Drky

"stále optimistický pesimista"

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 9.4.2019  22:43

Výborná úchylarna, misty úsmevná, misty děsivá...

• 17.7.2018  23:43

Tohle je pecka a to jsem to jeste ani nedokoukal !!!

• 18.5.2018  23:21
    Deadpool 2 (2018)

Řádný nářez!!!

• 25.12.2017  22:53
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Moc pekna pohadka 🙂

• 28.9.2017  20:06

Hmmm...tak tohle asi ne. A jak to chodí ve Spojených státech tak mnoho diváků bude chtít odškodnění za klamavou reklamu - v traileru uvedené scény ve filmu vůbec nebyly. Ale tak my to měli zadarmo, takže mě nemusí nic trápit Každopádně tohle byla velká bída 😞 30%

• 10.9.2017  18:37

Chci aby byli spolu, toť vše...

• 10.9.2017  16:50
    To (2017)

S klidem dám 5*, tohle bylo úplně něco jineho než horory této doby! Mělo to děj a to hodně zajimavý, pro mě to byl takový hororový Harry Potter!! 5* bez debat!

• 31.12.2016  21:17

Luxusní podívaná teda 😉

• 21.8.2016  14:17

Jedine pozitivum na této slátanině bylo to, že opět se ukázala ta křesťanská pokryteckost...30%

• 18.8.2016  23:11

Městečko Peacock po Dánsku...

• 17.4.2016  13:29

Jen černočerná tma...

• 3.1.2015  20:49
    Colette (2013)

Nesnáším Mádla(je to takový dowňácký ksicht), ale tohoto se zhostil dost dobře. Takže ode mě 3hvězdy.

• 3.1.2015  20:46

Nevím nevím, ale české porevoluční filmy to je snůška sprosťáren a trapných vtipů. Dvě hvězdičky za krásy vesnické krajiny a pár "vtipů", kterým se dalo pousmát.

• 19.10.2013  00:15
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Výborný postapokaliptický výpravný seriál. Už jedu druhou sérii a vždy se nemůžu dočkat dalšího dílu. Velice sympatičtí herci, děj se neustále mění, pohlcuje mě, nutí mě nemít nikdy dost a to je skvělé! Hodnocení 80% a 4*

• 25.8.2013  23:23
    Očista (2013)

Thriller s originálním námětem, ze, kterého šlo podle mě dostat mnohem více. Někdy až velice tupé jednání a hloupost hlavních představitelů. Velice nesympatický herec, představitel malého syna odbornika na zabezpečovací systémy. (Už ani nevím jak se jmenoval) ten mi přímo pil krev a přal jsem jeho roli smrt. Potěšila mě velice temná a tísnivá atmosféra, bylo vidět, že autoři jsou tvůrci série Paranormal Activity. Jinak jsem nebyl nějak výrazně zklamán, ale těsně po skončení promítání jsem si řekl "průměr, který již nepotřebuji vidě". A pokud mi jej někdo nepodstrčí pod nos, tak ani neuvidím. I přesto, dávám 3* a 60%

• 25.8.2013  23:12
    Wolverine (2013)

Ač nejsem fanouškem této filmové série, tak mě toto pokračování dost zaujalo. Parádní Hugh Jackman. Jeho nová pomocnice s velice příznačným reálným jmenem Fukušima mi sice občas pila krev, ale zase to vyvážila jeho nová krásná milenka, vnučka velice bohatého p. Yashidy, kterému jako mladému pomohl Logan při svržení atomové bomby na Nagasaki. Myslel jsem si, že již nechají Wolverina zemřít, ale to jsem se mýlil, takže se zase můžeme těšit na další díl! Hodnocení 4* a 85%

• 25.8.2013  22:57
    Kyborg (1989)

Van Damme je podle mě borec, nechápu ty posměšné komenty od zde přítomných "odborníku" . Takhle se prostě kdysi točily futuristické postapokalyptické movies. A zrovna tenhle ve mě zanechal silnou stopu. Velice temná atmosféra světa, skvělý záporak a nepřekonatelný kickboxer. Nebudu jej odsuzovat kvůli jednoduchému ději, protože prostě tohle je klasická vyvražďovačka, kterou jsem jako malý miloval a rád se na ni podívám i dnes! Mimo jiné mě zaujala i hudba, ktera podkreslovala a přidávala na temné stránce tohoto akčňáku. Tleskám, za mě 4* a 80%

• 23.6.2013  13:32

Príma pohodička, při, které jsem se mnohokrát upřímě zasmál :-) pohled na hlavní hrdinky mi také udělal dobře :-) hodnoceni 3* a 70%

• 2.6.2013  12:03
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Parádní obsazení dvou hlavních hrdinů. Jejich role jsou zahrány opravdu přesvědčivě. Ze začátku velká spokojenost. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyl fanouškem hororu psycho, tak jsem ani přesně nevěděl co můžu od seriálu čekat a byl jsem trošku mimo jak se začla osobnost Normana pomalu přetvářet v psychopatickou. Konec série byl parádní a myslím si, že ta druhá bude ještě lepší. Hodnocení 4* a 85%

• 1.6.2013  05:26

A mě se to líbilo...Mělo to děj, podle mě i dobrou zápletku, zase z toho režisér "vytřískal" a ukázal nám něco nového, něco co nám u motorového masakru chybělo. Velice šukézní postavička hlavní hrdinky mě nenechala ani na chvíli v klidu a bylo mi jen líto, že při scéně s rozepnutou košilí se ta košile chovala proti všem fyzikálním zákonům a nepoodhalila více z krás této modrooké brunetky. Leather face sympaťák jako vždy, vždy mi ho je tak nějak líto i, on je to vlastně takový týraný pejsek, kterého všichni kolem nechápou. Řežba pořádná, ale nejvíc mě zaujala 3D scéna s letící zapnutou motorovkou, které synek Clinta uhýbá s otcovou bravurou. Příjemné pokoukáníčko na páteční večer strávený v práci. Hodnocení 3* a 65%

• 1.6.2013  05:16

Takže klesáme s každým dílem o hvězdičku. Děj umístěn na velkolepou svatbu...kde se objeví strejda se zafačovanou rukou ( odkud toto zranění má nebylo vysvětleno ) a najednou začne plivat krev a poté se zakousne do krku obtloustlé svatebčanky - nějak to všechno postrádalo smysl, dvě skupinky "stále normálních lidí" se navzájem hledají v honosné vile aby při tomto počinu jejich počet povážlivě klesal. Svatební šaty zkrácené motorovou pilou a ukrutně drsná nevěsta, která se vžije do role hrdinky akčních trháků rozřezávajíc nemrtvé příslušníky své rodiny. Nakonec se novomanželé přece jen setkají a společně ruku v ruce (nebo spíš novomanželka bez ruky) se dostávají z této zapečetěné vily aby nakonec novomanžel přišel při romantickém francouzáku o svůj jazyk, který mu ukousne již nakažená ženuška. Těžký podprůměr a jestli bude čtyřka v podobném duchu tak již se dostaneme jen na hvězdičku jednu. Hodnocení 2* a 30%.

• 22.4.2013  22:19
    Lesní duch (2013)

Nejděsivější film? Určitě ne. Dalo by se říct, že děsivé scény tam byly jen tři. A ty už si ani pořádně nepamatuju, protože tento koment píšu s odstupem času. 3hvězdy dávám z nostalgie k originálu. 60%

• 24.3.2013  05:18

Nevím proč zrovna Jeníček a Mařenka by měli být lovci čarodějnic...Představitel Jeníčka mě teda vůbec nenadchnul, byl takový obyčejný, za to Mařenka ta se mi hodně pozdávala. Začátek velice zajímavý, říkal jsem si tohle bude příjemná komická řežba, ale pak se celý film omezil na podle mě dost jednoduchý a laciný příběh, který jakoby vykrádal veškeré již dříve natočené filmy s námětem lovců všech nadpřirozených potvor. Prostě absolutně nic nového, nic strašidelného, spíše to byl hodně komický příběh. Pokud bych nebyl příznivcem takovýchto "pohádek" dal bych 2*, ale dám 3, pokud ovšem zmíním to, že snímek byl ve 3D tak půl hvězdy ještě odeberu, protože této technologii jsem prostě stále nepřišel na chuť...Hodnocení 2,5* a kolem necelých 50%.

• 24.3.2013  05:06

Natočeno podle skutečné události? No nevím no, na co všechno bychom v tomto světě teda měli věřit? I když nejsem úplný popírač nadpřirozena tak tato "true strory" byla trošku přitažená za vlasy. Hororů o tzv. Haunted houses již bylo natočeno mnoho, ale tento se svým způsobem odlišoval od těch ostatních. Námět s vážně nemocným chlapcem byl povedený, ovšem to, že se na konci zázračně vyléčil díky tomu, že byli vyhnáni všichni zlí duchové z domu nezdá moc reálně. Jinak musím říct, že mě tento snímek potěšil a bavil, byl plný tíživé atmosféry a hutných "lekaček" se šťastným koncem. I když zrovna zde jsem ten konec z nějakého důvodu nechtěl happy. Hodnocení za mě mírný nadprůměr 60% a 3*.

• 13.10.2012  23:33
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Není to dokonalé, dokonalé jsou jen části, nebo přesněji jen některé postavy, nebo ještě lépe jen jedna postava a ta prostě nedokonalé změnit v dokonalé nedokáže. Takže lehký nadprůměr. 3* a 60%

• 13.10.2012  23:30
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Nevím, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť! Tyhle komediální seriály mi prostě nic neříkají! Já se prostě budu smát, kdy budu já chtít a ne, že mi to někdo "nařídí". Ano zasmál jsem se, ale jenom občas, ale většinou jsem se jen ušklíbl a to u mě není dobré znamení!

• 13.10.2012  23:16
    Arrow (TV seriál) (2012)

Tak Pilot byl pro mě velkým překvapením, hodně mě to chytlo a už jen stačí vždy si počkat na další díl. Je to taková kombinace Batmana s Robinem Hoodem, ale proč ne, vždyť žádný takový seriál ještě není je to nová věc, takže nač to odsuzovat. Já jsem se dobře bavil! Uvidíme jak to bude pokračovat - Knight Rider legenda se vrací taky začal slibně a jak to dopadlo, takže snad se dočkáme něčeho mnohem lepšího!:-) Hodnocení až po první sérii. Hodnocení po první sérii 4* musím říct prostě wooow, některé díly byl hodně luxusní a dočkal jsem se i mého oblíbence Manu Bennetta alias Spartakova pobočníka Crixa. Prostě paráda You have failed this city.

• 5.10.2012  23:43
    Cesta ke zlu (2005)

Tento film jsem stáhnul jen a jen pro mou drahou ženu a to proto, že chtěla vidět Jensena Acklese v jiné roli než Supernatural a udělal jsem ukrutnou chybu, tohle bylo nic opravdu dost trapný počin, není třeba se k tomu ani nijak jinak vyjadřovat. Tu 1* dávám jen za Jensena. Děj snímku tak na 10%.

• 5.10.2012  23:36
    Grimm (TV seriál) (2011)

Přesně je to taková slátanina všeho, ale velice zábavná a některé postavy jsou opravdu velmi interesantní a chytnou člověka za srdce a musíte je mít tak nějak rád. Další z amerických pohádek odehrávajících se v reálném čase, hodnotil bych jí trošičku lépe jako once upon a time, protože je mi svým žánrem bližší. Koukám stále a vždy se těším na nový díl.(nyní probíhá v USA 2série). Nechám si ještě rezervu proto dávám 3* a 70%.

• 5.10.2012  23:04
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Zajímavý nápad dostat pohádkové postavy do reálného světa, ovšem nedotažený do dokonalosti. Zhlédnuta celá první série během asi 5dní a musím říct, že někdy jsem musel hodně přemýšlet co se vlastně v předešlých dílech stalo a proč určité postavy jednaly tak jak jednaly, ale postupně se to začalo všechno vybarvovat a vyjasňovat a již se těším na sérii druhou, očekávám od ní, že mě "přinutí" tomuto seriálu přidat ještě nějakou tu hvězdičku navíc. Hodnocení 3* 65%.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7