Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Sci-Fi
  • Dobrodružný

Poslední recenze (128)

plakát

Napoleon (2023) 

Totální znásilnění evropských dějin báj d ridly skot. Bitvy ochcané, vycucané z prstu, kde sedí jen datum a místo. Jinak vše špatně. Film se táhne jak podle návodu z ikei. Nejdřív dáme sterilní nudu, pak Slavkov na pěti minutách, pokud máme hotovo, tak další vatu, celé ruské tažení za deset minut, Elbu za pět, Waterloo za deset. A máme hotovo. Někdo by mohl Scottům a jím podobným hollywoodským gerontům slušně říct, že dnes už se historické velkofilmy z evropských dějin točí jinak. Nebo se do nich nesrat a nechat je točit evropské režiséry. To co fungovalo před 20 lety v podobě Statečných srdcí, Gladiátorů nebo Artušů už dnes prostě neobstojí. Doba a film je už drobet někde jinde..

plakát

Rozčarování (2018) (seriál) 

V prvních dvou epizodách máme čistého Groeninga. Jeho pestrý svět postav, nekorektního humoru, skvělých nápadů, skvěle vytvořených a napsaných postav, dialogů a vtípků. Je krásně vidět, že netflix dal Mattovi nějaké prachy a řekl: Matte, natoč si něco ze svých nápadů, klidně kokotinu, my ti na to dáme pár šupů, ty budeš mít tvůrčí volnost a my dobrou reklamu. A hle. Matt vytvořil úžasný svět, stejně jako u Simpsonů nebo u Futuramy. Takže zmrdflix před třetí sezonou na základě úspěšnosti seriálu zbystřil a řekl: Ty, Matte, ona ta tvoje kokotina má úspěch. Ona má sledovanost, ona má brand. Takže poslouchej, v třetí sérii uděláš z Bean lesbu, ju? A budeš v dílech tlačit hodně multikulti témata ju? Hodně lidí tě teď s Disenchntment sleduje a dost by nás pochcalo, kdybys do seriálu nenacpal LGBT love, mezirasovou love, vážná témata ohledně práv žen a podobných sraček. Chudák Matt se to ve třetí sérii ješte snaží korigovat způsobem, sby zmrdflixu vyšel vstříc a zároveň totálně neposlal seriál na obětní oltář rasové a genderové pseudohyperkorektnosti. A celkem to kupodivu dá. Před čtvrtou sérií řekne zmrdflix: Matte, je to málo. Ser na svoji tvůrčí osobnost a jebej tam díly, kde hlavně bude Mora a Bean při lesbických hrátkách, budou se řešit důležitá sociální témata dnešní doby a Elfo bude rozpolcená osobnost. V tu chvíli Matt rezignuje a točí z povinnosti. Je zabit notami od netflixu. Chybí vtip, chybí logika, chybí příběh. To si uvědomí i píčusové ze zmrdflixu a řeknou: Matte, tady máš budget na poslední sérii. Nějak to zakonči ale pamatuj. Menšiny first!!! Takže chudák Matt, totálně rezignovanej, splácá šílenou 5.seazon, kde děj nemá logiku, v každém díle sledujeme lesbickou show Bean a Mory, trápení Elfa a minimum nejlepší postavy seriálu Luciho. V závěru ještě uvidíme gay svatbu dvou postav, jejichž sexuální orientace se nečekaně objevila až v posledním díle, protože LGBT komunita měla málo v podobě vztahu Mory a Bean. Matte sorry. Mám tě rád, protože jsi mi dal Futuramu a cca 17 sérií Simpsonů ( v těch dalších seriích už zě kámo taky dostal correctgendershit), ale tady jsi sepsal smlouvu z ďáblem. Dal jsi mu skvělý svět, skvělý nápad a skvělé postavy. Sám si musel vědět, jak to dopadne. Posral tě, Matte. Oblafnul a udělal z tebe pitomce. Máš-li ještě v rukávu nějaký nápad, jeď sám na sebe. Nenech nikoho, aby tě omezova a říkal, jak to máš psát. Ser na ty xindly, ser na LGBT, ser na hetero, ser na nějakou sociální rovnoprávnost, rasy, politické názory a genderhovna. Nenech se omezovat a buď svobodný. O tom ta filmařina přece je.

plakát

Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál) 

Těžká agitka na cool blackwashing a kurevsky rasistickej serial. Půlku času věnují trapné a zbytečné linii o nějakým zapomenutým black super soldier. Caucasiens se zde po těch dementních hláškach mouřenínů musí za svou barvu kůže stydět. Dnes je už zázrak natočit něco bez hyperkoreknosti, kde by se kladl důraz na děj a dobrý scénář namísto etnika a rasy. Díky bohu za Tarantina a Ritchieho.

Poslední hodnocení (1 827)

Modelář (2020)

17.07.2024

Mission: Impossible II (2000)

15.05.2024

Výplata (2003)

15.05.2024

Operace: Zlomený šíp (1996)

15.05.2024

Argylle: Tajný agent (2024)

odpad! 05.05.2024

Napoleon (2023)

19.04.2024

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

14.04.2024

Coco (2017)

01.04.2024

Leon (1994)

01.04.2024

Reklama