Romeroo

okres Benešov

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 9.3.2018  22:11

Poctivé drama, které nemá problém udržet diváka v sedačce předřazeného kina i přes dvouhodinovou stopáž. Některé scénky se divákovi hezky vyryjí pod kůži. Konec celkem očekávaný. Jennifer zvládla svou roli naprosto bez problémů. Slušná práce.

• 28.1.2018  21:56

Občas jsem se zasmál. Přesněji řečeno třikrát. Naprosto zbytečný film. " Klasická" česká nahořklá komedie, která má ambici upadnout co nejdříve v zapomnění. Za kozy co nemáme pane, dávám jednu Čtvrtníčkovou hvězdičku.

• 26.1.2018  22:56

Ach jo, proč jsem do toho kina lezl? Po prvním dílu, který byl vydařený a dá se říct, že mě bavil a nalákal na pokračování, přišla slabší dvojka na kterou se nechalo ještě bez zdravotní újmy koukat. Vražedná léčba je skutečně vražedná pro dospělé rozumně uvažující diváky. To co se odehrává na plátně je systematické plácání lejna přes lejno. Prakticky u všech scének víte jak skončí, celé to působí komicky. Čekal jsem pohádku pro děti, dostal jsem pohádku pro 5 leté retardy....

• 21.11.2017  18:33

Moderní kabátek je první velké plus, akční scénky rovněž. Postelova vsuvka se povedla, cítil jsem jak tvrdne péro i u gauče. Celkově to celkem hezky uteče, akorát je to tak nějak až moc uměle zamotané a nastavovane, ale nebudu hnedopich. Celkově povedená taškařice, kde Theron možná nastavila dost vysokou laťku pro příští ženské agentky v hlavní roli. Ehhm, byla dokonalá.

• 19.11.2017  18:51

Velmi dobře zahrané a bravurně natočené. Vše ostatní se topí v moři průměrnosti. Příběh mě prostě správně nechytnul, vyšetřování samotného mistra též ne. Do kina bych znova na tento film nešel a nejsem si jistý zda někdy v budoucnu nastane nálada na další projekci...

• 12.11.2017  19:12
    Wind River (2017)

Poctivé, silné a pevné. Dlouho jsem neviděl snímek co se dokáže takhle hluboko dostat divakovi pod kůži. Na konci jsem měl příjemně ztuhlý obličej a pocit, že jsem viděl film, na který se po čase velice rád podívám znova. Plná palba hvězd.

• 1.7.2017  09:07

Začarované kruhy nejsou jen v obilí a českém fotbalovém prostředí, i v Egyptě jsou plny kapříků a zatuchliny. První film co jsem na letošním filmovém festivalu viděl a návštěvy jsem nelitoval. Mírně depresivní výprava do nitra egyptského bahna byla dobře natočená, slušně zahraná a hlavně dobře zkoncila...

• 1.7.2017  08:59

Druhý film na festivalu v KV co jsem letos navštívil. Z kina jsem odcházel náramně spokojený, dostal jsem přesně takový zákusek na dobrou noc, jakou jsem si od protinožců přál... krásně odporná dvojka únosců, pár scének u kterých obryleni milovníci stojaté kamery upouštěli kino sál. Laskomina!

• 17.4.2017  22:45

Zůstal jsem tak na půl cesty a jsem rád, že moje cesta nevedla do kina. Možná jsem jen retard, nebo jsem neměl zapnutý mozek, ale podle mě to mělo děr jak nůše. Akční stránka, vizuál a hudba v pořádku. Jako celek to na mě nefungovalo, možná přístě.

• 14.4.2017  20:41

Včerejší návštěvy kina nelituji. Kong stál za každou korunu předraženého vstupného a pravidelné dávky reklam co před začátkem filmu působí dávicím efektem...Skvělá akční podívaná se vším všudy co k modernímu filmu patří. Bavil jsem se celou stopáž. Tři momenty naprosto epické: první nálet, pavouk a finální bitka. 5 hvězd s mohutným plácáním do hrudi.

• 6.4.2017  14:24

Díky zdejším komentářům jsem opravdu nic závratného nečekal. Spíš jsem čekal něco po čem bych si strčil prsty do krku. A ono se na to nechalo úplně v klidu koukat. Samozřejmě to má spoustu slabin a much jak čelo 6 letého somálce, ale vem to lykan. Pro mě snesitelná pohádka pro široké polodementí obecenstvo jak vystřižená.

• 5.4.2017  20:42

Velmi dobrý film. Prakticky lze jen vytknout trošku pomalejší spád. Jinak herecky skvělé, pár dramatických momentů hezky napíná řiť. Konec fajn. Velmi poctivé 4 hvězdy.

• 23.3.2017  14:51

Berg se prostě nezapře! Patos stříká na všechny strany jak fontána, ale tady jsem to nějak očekával, takže jsem byl zklamaný tak na půl. Jinak slušné drama s výbornou přestřelkou vylepšenou o pár hřebíků. Dramaticky v pořádku. 130 min bez problému uteče.

• 22.3.2017  13:25

Ano, je to céčko první kategorie se vším všudy. Hodnocení za jednu hvězdu plně chápu, ale já se nechal unést vizuálem, zvukem a tou neuvěřitelnou velikostí.

• 30.1.2017  23:05

Začínám stárnout, když dám 3 hvězdičky filmu kdy podprůměrně inteligentní divák zná vraha po 30 min filmu. Ničím nepřekvapující drama o alkoholičce a děvce co by ošukala i kolo, kdyby jí neujelo. Být mi o 15 let méně, asi bych napsal mnohem pochvalnější komentář. Takhle zbyla jen Emilka a čekání na konec, který mě vůbec nepřekvapil....

• 22.1.2017  19:17
    Pustina (TV seriál) (2016)

Ach jo, po brutálně depresivním začátku se dostavilo klasické české rodinné tragické klábosení. Jaká škoda! Mohl to být seriál co si může měřit kvalitu přirození s tím nejlepším gigantem ze západu. Výtečný Dušek, kterému šlape na paty Stivínová. Nejlepší český seriál po Případech....

• 10.1.2017  00:49

Povinnost pro všechny naše reprezentanty ve sjezdovém lyžování. Takový Bank by určeně koukal jako braven. Já jsem koukal 100 min na příjemnou pohádku ze severu a užíval si teplo pohovky.

• 9.1.2017  20:31

Nebýt závěrečných keců Markyho před synchronzovaným seskokem, pětkoval bych - neléčitelná alergie na patos. Jinak velmi slušné ve všech ohledech, posledních syrově hořících 15 min na jedno nadechnutí.

• 26.12.2016  00:36

Překvapivě dobrý mix béčkového sci-fi a akce. Podobný ( totožný ) náměť bych našel ve 20 filmech, který Kill Command hezky vycůcl, ale proč na konec ne? Nuda to nebyla, sem tam jsem si i pobavil....víc jsem nečekal.

• 14.12.2016  14:22

Role jako kovaná pro nejslavnější herecké poleno za velkou louží! Konečně dal někdo Benovi roli co mu sedne na 101% a vypadá to celé téměř dokonale. V letošním roce pro mě top film. Scénaristicky v pohodě, akce velmi dobrá, celkově to šlape jak má ( mix akce a drama ). Návrat ke kořenům výborně zpracovaného thrilleru, který se v současné době vytrací jako jedovatý pšouk na čerstvém vzduchu.

• 10.12.2016  19:48

Kdybych srovnál s "originálem", tak Chris a jeho banda vítězí na plné čáře. Když budu dělat, že něco takového neexistuje tak musím napsat, že jsem viděl povedený moderní western, kterému chybělo to úplného rozkvětu pár věcí. Osobně mě nejvíce chyběla nějaká provázanost a vykreslenost hlavních postav. Úvodní verbování bylo slabounké taky. Posledních 30 min ovšem nabídlo krásnou akční podívanou, která byla pastvou pro krvavé oči. Hodně slabě svítící 4 hvězdičky.

• 20.11.2016  19:56

Vyhledal jsem další film s žralokem. Bohužel jsem viděl akorát hezky sestříhaného bobra a zbytečně natahovanou průměrnou filmařinu. Za dobrý konec přidávám malé bezvýznamné plus.

• 17.11.2016  00:33
    47 metrů (2016)

V rámci toho co jsem viděl za uplynulé měsíce, tak tento film působí jako skvost. Napětí pod vodou funguje dobře, žraloci na jedničku, plus mínus zachovaná realistická stopa. A zcela výjmečně to nezprznil konec. Jsem spokojen a hezky pokousán.

• 26.10.2016  19:36

Tleskám! Celý film a jeho děj bych dokázal popsat třema slovama. Já si totiž ten úchylacký úlet chci nechat jen pro sebe. Teď se vzbudil taťka a já musím jít.

• 22.10.2016  23:04
    Smrt ve tmě (2016)

A tak jsem se 75% filmu nudil, abych v posledních minutách viděl pár neočekávaných zvratů. Dost málo na film od kterého jsem čekal daleko víc.

• 16.10.2016  21:26

Moderní kabátek v moc hezkých barvách to je asi jediné pozituvum co mohu napsat. Ehmm ještě soundtrack nebyl úplně marný, tím jsem prakticky zkončil u toho co se mi líbilo. Zbytek naprostý otřes pro 12 letou pipku co právě zažívá svůj první měsíc po menstruaci a tak nějak neví jako to bude všechno dál. Naprostá ztráta času.

• 14.10.2016  21:56

Povedená rejžová zombie taškařice. Sice vše co nám tento zombie nákyp nabídne bylo již xkrát viděno, ale to v tomto případě vůbec nevadí. Vlak jede svižně, vyloženě stupidní výhybky pak strojvedoucí nedělá. Slušný konec celou povedenou zombie záležitost jen podtrhuje. Víc takových nákypů na jeden večer.

• 5.10.2016  22:08

Legenda o hezkých efektech a hudbě a všem co k dnešní vizuální stránce patří. Zbytek mě silně nudil, nenadchnul a často jsem zýval. Waltz a SLJ si odehráli své, ale ani to tentokrát nestačilo na to vytáhnout tento brak někam k průměrnému hodnocení.

• 26.9.2016  16:51

Rolanda má celkem rád, nikdy mi jeho braky nevadily, ale tenhle pamlsek je pro mě až přiliš sladký. Neuvěřitelně hloupá zábava, kterou nevykoupí ani drahé efekty a pár slušných akčních scén. Roland se tímto filmem dostal za hranu, kdy jsem schopen zavřít všechny tři oči a bavit se....u tohoto filmu jsem už spíše trpěl.

• 12.9.2016  14:49

První díl se mi líbil o kus víc, přesto má i pokračování co nabídnout a to nepíšu o českém měřítku, které i Afričan jasně překračuje.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21