Frajer42

Frajer42

okres Brno
"Má-li film úspěch, je to byznys. Nemá-li úspěch, je to umění."

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113
    • 20.2.2018  18:57

Samozřejmě se i mezi zdejší inteligentní sortou uživatelů najdou retardi, kteří se téměř rozpláčou z toho, že nedokážou naservírované informace zařadit nikam do svého myšlenkového systému, a tak je zkrátka zahodí a cítí se tvůrci podvedeni. I kdybych připustil, že jsou metody čínského léčitelství čirým šarlatánstvím a lidé se vlastně léčí sami díky placebo efektu, tak nebylo by zjištění, že jsme od přírody obdaření samoléčebným systémem ještě více úžasné, než věřit v léčebné účinky kořínků? Tohle přeci není důvod k veřejným projevům retardace, nýbrž k užívání si toho, že naše tělo je něco více než šukací mašina, kterou je třeba krmit. S čínskou medicínou jako takovou, jsem prozatím do styku přijít nemusel. Nicméně mezi mé volnočasové aktivity patří každodenní popíjení nejrozmanitějších čajů, které obsahují dokonce i v tomto dokumentu vyjmenované byliny a možná taky proto není v mém životě potřeba přicházet do styku ani s žádnou jinou medicínou, protože se cítím zdravý a v dokonalé kondici asi 350 dní v roce, a pokud už mě nějaký bacil překvapí, tak do druhého dne samovolně mizí. Tím chci říct, že mám bohaté zkušenosti s účinky bylin, které rozhodně nekončí u účinků uklidňujících, jak se zde někteří retardi mylně domnívají. S meditací a transy si také občas zpestřuji dny, takže mi nedělá nejmenší problém uvěřit, že se při pravidelném trénování lze v této oblasti posunout mnohem dál. Rozhodně jsem člověk pragmatický a nevěřím v mýtická vysvětlení, která mi byla v dokumentu předkládána. Bohužel naše věda není zatím tak daleko, aby dokázala najít pro některé hodně staré praktiky racionální vysvětlení, ale to je pouhou otázkou času, tudíž jsou tyto věci prozatím učeny iracionálně a opředeny hustou mlhou tajemství. Co se ovšem měřit dá, jsou výsledky, a ty čínská medicína rozhodně prokazuje. Rozhodně ji považuji za zajímavé odvětví a tento dokument byl pro mě nesmírně přínosný. Evropskou medicínu rozhodně nezatracuji, někdy je naprosto postačující potlačit nějakou nemoc nebo bolest rychlým, pohodlným a účinným způsobem za pomoci malé pilulky. Jen je třeba brát v potaz, že problém pouze potlačujeme, což může a nemusí být vždy našim cílem. Bohužel se z našeho zdravotního systému stal nechutný byznys, který celý zdravotní systém brutálně brzdí. Léčí se tedy pouze prostředky, které jsou ekonomicky výhodné, proto není určitě na škodu nezavírat oči před alternativními způsoby.

• 19.2.2018  21:52

Podprůměrné béčko, které se vás snaží nalákat na horor a Brühla, ačkoli strach je poslední emoce, kterou byste zde marně hledali. Nějak jsem nepochopil, nač se snímek vytasil s 11minutovým epickým úvodem. Snímek nabízí klasickou zápletku o uvíznutí v jiné dimenzi, kde se věci a lidé nechovají tak, jak byste mohli očekávat. Tvůrci měli tedy hodně volné ruce, bohužel, a tak vesele sypali z rukávu jednu hovadinu za druhou. Našlo se pár úsměvných momentů, bohužel se většinu času snažili brnkat na vážnou notu, což se míjelo s úspěchem. Škoda, že snímek neuchopili čistě jako komedii. Dopadlo by to rozhodně lépe. Z celého snímku na mě zapůsobil snad jen velmi úsměvný závěr.

• 18.2.2018  16:22
    Prohnilí (1984)

Spoilery! Snímek, který nádherně mapuje poslání policistů, které nezní "Pomáhat a chránit!", nýbrž "Utlačovat, okrádat bezbranné, uzavírat s maloobchodníky osobně výhodné smlouvy, pouštět drobné zločince a především shromažďovat všemi možnými nečestnými způsoby peníze, abyste si po určité době mohli od kuplíře odkoupit vlastní kurvu a vzít si ji za ženu." Claude Zidi už mi párkrát předvedl, že mu smysl pro humor nechybí a potvrdil to v další ze svých bláznivých komedií. Na jedno sobotní nebo nedělní odpoledne ideální materiál.

• 18.2.2018  16:00
    Očista (2012)

Dvě neskutečně ošklivé slečny, které činil ošklivým zejména naprosto žalostný výběr účesu, místo aby se radovaly, že se na celém širém světě našel někdo, kdo projevil zájem o jejich rozkrok, tak se cítily ublíženě a měly pocit, že s nimi život obrazně i doslovně vyjebal. Rozhodně zajímavý příběh, který mě seznámil s historií zemí třetího světa. K vidění bylo několik opravdu intenzivních scén, které by nenechaly chladnou ani mrtvolu. Bohužel se mi vůbec nelíbila forma, kterou mi byl příběh servírován a do oka mi nepadl ani nikdo z hereček a herců. Strašně se v ději skákalo, nevím zda chtěli tvůrci divákům umožnit srovnávání dvou různých nehezkých období obou žen ve dvou zcela odlišných dobách a nebo měli za lubem něco jiného. Obdivovatelé finsko-estonské kinematografie si ovšem zajisté přijdou na své. Já hodnotím svůj divácký zážitek pouze lehce nadprůměrně. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017, která se protáhla do roku 2018 a současně estonského filmového týdnu. Film mi vybrala uživatelka eLeR.

• 18.2.2018  15:41

Závidím všem divákům, kteří se na tento snímek teprve chystají podívat. Úžasné, bravurní, geniální, dechberoucí, skvělé a ještě jednou úžasné. Takhle nějak vypadá film, když se dělá dobře. Pokud zde neskončí 4 a více těch nejcennějších zlatých sošek, tak nemám filmový vkus buďto já, nebo vážení páni akademici. A všichni víme, že já vkus mám. Opravdu mě to dostalo. Režisér mi na začátku nasadil na krk vodítko a poté si mě dvě hodiny vodil přesně tam, kde mě chtěl mít. Martin McDonagh zde předvedl, že má dokonale nastudované lidské emoce a pomocí tohoto nesmírně citlivého příběhu emoce diváků ovládal jako zkušený hypnotizér. Možná to není na první pohled úplně znatelné, ale za tímto snímkem stojí obrovské množství práce. Nikdo na světě nevysype tak důmyslný příběh z rukávu. Fascinovalo mě, že se autor nedržel nějaké zaběhlé šablony, ale vytvořil něco svého. Mnohokrát během stopáže připravil moment, který mě překvapil a posunul děj správným směrem kupředu. Ani na půl sekundy jsem se nestihl nudit. Naprosto strhující tempo a promakaný příběh o události, která se zásadním způsobem promítla do osudů lidí malého městečka. Nádherná konfrontace pohledů na událost, kde má divák pochopení pro všechny zúčastněné strany zároveň. Divácký zážitek ještě více umocňují božské herecké výkony asi 6 nejdůležitějších postav. Pozadu nezůstává ani skvělá hudba. Tvůrcům se zkrátka podařilo vytvořit diamant, který je vybroušený po všech stranách. Lepší snímek bych nevytvořil ani já sám.

• 17.2.2018  11:13

Kdo by to byl řekl, že se na příběh o alkoholikovi, bohatém alkoholikovi, feministce, negrovi v permanentní depresi, kterému bylo hrozně ublíženo(stejně jako jeho bratrům v minulosti) a o tom nejotravnějším homosexuálovi v dějinách kinematografie(zkrátka je cíleno na co nejširší divácké spektrum, protože do jedné z těchto skupin spadá snad každý obyvatel planety), kteří se pokoušejí zhatit plány znetvořenému komunistovi usilujícím o sjednocení světa, se bude dát dívat. Zřejmě to bylo způsobené tím, že se zde tvůrci oprostili od mnohokrát zopakované chyby a tentokrát zkrátka postavám nedovolili celý děj prokecat úmornými nesmysly a namísto toho naservírovali divákům větší porci akce, což je u podobně bezduchých ptákovin jedinou správnou cestou ke stravitelnému zážitku. Vznikl tak snímek, ze kterého pokud si odmyslíte nudný začátek s formováním vyvážené armády a především potom toho debilního homosexuálního červeného píčuse, který v rámci otravnosti hravě překonal marvelovského Spidermana, tak byste se mohli bavit skoro tak příjemně jako já. Jako příjemné pozadí k jídlu a pití snímek zkrátka dovede skvěle zafungovat. Do příště si žádám vybrousit humor a odstranit toho otravného červeného píčuse, čímž se vlastně humor vybrousí. Bude tedy stačit odstranit červeného píčuse. Potom by to mohlo být takřka dokonalé.

• 17.2.2018  10:14
    The Ritual (2017)

Spoilery! Po dlouhé době jsem viděl horor, který měl úplně všechno, co by od hororu mohl hororový fanoušek očekávat. Není zde žádný půlhodinový uspávací úvod, nýbrž se divákům pouze nastíní situace a čtyřčlenná výprava hospodských ochlastů jede uctít památku pátého z nich (a zřejmě se při té příležitosti i ztřískat) na sever Švédska. Jelikož jsem člověk milující lesy, který už se v nich dokázal několikrát nádherně ztatit, tak jsem se nemohl nabažit už je samotného procházení nádherného lesa. Prostředí, kde se natáčelo je jednoduše parádní. Ani tentokrát se hodinu nečeká, než se někomu zatřepe v noci stan, ale velmi záhy po vstupu do lesa je nastíněné, že zde cosi není v pořádku. Trošku je škoda, že bylo podle symbolů na stromech naznačené, že zde půjde o nějaký druh čarodějnictví a magie a nebyl dán divákům prostor pro větší fantazii(alespoň na chvíli). Ani se mi nechce pomyslet, jaká všechna lesní zvířata musel Loki soustružit, že se mu podařilo vyrobit, tak roztomilé stvoření. Tvůrci přišli s velice originálním námětem, což je vždy super. Opravdu vydařená věc se skvělou atmosférou, nápadem, sympatickými postavami a dostatečnou porcí napětí. Nezlobil bych se, kdyby existovalo podobných hororů více.

• 17.2.2018  10:00

Spoilery! Po předchozím vydařeném dílu jsem očekával lepší zakončení. Přesto tomu nescházela krásná myšlenka. Moc hezky tvůrci setřely píčovinu Stranger Things a podobně hovadiny. Když se lidí zeptáte, co se jim na tom líbí, vždy odpoví osmedástková atmosféra. Nějak nepochopím, že to někomu stačí k pravidelnému sledování. Ještě lepší ovšem byla romantická vsuvka těch dvou hovad, které spolu souložily. No, chápete to? Jak může být někdo takové prase a strkat svůj úd do kolegyně? To už ze světa totálně vymizel vkus? Místy tato série pokulhávala, ale byla solidně zakončená a příští sérii rozhodně nevynechám.

• 17.2.2018  00:45

Spoilery! Úvod byl trošku slabší, ale zcela jej vykompenzoval doslova bombastický závěr. Všichni fanoušci utlačování a psychického týrání židovského podobyvatelstva budou slintat blahem. Prezident rozehrál vysokou hru a laťka humoru se v posledních dílech této série vyšponovala na samou hranu. Tohle je směr, kterým by měl South Park kráčet. Má to nápad a má to šmrnc.

• 17.2.2018  00:39

Spoilery! Po delší době South Park zavítal mezi retardy, což je vždy hodně velká švanda. Carmenice byl zcela poznamenána vlivem svého úžasného přítele. Jen její postava nemá takovou šťávu. Jináč se mě úplně nedotkla kauza ohledně návštěvnosti NFL, což jde velkým obloukem mimo mě, tudíž nejsem schopný díl asi patřičně docenit.

• 13.2.2018  18:41

Spoilery! Člověk má po dokoukání skoro až chuť si na někoho někde večer počíhnout. Celkem mě pobavilo, že místo aby dal Holden kopačky své otravné, krajně nesympatické a volnočasové kurvě ženě kopačky, tak je v dosti velkém stylu dal sám sobě. Je mi vesměs jedno, jakým způsobem k tomu došlo. Jediné co si přeji je to, aby to bylo definitivní, čímž by kvalita seriálu zase o kus vzrostla. Závěr byl krásně emotivní a moc hezky natočený. Asi jsem ale od finále čekal přeci jenom něco malinko víc. Nicméně se jedná rozhodně o našlapaný seriál, který patří k tomu nejlepšímu, co se v posledních letech nakupilo a já se budu těšit na další sérii stejně jako Holden na lízání zbytků spermatu z rozkroku své bývalé přítelkyně patřícího jejímu spolužákovi (přesněji řečeno některému z jejich spolužáků).

• 13.2.2018  18:34

V moment, kdy se pseudogeniální agent, všestranně nadaný psycholog a erudovaný všeználek podiví nad tím, že osminásobný vrah žen dostává do vězení milostná psaníčka a nabídíky k sexu od dalších žen, si divák uvědomí, že tvůrci přípravu přeci jenom v jistých ohledech dost odflákli. Pár okamžiků na to nám však dovysvětlí, že je Holden vlastně jen zoufalý píčuš, který se dobrovolně rozhodne stát vysokou zvěří, která vlastní až do nebes se tyčícími parohy. Musím se přiznat, že pokud mě ve filmech něco spolehlivě nasere, tak jsou to postavy, které se na jedné straně chovají jako bezchybní mistři světa a zároveň jsou schopní dělat naprosté píčoviny. Na tomto seriálu shledávám maximálně debilní, nudnou a otravnou jedinou věc. Tou věcí je soukromý život obou detektivů. Těžko říct, zda na světě může existovat něco méně zajímavého, než osobní životy těchto dvou lidí. Chápu, že jejich nastínění je pro děj nezbytné, nicméně dostává enormní množství prostoru na úkor věcí, které jsou naopak většinou takřka bezchybné, a když už tedy nějaké nelogičnosti obsahují, tak jsou vždy alespoň napínavé a maximálně zajímavé. Celkem mě pobavilo angažování dobráka od kosti do týmu. Přinesl týmu přesně to, co se od něj očekávalo, za což ho není možné vinit. Pro mě zřejmě jeden z nejslabších dílů celé série.

• 12.2.2018  20:37

Spoilery! Je vidět, že seriál vsází na osvědčená a divácky prověřená témata. Po znásilňování žen si začíná pohrávat s pedofílií. Nutno podotknout, že poprvé jsou naši milí agenti na steči s člověkem, který není úplný debil, takže by se z toho cosi zajímavého mohlo narýsovat. Nejvíce mě ovšem potěšil závěr, kdy si hlavní hrdina konečně uvědomil, že jeho píča přítelkyně není jen píča, nýbrž i kurva. Doufám, že už se s ní do konce světa v tomto seriálu ani v ničem jiném nesetkáme. Lehce nepravděpodobným shledávám rekrutování těch největších dementů do řad FBI. Těším se na velkolepé finále.

• 12.2.2018  17:49

Spoilery! Těžko říct, zda bylo nechutnější, kterak ošklivé stokilové zrzavé prasátko použilo botu k sebeuspokojení, nebo když se ta nechutně dominantní Holdenova zrůda pokusila chudáka pohlavně zneužít. Když se za ní zavřely dveře, tak jsem měl strach, že se vrátí s připínákem. Upravdu neskutečně mě její postava i ona jako herečka iritují. Její účast sráží kvalitu seriálu zbytečně dole. Také mě trošku sere, že se věnuje tolik času osobnímu životu obo detektivů. Těžko říct, který z nich je nezajímavější. Kdybych chtěl rozebírat rodinné trable, tak si pustím ten sofistikovaný pořad s nechutným homosexuálem Musilem.

• 12.2.2018  17:42

Spoilery! Sice podstatně kratší díl, ale celkem se jej vydařilo naládovat zajímavou akcí. Strašně se mi líbí psychologické rozbory psychopatů. Je vidět, že s tvůrci čteme podobnou literaturu. Konečně jsem v tomto seriálu zaznamenal první neobyčejně sympatickou ženu (Anna Torv), a to dokonce natolik sympatickou, že jsem ji začal podezírat, že se jí v rozkroku houpe bimbásek. Skoro jsem měl pravdu, tuze ráda svačí z chlupatého talíře. Takže Holden bude muset hledat jinde. Žalostně si situace volá po výměně té nesympatické zrůdy, kterou má doma. Alespoň Sherlock použil agentku jako paní Hudsonovou a zkompletoval tak svoji sestavu. Neobyčejně se mi líbí, že tvůrci takřka každý díl zakončí parádní písní. Také mě těší, že zde vidím obrovský potenciál klidně i na pěkných pár sérií. Hodně dobrá práce.

• 12.2.2018  17:32

Spoilery! Southpark dokonale zachytil nástrahy partnerských vztahů ve svých 20 minutách. K tomu všemu po delší době neobyčejně vtipnou formou. Z mého pohledu jeden z absolutně nejvydařenějších dílů této série. Překvapuje mě, jak úžasně dokázali tvůrci partnerské vztahy vyobrazit na dvojici školáků. Nebohý Eric Cartman a jeho příšerná trýznitelka, ke které se i po tom všem dokáže chovat jako andílek, což nepochopím. Ke všemu mu začne zahýbat se Židem, co může mladého muže v životě potkat horšího?! Humor nechyběl ani v bílém domě, kde prezident svému celému týmu neváhal prozkoumat anální potrubí.

• 11.2.2018  17:17

Je trošku škoda, že se tak dlouho vyšetřuje něco tak primitivního. Také mě trošku mrzí, že se celou polovinu série seriál drží těch divácky nejvděčnějších témat - tedy vraždění a znásilňování žen, případně kombinací obojího v libovolném pořadí. Také mě mrzí, že jsou prozatím všichni vrahové naprosto jednodušší maniaci, které k jejich činům vedou ty nejzákladnější lidské pudy. Strašně mi v tom celém schází někdo, kdo by byl s nebystrým duem vyšetřovatelů alespoň na stejné intelektuální úrovni a své vraždění bral jen jako volnočasovou aktivitu. Směr, kterým se seriál vydal je fajn. Jen si žádám určité zpestření. Buď posouvat hranice lidské bestiality stále dál a dál, nebo se pro oživení vydat trošku jiným směrem. Lepší tři kousky.

• 11.2.2018  17:08

Stále jsem si na hlavní postavu nedokázal zvyknout, neboť je to kokot s otravným pohledem, nicméně musím uznat, že se ústřední detektivní duo skvěle doplňuje. Jeden je nezdravě empatický a druhý je nezdravě pragmatický a obroušený zkušenostmi. Dost mě baví sledovat během sledování moje myšlenkové pochody a rojící se teorie na vrahy. Obvykle si je třeba na řešení nějaký ten čas počkat, protože tvůrci budují napětí a nutí diváky se těšit na další díl, takže mi až čas ukáže, že byla moje teorie správná. Dost mě baví schéma seriálu. Tedy, že se jen nepátrá po vrahovi, nebo se jen nepřednáší a nediskutuje s vrahy, nýbrž seriál zvolil kombinaci všeho možného a ve velmi vyvážené míře. Jen by mohl odstranit ze světa tu otravnou sůvu, kterou si hlavní hrdina nedopatřením narazil na svůj jazyk a nechce slézt dolů.

• 11.2.2018  17:01

Kecy dávají naprosto krásný smysl. Moc hezky se na seriál nejenom dívá, nýbrž se ho i hezky poslouchá. Tedy když se zrovna neproducíruje na scéně ta otravná přítelkyně hlavního hrdiny. Dlouho jsem neviděl ženu, ze které by mi bylo zle jen z toho, že vůbec existuje. Sere mě hned ze dvou důvodů. Jedním je debilní postava, kterou má ztvárňovat a druhým důvodem je absence hereckého talentu. Naopak mě velmi překvapilo, že drtivá většina vedlejších postav, které dostanou v roli vrahů možnost zazářit jen na pár okamžiků, si počínají podstatně lépe.Tudíž si zbývá položit otázku, který z režisérů převedl svůj obsah varlat do jejího žaludku. Jinak přece podobně neschopné slečny příležitost dostat nemohou. Díl o trošku horší než ten druhý, ale stále drží laťku dostatečně vysoko, abych si ho užíval.

• 11.2.2018  11:24

Spoilery! Druhý díl mi rozhodně nepřišel o autobus lepší než ten první, jak mi bylo slibováno. Vzrůst kvality dávám za zásluhy hlavně mnohem menšímu výskytu té otravné kurvy, kterou si hlavní hrdina narazil, a kterou se nechává ovládat, trýznit a manipulovat. Měl by poslechnout rady moudrého tlouštíka a pohlavně zneužít její uříznutou hlavu a posunout tak kvalitu následujících dílů. Hlavní hrdina mě stále ještě trošku sere, ale postupně si na něj začínám zvykat. Dialogy jsou skutečně vybroušené k naprosté dokonalosti. Fincher je zde zkrátka ve svém rajónu.

• 11.2.2018  11:16
    Coco (2017)

Spoilery! Úplně nechápu, nad čím celé zástupy lidí onanovaly. Neměl jsem pocit, že sleduji něco výjimečného. Jediné, co odlišuje tuhle pohádku od tuctu tuctů dalších, je originalita. Tou se zde nešetřilo. Příběh je do jistého momentu velmi nepředvídatelný, což je také fajn. Uši potom potěší velmi pěkný soundtrack. Lehce mi scházel větší příval humoru. Je fajn, že už i mexikánská menšina má v USA vlastní animovaný film. Není úplně zvykem, že by do hlavní role Pixar někdy stavěl postavy jiné barvy než bílé. Jsou to staří rasisti. Zřejmě tímto filmem otevřeli novou éru. Sympatický mi hlavní hrdina bohužel nebyl a sympatický mi nebyl ani jeho divný kámoš, ze kterého se brzy vyklubal jeho ještě divnější táta. Myšlenka snímku byla rozhodně fajn a finále bylo správně dojemné, ačkoli se slzičky nedostavily. Také cesta k němu byla strašně zdlouhavá a v mnoha pasážích otravná a nudná. Úplně si nedovedu představit, že by si tento animák užily děti. Coco je zkrátka popo loco. Svoji fanouškovskou základnu si evidentně našel. Lepší dva kousky.

• 10.2.2018  12:26

Velmi slabý čajíček. Pokud chcete vidět pořádnou vraždu v Orient expresu, dopručuji sáhnout po verzi z roku 1974. Chápu, že snem každého herce je zajisté role detektiva Poirota, a to bohužel i v případech, kdy se pro tuto roli absolutně nehodíte. Na jednu stranu je fajn, že to Branagh pojal po svém, bohužel mě jeho verze tak úplně nenadchla, ba dokonce bylo třeba vykonat jednu spací přestávku. Detektiva bohužel příliš polidštili a ztratil tak své kouzlo extravagantního genia. Slzy v očích? Kdo to kdy u něj viděl?! Obrovskou část stopáže to bylo obrovská nuda, a to i navzdory vysoce kvalitnímu hereckému obsazení. Dost jsem se na snímek těšil a málem jsem dokonce uskutečnil chybu a objevil se na něm v kině. Jediné, co mě i při dobré obeznámenosti s příběhem opět dostalo, byl vynikající a dost emotivní závěr. Tuhle zásluhu ovšem přisuzuji knižní předloze. Něco, co je tak dobře napsáno není snadné pokurvit při konverzi na plátno. Kdybych s příběhem nebyl seznámen z dřívějška, tak dám možná o hvězdu víc. Takto z toho více než dvě nevykouzlím. Značné zklamání a nepříjemná nuda.

• 10.2.2018  11:34

Spoilery! Byl jsem z mnoha směrů varován, že pilot stojí za hovno, ale poté se to údajně pořádně rozeběhne. Pilot z mého pohledu úplně za hovno nestál. Zřejmě mi jen chvíli potrvá než si na ústředního retarda trošku zvyknu. Na jednu stranu je fajn, že je naivním retardem, který vše teprve začíná zkoumat. Divák má tak příležitost nasednout do vlaku na první zastávce a zkoumat zároveň s ním. Neexistuje zde tedy žádný intelektuální rozdíl a divák bude všemu krásně rozumět a všechno postupně poodkrývat a nehrozí, že bude během sledování zmatený a tím pádem nasraný. Drtivá většina keců mi přišla vcelku zajímavá a určitě zde vidím obrovský potenciál a obrovskou šanci, že jsem narazil na další seriál, ze kterého budu nadšený. Zkoumat mysli lidí, jejichž pojetí a chápání světa se značně odlišuje od toho běžného, je vždy zábavné a zajímavé. Jediné, co mě na celém seriálu prozatím sere je to, že si ten borec našel tu nejméně sympatickou, maximálně otravnou a značně nehezkou dívku. Ať už si s ní povídá, nebo ji soustruží, tak v obou případech trpím. Doufám, že brzy zhyne. Na seznamovací díl, který měl být debilní to tedy rozhodně debilní nebylo. Při letmém nahlédnutí na percentuální diferenci ve zdejším hodnocení v rámci jednotlivých epizod, se bojím dát více než tři hvězdy, protože se obávám, že by mi 5hvězdičková škála nemusela u dalších dílů tak úplně postačovat. Takže hodně hezké tři kousky a těším se na další díl, který už by údajně debilní být neměl.

• 10.2.2018  11:07

Spoilery! Žluťásek se mi začíná líbit. Ukázal, že není jen nožní expert, nýbrž je i nožní expert. Jeho ninja vsuvka neměla chybu. Neohrožená sestřička se rozhodla pro velké rozhodnutí - zabít jednoho a zachránit tisíce. Majitel nemocnice si to zamířil z bláta rovnou do louže. Závěr mě velmi pobavil. Děj se pro druhou sérii hodně posunul. Jen to zkrátka bylo pro závěr série málo epické.

• 10.2.2018  11:02

Spoilery! Absťáček pokračuje. Tento díl je celý zaměřen na to, kterak bylo obtížné dostat se ke své dávce, když se dodavatelům nedařilo dodávat. Thackery se pokusil prozkoumat blíže legendu o přidávání kokainu do coca-coly. Na černé frontě se podařilo vysoustružit opičku, které bylo nutné se zbavit, protože by bílý manžel jistě shledal něco divného na tom, že jeho čerstvě narozené dítě ho má většího než on sám. Nejvíce mě ovšem pobavil ten žlutý nožní průzkumník. Jeho praktika mě zaujala a hodlám ji rovněž praktikovat.

• 9.2.2018  17:01

Spoilery! Cesta do hlubin feťákovi duše. Bohužel bylo k vidění málo doktořiny a hodně sprosťáren, což moje asexuálně-puritánská duše vždy těžko nese. Celkem zajímavé bylo sledovat, kterak byla tehdejší společnost závislá na kokainu a jak moc tehdy svět volal po Pablu Escobarovi. Asi jeden z nejslabších dílů série.

• 8.2.2018  20:08

Spoilery! Další parádní díl, který svým strhujícím tempem dotáhl takřka nejlepší epizody Mr.Robota. Napětí by se dalo krájet. Divák nedostane příležitost si vydechnout. Jediné, co mě trošku sere je to, že už jsem touhle černobílou válkou a nevraživostí v rámci filmového světa přesycen. Už mě opravdu nebaví sledovat, kterak bílí závidí černým koňskou výbavu a černí naopak bílým závidí, že mají mozek. Hrne se to na mě v poslední době ze všech stran, je to otravné. The Knick je další seriál, který se bude kolem tohoto "problému" dost motat. Každopádně kvalitní podívaná, kde si na své kromě diváků přišla i ta permanentně nadržená sestřička, která správně zvolila pro začátek menší debrecínský páreček namísto africké čabajky.

• 8.2.2018  20:03

Spoilery! Prozatím rozhodně nejlepší díl, který nabídl zajímavý děj na všech frontách. Docela mě pobavilo úvodní testování ženského útrobí. Krásná ukázka toho, že i doktořina může být někdy radost. Zajímavý byl určitě i pohled na jeden z prvních rentgenů - krásná to hračka. Vůbec poprvé během tohoto seriálu, se mi prohnaly po těle zimomriavky. Závěrečný úspěšný porod prostě neměl chybu. Třešničkou na dortu poté bylo spojení dvou velkých mozků, které by mohlo přinést hodně úspěchů.

• 6.2.2018  17:26

Spoilery! Když má divák vedle úžasného Tandyho možnost vidět mezi těmi všemi nezajímavými čuráky druhou úžasnou postavu, tak se hned kouká o poznání jinak. Během posledních dvou dílů jsem se zasmál vícekrát než za celý seriál dohromady. Bravůrní krok přijít na scénu se sociopatickým kanibalem, který je ke všemu profesionální malíř a poloprofesionální pianista. Další úžasný díl po osmidílné žumpě. Takové postavy zde mají být místo těch zkurvených Gail, tlustých negrů a postižených blondýnek.

• 6.2.2018  17:20

Spoilery! Může mi někdo vysvětlit, co měla tahle neskutečně vtipná odbočka znamenat? Celá série se táhne od pičovského dílu k ještě pičovštějšímu a nejdnou tvůrci jen tak vytáhnou z rukávu klenot? Mezi zhlédnutím předchozího dílu a tohoto uplynula v mém podání hodně dlouhá doba. Díly už jsem měl "nakoupené", tak jsem si říkal, že když už je mám, tak se na ně podívám. Po předchozích 8 nezdarech se mi totálně nechtělo. Nakonec tento díl zkrátka neměl chybu. Tvůrci nám představili vedle hlavního hrdiny teprve druhou zajímavě napsanou a správně psychopatickou postavu. Opravdu tleskám, jeden z nejlepších dílů celého seriálu, a to už jsem byl rozhodnutý sledování ukončit.

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113