Kimm2

Tereza Živná

Česko

<< předchozí 1 2
    • 10.1.2014  23:33
    Byeoleseo on geudae (TV seriál) (2013)

Komukoli, kdo se rozhoduje zda seriál zkusit, by mělo stačit, že hlavní roli hraje Jun Jihyun. Alespoň pro mě byla velkým lákadlem i přesto, že poslední dorama jsem viděla před lety. A nezklamala. Je hlavním tahounem celého seriálu a troufám si říci, že bez ní by byl o třídu horší. Kim Soohyun je trošku bez emocí, ale předpokládám, že je to součástí role. Celkově děj rychle ubíhá a episody jsou svěží.

• 4.7.2013  21:42

Očividně jsem tento snímek absolutně nepochopila, ani jeho uměleckou hodnotu, ani jeho pointu (pokud vůbec nějakou měl). Neustálé opakování dialogů i scén mě už ke konci šíleně rozčilovalo. Bylo to prostě zvláštní a už to asi nechci nikdy vidět.

• 4.7.2013  20:54

Dlouho jsem se rozhodovala co tomu dát. Na jednu stranu - tak dobré jako jednička to není, na druhou jsem se v kině dost smála. Celkově to byl milý animák a rozhodně se na něj chci podívat ještě jednou (bez dabingu, ehm). Tak jako i ostatním tady mi trochu vadilo, že se humor stavěl především na minionech, ale myslím, že děti se u toho budou řezat smíchy, takže záměr chápu.

• 13.5.2013  23:49

Mým snem je být v Amazing Race.

• 13.5.2013  23:43
    The Carrie Diaries (TV seriál) (2013)

Seriál se před uvedením tvářil jako novodobý Sex ve Městě (který jsem mimochodem nikdy moc nemusela), ale bohužel je to o několik stupňů horší zábava. Hlavní hrdinky nejsou zajímavé a celé je to takové dětské. Outfity mě celkem baví, ale to je asi tak všechno. Koukat se na to dá, ale na další díly se ani netěším.

• 4.4.2013  14:18
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Na tenhle pořad jsem natrefila, když jsem ležela v nemocnici a strašně mi zvednul náladu. Vždycky mě hrozně bavilo tajné našeptávání do sluchátka, protože nejlepší na tom je, že ostatní nic netuší. Česká verze je super, rozhodně vyčnívá z řady ostatních pořadů, co mometálně běží.

• 4.4.2013  14:06

Miyazaki nikdy nezklame. A musím říct, že tohle je jedno z jeho nejkrásnějších děl vůbec. Opravdu kouzelný film se skvělou hudbou, scénářem, animací, ale hlavně plný dechberoucí fantazie. A nejvíce se mi líbili ti roboti s dlouhatánskýma rukama.

• 4.4.2013  13:58
    Poslední výkřik (2012)

Tenhle film je tak špatný, že jsem procházela svoje ohodnocené odpady a uvažovala, že jim zvednu známku. Ale jo, aspoň jsem se zasmála.

• 14.3.2013  20:42

Na jednu stranu se mi moc líbí svěží přístup téhle romantické komedie. Jak dny ubíhaly, skoro jsem si přišla součástí filmu a prožívala to s nimi. A klidně bych dala i hvězdiček pět, nebýt zvláštního pocitu prázdnosti, který se dostavil během titulků. Asi prostě potřebuji přeslazené hollywoodské konce.

• 14.3.2013  20:28

O třídu lepší, než jiné současné romanťárny. Skvěle jsem se bavila celou dobu, film prostě rychle ubíhá, dialogy ústřední dvojice jsou trefné a vtipné. A ačkoliv se film nevyhne všemožným klišé, finální dojem to rozhodně nekazí. Velmi milé překvapení.

• 14.3.2013  20:20
    Coco Chanel (2009)

Kostýmy nádherné, Audrey okouzlující, film šíleně nudný a nicneříkající.

• 27.1.2013  01:55

Rozhodně méně akční, než první část, ale to mi vůbec nevadilo. Naopak se mi ten trošku odlišný přístup, kdy se film soustředí více na postavy a emoce, moc líbil. Je to prostě stejná paráda, jako část první.

• 27.1.2013  01:49
    Čch' pi (2008)

Naprostá paráda. Úžasní herci, krásné prostředí i kostýmy a hlavně naprosto dokonale natočené bojové scény. Mám ráda příběhy z Tří království a tak jsem se na film moc těšila. Rozhodně předčil veškerá moje očekávání. Nejradši bych dala těch hvězdiček šest.

• 27.1.2013  01:41
    Ladíme! (2012)

Asi si to ty čtyři hvězdičky nezaslouží, ale já se už dlouho tak nebavila u typického amerického popcorňáku. Zároveň přiznávám, že za to může Rebel Wilson.

• 27.1.2013  01:37
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Část mého dětství. Sentimentálně vzpomínám, jak jsme na to s kamarádkou z pod peřiny koukaly vyděšené strachy a pak nadšeně tipovaly co je fakt a co fikce. Náhodou jsem na seriál po zhruba patnácti letech přepnula a prostě nechápu, co mě na tom kdysi tak bralo. I tak nechávám čtyři hvězdičky za dětské vzpomínky.

• 27.1.2013  01:32
    Protivný sprostý holky 2 (TV film) (2011)

Tohle teda fakt ne. Vím, že od těchto filmů nemám nic čekat a je to všechno na jedno brdo - navíc už jsem vyrostla z kategorie, na kterou je film mířen. I tak je ale tenhle výplod mimořádně špatný. Možná kdyby to zbytečně nedělali jako pokračování jedničky, tak to snad vezmu na milost.

• 27.1.2013  01:25
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Strašně sprostý seriál, s drzými a přesto sympatickými teenagery, z nichž každý má něco do sebe. Druhá série je o něco málo slabší a třetí není na plný počet v žádném případě. I tak jsem hodnocení nesnížila, protože ty první dvě série si to prostě fakt zaslouží. Uvidíme co přinese čtvrtá.

• 27.1.2013  01:17
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Kdyby se všude po internetu nepovalovaly screenshoty a vtipy z tohohle seriálu, asi bych si ho nikdy nevšimla. Nechápu, jak jsem mohla tak dlouhou dobu přehlížet něco tak skvělého. Přiznávám, že prvních pár dílů jsem si cestu ke Community trošku hledala, ale po další sérii zvedám na pět hvězdiček a neohlížím se zpátky.

• 15.6.2012  12:55

Asi nejkrásnější Miyazakiovka.

• 13.5.2012  11:29

Děkuji za krásnou a stravitelnou verzi Hrabalovy novely. Možná jedině konec, preferuji knižní.

• 30.3.2012  19:05
    Reonning maen (TV pořad) (2010)

Running Man je dokonalou ukázkou televizního pořadu dle mého gusta. Díky nenásilné změně mise v každé epizodě, pořad zůstává neotřelý, nenudí, a přesto si zachovává svojí původní myšlenku. Dokonce jsem kolikrát při plnění misí napnutá a fandím mým favoritům až do konce. Obsazení je skvělé a rozhodně pobaví.

• 27.3.2012  23:10
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Velmi milý seriál, který mě chytl hned po první epizodě. Pohádkové části jsou podle mě trošku slabší a ty ze současnosti mě baví o dost víc. Námět je ale rozhodně zajímavý a napínavý. Díl od dílu se to trošku přiostřuje, takže zatím na síle příběh neztrácí. Obrovské plus jsou herci, skoro všichni sympaťáci. Rumpelstiltskin dokonale prohnaný, Emma typická a duší silná klaďaska, zlá královna úžasně charismatická, princ je fešák a Sněhurka není typická krasavice, ale je krásně zajímavá a dobře se na ní dívá.

• 20.1.2012  22:07

Film, který podává tak vážnou a smutnou tématiku, tak lehce a absurdně, že jsem se většinu filmu musela usmívat a žasnout nad nádhernými scénami.

• 3.1.2012  22:16
    Nae yeojachinguneun gumiho (TV seriál) (2010)

Shin MinAh je prostě neuvěřitelně zvláštní a krásná, dokonalá liška. Lee SeungGi se do své role taky hodil naprosto přesně a zase úplně jinak. Úžasně vtipný a příjemný seriál.

• 3.1.2012  22:09
    Minami shineyo (TV seriál) (2009)

Já tohle vážně nemůžu ohodnotit. Nikdy nepochopím jak může být tenhle seriál tak neuvěřitelně populární. Dávala jsem tomu šanci několikrát a vždycky jsem to musela vypnout. Ději se prostě věřit nedá (neříkám, že v jiným korejských dramatech je děj uvěřitelný, ale tohle je pro mě trošku moc) a herci jsou strašně nesympatičtí. Hlavní herečka mi byla neuvěřitelně protivná svojí přehnanou snahou o roztomilost a hlavní krasavec mi vlastně vůbec krásný nepřišel. Jediné pozitivum na seriálu byl pro mě Hongki a částečně Uee, které jsem tu mrchu kupodivu dost věřila. Ani oni mě však nedonutili se na to dokoukat. Asi mi tohle prostě nesedlo.

• 2.1.2012  21:15
    Sunny (2011)

Vtipné, svěží, dojemné...Film, kvůli kterému v jednu chvíli brečíte smíchy a v další brečíte z úplně jiného důvodu. Do kina jsem šla aniž bych moc o filmu věděla, takže jsem od toho absolutně nic nečekala - překvapení se rozhodně konalo a to moc milé. Nesmím zapomenout ani na skvělý soundtrack, úžasnou zásobu sprostých i nesprostých nadávek a spoustu maličkostí, týkajících se prostředí a dění Koreje. Pro mě jeden z nejlepších filmů roku.

• 2.1.2012  21:08
    49il (TV seriál) (2011)

Popravdě moc nechápu, že tolika lidem přišel seriál nezajímavý nebo nudný. Já naopak byla nadšený zajímavým příběhem, až jsem se nemohla odtrhnout aby mi neunikla ani minuta seriálu. Pokud to porovnám s jinými korejskými dramaty, kde mě hodně baví hlavní příběhová linka, ale rodinné záležitosti a zdlouhavé vedlejší scény často přeskakuji, je to rozhodně velká přednost. Postava Schedulera naprosto úžasná. (miluju jeho vyzvánění!)

• 14.12.2011  20:43
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Prvních pár dílů jsem byla ze seriálu dost rozpačitá, protože vtipná stránka seriálu byla spíše trapná. Kvalita seriálu však stoupá s každým dílem a já si na ten podivný humor nakonec nějak zvykla a teď u toho klidně brečím smíchy. Na nové se vždycky těším a je to pro mě taková milá oddechovka.

• 30.8.2011  23:30
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Popravdě chápu proč se tento geniální seriál setkává s tolika negativními názory - jsou to lidé, kteří seriál neviděli a odsuzují ho z malých útržků, které někde zahlédli, nebo puritáni, kteří jsou zásadně proti sprostým slovům. Já sama k němu byla skeptická, ale stačilo se podívat na pár dílů a zjistila jsem, že je to ale vlastně naprosto perfektní a trefný seriál, který boří a vysmívá se všem stereotypům lidské hlouposti. Ošklivá animace rozhodně kvalitu neshazuje a Eric Cartman je pravděpodobně nejvtipnější seriálová (ať už animovaná nebo ne) postava všech dob. Mimochodem, dabing je hodně, ale opravdu hodně špatný.

• 19.2.2011  23:55
    Sikeurit gadeun (TV seriál) (2010)

Secret Garden bylo rozhodně milým a příjemným překvapením. Ze začátku působí drama neuvěřitelně svěže a neokoukaně. Bohužel se nedá říct, že by tak působily všechny epizody až do konce. Objevuje se zde syndrom téměř všech korejských dramat, dojemné scény a občas nesmyslné rozhodnutí hlavních hrdinů, u kterých bych je nejradši praštila do nosu. I přesto byl seriál velmi zábavný a rozhodně nelituji času nad ním stráveného. Herecké výkony HyunBina jako vždy na jedničku.

<< předchozí 1 2