Deratizer

. .

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 26.10.2017  23:20

Na tyhle filmy se už člověk dívá jen ze setrvačnosti s vědomím, že uvidí už milionkrát viděné. Nic víc, nic míň.

• 26.10.2017  02:09

Toto se dalo stěží dokoukat. Má to seriálový střih a flashbackově střižené pasáže, které se do celovečerního historického filmu vůbec nehodí, je to nudné, nezáživné, zmatené, herecky mimo a konec? To se na scéně objevila nějaká kreatura z počítačové hry? Přesně tak nereálně totiž vypadal závěrečný boj, herní grafika do očí bijící a nezaměnitelná digitální krev k tomu. Tak to prostě ne! K tomu je to i dějove docela divnej hybrid. Moderní sračka. Vesměs souhlas s mnoha odpadovými komentáři. Ani nevím, za co ta jedna hvězda...

• 25.10.2017  15:47

Film mě navzdory zdejšímu nízkému hodnocení velmi zaujal a překvapil. Má to zajímavý a originální nápad a dobře se na to dívá. Film neni založen na lekačkách, což je jen dobře, protože kdyby byly, jednalo by se stejně klasicky jen o zvukové exploze s absencí skutečného strašení na scéně. Bát se divák taky nebude, což mnohé zklame, přestože to hororem nasáklé je. Takže se nejedná o strašidelný horor pro milovníky lekaček, ale o celkem zajímavou a záživnou mysteriozní jednohubku. Konečně něco netuctového....

• 20.10.2017  21:23
    Povětří (2015)

Má to tu pravou atmosféru, dívá se na to taky dobře, zbytek ať si každej přebere sám.

• 15.10.2017  02:35

živý terč 2 natočen stylem, jakým se točívaly akční filmy v 80tých letech. Klasika pro pamětníky rambovských filmů. Pěkný obraz, záběry i střih, dost akce, pouze si filmaří mohli odpustit občasné zpomalené záběry v akci, které ten styl 80tých let narušují. Perfektní akční podívaná.

• 24.9.2017  05:24
    Nepřítomnost (2011)

Amatérská blbost se špatnými, nehezkými a nesympatickými herci, kde např pan policajt se jeví jako nadržený dementní balík a trouba, než vážený ochránce zákona a film či horor je celkově o ničem. A aby v tom ten pan policajt nebyl sám, tak dotyčná byla taky uhrančivá a charismatická krasavice, že člověk radši čuměl do stropu, hlavně tedy že po ní jel strážce zákona jak po uzeným. Prostě ztráta času navzdory lákavému obsahu. Byl jsem upozorněn, že se jedná o strašnou kravinu, ale zvědavost byla silnější. A bacha, český dabing má otřesnou synchronizaci s atmosférou filmu. Namluveno to je snesitelně, jen je krutě poznat špatný mastering ( je poznat, jak jsou hlasy namluveny dodatečně mimo film - akusticky umělý studiový výraz).

• 14.9.2017  13:34

Tento první Harry Potter se mi dost líbil. Pak jsem viděl i některý z dalších dílů a ztratil jsem o to zájem.

• 6.9.2017  16:54

Průměrný bubu horor na jedno zkouknutí a žádná sláva to není, stejně tak to není nic originálního. Třetí hvězdička z milosti.

• 23.8.2017  21:26

Vyklubala se z toho příjemná scifi romance a docela mě to překvapilo. Líbilo se mi to.

• 23.8.2017  12:44
    Devítky (2007)

Scifi, drama, mystery, thriller? Člověk hledá tagy "cestování časem" a navede ho to k tomuto filmu se zdejším vysokým hodnocením. Po puštění filmu zjišťuje, že to je trapná romancí jak z telenovely nasáklá sračka s odpudivou nepřitažlivou babou se spousty nudných scén a keců a obrací oči šejdrem z nudy. Prostě ne, mělo být rovnou uvedeno, která bije a na koho tento film svojí atmosférou a obsahem cílí. Ženský vyžívající se v telenovelsky natočených filmech si přijdou na svoje. Zdejší hodnocení opět nezklamalo, ale v opačném významu. Je to nezáživná sračka, ale pokud vás zajímají plky a ksichty protivné ženské typu Haliny Pawlowské, její vztahy, city, komplexy apod, tak prosím.....Ta ženská ve filmu jakoby jí z oka vypadla. (k mému následnému překvapení je to ta herečka, co hraje v remake Krotitelé duchů, ke kterému jsem díky zdejším plakátům s ní dosud nenašel odvahu ke zkouknutí).... Já jsem chtěl "drama, scifi, mysteriozní, thriller"!!! A ne toto.

• 13.8.2017  15:17
    Něvesta (2017)

Začínalo to hodně zajímavě, velmi poutavý úvod a lákavý vizuál a nakonec byl vizuál to nejzajímavější, co film nabízí. Duch s otvírající hubou s pisklavým zvukem na mě nepůsobil, spíš mi to přišlo trapný. Není to horor, u kterého se divák bude bát.

• 9.8.2017  03:13

Tak fajn. Teplý admin mi i k tomuto filmu anonymně smazal koment, tak budeme prznit čsfd fekálními sračkami. Admine, ty teplej hulibrku, najdi si sobě rovného kuřbuřta a vyser se na toto teplé ubohé anonymní (opakuji ubohé anonymní) mazání komentů heteroxexuálních uživatelů ty mrdko smradlavá, díky moc. Když nemáš kuráž na to mazat komenty bez anonymity a jsi anonymní teplý buzerant mezi monitorem a židlí, tak to nedělej a radší se jdi léčit. A nemsti se heterosexuálům za to, že jsi se narodil jako hulibrk.

• 9.8.2017  03:02

Kriplové jedni zkurvení, Pomothy, tví teplí adminští čuráci mi tu opakovaně a naprosto bezdůvodně mažou komenty. Nechte se přemrdat všeci. Pomothy, všeci lidé zde co se tady registrovsali tě tímto živí, abys nemusel každé ráno do fabriky, tak si to kurva uvědom. A něco si s těmi zakomplexovanými buzeranty tady udělej. Ty kriploidní adminskej odpade, co mi tu mažeš komenty, to ti to jde anonymně a zbabělsky někomu mazat jeho snahu sepsat názor na film viď? Najdi si chlapa a nebudeš po nocích z vlastní frustrace muset mazat komenty heterosexuálních uživatelů. Ty ulíslej nedomrdlej kuřbuřte. Tak co, líbí se ti tento koment na Sněhurku, když předešlé dva se ti nelíbily ty anonymní hulibrku? Nebo ti vadí, že jsem napsal, že má spanilá Sněhurka zuby jako lopaty?

• 5.8.2017  01:49
    Dlouhá míle (TV seriál) (1989)

Velmi kvalitní český filmový seriál ze sportovního prostředí, asi ten nejkvalitnější. K tomu krásná písnička s výstižným textem. To se povedlo. Dnes letí bulvár typu Ulice, takže je možnost srovnání s tím, co se točilo tehdy a co se točí dnes. Tehdy zrno, dnes pleva.

• 26.7.2017  07:23
    Kill'em All (2017)

Film není nejhorší svým obsahem, ani dějově, celkem se mi líbil, má dost akce a soubojů. Bohužel má ale film nepřehledný a chaotický, někdy doslova matoucí střih, že si divák musí lecos domýšlet a to dokáže fakt nasrat. Takhle dementní střih a dementní střihač dokáže film pořádně znehodnotit. Anebo díky nedostatečným záběrům z toho střihač splácal, co se dalo, ale to už je celkem jedno v ohledu na finální celek. Překvapivý konec.

• 24.7.2017  14:09
    The Damned (2013)

Démonický horor, který v určitých momentech navodí vzpomínky na kultovní Evil Dead, který určitě sám režisér viděl a použil k menší inspiraci. Ale nemám rád začátky filmů s mladými ukecanými lidmi, kde se v úvodu kecá o naprostých blbostech, než dojde k rozjetí podstaty filmu. Režisér chce nějak začít, uvést film a postavy, ale koho zajímá balast nezajímavých keců o blbostech kolem postav, o jejich rozmarech atd atd? Tohle je ve filmech čímdál častější a je to laciné odbytí úvodů, kolikrát to člověka i odradí od filmu. Vždycky se dá vymyslet zajímavý a stylový úvod, než tyto tuctové nezáživné tlachací scény. Naštěstí se děj brzy přehoupne na místo hlavního dění a tam už to nabere správnou atmosféru. Alespoň za jedno podívání film stojí. Když už padla zmínka o Evil Dead, doporučuji film Wither.

• 17.7.2017  14:25

Tohle není film pro citlivé jedince. Má velmi syrovou a mysteriozní atmosféru, na diváka přenáší silný pocit nejistoty a mrazení a divák se cítí, že ten pobyt v pitevně absolvuje s dotyčnými patology. Je to depresivní horor už z podstaty, kdy se děj odehrává v márnici v pitevně, což není zrovna ideální místo pro pohodu mysli a duše a k tomu se nešetří detailními záběry při pitvě. K tomu všemu se budou dít nadpřirozené a nevysvětlitelné věci s atmosférou jak řemen určené pro hororové nadšence. Dlouho divák neví, co se z toho vyklube a pak to přijde. To pak je otázka, zda to za těch 5* stojí, ale za tu dokonalou atmosféru a pocit mrazení s tím nemám problém. Je jasné, že při opakované produkci se hodnocení takového filmu snižuje, stejně jako napětí z neznémého. Hodnoceno po prvním zkouknutí. Film je nutné si pustit o samotě a v noci po tmě, ideálně na domácím kine v multikanálové stopě, aby vliv na diváka byl takový, jaký tvůrce zamýšlel. Zvuk je v určitých momentech hlasitostně přepálem k lekacímu efektu, ale milovníci lekacích zvuků to ocení. Zrovna jeden příklad zvukové nereálnosti---spoušť obyčejného foťáku dělá zvukovou expolozi v reproduktorech větší, než mnohdy v reálu mnohem hlasitější činnost. To je jeden z nereálných prvků filmařů, aby navodili pocit leknutí i tam, kde skutečně není.

• 3.7.2017  16:24
    Rozpolcený (2016)

Ono opravdu na odpuzení u tohoto filmu hned v počátku stačí, aby kamera hned v úvodu detailně zabírala nesympatickou odpudivou ženskou (psychiatrička) a k tomu nudné dialogy o hovně a už se člověk vrtí v křesle nervozitou, že má nutkání to vypnout.

• 22.6.2017  15:00

!!!POZOR!!! NEVYPÍNEJTE FILM S POČÁTKEM ZÁVĚREČNÝCH TITULKŮ, FILM JEŠTĚ PO SKONČENÍ ZÁVĚREČNÝCH TITULKŮ DÁLE POKRAČUJE VIDEO DODATKEM A MIMOJINÉ DÁVÁ TUŠIT POKRAČOVÁNÍ...... Co říct k filmu? Jedná se o vizuální zážitek s moderními plnohodnotnými triky, samotný opičák nemá chybu, bohužel si tvůrci neodpustili tu trapnou tradici zženštěle se chovajících a mluvících negrů s teple vysokými tóny hlasu. Proč film musí kurvit takovými debilitami? Dále ty americké tuctové dialogy typu "Co to sakra je" apod. To už člověk ví předem, že to v americkém filmu tutově uslyší. A obsah? Člověk klasicky v roli hloupého kazisvěta. V porovnání s Kongem z roku 2005 od Petra Jacksona se tento film nechytá. Jackson točil romanci naplno od srdce a vyhnul se zmíněným hloupostem. Někomu může být k dobru, že zde se upustilo od slavné a klasické romance opice s dívkou (mě se mimojiné tato herečka v tomto filmu ani nezamlouvala, nelíbila se mi). Ale kdoví, jak to bude dál pokračovat, jelikož tento film bude mít očividně pokračování (nedivil bych se, kdyby Kong tesknil a v dalším díle to romanticky gradovalo). Za ty zmíněné debility v tomto filmu zůstávám na třech hvězdách v hodnocení, ačkoliv bych 4* rád dal...

• 7.6.2017  15:17

Film nebrat ani omylem vážně. Je to popcornová zábava pro mládež, chvílemi s úsměvnými nesmysly, jako např vládní agenti při prvním setkání a komunikaci s mimozemšťanem, o kterém neví, s jakým úmyslem přichází, ani co je zač. Nikdy by to nebylo v reálu tak, jak se to děje zde (vládní činitel přistoupí na průzkum k neznámému stvoření z Vesmíru na nebezpečně malou vzdálenost pár metrů, představí se, pozdraví a vede dialog jako by se mělo jednat o komedii). Podívaná dobrá, jinak po uvěřitelné a realistické stránce komická parodie, chvílemi se tvářící vážně.

• 7.6.2017  13:04
    Život (2017)

Nečekané překvapení. Na kvality tohoto vetřelčího filmu a záživné scifi podívané je zdejší procentuální hodnocení celkem nízké. Divák si vybaví film Vetřelec i Gravitaci. Zde se veškerý obsah filmu odehrává ve vesmírné stanici na oběžné dráze Země po návratu z výzkumné mise na Marsu a točí se kolem zkoumaného vzorku mimozemského života odebraného na této planetě. Pěkně natočeno, mimozemšťan se povedl a stojí i za opakové zkouknutí. Co víc chtít...

• 6.6.2017  15:07

Kevin Costner hraje dobře, jinak film je úlet. Vládní agent zemře v akci, jeho žena s dcerou tak přijde o manžela a manželův mozek (intelekt se vzpomínkami) je přenesen do hlavy Kevina Costnera, velmi nebezpečného psychopatického zločince. Projekt se sice podaří, v hlavě zločince je myšlení mrtvého agenta, ale nechybí i nadále psychopatická původní osobnost zločince. Takže tento přeprogramovaný magor nemá dál zábrany jen tak vraždit nevinné lidi. Paní máma vdova s dcerou se ale do takového slavného psychopata klasicky zamiluje jako do hrdiny s trochou mozku v hlavě mrtvého manžela :-) Happy end nakonec. Což o to, že je to nebezpečný psychouš a vrah, bude to skvělý otec a milující manžel :-D Asi mávnutím proutku z něj náhle vyprchá ta část nebezpečného vraha. Slátanina film s hloupostí až na půdu. No, za toho Costnera v roli psychopata třetí hvězda.

• 4.6.2017  17:52

Zpočátku filmu si řeknete, že to je parodie na Freddyho Kruggera bez klobouku :-)

• 29.5.2017  12:46

Pěkné romantické scifi drama. Ovšem samotný film začne být zajímavý až ve chvíli, kdy se na scéně objeví Harrison Ford, od té doby to nabere sílu. Je to právě on, kdo z tohoto filmu dělá nadprůměr. Kromě toho je Ford rozenej komik, rozesmál mě ihned v první moment, jak se objevil na plátně (v dobrým slova smyslu). Film můžu doporučit, je to zajímavé scifi téma + dobře obsazený Ford.

• 25.5.2017  14:18

Kráska a zvíře může být natočena jako temné hororové drama s dobrým koncem, nebo jako romantická "komedie". V případě této verze se jedná o komediálně pojatou romanci a muzikál, nic temného. Nejsem příznivec filmových muzikálů a vždy mě muzikálové pojetí podobných filmů předem odrazuje a ani v tomto případě to není jinak, byl bych vděčný za klasické pojetí. Samozřejmě se v dnešní době jedná o digitální vizuál se vším všudy, takže je naivní čekat, že ještě dnes někdo natočí podobný film klasickou metodou a s klasickými triky s opravdovým prostředím, nikoliv se 100% digitálním. Což je na jednu stranu technická dokonalost a neomezené filmové možnosti, na druhou stranu škoda a hořký pocit, že všechno ve filmu je počítačová animace (triky, prostředí, masky, paláce a vše je na první pohled poznat) a klasické natáčení a filmové umění je minulostí...Ale to už je standard a nic jiného se čekat nedá....Celkově více se mi líbila verze z roku 2014 včetně Krásky samotné, která byla monhem hezčí. Bohužel v oné verzi z roku 2014 nebyla dost procítěná citová vazba, což film dost ochudilo. Zde se to podařilo lépe, to je ale tak všechno, co mi na tehdejší verzi z roku 2014 vadilo.

• 25.5.2017  12:54
    The Remains (2016)

Jak přes kopírák s obrovskou řadou jiných hororů. Diváka už nemá co překvapit, k tomu se tam toho moc neděje, celkově slabota a rutina a dějově to je nestabilní ve vývoji postav... Nejstarší dcera je mimo, nějaké nadpřirozeno a podivnosti v domě nevnímá a netuší a když démona poprvé nečekaně spatří v akci, tak ji to nijak neudivuje, přitom se jí strašení za celý dosavadní děj naprosto vyhýbalo. Naopak reaguje, jakoby už s nadpřirozenou mocí v domě byla dávno seznámena a bez údivu ze zjevení pošle démona rázně do prdele...Jakoby kus meziděje ve vývoji postav z filmu vystřihli. Rutinně a odflákle natočený Amityville horor.

• 23.5.2017  04:31
    Smrt ve tmě (2016)

Velmi dobře natočený thriller a super podívaná. Jen je zvláštní, jak tu mnozí chytráci nečekaně nekritizují nereálnost daných situací a nelogické chování postav, jak to mají v oblibě u jiných filmů, přestože tento film tím čiší o sto šest (tedy vlastně kritizují, ti co hodnotí odpadem). V tomto je film opravdu úlet. Ale pokud na tuto hru člověk přistoupí, je to super řezba. Ale z reálného pohledu ta nevěrohodnost toho, co se tam děje je natolik naivní, velká a bijící do očí, že ty 3* i za ten dobře natočenej zážitek jsou akorát. Film není vhodný pro diváky, kteří jsou realisticky kritičtí k nevěrohodnosti filmového dění. Tedy, je filmový zážitek sledovat plně nevidomého starého dědu, jak se hladce vypořádá se skupinkou mladých, fyzicky zdravých ostřílených zločinců. Jak jednoduché by bylo v reálu takového slepce jednoduše něčím přetáhnout po kebuli a hotovo, ale o tom tento film není. Je přesně o opaku ;-) Radím vám proto dobře, nemyslete u tohoto filmu, užijte si tu perfektně natočenou akci :-)

• 22.5.2017  06:43
    V pasti (2016)

Do asi půlky to bylo na jenom dvě hzvězdy, pak se to nečekaně vylouplo v cvokařský thriller, přitvrdilo to a začalo to dávat trochu smysl a grády.

• 20.5.2017  18:14

Měli to rovnou uhrát na návštěvníka z Vesmíru (Alien) , místo plácání o dosud neobjeveném a v temných lesích celé věky dokonale se ukrývajícím zvířeti. 'To vizuálně totiž ani omylem nebylo zvíře z téhle planety, ale Alien. Anebo to uhrát na fantasy horor alá vlkodlak. Taková obluda se na Zemi v říši zvířat prostě nevyskytne :-D

• 7.5.2017  23:02

Film je vyloženě mířen na mladé pubertální publikum a podle toho to celé vypadá. Zábavná blbina pro mládež. Kdo hledá něco rozumného o Marsu, ať hledá jinde.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12