-OverLord-

-OverLord-

Česko
Překladatel a filmový fanoušek

83 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 28.9.2011
  Mykel Shannon Jenkins
  (herec)

  Mykel Shannon Jenkins je americký herec a vítěz první série reality show I WANNA BE A SOAP STAR. Jeho cenou za vítězství bylo 13 týdenní účinkování v „nekonečném“ americkém televizním seriálu GENERAL HOSPITAL jako strážník Byron Murphy. Mykel skončil ve své roli, když jeho postava byla zastřelena. Mimo jiné ztvárnil řadu… (více)

  • 21.8.2011
  Christopher Thornton
  (herec)

  Herec, scénárista a producent Christopher Thornton se narodil a vyrostl v americkém městě New Orleans ve státě Louisiana. Jeho otec je amatérský operní pěvec a byl to on, kdo Christopherovi ukázal kouzlo hereckého života, když ho bral s sebou na zkoušky v místním kostelním divadle. Christopher studoval drama na New Orleanské… (více)

  • 12.2.2011
  Dustin Clare
  (herec)

  Dustin Clare je australský herec, vítěz Logie Award (cena australského televizního průmyslu, která je udělována v mnoha kategoriích). Pochází ze severního pobřeží spolkového státu Nový Jižní Wales rozkládajícího se na východě Austrálie. Vystudoval Western Australian Academy of Performing Arts (v překladu: Západní australská… (více)

  • 5.2.2011
  Joe Rogan
  (účinkující)

  Joe Rogan, narozen 11. srpna 1967 ve městě Newark v New Jersey je americký komik, herec, moderátor a komentátor (Ultimate Fighting Championship). Během střední školy se učil kickbox a získal černý pás již ve věku 15 let. Ve svých 20 letech začal cvičit Judo a již po roce studia získal modrý pás. Také je držitelem dvou hnědých… (více)

  • 26.1.2011
  Chris Massoglia
  (herec)

  Christopher Paul Massoglia se narodil 29. března 1992 v americkém městě Minneapolis, ve státě Minnesota. Jeho otec pracuje jako chiropraktik a matka je ženou v domácnosti. Má hned několik sourozenců - dva bratry a sestru. Rodiče jsou oddaní křesťané a republikáni, což Chrise do značné míry ovlivnilo v mnoha směrech, například… (více)

  • 18.3.2010
  Rain
  (herec)

  Herec, hudebník a tanečník Rain (někdy také jako Bi Rain), vlastním jménem Jeong Ji-Hoon se narodil 25. června 1982 v hlavním městě Jižní Koreji, Soulu. Tento mladík ovšem neměl cestu ke slávě moc jednoduchou – doslova si ji vybojoval. Na základní škole byl tichý a plachý, ale toužil po tom stát se tanečníkem. Svou šanci… (více)