What Is a Woman? (2022)

Jsem rád, že v dnešní zdegenerované a retardované době chodí stále po světě i příčetní lidé jako je Matt Walsh, kteří se nebojí říkat na plnou hubu názor stále příčetné části obyvatelstva. To, co ještě před lety vypadalo ještě jako blbý vtip, se bohužel více a více prodírá do našich životů a nesmírně je to obtěžuje. Nacházíme se v době vůbec největšího úpadku lidské příčetnosti. Aby se člověk v dnešní době bál ohmatávat po pár drincích mezinožní prostor kdejaké ženy, kterou v alkoholovém rozpoložení považuje za pohlednou. Při troše smůly zde totiž může nahmatat něco, kvůli čemu se bude již nadosmrti budit zpocený ze spaní. Je opravdu otřesné, na jakou úroveň během tak krátké doby dokázaly USA po sérii nejdivnějších ústupků klesnout. Současný vývoj je naprosto proti jakémukoli přirozenému vývoji nastaveného matkou přírodou. Zdegenerované, deviantní a narušené kusy by měly být ze společnosti vytěsněny a vyloučeny, aby zde existovalo ideální prostředí pro zdravý rozvoj normálních a zdravých jedinců. Bohužel, opak je pravdou. Všemožní narušení transzmrdi, kteří tvoří jen naprosto minimální část populace, jsou vidět a slyšet všude. Mám pocit, že zdaleka nejvíce je nejrůznější pičusové, co mají vystudované zpravidla všemožné zbytečné sociální pseudo obory, cpou bohužel do seriálů a filmů. Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem viděl nový seriál, kde by nebyl alespoň nějaký buzerant, lesba a nebo to vůbec nejodpornější, co po světě chodí - transzmrdi. Dnes už snímek nemá nárok získat nominaci na Oscara, aniž by splnil sérii nejretardovanějších gender pravidel. Tisíceré díky za podobné odvážné dokumenty, které na tento již dlouholetý problém upozorňují. Navíc takovou odlehčenou formou. Ono je to vděčné téma. Ty dementní genderové "experty" (čti vygumované zmrdy) stačí nechat jen mluvit a v ten moment sledujete jejich automatickou sebeparodii. Smějete se, ovšem už to začíná být takový ten smích, při kterém vás současně mrazí v zádech. Pohlaví by měla určovat výhradně příroda, jako tomu bylo miliony let. Nikoli kdejaký, mnohdy neplnoletý, pomatený retard. [80 %]

Gangster Ka: Afričan (2015)

Druhá část mafiánského života Krejčíře - velkého kamaráda Míši Redla, který je zase velký kamarád Gazdíka s Polčákem z mafiánského projektu STAN. Mafiánská sebranka STAN není zralá jen na okamžité odstoupení z vlády a z politiky obecně, nýbrž tihle zmrdi patří rovnou do tepláků, nebo ideálně na šibenici. Doufám, že jsou jejich voliči maximálně spokojení, že svěřili ministerstvo vnitra do rukou mafie a přispěli k rozkradení zbytku státu, který se ještě rozkrást nepodařilo. Druhý díl je podobně dobrý a podobně zajímavý jako ten první. V podstatě se jen změnilo prostředí, které se znatelně podepsalo na Krejčířově duševním stavu, kdy začal tropit jednu magořinu za druhou a právem skončil tam, kam zmrd jako on patří. A všichni ti Rakušané a podobná verbež by jej měli velmi rychle následovat. [80 %]

Gangster Ka (2015)

A s těmito zmrdy se prokazatelně paktuje STAN a momentálně tito mafiáni ovládají ministerstvo vnitra. Je mi z toho na blití. Smrt Rakušanovi a všem těm zmrdům ze STANu. které tento prolhaný čůrák kryje. Nejlepší zprávou tohoto roku je smrt té kurvy Věška Michalíka. Polici konečně přestaly přitékat jeho mafiánské úplatky a může volně pozavírat tuto mafiánskou sebranku, což taky činí. Buzerant Hluboček už ve vazbě odpočítává poslední okamžiky, než půjde do tepláků a další na řadě je zmrd Gazdík. Jen nejretardovanější část populace mohla tento zlodějský projekt STAN volit. Doufám, že se všichni jejich voliči teď bijí do hlavy a uvědomují si, jací hloupí čůráci tehdá byli. Ale teď k filmu samotnému. Kvalita zpracování je na poměrně nízké úrovni. Sledovat herce ve vedlejších rolích a věřit jim jejich výstup je zhola nemožné. Tu a tam si všimnete absolutně nesmyslných technických nedostatků, jako je třeba část nepotištěných bankovek. Naštěstí, značnou část těchto nedostatků vykompenzuje velmi silný, velmi aktuální, velmi chytlavý a napínavý děj a názorná ukázka toho, v jak prohnilém a zločinem propleteném státě žijeme. Ve výsledku jsem tedy velmi spokojen a nebylo by od věci točit více podobných filmů, ať se o všech těch zhovadilostech, co se děje v pozadí ví. A poprosil bych příště bez skrytých jmen. Jen ať se ví, kteří tlustí zmrdi z ČSSD a další sebranka v těchto mafiánských podvodech jela a kteří ze současných kurev si s tímto zmrdem tykají a kamarádí se. SMRT STANu. [80 %]

Love, Death & Robots - Jibaro (2022) (epizoda)

Velmi nemastný a neslaný závěrečný díl o hamižnosti a krvavé ceně, kterou je člověk ochotný za zlato zaplatit. Na zpracování určitě oceňuji obrovskou odvahu a originalitu, nicméně mě roztřepaná kamera neskutečně srala a o zvuku ani nemluvím. Působilo to rušivě a místy až otravně. Byl jsem docela vděčný za krátkou stopáž. Zvolenou technickou stránku bych v delší stopáži duševně nedal. Nejeden epileptik by se u toho utřepal a udávil k smrti. Své fanoušky si to však asi najde. [64 %]

Love, Death & Robots - V klenutých sálech pohřbený (2022) (epizoda)

Docela dobré. Líbila se mi tajemná atmosféra a hlavně zcela nepředvídatelný vývoj děje, kde se z rutinní záchrany uvězněné osoby stalo až samotné setkání s pánem pekel. Velmi se mi to líbilo a závěr byl vyloženě děsivý. Vytknul bych snad pouze divně fungující chemii mezi členy jednotky a docela nevýrazné postavy. [80 %]

Love, Death & Robots - Masonovy krysy (2022) (epizoda)

Bez debat druhý nejlepší díl třetí série. A to hlavně díky skvěle fungujícímu humoru. Souboj vynalézavých krys s nejmodernějšími výstřelky deratizační technologie budoucnosti. Zasazení do vidláckého Skotska tomu skvěle pasovalo. Trošku mě nasral až sluníčkářský závěr, který byl vysloveně trapný a vůbec tam být neměl. Ukázka, že může k divácké spokojenosti úplně stačit, když je díl krvavý a vtipný. Tento splňuje oba požadavky s velkou rezervou. Sledovat brutální masakrování krys mě po celou dobu hladilo po duši. Nebýt trapného sluníčkářského závěru, tak dávám víc. [80 %]

Love, Death & Robots - Roj (2022) (epizoda)

Trochu divné, ale poměrně zajímavé a má to docela dobrou atmosféru. Souhlasím s většinou. Působí to tak trochu nedokončeným dojmem. Jako by sami tvůrci přesně nevěděli, co se tím vším snaží diváctvu sdělit. Respektive, sledovat průběh celého dílu a seznamovat se s funkcí a fungováním roje je výrazně lepší, než třeba závěrečná pointa. [70 %]

Love, Death & Robots - Tým zabijáků (2022) (epizoda)

Docela se mi to líbilo. Od ostatních laciných vyvražďovaček tento díl odlišují hlavně vtipně napsané postavy vojáků - salámistů. Příběh je znovu absolutně dementní píčovina, ale má alespoň obrovský nadhled a působí místy velmi vtipně, což je v rámci tohoto seriálu vždy příjemné překvapení, protože tamní humor mi zpravidla vůbec nesedí a vůbec mě nebaví. [70 %]

Love, Death & Robots - Noc mini mrtvých (2022) (epizoda)

5minutový kraťas o tom, co může odstartovat jedna taková běžná šukačka na hřbitově. Nejvíce je třeba pochválit originalitu, protože žádný z předchozích dílů se tomuto nepodobá. Dále je díl nesmírně hravý a do určité míry i zábavně střelený. Že bych si ho však bezprostředně po zhlédnutí musel jít samým nadšením vyhonit, to se rozhodně říct nedá. Zejména střední část mohla být o něco nápaditější. [75 %)

Love, Death & Robots - Tep toho stvoření (2022) (epizoda) odpad!

Po vskutku vynikajícím předchozím díle přichází na scénu neskutečná píčovina. Nijak závratně mě neoslovila ta japonská animace a už vůbec ne nekonečně nudný a debilní děj. Naprosto nezajímavá postava kráčí po planetě a má chvilkama halucinace. Utrpení a zcela zbytečný díl. [8 %]