Identita (2003)

Identita je správně mysteriózní(a nebo ne?) film, ve kterém až do samého závěru netušíte na čem jste. Nerad bych se zde rozspoileroval a ukradl tak všem, kteří film neviděli a čirou náhodou si čtou tento komentář velmi slušný zážitek. Samozřejmě je ve filmu spousta zvláštních situací a ještě více zvláštního chování postav, ale to se vše tak nějak vysvětlí chvíli před koncem. SPOILER..V lidských představách je totiž akceptovatelné prakticky cokoliv..KONEC SPOILERU. Mně se film prostě líbil. Je takový správně tajemný. Docela mě udivuje, že tu několik lidí film nepochopilo. Rozuzlení a vše ostatní je tu naprosto jasné a k jeho pochopení není potřeba dávat závratný pozor. Že by ovšem bylo nějaké chytré a precizní, to si tvrdit netroufám. Lepší 3*.

Hory zalité krví (2009) odpad!

Totální hovadina. Něco tak amatérského jsem opravdu už dlouho neviděl. Divím se, že za názvem filmu v závorce nestojí amatérský film, protože ho tento paskvil po všech stránkách připomínal. Film je opravdu neskutečně slabý. Ačkoliv je hrozně krátký, tak se strašně táhne. Celý děj je vystaven na totálních minidebilitách, které dohromady tvoří jednu monstrózní debilitu. Příběh totálně hloupý. Přišlo mi, že se snažil hrát si na něco na co ani ve skrytu duše neměl. Místo herců zde hrála banda kriplů, takže po této stránce si divák taky nepřišel na své. Zkrátka film splňuje všechny aspekty, které by správný odpad měl mít. A taky že je má.

Doom (2005)

Film jsem samozřejmě zhlédl kvůli The Rockovi a kvůli postarší stejnojmené PC hře, s kterou jsem příliš mnoho souvislostí nenašel. Film to není úplně špatný. Taková solidní akční vyvražďovačka silně říznutá se sci-fi. Pár příšerek a jízda může začít. Film mi však přijde zbytečně dlouhý. S blížícím se závěrem dost klesá kvalita. A sklouzne dokonce i do lehké nudy. 2*

Vraždy podle Jidáše (1999)

Film jsem viděl v době, kdy jsem viděl mnohem méně filmů než dnes a musím říct, že se mi celkem líbil. Musím říct, že si z něj útržkovitě docela dost pamatuji, neb jsem film viděl pravděpodobně několikrát. Trošku mi to připomínalo takový slabší odvar filmu ,,SEDM". Opět je tu náboženský motiv. Tentokrát si náš sériový vrah skládá tělíčko z částí svých obětí. Myslím, že mohu dát 3*, které jsou hlavně z nostalgie.

Monstrum (2008) odpad!

Blbost, blbost, blbost. Už jsem film viděl dávno a ne úplně všechno si z něj pamatuji. Vím akorát, že mě hrozně nebavil. Několik šašků a jeden kameraman s roztřesenou rukou sami nevědí před čím utíkají. Pak se mu tedy podaří hrozbu zvěčnit. Myslím, že ke konci se konečně začalo něco dít, ale za moc a ani za druhé zhlédnutí to rozhodně nestálo. To bych si teď pamatoval o mnoho víc a rozhodně bych nedával odpad, který dávám teď.

Lovci lidí (2008) odpad!

Nemálo kokotinka. Ačkoliv má film velmi krátkou stopáž, tak jsem měl opravdu problém ho dokoukat. Hrozná nuda bez sebemenší špetky napětí. Plno hrozně špatných herců. Pravda, občas přijde nějaká vraždička, ale to je vše. Samozřejmě přijde očekávaný odpor hlavní hrdinky, ze které se stane pomstichtivý superzabiják. Za mě prostě jednoznačný odpad. Amatérské až hrůza.

Terror Firmer (1999)

Tohle byl druhý film ze žánru troma, který jsem zatím viděl. Rozhodně to však z tohoto orginálního žánru, který nemá problém jít svoji vlastní cestou, nebyl film poslední. Humor klasicky vybudován na fekálnosti toho nejvyššího řádu. Musím se přiznat, že jsem se zasmál mnohokrát. Téměř dvouhodinová stopáž uteče velmi rychle, neboť se ve filmu stále neustále a pořád něco děje. Film má hrozně svižný děj. Postavy samozřejmě zcela účelně totálně přehrávají a samotný Lloyd Kaufman v roli slepého režiséra je bez nejmenší chybičky. Každičké gesto je prostě perfektní. Samozřejmě se nejedná o žádný vrcholek světové kinematografie. Žánr troma je prostě žánr specifický, který se s jiným žánrem dá těžko srovnávat. Zkrátka pokud toužíte vidět ty největší nechutnosti, které si jen stěží troufnete představit, tak právě tady máte tu největší šanci je zahlédnout. Dávám 3*. Těžko si dovedu představit, že bych v rámci žánru sáhl výš. Z toho plyne, že v rámci žánru maximální spokojenost.

Doghouse (2009) odpad!

Údajně se mělo jednat o komedii. Ovšem komedii si představuji jako něco u čeho se alespoň 1x zasměju. Tady se bohužel nepoštěstilo, neboť je jedná o film hodně trapný. Partička strašně nesympatických Anglánů, kteří nenávidí ženy jede na výlet do městečka, kde zrovna čirou náhodou je pár desítek kanibalisticky laděných zombie žen. Asi bych se zde nebál ohnat odpadem, protože tento film je opravdu nepovedený, a to naprosto po všech stránkách. Dost velká nuda i zklamání.

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)

Zklamal mě hlavně závěr, kterému ovšem vše již od začátku nasvědčovalo. 2 x jsem se v průběhu filmu zasmál, což si myslím že je trošku málo. Ve své podstatě film pojednává o všech hororových klišé, které popisuje do nejmenších podrobností, neboť asi předpokládá, že dívák je totální debil. Strašně mě zde sraly všechny postavy, protože se jedná o herce a herečky minimálně céčkového formátu. Vyjímku snad tvoří minirole Roberta Englunda, který do podobných filmů prostě patří. Čekal jsem o mnoho víc. 2* dávám hlavně za orginální nápady.

Vlasy (1979) odpad!

Už jsem si v hlavě vybíral vulgarismy, kterými tento film znehodnotím. Bohužel ale přišel moc pěkný závěr, který byl jediným pěkným momentem, a proto se budu muset s vulgarismy kontrolovat. Ovšem označit zhruba 105 až 110 minut za totální pičovinu s vykurveně špatnými songy si ještě dovolit mohu. Vlasy jsou třetí film, který jsem od Miloše Formana viděl. Vlasy jsou zároveň naprosto jednoznačně nejhorší z těchto třech filmů, respektive jediný nekoukatelný, zato ale nekoukatelný totálně. Nechce se mi ani věřit, že fanklub k dnešnímu dni tvoří neuvěřitelných 781 chudáků. To mi vážně někdo chce namluvit, že tahle sračka je jedním z deseti nejlepších filmů, které za svůj život viděl? To tedy měl na filmové zážitky život dost chudý...OŠKLIVÝ ODPAD! Jako muzikál bych tuhle sračku řadil k totální muzikálové spodině typu Moulin Rouge a další zbytečné sračky.