Nejdelší jízda (2015)

Druhá línia deja zo 40. rokov bola omnoho lepšia a zaujmavejšia, navyše film bol zbytočne taký dlhý, a miestami som už mal na mále, že to vypnem, lebo ma to unavovalo, Ale skončilo to trošku lepšie, ako som čakal :)

Chappie (2015)

4 stars iba kvôli hlasu Chappie-ho a jeho hláškam :))))

Divoké historky (2014)

Výborné krátke príbehy....nečakané závery, nenudné, nestereotypné. Španielská práca na výbornú

Hlasy (2014)

Bavilo ma to, najmä ten Whiskers :D :D Ale stále tomu niečo chýbalo, možno je menej niekedy viac :)

Marco Polo (2014) (seriál)

Páčilo sa mi to, jediné čo mi vadilo bol Marco Polo....Iný herec a je to Topka :)

Interstellar (2014)

3 hviezdičky za tú námahu, že som to dopozeral, a jedna za nominácie. Inač som od toho čakal oveľa viac než toto, čo som dostal. Nech sú kritici akí chcú, ale film nerobia iba milióny na neho utratené. Práve v tomto prípade vidno, že ľudia idú s davom, a nevedia vôbec vyjadriť svoj názor, alebo sa ho vyjadriť boja, aby neostali v očiach druhých zlí. Fakt som si myslel, že pri mene Nolan, z toho vyťaží niečo viac, ale škoda, že som sa mýlil. 1. Tak dlhé ako to bolo, to byť nemuselo( Nie nenudil som sa, ale v kine by som asi nevysedel) 2. Za tie milióny, niektoré chyby vo filme si mohli odpustiť(schválne, či nejaké nájdete) 3. Načo natáčať niečo, čo potvrdzuje teóriu, ktorá je už dávno potvrdená a nikdy sa nezmení?

Strážci Galaxie (2014)

Najlepší film svojho žánru, čo som tento rok zatiaľ videl.

Jmenuji se Khan (2010)

Nečakal som, že to bude tak dobrý film. Ale neľutujem, že som sa do toho pustil. Odporúčam každému, lebo v ňom boli aj také scény, kde si poplačete aj také kde sa od srdca zasmejete.