Frajer42

Frajer42

okres Brno
"Má-li film úspěch, je to byznys. Nemá-li úspěch, je to umění."

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103
    • 17.7.2017  13:25

Žlutí mi ukázali, že dovedou stvořit (okopírovat) velmi moderní a dosti neotřelý western. Já se tedy bavil. Od samého počátku akci střídá ještě výživnější akce. Z filmu je cítit opravdu hodně investovaných wonů. Do toho všeho nám hraje vskutku impozantní hudba. Neskutečně mi sedl i primitivní humor. Lehce jsem se ztrácel v motivacích hlavních postav, neboť jsem snímek sledoval v lehce podnapilém stavu. Vůbec mi to ovšem nevadilo, neboť se jedná o opravdu vynikající zábavu napěchovanou akcí. Dokonce jsem ochotný odpustit postavám i šikmé oči a nerozlišitelná jména. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Asia_Power a uživatel AlistairMir.

• 16.7.2017  16:57
    Strašáci (1971)

Spoilery! Nadržená kráva neměřitelného IQ a ajťák neměřitelného IQ se rozhodnou absolvovat poklidnou lehce pracovní dovolenou téměř mimo civilizaci. Společnost jim dělá "super rychlá" četa opravářů střechy. Která dokáže položit až metr čtvereční střešní krytiny za den a zbytek směny prokecat. Vzhledem k tomu, že je manžel těžce zatížen takřka středoškolskou matematikou, tak se slečna nudí a rozjede vysokou flirtovací hru se sousedy. Pánové na toto volání slyší a připraví slečně krásné odpoledne plné částečně nedobrovolného sexu. Znásilnění bylo natočeno opravdu velmi hezky. Úchyláci si tedy dozajista přijdou na své. Já ze všeho nejvíce oceňuji zcela atypického hlavního hrdiny a dost nepředvídatelný vývoj zejména ke konci snímku. Nezaregistroval jsem jedinou pasáž, která by mě vyloženě nudila. Závěrečné obléhání bylo více než fajn. Za mě tedy ošklivější 4 kousky.

• 15.7.2017  19:10
    Nokas (2010)

Silně norská záležitost poodhlaující absolutní neschopnost a neorganizovanost tamní policie. Pokud snímek sleduje nějaký zločinec, tak má dost dobrý tip, kde zkusit štěstí. Velmi zajímavě natočené a velmi těžko popsatelné. Tento film musí člověk prostě vidět. Způsob, jakým byl vytvořen, dodává snímku jistý punc autentičnosti. Zajímavá záležitost. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka eLeR.

• 15.7.2017  15:49

Akce od samého začátku v dosti nevšedním a převelice originálním kabátě s rozsáhlou českou stopou. Moje srdce si získala především obrovská syrovost a vynikající kamera ji dotvářející. Film má po celou stopáž zběsilé tempo a nedokáže nudit. Dost mě potěšil Karel Roden, jehož účast jsem před zhlédnutím přehlédl. Kromě Káje se ve filmu mihne celá řada známých tváří například ze seriálu Ztraceni či Živí mrtví. Celkově mi snímek velmi sedl do nálady. Přesto si myslím, že se rozhodně dal značně pokrátit. Například pedo odbočka od hlavní dějové linie mi přišla maximálně bezvýznamná. Vždy mě potěší, když se mi poštěstí vidět snímek, u kterého se tvůrci rozhodli značně odklonit od šablonovitého postupu, a přesto se jim podaří vytvořit něco, co skvěle funguje a baví. Slabší 4 hvězdy.

• 14.7.2017  15:31
    Banditi (2001)

Nevstřebatelná dvouhodinová nuda a bezkonkurenčně nejodpornější film, jaký jsem s Willisem doposud viděl. Takovou neskutečnou píčovinu snad ani Levinson nemohl myslet vážně. Humor se zakopal extrémně hluboko pod zem a celý film se neukázal. Ústřední duo retardů mě celou stopáž neskutečně iritovalo. Můj divácký zážitek nezachránila ani Cate Blanchett, ze které dostávali diváci i divačky během filmu orgasmy, i když musím přiznat, že ji to zde brutálně seklo. Z celého filmu mě oslovil pouze závěr. Fakt netuším, nad čím se zde diváci rozplývají. Film zcela postrádal grády a šťávu. Tento film by měl být zničen! Přitom jsem se na něj po přečtení obsahu tak těšil. Pokud se na film chcete dodívat, tak si jej rozhodně nepouštějte večer a ani při jakémkoli náznaku únavy. Katastrofa! Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Khalesi.

• 13.7.2017  19:15
    Sowon (2013)

Spoilery! "Tak dlouho se chodí se žlutým deštníkem do školy, až se anál utrhne." Umístění ve zdejší třístovce nejlepších bývá obvykle zárukou nadstandardního diváckého zážitku. Za okny v současnosti sice panují takřka až pouštní teploty, přesto se tvůrcům podařilo mi mnohokrát vyvolat zimomriavky. Neskutečně intenzivní a brutálně zahraná podívaná, a to včetně dětských rolí. Ksicht zlého pána si uchovám zřejmě dlouho v paměti. Něco tak odporného by žádný scénárista nevymyslel. Tohle musel napsat sám život, který byl v tomto případě naprosto nemilosrdný. Pokud jste doteď byli milovníky druhé (alternativní) cesty při postelových hrátkách, tak vám mohu zaručit, že se na hodně dlouho dobu, ne-li navždy, zabydlíte o pár centimetrů vedle. Trošku jsem se děsil toho, že holčička nebude schopná identifikovat násilnického úchyláka, vzhledem k tomu, že tam všichni vypadají stejně a bude jí třeba ukázat namísto obličejů kartičky s pohlavními nástroji daných pánů. Při závěrečném soudním přelíčení rozproudil moji mysl výrok pána, že při jízdě autem je alkohol považován za násobitel trestu, kdežto v případně násilných činů jako polehčující okolnost. Zvláštní svět, ve kterém žijeme. 12letý trest je poté výsměchem, který zajisté zvedl adrenalin nejednomu diváku. Pravděpodobně nejemotivnější, nejzajímavější a vůbec nejlepší film jihokorejské produkce, jaký byl mým očím a uším dosud dopřán.

• 13.7.2017  17:42

Maximálně popcornová záležitost. Absolutní abscence scénáře i zajímavého děje a emocí. Režisér pro nás připravil nelítostný souboj dvou opiček, jejichž průměrné IQ by se sotva otřelo o hodnotu 40, což je asi o 40 IQ více, než IQ, kterým se pyšní scénárista. Efekty jsou tím jediným, kvůli čemu se vyplatí snímek vidět. Film dobře vypadá dokonce i ve třech rozměrech. Ostrov skrývá celou řadu přerostlých zvířátek. Vynikající byli kupodivu i lebkouni. Dlouho jsem neviděl tak odpudivá a promakaná stvoření. Digitální souboje byly pastvou pro oči i uši. Věčná škoda, že se jich do "nadupaného" děje moc nevešlo. Na hereckou sebranku se naštěstí dalo koukat, takže jsem film nejenže ve zdraví přežil, ale určité části jsem si i užil. Lepší tři kousky. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Pajkenzi.

• 12.7.2017  15:30

Tak už Stallone není jediný člověk, který si zkrotil opičku. Přidal se k němu De Niro, který si zkrotil dokonce reálnou opičku. Očekával jsem snímek podobného ražení, tudíž jsem byl připravený na nesledovatelnou sračku pro pacienty lobotomického oddělení. Rád jsem se tedy nechal příjemně překvapit. Život Durana byl velmi zajímavý. Překvapil mě Édgar Ramírez, který jej ztvárňoval. Nikdy bych neřekl, že člověk s takovým ksichtem se může stát hercem. Chováním mi hrozně připomínal Pabla Escobara. Zápletkou jsou ve filmu drogy, které mají zejména boxeři z ulice neskutečně rádi. V tomto snímku si ovšem největší pochvalu zaslouží střih. Duran byl pro mě naprosto neznámá osoba a tvůrcům se podařilo mě s ním během necelých dvou hodin velmi dobře seznámit. Jeho osobnost i motivace jsou každým okamžikem zřejmé. Kvalitní záležitost, kterou docení zejména lidé milující box.

• 11.7.2017  19:19

Snímek obsahuje několik vskutku delikatesních scén, nicméně ta omáčka okolo nich byla brutálně nezajímavá a odvracela mi pozornost. Vzduchem kromě kulek prosvištělo i několik fajn hlášek, které budu vydávat za své. Hlavní plochá hrdinka bez náznaku ženských křivek mi trošku lezla na nervy. Naopak jsem se celou stopáž těšil na Jean Reno, který se objevil sice až na závěrečných pár minut, zato ale jeho role neměla nejmenší chybu. Divím se, že se mi takový kult schovával takovou dobu. Film určitě má svoje publikum i svoje kouzlo. Zdejší nadšení úplně nesdílím, nicméně jsem se příjemně bavil. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 11.7.2017  17:40

Další díl naprosto tradiční a předvídatelné zábavy. V každém dalším díle se tvůrci pokoušejí posunout šílenost na zcela novou úroveň. Tentokrát se zápletka roztočila kolem antikoncepčního selhání Naftalína. Vin Diesel, majitel nejotravnějšího hlasu i zevnějšku mezi herci, který si na patě vytuní kousek šrotu pomocí plechovky od Coly, se postaví proti ostatní partě. A vzhledem k tomu, že pod zemí prdí jejich nejinteligentnější člen a průměrné IQ současného týmu je někde pod úrovní debility, tak lesklé plešce Naftalína nezvládají úplně konkurovat. Obsazení v mých očích docela skřípalo. K nejodpudivější herečce světa Michelle Rodriguez přibyla neskutečně nezajímavá, debilní a srovnatelně ošklivá záporačka Charlize Theron. Moji pozornost zachraňovali Kurt Russell, který jediný pochopil, co se od něj žádá a dokonale si odkroutil svůj part. Stathama a Johnson zbožňuji již delší dobu a jejich špičkování mělo ten správný šmrnc. Humor byl tlačen hrozně na sílu a častokrát nefungoval. Zápletka byla rovněž velmi špatná. S přivřenými oči to celé hodnotím třemi kusy.

• 10.7.2017  20:05

Obsah snímku zní opravdu skvěle a dost jsem se před zhlédnutím podivoval nad nízkým hodnocení. Po zhlédnutí se podivuji nad hodnocením taktéž. S tím rozdílem, že snímek považuji za lehce nadhodnocený. Jedná se bezesporu o hodnotnou výpověď, která divákům dokáže nastínit, kterak probíhaly dříve dobrodružné výpravy a kolik nástrah se vázalo ke zmapování neprobádaného území. Filmem diváky provází příjemný hlas Hunnama, a dokonce jsem zahlédl první roli Parkinsona, kdy jsem neměl chuť si během filmu podřezat žíly. Na snímku mi nejvíce překážel střih, absolutně to za celou stopáž nikam negraduje a nikam se neposouvá. Zcela chybí jakýkoli záznam cesty. Hrdinové se někde objeví, chvíli tam pobudou a zase se vrátí do nudné civilizace. S absencí veškerých emocí. Celé je to spíše o nepříliš zajímavých společenských poměrech v Británii, než o cestách samotných, které mohly ze snímku udělat vynikající záležitost. Velké zklamání a hodně slabé dvě hvězdy.

• 3.7.2017  16:31
    Život (2017)

Snímek zněl na papíře velmi slibně a trošku mě vyděsilo zdejší nevysoké hodnocení. Opět se ukázalo, že na této databázi hodnotí převážně retardi. Z mého odborného pohledu se jedná o velmi kvalitní podívanou v rámci žánru, která má vše, co by mít měla. K vidění jsou sympatické postavy, pořádná nadílka napětí, kvalitně gradující děj a sympatické monstrum. Jediným důvodem, proč jsem nešel s hodnocením na maximum je několik naprosto nelogických a totálně vynucených zvratů. Nicméně primárně se jedná o horor, takže smůlu na palubě hodlám připsat pozvání černého hendikepovaného pasažéra. Pochopitelné je i to, že se na ruské lodi všechno kazilo, jelikož se jedná o americký film. Závěr mě velmi potěšil, ačkoli jsem ho přesně takový odhadoval. Pokud dostanete chuť na kvalitní sci-fi horor, tak tady rozhodně neprohloupíte, nejste-li retard. Doporučuji ke zhlédnutí vychladit nějakou tu rezavou vodu.

• 3.7.2017  14:58
    Song to Song (2017)

Musím se pochlubit, že jsem asi po 3 minutách poznal, kdo má na svědomí kameru. Lubezki je v této kategorii prozatím nedostižitelný, a pokud se nebudu věnovat kameře já, tak bude pravděpodobně nedostižitelný navždy. Terrence Malick tvoří filmy s jedinečným rukopisem a tato kamera jeho filmu sedla jako facka na tvář nadrženého puberťáka. Film ovládla takřka až snová atmosféra. Moc se nemluví. Děj je divákům servírován prostřednictvím uměleckých záběrů a myšlenek zúčastněných. Film se soustředí na vykreslení partnerských vztahů mezi postavami a jde v tomto ohledu velmi do hloubky. Vykreslení je to natolik komplexní, že se ve filmu alespoň na okamžik najde každý. Jediná moje výtka směřuje k přestřelené stopáži. Výrazné pokrácení by prospělo samotnému filmu i divákům. Přeci jen se to celé nese v tom samém duchu s absencí nějakých momentů, které by měli potenciál diváky uhýčkané ke spánku nějakým způsobem probudit. Ve druhé polovině jsem neustále ztrácel pozornost. Závěrem musím pochválit všechny zúčastněné herce a herečky. Zejména duo Gosling Fassbender určitě nenechalo jediné kalhotky suché.

• 2.7.2017  16:32

Spoilery! Ryze dětská záležitost. Neočekával jsem žádnou sofistikovanou zábavu, ale tento snímek byl horší než nejhorší noční můra, a to zejména zásluhou totálně neposlouchatelných píčovin, které postavy vypouštěly z úst. Mezi jednotlivými postavami panovala celou stopáž nelítostná přetahovaná o to, kdo bude nejotravnější. První příčka tohoto žebříčku se střídala v obrovském tempu. Trapné bylo i to, že do pětice retardů byly zakomponovány všechny rasy, obě pohlaví, a dokonce i všechny sexuální orientace. Aby náhodou nějaká menšina nepřišla k újmě. Obecně nesnáším film, kde parta otravných a debilních dětí zachraňuje svět. Tento snímek posunul moji nenávist na zcela novou úroveň. Tvůrci mě taktéž nasrali v tom, že jsem musel čekat na morfování strašně dlouho. Nejdříve to vypadalo na 40 minut. Poté došlo k naprosto debilnímu odkladu a ze 40 minut bylo rázem minut 60. No, nakonec se z toho vyklubalo 90 minut. V závěru se to konečně trošku pomlelo, následoval očekávaný supermorfing a hurá závěrečné titulky. Jediným světlým momentem snímku byl okamžik, kdy už to vypadalo, že se černý retard odebere na věčnost. Bohužel jen na krátko. Další můj oblíbený seriál z dětství byl nemilosrdně znásilněn partou debilních teen neherců.

• 1.7.2017  15:11

Příjemně mě překvapilo, že ke spočítání všech tehdejších vesmírných záležitostí postačovaly základy vysokoškolské matematiky, tudíž bych to dovedl i já. Mám pocit, že snímek lehce pohřbila režie. Neustále se přepíná mezi postavami a jelikož jsou všechny tmavě černé, tak mi začaly trošku splývat. Děj se odehrál naprosto bez emocí. Rasový problém byl nastíněn snad pouze 45 minutovým denním během na nejbližší záchod pro černé. Netuším, do jaké míry se film opírá o skutečné události. Dodnes jsem nevěřil, že by osoba černé pleti kamarádila s matematikou. Tady se takových inteligentních opiček sešlo hned několik. Vůbec jsem například nepochopil, proč si zahrál ve filmu Jim Parsons v tak strašně vedlejší až zbytečné roli. Celé to strašně páchlo vynuceným patriotismem. Celé to bylo prostě zle. S přivřenýma očima slabé dvě hvězdy.

• 30.6.2017  14:57
    Raw (2016)

Spoilery! Šílená záležitost, která nemá s hororem pranic společného. Dost jsem se těšil na krásný hororový večer pod otevřeným nebem. Nakonec se z toho vyklubal příjemný komediální večer. Nevím, do jaké míry se jednalo o autorský záměr, ale smálo se celé kino. Scénky, kdy třeba hlavní hrdinka pojídala prst své ošklivé sestry a do toho burácela epická hudba zkrátka neměly potenciál jakkoli děsit. Ve výsledku na mě tedy snímek udělal dojem. Jen trošku jiný dojem, než jsem očekával. Dost výstřední záležitost. K vidění je dokonce i pseudohomosexuál, či ženské čůrání ve stoje bez toho vychytaného nástavce. Z filmu je hrozně cítit obrovská snaha diváky šokovat, ba dokonce toto šokování stupňovat. Každou scénkou chtějí trumfnout tu předchozí, takže z toho vznikla opravdu výstřední podívaná. Takový nápad se může zrodit snad jen v ženské mozkovně.

• 30.6.2017  14:30
    Léto 1993 (2017)

Působivá záležitost o nelehkém hledání lásky v náhradní rodině, do které osud dopravil hlavní dětskou hrdinku, která byla nucena se aklimatizovat a zvykat si na nový život. Velice mě okouzlilo venkovské prostředí. I přes neveselou zápletku na mě snímek působil veskrze pozitivně a sledování jsem si užíval. Herci a herečky by si zasloužili nějakou tu sošku za sympatie, kdyby se snad udílela.

• 30.6.2017  13:32

Intimní a citová výpověď sympatické paní režisérky. Na tomto snímku je nejkouzelnější, že zde divák uvidí pouze dva herce. Jedna herečka hraje hlavní hrdinku - režisérku (Liliana Torres), aby ještě více vynikla její role outsidera. Druhým hercem byl ztvárněn strýc režisérky, neboť se nacházel v pokročilém stádiu rakoviny a natáčení by nezvládl. Krátce před premiérou dokonce zemřel. Těžko říct, jak bych snímek hodnotil, kdybych se nezúčastnil po skončení promítání diskuze s režisérkou, která zde objasnila spoustu věcí stojících za tímto filmem. Rozhodně podařená záležitost, ve které nechybělo ani trošku vtipu hlavně ze strany zapálené maminky režisérky. Lepší 3 hvězdy.

• 30.6.2017  13:23
    Pátá loď (2017)

Kvalitní film o děvčátku, které se rozhodlo dát opuštěným batolatům to, čeho se jí celého života nedostávalo. Slovensko v koprodukci s Českou republikou dokázalo po delší době stvořit opět koukatelnou záležitost. O depresi nemůže být nouze. Snímek představuje divákům nelehké životní osudy z dětské perspektivy. Od okamžiku "osvojení" dětí velmi vydařený snímek nedlouhé stopáže s výtečnou audiovizuální stránkou a nečekaně zdařilými dětskými výkony.

• 30.6.2017  02:24
    Vazante (2017)

Kvalitní artová podívaná, která by měla potěšit oči a uši diváků, kteří dovedou docenit umění ve filmu. Velmi se mi líbila statická kamera i práce se zvukem. V rámci děje mě mírně zklamalo, že se všechny lahůdkové scénky jako například šikana, či sexuální nátlak, odehrály mimo kamery. Příběh byl moc pěkný a atmosféra gradovala na jedničku až k vynikajícímu, leč zcela očekávanému závěru. Lepší 3 hvězdy.

• 30.6.2017  01:24

Frajerka se stydí pochlubit, že měla tu čest sedět během promítání vedle režisérky tohoto filmu, tak se pochlubím za ni. Sympatická to byla slečna. Film byl sympatický o poznání méně. Prakticky po celou stopáž jsem se brutálně nudil. Co se tímto filmem snažila slečna režisérka říci, respektive jestli měl snímek nějaký hlubší a osobní podtext se už nikdy nedovím, neboť jsem nenabral chuť zúčastnit se následné diskuze s ní a raději jsem se vydal naplnit si žaludek. Opravdu to nebyl můj šálek čaje. Od neatraktivních dialogů až pro nemastný a neslaný děj. Nezaznamenal jsem ve filmu jediný kvalitní moment. Slabá hvězda.

• 29.6.2017  21:44

Kvůli tomuto snímku jsem dokonce vstával o několik hodin dříve než obvykle. Na festivale byl totiž zařazen již na desátou hodinu. Kino i v tuto hodinu praskalo ve švech, za což nám režisér Charly Braun sklonil poklonu. Velmi sympatický chlapík, mimochodem. Chvíli jsme s frajerkou dokonce zvažovali, že ho pozveme do trojky. V obsahu je opravdu všechno důležité a nic navíc. Co tam chybí je to, že snímek obsahuje nečekaně celkem velký příval humoru. Chemie mezi oběma herečkami (sebe samých) fungovala skvěle. Z mého pohledu jeden z lepších filmů festivalu, který bych se nebál doporučit. Slabší 4 *.

• 29.6.2017  21:24
    Zvuky od sousedů (2012)

Začátek filmu jsme s frajerkou díky výtečnému obědu zmeškali a ve filmu jsme se oba těžce ztráceli. Přečtení zdejších komentářů mě uklidnilo. Snímek nedává smysl ani divákům, kteří jej viděli v plném rozsahu. Nudná brazilská sonda. Jako nejlepší hodnotím scénku, kdy si slečna vyvolala orgasmus třením se o pračku. Díky problémům s titulky jsem měl tu čest danou scénku vidět hned dvakrát. Příliš nechápu zařazení tohoto filmu do programu festivalu. Bylo to zřejmě to nejslabší, co jsem měl tu smůlu vidět. Lepší odpad.

• 29.6.2017  21:18
    Timecode (2016)

Velice milá a hravá záležitost. Bez upozornění to pořadatelé festivalu šoupli jako předskokana k hlavnímu filmu, čímž mě lehce zmátli. Hlasitě se smálo kompletně celé kino. Krásný návod, jak si zpříjemnit stereotypní práci hlídačů se skvělou pointou.

• 29.6.2017  16:33
    Capsule (2015)

Technicky skvěle zvládnutá záležitost s velmi pěknou myšlenkou a velmi hustou atmosférou. Snímek pojednává o pánovi, kterému to v životě moc nevyšlo. Selhala mu antikoncepce, manželství a v práci pracuje zadarmo. Snímek oslní hlavně svojí uměleckou stránkou, která v krátké stopáži krásně vynikne.

• 29.6.2017  13:47
    O sestre (2016)

Velmi aktuální záležitost o střetu mladé dívky s depresemi. Během 16 minut se autorce velmi kvalitně podařilo zachytit svět takového člověka, který musí denně hledat chuť vstát z postele a vůbec žít. Maximálně depresivní podívaná, která z mého pohledu má potenciál podobně hendikepované lidi alespoň povzbudit v tom ohledu, že nejsou na světě jediní. Je fajn, že se o takových věcech točí filmy.

• 28.6.2017  23:57

Trošku jsem se lekl, když na festivalu tento snímek zahajoval sérii krátkých filmů. Samozřejmě musím ocenit železnou vůli hlavního hrdiny, který vyzval na souboj svoje tělo. Kvalita dokumentu je ovšem opravdu na pováženou. Taktéž mě zarmoutilo, že organizátoři naznali, že všichni zúčastnění si hravě poradí se srbštinou, tudíž jsem s ostře nastraženýma ušima pochytil pouze několik jednotek vět. Zpracování dokumentu bylo těžce nezážívné. Snad i já bych to celé dokázal zpracovat lépe. Slabou hvězdu za atraktivní téma a milou společnost.

• 28.6.2017  13:47
    Mrtvá zóna (1983)

Spoilery! Pokud přetrpíte velice vlažný začátek, tak se můžete potěšit celkem zajímavou záležitostí. Stejně jako žlutí lidé nedokážou svými krátkými údy uspokojit ženu, tak Stephen King nedokáže napsat sračku. Pokud se jeho dílo rozhodne zfilmovat kvalitní režisér, tak to nikdy nekončí úplně zle. Byl jsem dost zvědavý, kterak hlavní hrdina naloží s nabytou dovedností. Snímek se dokázal brutálně rozběhnout a dost se mi líbila jeho role vyšetřovatele - senzibila. Jak špatně snímek odstartoval, tak nezajímavě i skončil. Trošku mě zamrzelo, že tak zajímavá myšlenka skončila u zabití ambiciózního politického retarda. Lepší 3 kousky.

• 28.6.2017  13:38

Spoilery! Epický začátek nasadil laťku velmi vysoko. Snímek si dovolil začít epickou scénou, jakou většina bijáků končí. Zápletka se táhla v duchu toho, že bez zla nemůže existovat dobro. Tvůrci se rozhodli jít velmi zajímavou cestou - sebrali Batmanovi práci a vložili mu do rukou dítě. Čímž nechali vzniknout další rodinné drama a mírně film pokazili. Mám pocit, že se s podobnými záležitostmi v poslední době protrhl pytel. Je strašným módním trendem vkládat děti do rukou hrdinům, kterým se tam hodí ze všech nejméně. Na jednu stranu mě velmi potěšila početná skupina nejrůznějších hrdinů. Na stranu druhou by bylo lepší, kdyby se tvůrci zaměřili jen na několik z nich a šli hlouběji pod povrch. Nevidím význam v 200 postavách, když si téměř všechny užili jen malý moment slávy. Vadila mi i absence nějakého příběhu. Přeci jen to celé velmi záhy vykrystalizovalo v pouze neřízenou přehlídku gagů a šílených legrácek.

• 28.6.2017  03:46

Musím se přiznat, že i přes účast Grante a Stewarta tento snímek nebyl ani zdaleka mým šálkem kávy. Především zpočátku jsem se brutálně nudil a nevěnoval snímku příliš ze své pozornosti. Fyzicky mi ubližovalo sledovat život emancipované píče a její nekonečně otravné mladší sestry. Emancipovaná píča ke všemu nepobrala ani příliš krásy. Sem tam se vzduchem prolétla příjemná hláška. Ovšem nic ani vzdáleně úsměvného. S výjimkou posledních několika minut se jednalo o brutálně nudnou záležitost, kterou jsem viděl na tři fáze. Ani se mi příliš nezdála chemie mezi postavami. George Cukor tvořil strašné sračky. Lepší hvězda. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Mireldis.

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103