Čarodějnice (2015)

Jedine pozitivum na této slátanině bylo to, že opět se ukázala ta křesťanská pokryteckost...30%

Colette (2013)

Nesnáším Mádla(je to takový dowňácký ksicht), ale tohoto se zhostil dost dobře. Takže ode mě 3hvězdy.

Díra u Hanušovic (2014)

Nevím nevím, ale české porevoluční filmy to je snůška sprosťáren a trapných vtipů. Dvě hvězdičky za krásy vesnické krajiny a pár "vtipů", kterým se dalo pousmát.

Revoluce (2012) (seriál)

Výborný postapokaliptický výpravný seriál. Už jedu druhou sérii a vždy se nemůžu dočkat dalšího dílu. Velice sympatičtí herci, děj se neustále mění, pohlcuje mě, nutí mě nemít nikdy dost a to je skvělé! Hodnocení 80% a 4*

Očista (2013)

Thriller s originálním námětem, ze, kterého šlo podle mě dostat mnohem více. Někdy až velice tupé jednání a hloupost hlavních představitelů. Velice nesympatický herec, představitel malého syna odbornika na zabezpečovací systémy. (Už ani nevím jak se jmenoval) ten mi přímo pil krev a přal jsem jeho roli smrt. Potěšila mě velice temná a tísnivá atmosféra, bylo vidět, že autoři jsou tvůrci série Paranormal Activity. Jinak jsem nebyl nějak výrazně zklamán, ale těsně po skončení promítání jsem si řekl "průměr, který již nepotřebuji vidě". A pokud mi jej někdo nepodstrčí pod nos, tak ani neuvidím. I přesto, dávám 3* a 60%

Wolverine (2013)

Ač nejsem fanouškem této filmové série, tak mě toto pokračování dost zaujalo. Parádní Hugh Jackman. Jeho nová pomocnice s velice příznačným reálným jmenem Fukušima mi sice občas pila krev, ale zase to vyvážila jeho nová krásná milenka, vnučka velice bohatého p. Yashidy, kterému jako mladému pomohl Logan při svržení atomové bomby na Nagasaki. Myslel jsem si, že již nechají Wolverina zemřít, ale to jsem se mýlil, takže se zase můžeme těšit na další díl! Hodnocení 4* a 85%

Cyborg (1989)

Van Damme je podle mě borec, nechápu ty posměšné komenty od zde přítomných "odborníku" . Takhle se prostě kdysi točily futuristické postapokalyptické movies. A zrovna tenhle ve mě zanechal silnou stopu. Velice temná atmosféra světa, skvělý záporak a nepřekonatelný kickboxer. Nebudu jej odsuzovat kvůli jednoduchému ději, protože prostě tohle je klasická vyvražďovačka, kterou jsem jako malý miloval a rád se na ni podívám i dnes! Mimo jiné mě zaujala i hudba, ktera podkreslovala a přidávala na temné stránce tohoto akčňáku. Tleskám, za mě 4* a 80%

Před svatbou ne! (2001)

Príma pohodička, při, které jsem se mnohokrát upřímě zasmál :-) pohled na hlavní hrdinky mi také udělal dobře :-) hodnoceni 3* a 70%