Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi

Recenze (4 859)

plakát

Člověk proti zkáze (1989)

Skvělý film o mém bezkonkurenčně nejoblíbenějším českém spisovateli. Možná vůbec naposledy v české historii, si zde člověk může prohlédnout opravdové vlastence a lidi, kteří byli ochotni klidně i zemřít za uchování demokratických principů naší země. Ze všeho nejvíce mě bavily filosofické dialogy, ať už s Masarykem, či s kolegy spisovateli. Škoda, že už takové spisovatele nemáme. Nesmírně aktuální téma. Když to člověk vidí, tak nestačí žasnout nad tím, jaké útrapy a škody nám a celé Evropě Německo napáchalo. Přesto se u nás najdou hovada typu Fiala či Pekarová, kteří nevědí, kterou stranou mají Německu vlézt do prdele nejdřív. Nemusel bych v tomto filmu nutně mít snad jen snové a jiné prostřihy na Čapkovu ženu snů. Jinak jsem si celý film náramně užil. Má filosofickou hloubku a potěšil i krátký náhled na nejbližší okruh Čapkovým přátel. Josef Abrhám byl vynikající a nebál bych se mluvit o životní roli. [84 %]

plakát

Euforie - Bonnie a Clyde (2019) (epizoda)

Spoilery! Po skvělé předchozí epizodě přišlo docela nepříjemné zklamání. Již úvodní prostřih, znovu skvělý po technické stránce, patřil po té příběhové snad vůbec k tomu nejméně zajímavému. Kurva Maddy měla do jisté míry velmi předvídatelné dětství bez významnějších šokujících zvratů. Samozřejmě, že v takto tendenčním seriálu nesmí chybět velmi aktuální téma - násilí na ženách. Proto je významná část stopáže věnována právě kurvě Maddy, které zprostředkoval buzerant Nate poněkud tvrdší zážitek, než na co bylo v poslední době zvyklá. Trošku mám problém s obsazením této role, protože Alexa Demie krásná opravdu není ani vzdáleně, což jaksi nekoresponduje s faktem, že zde má hrát sexbombu. Ve zbytku stopáže se pak řeší zase jen nějaké teploušské choutky. Alespoň buďme rádi, že ty nám seriál ve své otevřenosti neukazuje. [70 %]

plakát

Euforie - Shook Ones Pt. II (2019) (epizoda)

Nebýt nesnesitelné hustoty všemožných trans, buzerantů a ostatních degenerátů, tak by se této epizodě a seriálu obecně dalo pramálo vytknout. Vynikající epizoda, které nechybělo prakticky nic. Třešničkou na dortu by bylo už jen natočit karneval iluzí jediného záběru. Dokonce vítám příjemnou humornou vsuvku, kterak se ukřivděná potroublá děvčata rozhodla pomstít svým klukům a natropila přitom nemálo ostudy. Zřejmě doposud nejlepší, nejzajímavější, nejvtipnější a nejnapínavější epizoda vůbec. Technická stránka je vždy naprosto dokonalá a pak už je to jen o tom, co přinese děj a ten byl v tomto případě skvělý. Přiznám se, že jsem si v tomto seriálu našel zalíbení a baví mě sledovat zdegenerovaný výkvět této rozmazlené a blahobytem zhýčkané (de)generace. [90 %]

plakát

Záhady lidské mysli - Sny (2019) (epizoda)

Jelikož mám přečtený například Výklad snů od Freuda, tak mě ani tato epizoda prakticky vůbec nezaujala. Obsahově ještě prázdnější než předchozí díl a zpracováním znovu úplně o ničem. Zatím obrovské zklamání. [15 %]

plakát

Záhady lidské mysli - Paměť (2019) (epizoda)

Zlákalo mě velmi vysoké hodnocení a zájem o cokoli spojeného s lidským mozkem. Když přehlédnu zásadní nedostatek, že jsem se nedověděl o paměti lautr nic nového a jsem přesvědčený, že se nic nového nedozví nikdo, kdo v životě viděl jakýkoli dokument zaměřený na paměť, tak musím pohanit i extrémně nudné zpracování, kdy vám každou chvíli utíká pozornost pryč a především nesmírně prázdný obsah. Ztracených 20 minut života. [20 %]

plakát

Případy 1. oddělení - Policajt na odstřel (2014) (epizoda)

Tento díl mi zpracováním absolutně nesedl. Nemám rád kriminálky, kde vám na začátku vyzradí, kdo je zločinec a pak už jen pozorujete cestu vedoucí k dopadení. Taktéž mě tentokrát absolutně nijak neoslovil motiv a zločin samotný, kdy se vyšetřoval jen pokus o vraždu. Celkově prostě trochu nuda. Každopádně, vždy když vidím páchat zločin podobnou verbež, tak se musím rozčílit, že byl zrušen trest smrti. Současná trestní sazba je k smíchu a absolutně neodpovídá výši provinění. [40 %]

What Is a Woman? (2022)

Jsem rád, že v dnešní zdegenerované a retardované době chodí stále po světě i příčetní lidé jako je Matt Walsh, kteří se nebojí říkat na plnou hubu názor stále příčetné části obyvatelstva. To, co ještě před lety vypadalo ještě jako blbý vtip, se bohužel více a více prodírá do našich životů a nesmírně je to obtěžuje. Nacházíme se v době vůbec největšího úpadku lidské příčetnosti. Aby se člověk v dnešní době bál ohmatávat po pár drincích mezinožní prostor kdejaké ženy, kterou v alkoholovém rozpoložení považuje za pohlednou. Při troše smůly zde totiž může nahmatat něco, kvůli čemu se bude již nadosmrti budit zpocený ze spaní. Je opravdu otřesné, na jakou úroveň během tak krátké doby dokázaly USA po sérii nejdivnějších ústupků klesnout. Současný vývoj je naprosto proti jakémukoli přirozenému vývoji nastaveného matkou přírodou. Zdegenerované, deviantní a narušené kusy by měly být ze společnosti vytěsněny a vyloučeny, aby zde existovalo ideální prostředí pro zdravý rozvoj normálních a zdravých jedinců. Bohužel, opak je pravdou. Všemožní narušení transzmrdi, kteří tvoří jen naprosto minimální část populace, jsou vidět a slyšet všude. Mám pocit, že zdaleka nejvíce je nejrůznější pičusové, co mají vystudované zpravidla všemožné zbytečné sociální pseudo obory, cpou bohužel do seriálů a filmů. Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem viděl nový seriál, kde by nebyl alespoň nějaký buzerant, lesba a nebo to vůbec nejodpornější, co po světě chodí - transzmrdi. Dnes už snímek nemá nárok získat nominaci na Oscara, aniž by splnil sérii nejretardovanějších gender pravidel. Tisíceré díky za podobné odvážné dokumenty, které na tento již dlouholetý problém upozorňují. Navíc takovou odlehčenou formou. Ono je to vděčné téma. Ty dementní genderové "experty" (čti vygumované zmrdy) stačí nechat jen mluvit a v ten moment sledujete jejich automatickou sebeparodii. Smějete se, ovšem už to začíná být takový ten smích, při kterém vás současně mrazí v zádech. Pohlaví by měla určovat výhradně příroda, jako tomu bylo miliony let. Nikoli kdejaký, mnohdy neplnoletý, pomatený retard. [80 %]

plakát

Gangster Ka: Afričan (2015)

Druhá část mafiánského života Krejčíře - velkého kamaráda Míši Redla, který je zase velký kamarád Gazdíka s Polčákem z mafiánského projektu STAN. Mafiánská sebranka STAN není zralá jen na okamžité odstoupení z vlády a z politiky obecně, nýbrž tihle zmrdi patří rovnou do tepláků, nebo ideálně na šibenici. Doufám, že jsou jejich voliči maximálně spokojení, že svěřili ministerstvo vnitra do rukou mafie a přispěli k rozkradení zbytku státu, který se ještě rozkrást nepodařilo. Druhý díl je podobně dobrý a podobně zajímavý jako ten první. V podstatě se jen změnilo prostředí, které se znatelně podepsalo na Krejčířově duševním stavu, kdy začal tropit jednu magořinu za druhou a právem skončil tam, kam zmrd jako on patří. A všichni ti Rakušané a podobná verbež by jej měli velmi rychle následovat. [80 %]

Gangster Ka (2015)

A s těmito zmrdy se prokazatelně paktuje STAN a momentálně tito mafiáni ovládají ministerstvo vnitra. Je mi z toho na blití. Smrt Rakušanovi a všem těm zmrdům ze STANu. které tento prolhaný čůrák kryje. Nejlepší zprávou tohoto roku je smrt té kurvy Věška Michalíka. Polici konečně přestaly přitékat jeho mafiánské úplatky a může volně pozavírat tuto mafiánskou sebranku, což taky činí. Buzerant Hluboček už ve vazbě odpočítává poslední okamžiky, než půjde do tepláků a další na řadě je zmrd Gazdík. Jen nejretardovanější část populace mohla tento zlodějský projekt STAN volit. Doufám, že se všichni jejich voliči teď bijí do hlavy a uvědomují si, jací hloupí čůráci tehdá byli. Ale teď k filmu samotnému. Kvalita zpracování je na poměrně nízké úrovni. Sledovat herce ve vedlejších rolích a věřit jim jejich výstup je zhola nemožné. Tu a tam si všimnete absolutně nesmyslných technických nedostatků, jako je třeba část nepotištěných bankovek. Naštěstí, značnou část těchto nedostatků vykompenzuje velmi silný, velmi aktuální, velmi chytlavý a napínavý děj a názorná ukázka toho, v jak prohnilém a zločinem propleteném státě žijeme. Ve výsledku jsem tedy velmi spokojen a nebylo by od věci točit více podobných filmů, ať se o všech těch zhovadilostech, co se děje v pozadí ví. A poprosil bych příště bez skrytých jmen. Jen ať se ví, kteří tlustí zmrdi z ČSSD a další sebranka v těchto mafiánských podvodech jela a kteří ze současných kurev si s tímto zmrdem tykají a kamarádí se. SMRT STANu. [80 %]

plakát

Love, Death & Robots - Jibaro (2022) (epizoda)

Velmi nemastný a neslaný závěrečný díl o hamižnosti a krvavé ceně, kterou je člověk ochotný za zlato zaplatit. Na zpracování určitě oceňuji obrovskou odvahu a originalitu, nicméně mě roztřepaná kamera neskutečně srala a o zvuku ani nemluvím. Působilo to rušivě a místy až otravně. Byl jsem docela vděčný za krátkou stopáž. Zvolenou technickou stránku bych v delší stopáži duševně nedal. Nejeden epileptik by se u toho utřepal a udávil k smrti. Své fanoušky si to však asi najde. [64 %]

Ovládací panel