačit, jen se dívat na love story ze stření školy budete spokojeni, ale více od tohoto filmu nečekat, není v tom nic navíc, ani nic zajimavějšího, bohužel,

Nejlepší z Brooklynu (2009)

v tomto filmu je dost známých herců, a hlavně můj oblíbenec Richard Gere, ale poslední dobou mám pocit, že už ho není moc vidět hrát, což je velká škoda a taky mám ten dojem že bere ne zrovna zajímavé role, a tato role není výjimkou, není to špatný film, ale na jeho herecké kvality které rozhodně má, bych ho spíše viděla v lepších filmech, je to vlastně film o černošském podsvětí a ne každému se tento film může líbit.

Fish Tank (2009)

jak se tak dívám, hodně uživatelů je tímto filmem nadšených, jenže já k těmto lidem bohužel nepatřím, tento film mě prostě nezaujal, holčina, která je relativně odkázaná sama na sebe, nefungující zázemí, to všechno jsem už viděla v jiných filmech, a od tohoto filmu jsem očekávala mnohem více, škoda.

Tara a její svět (2009) (seriál)

momentálně hodnotím po pár dílech a není to vyloženě špatný seriál je zajímavé sledovat různé osobnosti v člověku, a divák neví kdy přesně se hlavní hrdinka kdy promění v někoho jiného, Herečka sice není moc sympatická, ale ne každý musí být krásný a okouzlující, konečně taky dostávají role i obyčejní lidé, a ne příliš krásní.

Just Buried (2007)

ačkoliv nemám ráda komedie, tohle tak typické pro ni nebylo, film o pohřební službě a její nečekané klienty, kteří se nedobrovolně v ní ocitnou, je to vlastně černá komedie, ale humor v tomto filmu fak nečekejte, není tam.

Otevřené moře (2003)

znovu podívání na tento film, a opět mě nezklamal, napětí, hra o čas, jestli budou nalezení v otevřeném moři a postupný boj o holý život. Prostě tento film mě nemůže nikdy zklamat.

Stolen (2009)

toto je rozhodně zajímavý film, který je ve dvou linií jeden případ z padesátých let, druhý ze součastnosti, a vše se dokonale spojuje v jeden celek, ačkoliv v půlce filmu je jasný, jak to dopadne, je to lehce předvídatelný, ale přesto se mě tento film určitě líbil,

Poslední cesta (2009) (TV film)

bohužel tento film mě moc nezaujal, a nevěřím moc, že by se takto američani zachovali ke všem mrtvým vojákům, to by asi nedělali nic jiného, než doprovázet mrtvé, ale třeba to tak je kdoví, ale nebyl to vyloženě špatný film, jen by trochu potřebovalo napětí, a dobrý děj.

Sebastian (1995)

další homosexuální téma tentokrát téma sebepřijetí a coming out- ačkoliv jsem zvyklá na jiné prostředí této tématiky, nebylo to vůbec špatné, a hodnocení je podle mého trochu nízké.