Frajer42

Frajer42

okres Brno
"Má-li film úspěch, je to byznys. Nemá-li úspěch, je to umění."

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 81 108
    • 23.11.2017  19:37

Milanovu tvorbu považuji za úžasnou. Není to hudba, kterou bych poslouchal na denní bázi, nicméně tu a tam mě na ni přepadne chuť. Tento dokument je stejně jako Milanova hudba bez veškerých příkras a kudrlinek a jde rovnou k jádru věci. Na rozdíl od hudby je to ovšem trošku na škodu. V samotném dokumentu je zmínka, že Milan hraje jak pro inteligentní lidi (mě), tak pro dementy (většina ostatních). Do dokumentu se ovšem vešla pouze skupina retardů, protože tvůrci dospěli k nějakému záhadnému důvodu, že když ukážou bandu vylitých dementů těsně před alkoholovým komatem, tak tím dokážou diváctvo děsně zaujmout. Fungovalo to tak nějak napůl. Dojem na mě udělal snad jen ten retard, který se během poslechu připotácel minimálně s trojkou v krvi před Záviše, stáhl si kalhoty a začal do rytmu písně Červený most onanovat.

• 23.11.2017  19:23
    Medvěd (TV film) (1961)

Mých dvacet čísel zůstalo u tohoto údajného skvostu v klidu. Samozřejmě jsem u tohoto kraťase netrpěl. Vzhledem ke stopáži to snad ani nebylo možné. Když ovšem člověk vidí skoro 90% hodnocení, tak přeci jen čeká cosi nadstandardního. Honzík to zahrál moc hezky, Stella mi svojí ošklivostí ovšem trošku lezla na nervy a kazila dojem. Dialogy jsou slušné, ale opět nic mimořádného. Zřejmě nejsem cílová skupina. Humor kolem mě jaksi jen prosvištěl.

• 23.11.2017  18:58
    Anakonda (1997)

Ale jo, pospal jsem si u toho hezky. Za zmínku stojí snad jen ty dvě kočky na lodě plné otravných kokotů. V čele všemu vévodí Jon Voight, který by zashluhoval nějak negativně ocenit, za tuhle jeho maximálně otravnou roli. Neskutečně mě ten člověk iritoval tím jeho debilním výrazem, který se za celý snímek nezměnil. Anakonda jako taková ušla. Možná mi to tak však přišlo pouze proto, že se s hady mazlit zrovna nemusím. Jen vraždila neskutečně stereotypním způsobem. Akce tedy nebyla marná. U ní se člověk alespoň tu a tam zasmál. Vyloženě debilní byl ovšem kompletní zbytek, a proto se neubráním odpadu. Strašná sračka.

• 22.11.2017  16:35

Tohle je přesně pohádka podle mého gusta. Není mojí vinou, že značnou část pohádek posílám na odpadiště. Proti tomu žánru absolutně nic nemám, ba dokonce jej na Vánoce vyhledávám. Je vinou tvůrcí, že točí takové píčoviny. Na této pohádce je podepsáno tolik mých miláčků, že jsem si ani nedovedl představit, že by to mělo dopadnout nějak zle. Na druhou stranu jsem ani nedoufal v nějaké zázraky. A ony se přeci jen dostavily. Nevybavuji si pohádku, u které bych se těšil na každou další písničku, jako odvážně oblečená slečna na znásilnění partou cigánů. Jarda Uhlíř je neskutečný borec. Má na svém kontě hromadu písniček s nádherným textem a návykovou melodií. V této pohádce jsem slyšel jedinou kreténskou skladu, když Zedníček představoval svoji rodinu. Zbytek songů neměl chybu. Děj je pohádkový, není tedy nic extra. Princezně chybí sex a tak je nešťastná. Naštěstí sex postrádá i Lotrando, takže je od prvopočátku jasné, že se do ní připojí. Jináč Barbora Seidlová bývala ve svých mladých letech celkem kočka. Prsa jí sice moc nevyrostla, ale tím připraví Lotranda maximálně o jednu až 2 pozice. Kolem hlavní dvojice se sešla celá řada skvělých herců, která se starala o zábavu. Nade všemi vynikali, jak rolí tak výkonem Arnošt Goldflam a Táborák. Byli naprosto úžasní a po delší odmlce mi rozpohybovali bránici. Moc pánům děkuji. Vzhledem k tomu, že dobrých pohádek se mi dostane v nižší míře než šafránu, tak musím sáhnout po maximálním hodnocení. Skvělá a neobyčejně vtipná věc!

• 22.11.2017  16:21

Tak jestlipak víte, která postava je otravnější než negr s dredy? Správně, negr plešárd. Z těch píčovin, které si troufá vypouštět z úst se mi chce permanentně zvracet. Naštěstí se ten černý píčus v tomto díle celkem krotil. Ačkoli se děj nepohl ani o milimetr, namísto toho prezentoval divákům jen a pouze vatu, se mi tento díl líbil snad asi nejvíce. Pořád to není, co to bývalo, ale alespoň u toho člověk už netrpí. Slabé 4 hvězdy.

• 19.11.2017  23:26
    Válka o planetu opic (2017)

Spoilery! Oba předchozí díly stály za hovno. Stejný názor sdílela i jistá osoba, které se ovšem tento díl z nějakého prapodivného důvodu líbil. Inu, zavětřil jsem podezření, že by přeci jenom mohl skutečně za něco stát. Ano, za jednu věc skutečně stál - za hovno. Dlouho jsem u žádného snímku neprožíval takové utrpení. Od úvodního přepadení opiček, kde jakýsi negr střílel do vlastních řad a podle všeho si to ani neuvědomoval až po maximálně kreténský pobyt v opičím gulagu. Jediným prvek, díky kterému jsem tuhle píčovinu dokázal dokoukat a nezrychlovat, byl Woody Herrelson, který se s přibývající stopáží objevoval více a více. Všichni opičí představitelé mě neskutečně srali. Nejvíce rozhodně ten starý zmrd, který měl zřejmě bavit nejmenší diváky a divačky. Katastrofa. Nudný, stereotypní film bez špetky nějakého vývoje. bez špetky zajímavosti. Člověk u tohoto snímku úplně postrádá jakékoli napětí. Osudy všech opic mi byly lhostejnější než osud smradlavého bezdomovce žadonícího o cígo. Pokud se tvůrci pokusí o další pokračování, tak zdvořile odmítnu. Dlouho jsem neviděl nic, co by mě nejenom absolutně nezajímalo, ale kde by mě všechny postavy neskutečně sraly a děj těžce iritoval. Odporná věc!

• 19.11.2017  23:16

Dovedu si dost živě představit, že tento snímek dovedl svými prezentovanými názory zvednout adrenalin kdejakému křesťanovi stavícím svůj svět na pevných křesťanských domněnkách. Rozhodně zajímavá věc, i když spousta nápadů se cucá z palce od nohy. Natáčelo se v moc hezkých prostorách. Na diváka funí vynikající atmosféra a trošku té mysteriozity. V hlavní roli je Tom Hanks, v roli pro které se snad narodil. Takže vše vesměs funguje. Snímek trošku vyhořel na přepálené stopáži. V podstatě celý snímek hlavní dvojice před někým prchá, což se prostě po čase omrzí. Zkrátka přijdou zřejmě i diváci kterým jsou všechny křesťanské záležitosti tak nějak u prdele. Já hodnotím tak nějak průměrně a skrývám menší zklamání. Přeci jen při pohledu na všechna ta jména, která mají se snímkem co do činění, jsem očekával poněkud promakanější jízdu.

• 19.11.2017  23:07

Spoilery! Robert Rodriguez je v mých očích taková slabší varianta Quentina. Takový Quentin s jednou koulí. Tento snímek bez debat patří k tomu nejlepšímu, co do světa filmu Robert přivedl. Brutální akční jízda, která by se dala rozseknout na dva odlišné filmové žánry. Více se mi rozhodně zamlouvala první polovina, kde skvěle vynikal Quentin v roli psychopata. V podstatě hrál sebe, takže působil maximálně přirozeně. George Clooney je člověk, který mě tu a tam dovede ve filmech pěkně srát. Snad bych si i troufl hovořit o životním výkonu. Harvey Keitel je vynikající všude. Bohužel, jeho potomstvo na mě působilo lehce otravným dojmem. Soundtrack byl úplně parádní a skvěle dotvářel mexicky laděnou atmosféru. Film mě nezklamal ani po servírování večeře - naopak. Tvůrci se krásně vyřádili. Lidskou kytaru si uchovám dlouho v paměti. Stejně tak Danny Treja v nezapomenutelné roli upíra. Snímek bych se rozhodně nebál doporučit všem divákům, kteří si ujíždějí ať už na vybroušených dialozích Tarantina, či na střeštěnosti Rodrigueze, neboť tento mixík obsahuje ve vyvážené kombinaci obojí. Super věc, u které se člověk nenudí.

• 19.11.2017  22:53

Začínám nabírat dojmu, že se jednotlivé epizody nesou ve velmi stereotypním duchu. Každý díl začíná neskutečně dlouhým kecáním, kdy se uzavírají stále nové a nové smlouvy s novými a novými lidmi. Poté obvykle následuje trošku alkoholu, s čímž je obvykle spojena prsní prezentace laciných dívek s detailním závěrem na bobří hráz - ideálním útočištěm přítulného hmyzu. Poté divák nakoukne do soukromí černočerného negra s tím nejbělejším jménem. Nechybí ani sonda do nedokonale fungujících manželství snad všech zúčastněných. Na akci se dostane jen někdy a právě akce je pro mě sítem mezi dobrým dílem, kdy se vám objeví na rtech "wow" a špatným dílem, kdy si postěžujete, že se zase, kurva, nic nedělo. Tento díl je tak nějak na rozmezí. Nemám čas sledovat průměrné seriály, takže budu doufat, že se kvalita kamsi vyšplhá.

• 18.11.2017  17:41

Animace je zcela bez nápadu, debilní a neustále se opakující smyčka totožných prvků. Ovšem doprovodný komentář je mimořádný trýznitel bránice. Takové perly by klidně snesly i vlastní sborník básní. Autor, či autoři by zasluhovali metál za to, jaké věty byli schopní dávat do rýmů. Ve třetí sérii jsem zaznamenal rapidní úpadek kvality. Poslední dva díly jsou čistě odpadové záležitosti, neboť v nich chybí právě doprovodný komentář, což mi potvrdilo tezi, že animace jako takové stojí za méně než hovno. Nebýt právě dvou posledních dílů, které jsem sjel 8x zrychleně, protože nemám čas ztratit 14 minut života píčovinami o hovně, tak bych pálil 4 kousky. Takto jdu o stupeň níže. Rozhodně se však jedná o kvalitní materiál. Rozhodně se však vyplatí si nějakou hlášku zapamatovat. Můžete se například pokusit na vesnické zábavě pokusit nějaké podnapilé slečně snesitelného zevnějšku dostat do těla jedním ze tří otvorů hláškou: "Milá slečno, vsadím bundu, že dobudu tu vaši kundu!"

• 18.11.2017  15:40
    Komando (1985)

Naprosto retardovaný záležitost poukazující na fakt, že se matroš osmdesátých let téměř ničím neředil a lidé si jej vpravovali do žil v té nejčistší podobě. Poté mohly vzniknou filmové kulty tohoto typu. Arnold v té době absolutně netušil, co to je herectví a předvedl výkon srovnatelný s legendou z filmu The Room - Tommy Wiseau. Takhle statický a toporný nebyl snad ani v Terminátorovi, kde to ovšem narozdíl od tohoto filmu nebylo na škodu. Děj je maximálně psychopatická záležitost na míle vzdálená od reality. Od chování postav až po jejich dovednosti. Přesto na vás snímek dokáže dýchnout svojí dobovou atmosférou a s přihlédnutím na krátkou stopáž vám nedá šanci se u něj nějakým způsobem nudit.

• 18.11.2017  15:11

Snímek drží nad vodou vynikající Ledger. Příběh je totální tuctová patlanina bez sebemenší špetky zajímavosti. Neskutečně mi při sledování vadil výběr písní. Sice to byla pecka vedle pecky, ale absolutně se v daný moment jediná píseň nehodila. Tvůrce soundtracku měl zřejmě playlist svých oblíbených songů a za každou cenu je chtěl narvat do tohoto filmu. Film se neskutečným způsobem snaží držet hesla "víno, ženy, zpěv". Je v něm z těchto kategorií zastoupeno všechno. V nejhojnější míře se bohužel snímek snaží rozebírat ženy, což je z celého filmu tím vůbec nejotravnějším. Z hlediska akce si tvůrci vystačili snad s jediným typem záběru na rytířském kolbišti. Čistokrevná pohádka je jediným žánrem, který tento snímek zcela naplňuje. Já na pohádku nebyl tak úplně připraven. Čekal jsem diametrálně odlišný snímek, takže nedovedu neskrývat zklamání. V mnoha ohledech otravný film. Slabé dvě hvězdy.

• 18.11.2017  15:00

Na komedii je to málo vtipné. Na akční film málo napínavé. Tento snímek je taková jednohubka na alkoholový večer. Čím více povzbuzovadlo v sobě budete mít, tím se vám bude líbit pravděpodobně více. Celé se to nese ve velmi odlehčeném duchu. Zápletka je trapná a snadno prokouknutelná. Oba herci hrají zřejmě to, co se po nich žádalo. Vedlejší role, zejména ženské, jsou nedobře obsazené a vyznívají do ztracena. Do filmu taktéž absolutně nezapadávaly romantické vsuvky a rady do života od černočerného Jacksona. Do podobného filmu se takový prvek nehodí.Osobně nechápu vysoký povyk kolem tohoto filmu. Ačkoli jsem pár pěkných momentů zaznamenal, tak mnou cloumala při sledování především nuda. Lepší dvě hvězdy.

• 18.11.2017  03:24

No ty číčo. Pokud má dokonalost na poli filmů a seriálů nějakou podobu, pak ji zastupuje tento díl. Parádní schizofrenní jízda s impozantním závěrem, který mi bude pekelně dlouho rezonovat v mysli. Od slabší druhé série tvůrci vytáhli seriál do nebeských výšin. Na další díl jsem více natěšený než puberťák na první sex s člověkem hmatatelného pulsu. Fantastické!

• 17.11.2017  21:51

U tohoto dokumentu mi dělal společnost 7letý spolusledovatel a nepřestával se smát. Fakt, že tyhle filmové legendy dokážou takřka po sto letech bavit i nejmladší diváky, je snad tou nejvíce vypovídající reklamou na to, že tihle pánové jsou nejen nesmrtelní, ale evidentně nemají v úmyslu ani nikdy zestárnout. Dvacátá léta byla jejich. Je obdivuhodné, že dokázali lidem zvedat koutky v době, kdy to moderní svět potřeboval nejvíce - mezi válkami. Dokument je výborně rozdělen do několika tématických částí, z nichž mě bavily úplně všechny. Některé méně, jiné více. To už je na individuálním vkusu každého z nás. Je trošku škoda, že tento velmi informativní a neméně vtipný dokument zapadl, minimálně na půdě této databáze, prachem.

• 17.11.2017  21:41
    Psaní do nebe (divadelní záznam) (2016)

První Cimrmani nesoucí se převážně na smutné vlně. Diváky chystající se ke zhlédnutí by bylo záhodno informovat, že se jedná o čistě vzpomínkovou záležitost obsahující několik kratičkých ukázek z vybraných her. Bohužel zubatá s kosou prozatím číhá na každého a výjimku nečiní ani u divadelních legend, za kterého si troufám zejména pana Smoljaka považovat. Toto představení je věnováno jeho památce a divákům odkrývá poměry a okolnosti stojícími za vznikem samotného divadla, potíže při jeho rostoucí slávě. Dokonce dojde i na odhalení nových tváří a směrem, jakým se divadlo chce řítit v budoucnosti. Proti Táborákovi vůbec nic nemám. Jen mě v kratičké ukázce v roli krátkozrakého neskutečně sral. Možná je to jen otázka zvyku a nechci činit unáhlené závěry, ale za jeho chvilku slávy na parketu jsem si jej zaškatulkoval jako doposud jediného kurvitele divadla. Ten člověk neskutečně přehrává a svým projevem zcela vybočuje z nastoleného trendu, který činil divadlo tak vtipným. Velmi rád bych se mýlil. Určitě dám v blízké budoucnosti šanci nějaké hře, aby moje zaškatulkování nabralo na nějaké hodnotě. S jednotlivými hrami jsem strávil nejednu vtipnou chvilku a moc pánům děkuji za prodloužení mého života.

• 15.11.2017  20:09

Největší záhadou z tohoto filmu je pro mě to, za co si pro pána Boha odnesla Ingrid Bergman domů Oscara. Za chvilkové prznění angličtiny? Spíše bych to tipoval na chvilkové olizování rozkroku některého z pánů, který má na udělování sošek vliv. Úvod byl malinko rozpačitý, ba dokonce zlehka o hovně. Od nasednutí do vlaku ovšem super věc. Opět jsem byl s předlohou pro moje štěstí neseznámen, a tak jsem mohl děj hltat plnými doušky. Finney naplňoval moji představu Poirota, kterou jsem si utvořil poslechem nějaké té knížky, více než dobře. Ostatní herci rovněž super. Předloha pro tento film má ve světě velké jméno, tudíž jsem očekával od rozuzlení něco extra, čehož se mi dostalo. Sidney Lumet opět nezklamal. Nejvřeleji snímek doporučuji všem hltačům kriminálek. Jsem si jistý, že u snímku dosáhnou vyvrcholení i bez osahávání svého těla.

• 14.11.2017  21:39

Spoilery! Závěr bývá při skvěle rozepsaném díle tím nejtěžším. Dost často se stane, že bývá nedůstojným, ba dokonce stojí mnohdy za hovno. V tomto případě rovněž nemohu říct, že bych z něj byl nějak unešen. Fingovanou smrt nebylo vzhledem k okolnostem až tak těžké odhalit při zužujícím se počtu postav. Konec tedy nebyl v mých očích kdovíjak úžasným. Rozhodně se však jednalo o seriál, na kterém jsem si s chutí smlsnul. O seriál, který mi navodil chuť si něco dalšího od Agátky poslechnout.

• 14.11.2017  21:12

Hodně kvalitní pokračování. Je radost sledovat úmrtí a těšit se nad spekulacemi, komu a jak zazvoní hraná příště. Atmosféra správně zhoustla. Ze šachovnice pomizeli bezvýznamní retardi a smyčka se utáhla.

• 14.11.2017  21:07

Agáta boří veškeré léty prověřené mýty o ženách. Po zhlédnutí tohoto filmového skvostu by nejeden zapřísáhlý šovinista zapochyboval, ba dokonce přestal věřit, že ženy jsou jen přebytečným obalem kolem vaginy. Luxusní věc. Knižní předlohou jsem byl doposud nepolíben, takže jsem si navíc mohl užívat smrt každé postavičky a spekulovat nad vrahem. Strašně se mi líbila atmosféra opuštěného ostrova, i když samozřejmě čpěla televizí. Jako pilot rozhodně vynikající díl, který na díl nadcházející rozhodně dostatečně navnadil. Jediná výtka k závěrečnému traileru na nadcházející díl. Naprosto tento prvek nenávidím. Než jsem ho stihl vypnout mi stihl mírně dokurvit další díl. Takže pozor na to.

• 14.11.2017  20:54

Spoilery! A cenu za nejdebilnější a nejotravnější postavu série získává negr s dredy. Jako odměnu mu věnujeme celý díl. Na diváky sereme, ať u toho třeba chcípnout nudou. Ezekiel v průběhu času vykrystalizoval v ultimátní píču. Neskutečně mi rve uši to jeho neustálé opakování úžasných mouder a motivačních sraček, které zřejmě čerpá z Facebooku. Je v tomto ohledu dokonce otravnější než facebook, tam se to totiž dá velmi účinně blokovat. Strašně jsem doufal, že v tomto dílu konečně chcípne. Bohužel dle očekávání opakovaně za 5 minut dvanáct utekl hrobníkovi z lopaty. Děj se tedy opět nehnul z místa. Tvůrci mě okradli o dalších 40 minut bytí, abych sledoval jak zdechne zcela nepodstatný digitální tygr. Alespoň, že té akce neubývá. Ačkoli začíná býti poněkud otravné, jak již 4. díl v řadě sleduji střelbu slepými náboji do vzduchu. Slabé tři kusy.

• 12.11.2017  22:28

Spoilery! K tomuto snímku mě přivedla stejnojmenná hra. Bohužel jsem se chvíli po legálním zakoupení DVD v legálním obchodě s legálními DVD dozvěděl, že má snímek se hrou společný opravdu jen název. Po přečtení obsahu už jsem měl na snímek podstatně menší chuť. Nicméně když už jsem ho měl, tak jsem se na něj rozhodl kouknout. Musím říct, že v rámci originality to tvůrci vytáhli opravdu vysoko. Bohužel sami sobě naházeli klacky pod nohy nezajímavým zpracováním. Ani druhý den po zhlédnutí mi není jasné, zda tento jejich počin mám brát vážně. Celý snímek protínala jakási groteskní atmosféra. Naprosto všechny postavy se chovaly maximálně zvláštně. Celý díl se točí kolem retarda, kterému začne krásně hrabat. Jeho milující bratr mu dá do jeho dětského pokojíčku doprostřed místnosti odporné zrcadlo. Retardovi tudíž začne hrabat ještě více. Divák v podstatě sleduje, co se děje v jeho zvrácené mysli. Při vraždění pejsků, kočiček a dětí rozhodně netroškaří. Vždy uloží k odpočinku rovnou tři exempláře. Věčná škoda, že se vše odehrává výhradně mimo zorný úhel kamer. Koncept rozhodně zajímavý. Zpracování bohužel těžce pokulhává. Navzdory přátelské atmosféře snímek působí nekonečným dojmem. Monology retarda mi tu narozdíl od početné části komentujících přišly na filmu nejvíce zajímavými. Za hovno z mého pohledu stálo celých 100 % dialogů. Zřejmě je měl na svědomí nějaký další mongoloid. Tentokrát ovšem skutečný.

• 12.11.2017  21:27

Spoilery! Tak upíři byli v jedničce, vylepšení upíři, které šlo sejmout jen denním světlem ve dvojce. Na tvůrci se tedy vznášel otazník, koho by měl Blade zlikvidovat ve trojce. Tvůrci nechali ze země vykopat samotného vládce veškerého upírstva - Draculu, který je imunní i vůči sluníčku, což zní takhle na papíře moc hezky. Jenomže ho zde bohužel prezentují jako naprostého řadového sráče. Větší problémy dělal Wesleymu ten namachrovaný bezvýznamný píčus z jedničky. Od Draculy jsem si dovolil čekat něco extra. Tento díl je tedy z celé trojky jednoznačně nejhorší. Akce je opět hodně, ale děj je jedna velká snůška nesmyslů a nudy. Potěšilo mě, že se děj vrátil opět do odlehčenější úrovně, nicméně celý smrdí více televizní kvalitou než kinem. Lepší dvě hvězdy.

• 12.11.2017  21:03
    Blade 2 (2002)

Del Toro pojal svůj snímek výrazně jinak, než v případě prvního dílu. Z filmu takřka úplně vymýtil veškerý humor a nahradil jej podstatně temnější a vážnější atmosférou. Osobně mám pocit, že tím snímku ublížil. Podobný příběh přeci jenom nejsem schopný brát úplně vážně. Tím spíše ne po zhlédnutí prvního dílu. Dojem nedokázala vylepšit ani účast hromady super herců v čele s Perlmanem a, v té době ještě velkou neznámou, Normanem Reedusem. Příjemné bylo zasazení děje to stověžaté Prahy. Uchem občas proletěly libozvučná slůvka jako "piča" a "kurva". Děj přinesl nové tvory - jakousi vylepšenou verzi upírů, což také nebylo kdovíco úžasného. Celkově tedy pěkné tři kousky.

• 12.11.2017  20:30

Snad vůbec poprvé jsem viděl Radcliffa v nepotterovské roli, ve které byl celkem dobrý. Samozřejmě si na jeho místě dovedu představit více než tucet herců, kterým by to seklo víc. Nicméně mě zde vůbec neiritoval. Přeci jen mu jde hrát lépe živé než mrtvé. Úvod byl malinko rozpačitý a vtáhnutí do děje hrozně rychlé. Z ničeho nic vznikne mezi dvěma lidmi za pár dní nepřetrhnutelné pouto (dost možná doplněné i o homosexuální večerní hrátky) a ochota položit jeden za druhého život. Poté už člověk sleduje výhradně boj o přežití, který hlavní hrdina nesvádí ani tak s nehostinnou džunglí, jako spíše sám se sebou a svými vnitřními démony. Divácký dojem mi narušoval, z mého odborného diváckého pohledu, celkem zprasený střih. Večer si snímkem určitě nepokazíte, ale rozhodně bych nečekal zázraky. Solidní zábava. Lepší tři hvězdy.

• 12.11.2017  20:19

Další díl, který naráží na problém, který se nedostal za hranice USA, tudíž nejsem opět schopný tento díl patřičně docenit jakožto situace neznalý člověk. Párkrát jsem se sice zasmál, ale opět žádné velké terno. To opravdu neexistují nějaké globální problémy, které by si tvůrci mohli vzít na paškál?!

• 10.11.2017  22:16

Tento seriál divákům ukázal, jak dobrá mohla být ta píčovina Birdman, kdyby se tam dělo něco alespoň malilinko zajímavého. Taktéž se jednalo o doposud nejsíťařštější díl ze všech.Vynikající záležitost, která vás sežere a za 40 minut vypustí opět na svobodu. Hrozně se mi líbí, jak si tvůrci dovedou s každým dalším dílem vyhrát. Díly nejsou absolutně šablonovité. Vždy přijdou s nějakým úplně novým nápadem a prozatím to vždy zafunguje. Prozatím skvělá série. Moc se těším na další díl.

• 10.11.2017  21:11

Spoilery! Konečně retardi doplachtili na tvrdou zem a seriál se vrátil do koukatelných mezí. Chápu, že na daném prostoru toho v ději zase tolik vymýšlet nelze, každopádně stále se opakující rozkmotření a následné opětovné spřátelení díky tragédii je přeci jen malinko trapné. Tandy naštěstí stále bavit ví. Bohužel mě neskutečně serou všichni ostatní. Uvidíme, jak dlouho budu ještě divákem.

• 7.11.2017  18:25
    Jigsaw (2017)

Jedna z nejhorších návštěv kina v mém životě. Tento snímek staví svůj sotva měřitelný úspěch výhradně na svém jménu, které mu vytvořily díly předchozí. Jinak to byla opravdu přehlídka zoufalosti. Postavy byly neskutečně nezajímavé a jejich osudy mi byly zcela lhostejné. Co se týče příběhu, tak za něco stály výhradně až poslední minuty, které přinesly nějaké to překvápko. V ději mě neskutečně sraly skoky, respektive výskoky ze hry, na kterou se dalo koukat alespoň po stránce příjemných herních atrakcí. To, co se dělo mimo zdi kůlny smrdělo snad céčkovým filmem. Extrémní nálož nudy. Obrovské zklamání a první debilní díl této úžasné série.

• 7.11.2017  18:13

Je neskutečným utrpěním sledovat vynikající hrdiny, se kterými jsem v některých případech již osmou sérii, jak se mění v bandu debilních kreténů. Všem začíná hrabat a každá postava se díl od dílu chová úplně jinak. Jak kdyby byly napsané na papírkách jednotlivé dialogy a postavy si náhodně losovaly, kdo co bude říkat. Přestože je tento díl z osmé řády prozatím asi tím nejlepším, tak se mi stále nelíbí směr, kterým se seriál vydal. Nejvíce moji diváckou spokojenost nalomuje fakt, že mě začala drtivá většina postav neskutečně srát. Bohužel se úroveň sraní stále více stupňuje.

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 81 108