Frajer42

Frajer42

okres Brno
"Má-li film úspěch, je to byznys. Nemá-li úspěch, je to umění."

<< předchozí 1 2 3 4 26 52 77 102
    • 26.5.2017  03:09

Třetí série mě prozatím mile překvapila. Tedy minimálně část před přestávkou. Začátek byl až neočekávaně kvalitní. Tandy se kvalitně rozřádil a nemá nejmenší chybu. Celkem příjemným členem je i homo žluťák. Naopak mě extrémně začala srát Mellisa. Doufám, že brzy zemře. Stejný osud přeji i Gail, která mě sere již delší dobu. Pár posledních dílů před přestávkou bylo relativně slabých. Hodnocení nechám na třech hvězdách a budu se těšit na luxusní druhou polovinu série. Obdivuji překladatele titulků, který si říká "Byzon". Vede si výborně. Některé Tandyho fráze není snadné překládat.

• 24.5.2017  14:37

Spoilery! Tento snímek byl zřejmě příliš dobrý na to, aby se někdo obtěžoval s tvorbou titulků. Něměcky rozumím jen několika základním konverzačním frázím z koncentračních táborů, tudíž jsem si na originál netroufl. Musel jsem se tedy po 100 letech ponořit do českého dabingu a bylo to dle očekávání hrozné. Zároveň to ovšem byla jediná hrozná věc, kterou jsem ve snímku zaregistroval. Dost se mi zamlouval jednoduchý kriminální děj, který byl skvěle vystavěn i jednotliví aktéři. Krásná ukázka toho, k čemu až může nebohého pána zahnat dominantní mrcha žena. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 24.5.2017  14:22
    Slzy slunce (2003)

Spoilery! Velmi jednoduchá a přímočará záležitost o drsném Bruceovi, jehož zelené srdce zlomí půvab, i v pokročilém věku, stále ospinkatelné Monicy Belluci, a tak se rozhodne nasadit životy své zelené party z Buzuluku pro záchranu pár bezvýznamných černoušků. Vojáci na své cestě vidí věci, které už viděli na svých misích 100 ×, a přesto se v nich postupně začne probouzet soucit a svědomí. Při své záchranné misi dovedou dokonce připravit půdu pro politický převrat. Zkrátka opravdu nenáročná záležitost, kterou doceníte, pokud hledáte opravdu nenáročný snímek, u kterého si plánujete vyložit nožky a otevřít oblíbený nápoj alkoholického obsahu. Čím víc procent alkoholu bude tento nápoj obsahovat, tím vyšší hodnocení pravděpodobně udělíte. Mozek u tohoto filmu vážně není třeba. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Pajkenzi.

• 24.5.2017  14:03
    Večírek (1968)

Ind Sellers se vydal naučit hollywoodskou smetánku pařit. Zatím jsme jej viděl jen v minimu filmů, ale obrovský komický talent mu nelze upřít. Podobný humor, který je založený na absurdních situacích, do kterých se hlavní hrdina dostává svojí nešikovností, mám rád. Trošku to celé haprovalo v dialozích, které nebyly příliš úderné ani vtipné, ale vynahrazovala to situační komedie, která ve většině případů fungovala. Samozřejmě, ne každý pokus o vtip uspěje úplně u všech. Nicméně věřím, že každý divák si tam najde to svoje, co mu dovede rozvibrovat bránici. Na škodu může být snad pouze předvídatelnost. Takřka v každé situaci je jasné, co se stane ještě než se to stane. Na komedii z roku 1968 to bylo hodně dobré. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 23.5.2017  13:33

Spoilery! Nějak mě to celé za srdíčko ani za nic jiného nechytilo. Kromě kvalitního výkonu Jamese Deana, kterého velmi proslavila náhlá smrt, nebylo z mého pohledu obdivovat co. Vedlejší postavy mi přišly neskutečně nudné. Stejně tak stereotypní děj, který je o nekonečných pokusech získat přízeň přísného otce. Překvapil mě v tehdejší době výskyt lehké dívky, které nedělalo problém se sexuálně sbližovat s oběma bratry a kdyby snad pánu tatínkovi stále fungovalo náčiní, tak by zřejmě nepohrdla ani jím. Ze začátku to pro mě bylo čiré utrpení. Postupně jsem se do snímku přeci jen trošku dostal. Bohužel pouze trošku. Lepší hvězda. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 23.5.2017  13:14
    Vyšehrad - Máma (E07) (epizoda) (2017)

Spoilery! Evidentně narychlo spíchnutý díl. Kromě toho, že si Laviho otravná máma nechá protáhnout zašlé potrubí od Žloutka, toho k vidění moc nebylo. Navíc paní herečka mi do celého seriálů příliš nezapadala. Přesto jsem se celkem pobavil a pár hlášek se objevilo. Slabší tři kusy.

• 21.5.2017  17:13
    Excalibur (1981)

Prvních 30 minut jsem dost trpěl. Do tohoto snímku se musí člověk dostat a Artuš musí dospět. Do té doby je totiž totálně otravný sráč, zřejmě po obdobně nezajímavém otci. Vůbec herci byli vybráni extrémně nezajímaví. Druhá polovina filmu byla podstatně lepší. Konečně jsem si dal do souvislostí všechna notoricky známá jména. Kouzelník Merlin celou stopáž rozdával cenné rady, takže každý divák sledováním nevědomky absolvoval základní královský výcvik. Způsob prezentace děje byl poněkud zvláštní a dlouho mi trvalo, než jsem si na něj zvykl. Po technické stránce má snímek také značné nedostatky, které jsou způsobeny rokem vzniku. Snímek by snesl i malinko kratší stopáž. Celkově jsem nakonec spokojen a hodnotím tedy lehce nadprůměrně.

• 21.5.2017  16:31
    Uteč (2017)

Spoilery! Konečně někdo pochopil, jak jsou černoušci úžasní tvorové a natočil snímek oslavující jejich přednosti, a to dokonce takovým způsobem, že jsem vůbec poprvé držel černouškovi pěsti. Trošku jsem sebe i spolusledovatelku připravil o překvápko, když jsem velmi správně a velmi rychle prokoukl, že ta bílá svině s předkusem na dolní čelisti v tom jede taky a černouška sbalila jen proto, aby posloužil vyšším účelům. Horor jsem správně dle prvního dojmu neočekával. Snímek nemá s tímto žánrem nic moc společného. Nicméně se jedná o dost originální a zajímavou záležitost, kdy je divák nejdříve v očekávání a stále přemýšlí, co se to kolem děje. Poté to celé nakonec vyústí ve velmi pěkný konec, který je dokonalou satisfakcí pro všechny diváky tmavšího odstínu za dlouhé roky utlačování. Černá síla!

• 21.5.2017  15:48

Spoilery! Zásadním problémem tohoto snímku ne nesnesitelně dlouhá stopáž, která v celé své délce pojednává o tom samém a s výjimkou závěru není snímek v jediném okamžiku ani trošku zajímavý. Celé to neskutečně připomíná snímek Misery nechce zemřít. S jediným propastným rozdílem v kvalitě. Celý snímek je postavený na dialozích a odehrává se povětšinou v jediné budově. Absolutně to na mě nepůsobilo dramaticky ani zajímavě. Baby Jane byla píča od mala a sledovat tak dlouho její odporný obličej mi nebylo příjemné. Nedokázala se srovnat s tím, že už ji nikdo nezná a nikoho nezajímá, tak se dala do trýznění své nepohyblivé sestry. Strašně jsem během sledování ztrácel pozornost. To co mi bylo servírované, mě nezajímalo. Vůbec nechápu zdejších 84 %. Dobré bylo jen rozuzlení v závěru, ale za to hvězdu nedám. Prvky hororu ani thrilleru jsem nezaznamenal. Čistokrevné drama. Bohužel, převážně konverzačního charakteru. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 21.5.2017  15:31
    Velká čínská zeď (2016)

Myslím si, že je zcela jasné, kdo si pochutná na Zlatých malinách, a to hned v několika kategoriích. Matt Damon se upsal vskutku vynikajícímu filmu, kde si mohl ve zpomalených záběrech zaválčit proti hordám rozběsněných ještěrek. Není tajemstvím, že se v Číně hojně holdovalo opiu. A právě při jednom z opiových dýchánků vznikla i tato legenda, která nikdy neměla být brána vážně a už vůbec se neměla dočkat filmového zpracování. Zeď byla příliš vysoká na to, aby Čína odrážela útoky Mongolů či nějakého podobného póvlu. Na scéně se tedy objevily ještěrky a musím říct, že než se objevily, tak mi film nevadil. Hrál všemi barvami a zeď byla skutečně kolosální. Bohužel se to postupně zvrhlo v nesnesitelnou píčovinu. Dialogy se nedaly poslouchat, ani když je vedli páni herci. Příběh má neskutečně primitivní a debilní vývoj. Zpomalené záběry působily maximálně komicky. Stejně tak i záběry, které zpomalené nebyly. Neskutečná bída. Prostě tvůrci vymysleli totální píčovinu a aby to celé bylo alespoň trošku divácky atraktivní, tak tuhle píčovinu zasadili na Velkou čínskou zeď. Očekávání jsem neměl velká, ale toto jsem neočekával ani v těch nejhorších snech. Tvůrci nepodcenili pouze inteligenci ještěrek, nýbrž i diváků. Katastrofa!

• 19.5.2017  16:03

Příjemné nahlédnutí do zakázané zóny, kam se navzdory katastrofě vydalo několik postarších paní prožít život, který zde zahájily. Před zhlédnutím jsem neměl tušení, že tato zóna má své obyvatele a že se z tohoto místa stala turistická atrakce. Celkem zajímavý byl i vědecký pohled ukazující, že jsou tato místa velmi nebezpečná. Díky své neznalosti si z toho paní nic nedělali. Střechy mají z azbestu, na oběd si dají radioaktivní houby a stejně se hravě dožijí osmdesátky. Zřejmě za to může alkohol, který dle vlastních slov nepijí, aby se opily, ale aby byly zdravé. Celkem mě překvapilo, že se na Ukrajině měří radioaktivita v Rentgenech, měl jsem za to, že se používají Sieverty. Možná jsou jen zaostalí. Příjemná dávka radioaktivní radosti ze života.

• 19.5.2017  14:59

Výprava do světa, kde se nosí průměrné IQ asi 90. Na jedné straně stojí bělejší běloši, jejichž intelektuální výbava jim postačuje nanejvýš na nějaké nuzné manuální zaměstnání nevysokého platu, ze kterého když odkrojíte dalších 20 %, tak jim to sotva postačuje na stravu, ubytování a víkendové chlastání. Čím má člověk hlouběji do kapsy, tak tím méně se mu líbí dávat část svého nízkého platu lidem, kteří se jen nekontrolovatelně množí, celé dny dělají naprosté hovno a ještě mají potřebu na sebe hlasitě upozorňovat. Nelze se tedy divit, že plešatí pánové chovají ke konstantně opáleným spoluobčanům takovou nenávist. Nemyslím si, že se tento problém týká počtu pigmentů v krvi. Opálení spoluobčané mohou být i zcela spořádaní občané, jen tento typ zcela jistě nenajdete v ghettu na okraji města. Tomáš Kratochvíl se tímto dokumentem situoval do role naivního čůráka a prodejné kurvy. Stačí jej chvíli pozorovat a jeho manželce se nelze divit, že ho opustila. Jediné čemu se divit jde je to, že ho opustila až po takové době. Dobrý dokument by měl být nestranný, nebo by měl minimálně dávat prostor ve stejných podmínkách oběma stranám. Toto dílo bylo tvořeno s předem jasným záměrem. Se záměrem, který jde zcela proti veřejnému mínění. Když se frajer ubytuje u páru cigánů, kteří ho považují za kamaráda, protože jim sype do pokladny takové peníze, které jim nedává ani zbytek nájemníku dohromady, tak se nelze divit, že se k němu chovají jako k tomu největšímu kamarádovi. Přičemž si Tomáš musel své ubytování zaplatit i postavit a učinit dokonce i nějakou tu nevratnou půjčku. Kdoví, kolik takových půjček během 8 měsíců proběhlo. To se na kameře samozřejmě neobjeví, protože netvoříme nestranný dokument. Když dojde na poslouchání názorů druhé strany, tak k tomu dochází převážně v době, kdy jsi tito členové buďto nasraní nebo opilí. V takovém případě dochází k poklesu IQ až o 30 bodů. A když si tuto hodnotu odečtete od 90, tak se dostáváte někam mezi debilitu a imbecilitu. Takový člověk se v daný moment nedovede vyjadřovat normálně. Aby měl dokument tu správnou hodnotu, tak se autor rozhodl vyzpovídat děti, které nemají vlastní názor, nýbrž pouze kopírují názor rodičů a okolí. Velmi zřídka dostávají prostor lidé, kteří jednají v klidu a pohodě a jejich slova dávají smysl a mají patřičnou váhu. Tento dokument je atraktivní pouze zpracovaným tématem. Zcela ho pohřbil režisérský pohled aneb koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Ale tak hlavně, že Tomáš dokázal najít a obtěžkat novou slečnu a zahojil si tak zlomené srdíčko. To byla v podstatě nejhodnotnější informace z celého dokumentu. Kladně hodnotím pouze demonstrace, neboť jsem si udělal obrázek, jak takové demonstrace probíhají a dozvěděl jsem se o humanitních čůrácích typu "Míra Brož", kteří neváhají procestovat půl republiky, aby někde rozdmýchali napětí.

• 18.5.2017  21:58

Kvalitní dokument, který nevtíravým způsobem prezentuje divákům informace, s jejíchž pomocí by mohli lidé vylepšit své žalostné stravovací návyky a dotvořit si obrázek o fungování zdravotnického systému, který je stejně jako všechny sféry života řízen penězi. V tomto případě zcela na úkor blaha lidí a mnohdy i životů, což je smutný obrázek současnosti. Značná část stopáže se soustředí i na fenomén současnosti - rakovinu. Dokument nabízí alternativní možnosti, které nevykazují o nic horší statistiky než jediné 3 metody, které jsou dnes financované a lze je tedy provádět - ozařování, chemoterapie a chirurgické odstranění. V dokumentu jsem postrádal přímočařejší rady. Tvůrci neustále opakují, že stačí zasypat tělo potřebnými živinami a samo si hravě poradí s jakýmkoli problémem, přičemž tedy nejvíce doporučuje konzumaci syrových potravin. Dokumentu chybí lepší struktura, aby mohl být pro diváky více přínosný. Takhle si z něj odnáším pouze několik hodnotných výkřiků, které mi zapadly do mého myšlenkového systému, nikoli celistvý obrázek, jak bych se tedy měl správně stravovat. Každopádně oceňuji, že se jedná o dokument, který divákům pouze něco nabízí. K ničemu diváky nenutí. Přitom vše co nabízí dává smysl. Slabší 4 hvězdy.

• 18.5.2017  20:44

Velmi mě zajímalo, kvůli čemu si Leo odskočil od filmů. Stal se z něj bojovník za ochranu naší planety a tím pádem i ochranu všech jejích obyvatel. Tato role mu celkem slušela. Vzhledem k tomu, že se jedná o problém celosvětový, tak Leo navštíví takřka celý svět. Zajímalo by mě, nakolik upřímní jsou lidé, kteří Leovi poskytli rozhovor. Či to nebyla jen taková maska pro zachování dobré imidže před diváky. Každou snahu o zlepšení životního prostředí musí snad každý divák hodnotit maximálně kladně. Dokument strádá vyloženě jen po filmové stránce. Trošku mi vadilo, že Leo celý problém divákům zjednodušuje. K vyléčení planety rozhodně nestačí pouze přestat žrát hambáče. Nicméně, jako taková základní osvěta je snímek více než fajn. Je fajn pozorovat, že celebrita dokáže zužitkovat svůj status a zasvětit svůj život dobré věci. V mých očích už neuznávám Lea pouze jako vynikajícího herce, nýbrž i jako charakterní osobnost, které není osud lidstva lhostejný a činí vše, kam až sahají jeho možnosti.

• 18.5.2017  18:54

Po úvodních minutách jsem žluťáska Tancharoena opět proklínal. Naštěstí se děj postupně dokázal rozběhnout. Dost dobře nechápu, že je mezi pány o šerednou a emancipovanou Sáru takový zájem. Prison Break patří za mříže, tam je nejlepší. Pobyt na svobodě mu nesvědčí. V ději taktéž značně postrádám T-Baga. Michael mi v nové řadě přijde neskutečně trapný a postupně se řadí mezi postavy, které mě v rámci tohoto seriálu iritují. Rozehraná zápletka mi přijde nekonečně prvoplánová. Jsem zvědavý, co z ní tvůrci v závěru vykouzlí. Slabší 3 kusy.

• 18.5.2017  15:44
    Vyšehrad - Charita (E06) (epizoda) (2017)

Po delší odmlce se konečně přiřítila další lavina. Tentokrát se Lavi snaží napravit si reputaci u širší veřejnosti. Já nemohu souhlasit se zdejší uživatelskou širokou veřejností. Já jsem tady za experta, který rozumí nejlépe filmům a seriálům a podle mých měřítek nebyl tento díl v žádném ohledu slabší než díly předešlé. Měl vynikající údernou myšlenku, pár skvělých hlášek, kvalitní rozuzlení, a dokonce se ukázal i Řepák. Lepší tři kousky.

• 15.5.2017  13:57
    Útěk z vězení - Paecia (S05E06) (epizoda) (2017)

Tohle snad páni tvůrci nemohli myslet vážně. Nejlépe by udělali, kdyby si tento díl strčili někam hluboko do prdele. Z mého odborného pohledu se jednalo o zatím nejméně záživný díl. Na režisérské židli vystřídal Paul Scheuringa žlutý filmový kazisvět Kevin Tancharoen a rozdíl v kvalitě je propastný. Pouštní naháněná s kokotem kyklopem mi tedy s adrenalinem nepohnula. Zoufalý díl se zcela předvídatelným a neskutečně nudným průběhem. Konečně dokážu pojmenovat důvod, proč je tato nová série horší než ty předešlé. Můžou za to především katastrofálně vybrané vedlejší postavy. Nejenom, že mi jsou osudy těchto postav naprosto lhostejné, to bych ještě nějak překousl. Nicméně, ony mě ke všemu neskutečně iritují (čti serou). Na prvním místě v otravnosti je rozhodně ta bílovlasá píča. Takovou postavu mohl napsat jen naprostý píčus, který se brutálně minul povoláním. Nevěřil jsem, že někdy dojde k tomu, že svůj oblíbený seriál takto pohaním, ale toto je od tvůrců plivnutí do ksichtu a já nemohu hodnotit jinak než odpadem. Nejsmutnější na tom je, že ten žlutý píčus bude reřírovat i následující díl. Už teď zvracím!

• 8.5.2017  19:49

Tento snímek působí jako reklama na šestici komiků a jednu nepohlednou majitelku vaginy. Celou šestici komiků mám rád. O paní jsem se doslechl poprvé a zcela určitě i naposledy. Jejich jednotlivé show nikterak nevyhledávám, ale dovedou mě pobavit, když na ně náhodou narazím. K jejich zaměstnání chovám obrovský respekt, protože si moc dobře uvědomuji jak je složité rozesmívat plné sály diváků. Který humor vám sedne nejvíce je zřejmě otázka osobní preference. Z jednotlivých krátkých ukázek vystoupení i zákulisního děje, mě rozhodně nejvíce bavili pánové Lukáš Pavlásek a Ríša Nedvěd. V závěsu za nimi poté Tomáš Matonoha. Knor mě příliš nebaví, ale oceňuji u něj kreativitu a nekonečný příval nových a nových nápadů. V případě Kavalčíka mám pocit, že už nemá absolutně co nabídnout a dost mě to mrzí. Míval jsem jej celkem rád. Dnes působí už pouze maximálně trapně. Nechce se mi věřit, že by byla jejich cesta natolik nudná, že se do 95 minut vlezla taková neskutečná porce trapných píčovin. Značná část stopáže byla neskutečně trapná. Nicméně našlo se i několik momentů, které mi vydatně rozpohybovaly bránici, proto hodnotím veskrze pozitivně.

• 8.5.2017  19:11
    Harry Brown (2009)

Příjemně mě překvapila celá sebranka herců z GoT. V počátku snímku je divák vhozen do víru dění, kde jsou karty rozdány zcela jasně. Na jedné straně stojí feťácká hovada, která terorizují celou část města a na straně druhé jsou nebozí občané, kteří tento teror trpí. Trošku mi vadilo, že se snímek táhne v nesmírně melancholickém duchu. Atmosféru rozvířil Michael Caine, kterému už došla s tímto lidským odpadem trpělivost. Z melancholického stereotypu vytáhne diváky občasné násilí, které stojí za to. Snímek je nesmírně syrová záležitost. Kromě běžných vražd, které už nikoho nerozhodí, snímek nabízí i krajně nechutné záležitosti, jako například 4% orální hrátky v autě. Celkově bych hodnocení posadil někam ke třem hvězdám. Značná část stopáže mi nepřišla nikterak atraktivní. Snímek funguje pouze v rámci několika podařených pasáží. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Khalesi.

• 7.5.2017  16:35

Spoilery! S hodnocením tohoto snímku mám značný problém. Se strávením úvodních 90 minut jsem měl opravdu značný problém a absolutně jsem nechápal, kde se u tohoto snímku vzalo průměrné hodnocení 85 %. Problém byl zřejmě ve výstavbě děje. 90 minut se řeší neskutečná brutálnost činu, který nebyl divákům představen. Dva kamarádi se toulají světem a není na nich ani náznak toho, že by je provedená 4násobná chladnokrevná vražda nějak výrazně poznamenala. Děj v tomto momentu nebyl vyloženě zlý, jen byl brutálně stereotypní. Stále dokola se omílal motiv. Přišel mi zcela zřejmý. Dva psanci viděli možnost snadného přivýdělku a s ním spojenou naději na vysněnou budoucnost, která by prozářila jejich, do té doby, zcela ubohé životy. Samotný čin mi nepřišel závratně brutální. Chlapci znehybnili obyvatele domu a z frustrace, že z lupu nebude nic jiného než zaznamenaný trestný čin, se rozhodli odstranit svědky, a to rychlým a bezbolestným způsobem. Ukázka provedení tohoto činu odstartovala vynikajících závěrečných 40 minut, kdy jsem prakticky ani nedýchal a které byly zcela bez debat 5hvězdičkové. Opravdu úžasná práce. Od velmi husté atmosféry až po psychologický rozbor dvou charakterově rozdílných, na smrt jdoucích, pachatelů. O tomto snímku budu opravdu velmi dlouho a velmi intenzivně přemýšlet. Obávám se, že k plnému docenění je třeba snímek absolvovat alespoň dvakrát, či být s danou událostí alespoň předem obeznámen. Vzhledem k faktu, že mě snímek 2/3 nijak závratně neokouzloval, se neodvážím dát více než 3 hvězdy. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 6.5.2017  14:34

Spoilery! Přenádherná audiovizální stránka a vskutku působivý herecký ansámbl. Prostředí jílového zámku bylo opravdu neskutečně kouzelné. Co zde z mého pohledu trošku haprovalo byl nepříliš atraktivní děj, který by se při troše snaze plnohodnotně vměstnal do 90 minut. O nic tak úžasného, co by mělo smysl roztahovat se prostě nejednalo. Na nudný úvod se nedá koukat vůbec. Jakmile se děj přesunul na Crimson Peak, tak se to celé přeci jen rozhýbalo. Atmosféra zhoustla a celé to začalo být alespoň místy zajímavé. Bohužel snímek obsahuje množství pasáží, ve kterých zajímavý není vůbec a diváci se mohou kochat pouze výše zmíněným okouzlujícím vizuálem. Dost mi vadilo krajně nelogické chování postav. Nechce se mi věřit, že by byl až takový problém sejmout jednu incestní 50kilovou krávu. Taktéž nechápu, proč je tento film označování jako horor, když s tímto žánrem nemá pranic společného. Celkově slabší 3 hvězdy.

• 6.5.2017  13:55
    Czech Casting (TV pořad) (2011)

Jsi v tíživé finanční situaci, či chceš zkusit rovnou nastartovat svoji dobře placenou modelingovou kariéru? Agentura Netlookmodels ti dává příležitost! Že máš 100 kilo a 70 let? Nevadí, agentura dává příležitost všem ženám bez rozdílu výšky IQ, tělesné hmotnosti, politického přesvědčení, či náboženského vyznání. Není se třeba ničeho bát! Tento casting probíhá ve vší počestnosti. Nejdříve vás čeká seriózní pohovor se sympatickou Evou Rykalovou, kdy je s vámi prokonzultován zájem o focení. Obvykle stačí prozradit křestní jméno, bydliště, věk a rodinný stav, takže se není třeba bát toho, že by byla narušena vaše anonymita. Samozřejmě, na seriózním castingu je třeba probrat i lehce intimnější oblasti. Z hlediska focení je totiž nesmírně důležité, kdy jste měla poprvé sex, kolik pánů již stihlo prozkoumat vaše tělesné útroby, jak často masturbujete, nebo jaké jsou vaše oblíbené polohy. Během rozhovoru přijde také na řadu otázka pracovní spolupráce. Je jen na vás, či zvolíte první, nejhůře placenou kategorii - klasické nahé, či "nahoře bez" pózování na akty. Nebo je snad libo druhá, o něco výnosnější kategorie - krátká videoprezentace, o které se pochopitelně nedozvědí vaši známí, přítel ani rodina, neboť jste podepsaly smlouvu, ve které se agentura zavazuje, že výsledek vaší prezentace bude umístěn na stránkách nepřístupných z České republiky. Když se tedy o této vaší modelingové účasti téměř nikdo nedozví, tak proč si nezvolit třetí, nejlépe placenou kategorie - klasický sex s panem fotografem Alešem Jiráskem, který je majitelem nejznámějšího penisu v celé ČR. Není ani příliš obdařený, takže se nemusíte bát, že vás to bude bolet. Během 30 minut si můžete vydělat až 20 000 Kč. Ne, tohle není ráj, tohle vám agentura skutečně nabízí. Vy jste ještě tu? Nenechte si utéct příležitost. Dnešek může být prvním dnem zbytku vašeho zcela nového života!

• 5.5.2017  16:11

Spoilery! Boyka už nenacházel přemožitele, tak se ho tvůrci rozhodli konfrontovat se sebou samotným. Boj s vnitřními démony už samozřejmě nebývá tolik atraktivní jako boj s těmi skutečnými. Z nelítostné bojové mašiny se stal ochránce slabých. To už jen jako myšlenka zní maximálně debilně. Není tedy překvapením, že dějová linie debilní skutečně je. Dost trapný mi přišel i hlavní záporák. Divák je v počátku navnazen na dlouhý turnaj, kde by měla diváka čekat spousta zápasů. Kvůli svědomí si ovšem Boyka odskočí na pár zápasů do Ruska. Brzy jsem pochopil, že se turnaj konat nebude a Boyka v Rusku zkejsne. Musel jsem se tedy spokojit s 6 velice atraktivními zápasy, které jsou divákům během stopáže představeny. Těm jediným jsem v rámci snímku neměl co vytknout. Slabší 3 hvězdy.

• 5.5.2017  15:58
    Deep End (1970)

Spoiler! Kdyby byla originalita jediným hodnotícím kritériem, tak by se tento snímek umístil velmi vysoko v mém pomyslném žebříčku. Filmů tohoto typu jsem za svůj život opravdu mnoho neviděl. Příběh pojednává o 15letém nevinném chlapci, který přijal místo v londýnských lázních, které navštěvují samé perverzní starší dámy a kde pracují perverzní pracovníci. Lázně nepůsobí jako místo, kam by lidé chodili relaxovat, nýbrž jako místo, kam lidé chodí ukájet své sexuální choutky. Není tedy divu, že je chlapec ovlivněn tímto prostředím a poprvé se mu začne v trenýrkách cosi zvětšovat, což nezůstane bez povšimnutí jeho zkušenější, poměrně pohledné avšak maximálně otravné, kolegyně. Ta začne nadrženého chlapce, který by znásilnil snad i zásuvku, provokovat, flirtovat s ním a užívat si jeho náklonnost. Chlapec samozřejmě nemá šanci rozumět tomu, co se kolem něj děje a slečna se pro něj stává nedosažitelným sexuálním objektem. Děj filmu zásadně ovlivní zjištění, že slečna je tak trošku kurva a její tělesné útroby už stihl prozkoumat snad každý obyvatel Londýna s výjimkou nadrženého chlapce. Toto zjištění chlapce lehce rozhodí a začne se chovat jako ještě větší píčus. Vše vyústí tragickým koncem. Tvůrci se pravděpodobně pokoušeli divákům ukázat, jak může být láska zatraceně nebezpečná a že to, co se zpočátku tváří jako nevinné hry může mít dalekosáhlé následky. Snímek mi přišel zajímavý, pozornost mi příliš neutíkala, jen mě to celé prostě moc nebavilo a ničím mě to zásadně neoslovilo. Lepší dvě hvězdy.

• 4.5.2017  06:42

Spoilery! Po předchozí brutální náloži a ukázkou toho, jak asi vypadá seriálové nebe, přišel velmi slabý čajíček. Už samotný úvod nevěstil vůbec nic dobrého, když v samém počátku vystrčila na diváky svůj feťácký ksicht emancipovaná píča Sára a ukázalo se, že její vzorný manžílek je ve skutečnosti podrazáckej čůrák. Přiznám se, že jsem si představoval malinko jinak, kterak probíhá pátrání po nejhledanější pětici v Jemenu. Napětí si v tomto díle vzalo dovolenou. Od samého počátku bylo jasné, že z pětice uprchlíků, jsou tři členové navíc a jejich jediné poslání je nějak dramaticky zemřít při záchraně svých přátel. Bylo cítit, že už se kluci nemůžou dočkat, až pronesou větu: "Bylo nás pět!". Odnesla to postava, kterou budou oplakávat pouze 4 % divácké populace, takže alespoň v tomto ohledu panuje z mé strany spokojenost. Lepší 3 hvězdy.

• 3.5.2017  15:00
    Nebe a peklo (1963)

Chudému pánovi se nelíbilo, že je chudý a že je pán na kopci bohatý. Tak se rozhodl následovat heslo Robina Hooda, a tedy bohatým brát a chudým (sobě) dávat. Jen to vyhnal malinko do extrémů a zařadil do celého procesu unesené dítě. Musím filmaře pochválit. S filmy ze zemí, kde jsou údy malé, kůže žlutá a oči šikmé, mívám obrovský problém v orientaci v postavách. Zde byly jednotlivé postavy odlišeny natolik, že jsem tento problém neměl a mohl jsem svoji pozornost naplno soustředit na psychologicko kriminální příběh, který byl velmi kvalitní. Opravdu promakaná kriminálka. Milovníkům tohoto žánru se určitě během sledování postaví jejich chlouba a ukápne jim nejedna slina. Výtka směřuje snad jen k příliš dlouhé stopáži. Kdyby byl snímek trošku kratší, a tím pádem atmosféra hustší, tak bych dal klidně i 4 *. Takhle to jsou krásné 3 kusy. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

• 2.5.2017  17:06
    San Andreas (2015)

S dvojkou v krvi ideální zábava. Mozek můžete odložit někam do kouta a užívat si téměř celé dvě hodiny speciálních efektů, které jsou tvůrci vyhnány do naprostých extrémů. Tento snímek vznikl pro velké obrazovky. Pokud se snímek rozhodnete sledovat u počítače na nějaké sedm a dvacítce, tak práci kluků ze zelené laboratoře tolik neoceníte a upřímně si nic dalšího ocenit ani nedá. 3D se nečekaně docela zdařilo. Příběh je samozřejmě napráskaný těmi nejtrapnějšími klišé, nicméně o ten tu jde až jaksi mimochodem. Nechybí rozpadající se rodina, neschopná vyrovnat se s rodinnou tragédií, kterou opět stmelí až další tragédie. Zcela žalostný byl celý herecký ansámbl s jedinou tmavou výjimkou v hlavní roli. Především jsem nemohl vystát neskutečně odpornou Alexandu Daddario v roli Dwaynovi dcerky. Přes významná negativa je snímek napráskaný akcí. Postavy mluví málo, ale většinou vypouštějí z úst takové bláboly, že se mi několikrát rozpohybovala bránice. Jen před a během sledování doporučuji popíjet oblíbený alkoholický nápoj a věřím, že si snímek užijete obdobně jako já. Šup tam rychle se čtyřma než si to rozmyslím. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Pajkenzi.

• 1.5.2017  14:14

Tak po druhé sérii s přimhouřeným okem hodnocení nechám na třech. S přibývajícími díly nenastupuje žádný extrémní zážitek či výbuchy smíchu, ale tvůrcům se přesto nějakým záhadným způsobem daří zachovávat si alespoň takovou úroveň, že se bez trpění každý díl zkouknout dá. Někdy se člověk dokonce stále pobaví, což je při pohledu na takhle strohý koncept nemalé překvápko. Díky krátké stopáži seriál zvládne posloužit ve večerních hodinách, kdy se vám spát ještě nechce, ale na rozkoukání dlouhého filmu se také necítíte. Pravděpodobně mu šanci ještě dám. Osobně si myslím, že 3. série bude poslední, které se vyplatí vzniknout.

• 1.5.2017  14:14

Jsem čerstvě po zhlédnutí první a možná i poslední série. Celkem slušivý koncept. Ovšem mám silný pocti, že s koncem první série byl vyčerpán veškerý potenciál. Přesněji řečeno, veškerý potenciál byl vyčerpán mnohem dříve. Série je uměle natahována přidáním nových postav, které baví sotva 1 díl. Název je silně zavádějící, neboť poslední človíček na Zemi je posledním asi tak necelý jeden díl. Občas se nějaký vtípek vydařil, občas nikoli. Zatím zde nechám pěkné 3 *, ale pokud se rozhoupu ke zhlédnutí série č. 2, tak jsem přesvědčen, že budu hodnocení snižovat.

• 29.4.2017  17:36

Spoilery! Při pohledu na plakát, konkrétně na jeho spodní polovinu, jsem se pořádně vyděsit a trošku jsem se bál, co mám čekat od filmu, kde se blonďatému Bartoškovi zalíbila Kukurova zadnice. Naštěstí to byla jen moje domněnka a kromě trošky toho klučičího škádlení je snímek čistě heterosexuálního rázu. Velmi mě iritoval jazyk snímku. Pro uši není příjemné, když se Slováci pokoušejí prznit češtinu jejich verzí písmenka "r" s háčikom. Za zcela odpornou považuji kameru. Opravdu nerozumím úmyslu tvůrců, proč zasadil nejnapínavější scény do naprosté tmy. Naopak, co se mi hodně líbilo, byl příběh a s ním spojené pozvolně rostoucí napětí. Kukurova příprava na nevyhnutelné neměla chybu. V posledních dnech se snažil naučit synka všemu, co by se mu mohlo hodit při převzetí odlehlého hospodářství. Dost mě překvapilo, že to neregistrovala jeho manželka ani jeho syn, kteří by jej měli znát nejlépe. Konec byl nepříjemně příjemný, ale velmi očekávaný. Slabší 3 kusy. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel nascendi.

<< předchozí 1 2 3 4 26 52 77 102