Roman.Caesar

Roman Caesar

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 3.2.2018  03:38

Nečekal jsem moc, naštěstí jsem nečetl komentáře před filmem, proto jsem byl taktéž velmi mile překvapen. Je to úžasný film se skvělými herci, zvláště těmi dětskými. Doják. Těch 85 % si určitě zaslouží.

• 1.2.2018  03:54

Parádní snímek přesně podle mého gusta. Přirovnat mohu jen k Muži na Měsíci, což je moje topovka. Musím vyzdvihnout i herecký výkon Willa Forteho, jehož znám jinak jen ze seriálu Last man on Earth, kde hraje stejným stylem, avšak v tomto snímku vyznívá mnohem lépe. Pokud vám National Lampoon nebo Caddyshack něco říkají, určitě se na to podívejte. Ostatní se ale jistě zasmějí taky, i bez znalosti souvislostí. Za mě 90 %. A teď se musím znovu podívat na Muže na Měsíci.

• 9.12.2010  05:24
    Američan (2010)

Výborné drama, Clooney ve své roli nezklamal, celkem jednoduchý a přímý příběh, avšak s výbornou režií, netypickými lokacemi a bez elektronických nesmyslů (efektů).

• 22.1.2016  23:37
    Angie Tribeca (TV seriál) (2016)

Pro jednou zase něco úplně jiného. Spousta vtipů a gagů, jednoduchých a přímočarých, ale přesto velmi zábavných. Steve Carell si zde nebere vůbec žádné servítky, vtipkuje se úplně o všem. Toto, milí intelektuálové, není seriál pro vás. Je to prostě výborná oddechovka. Škoda jen, že počet dobrých vtipů klesá se zvyšujícím se číslem epizody, začátek je mnohem zábavnější než druhá polovina. Ale i tak, stojí za shlédnutí. 80 %.

• 17.9.2013  13:33

Nedoporučuji sledovat za střízliva nebo bez vlivu dalších "uvolňujících" látek

• 8.10.2008  17:33

Včera, ve čtvrtek 5. 2. 2009 Leontýnka navždy odešla. Ve věku 41 let se jí nabytá smrtelnost stala osudnou, zemřela po dlouhé nemoci v Německu. Dětská láska mnoha z nás si jistě zaslouží náš obdiv. Budiž jí země lehká.

• 16.3.2014  21:33
    Banshee (TV seriál) (2013)

Jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl, a že už jsem jich viděl dost. Jako jeden z mála si udrží vaši pozornost po celé série, přičemž očekávání dalšího dílu nejsou planá, všechno parádně graduje, a žádný z dílů není nijak podprůměrný. Po 2 sériích se nemohu dočkat začátku série 3. (obnoveno, 2015) a dávám 95 % za to, že jsem se po celou dobu nikdy nenudil. EDIT 5/2016: po 4 sériích seriál skončil. Hodnocení ponechávám, byla to velmi zajímavá a napínavá jízda, seriál patří mezi špičku.

• 24.5.2013  03:01
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Po první sérii dávám 80 %. Má to sice hodně hluchých míst, ale zase o to víc zajímavých pasáží, celkově jsem se chytil a jsem velmi zvědav, jak to půjde dál.

• 11.2.2019  15:00
    Berlínští psi (TV seriál) (2018)

Výborný seriál, který si na nic nehraje a nebere si servítky s dnešní situací, žádná politická korektnost, žádné zbytečné přikrášlování, žádné úlevy. Za mě TOP.

• 1.2.2018  05:15
    Better Late Than Never (TV pořad) (2016)

Cestopis natočený komediální formou se známými osobnostmi. Škoda jen těch věčných upoutávek na dalších 10 minut, které protínají každý díl několikrát, ale když se je člověk naučí přeskakovat, je to celkem hezká podívaná, která vás naláká více cestovat a poznávat nové věci. A protože jsem část Asie projel i sám, mohu potvrdit, že se to hodně drží reality, takže až na pár křečovitě zinscenovaných scén, je to fajn.

• 6.1.2009  03:10

Mno, čekal jsem nějakou hloupost, ale tahle komedie mě dostala. Je to sice jen taková lehká pohodovka, ale nadhled nad stejnými problémy dvou mužů dvou různých generací jí právě dodává grády. Ben Kingsley i Josh Peck to sehráli opravdu výborně. Dokonce i drsní rapeři a jejich svět a hudba v tomto filmu vyzní úplně easy. A to jsem si před sledováním nedal ani jointa... No a co dodat k ženským? Fuck them! :) 80%

• 31.12.2009  11:04
    Bratři (2009)

Solidní drama, i když chvilkama trochu pokulhává. Navíc Tobey Maguire mi do role toho "supervojáka" vůbec nesedí, pořád vypadá jako malej kluk. Jádro celého filmu je ovšem zpracováno celkem dobře. 75%

• 11.3.2018  13:30
    Bába z ledu (2017)

Není to špatné, ale taky mě to nijak obzvlášť nenadchlo. Nebýt Zuzany Kronerové, která hlavní roli zahrála opravdu perfektně, asi bych to možná dokoukal jen tak napůl s telefonem v ruce. Ve srovnání se současnou českou produkcí je to jistě jedna z perel, proto dávám 4*, bez Zuzany by to bylo asi stěží na 3.

• 8.3.2019  17:46

Zatím nejtrapnější Marvelovka, co jsem viděl. Protivná, arogantní a nezajímavá "hrdinka", nudný děj, nanejvýš pár zajímavějších chvilek. Kdyby v tom nebyl Samuel L. Jackson, který tomu dodává alespoň nějaký šmrnc, bylo by to stěží na 1 hvězdu.

• 12.8.2010  02:30
    Centurion (2010)

..a jestli neumřeli, tak tam spolu žijí šťastně dodnes. No, docela zklamání tohle "dílo." Jak jsem namlsanej z filmů a seriálů poslední doby z tohoto prostředí, tak mě Centurion chvilkami dost nudil, celkový děj je spíchnutý horkou jehlou, nelíbí se mi tón vyprávění hlavního hrdiny, a další. Jediné, co za to opravdu stojí, jsou ženy a samozřejmě bitky, které jsou zpracovány výborně. Ale to celé dílko neutáhne. 65%

• 18.3.2009  20:20

nemyslím si, že to nebylo zajímavé. Nebyl to akční film ani typicky mafiánský. Je to prostě drama o životě a složitých životních rozhodnutích, pokušeních a přežívání. Je to film k zamyšlení, ne k přímému pobavení diváka.

• 21.5.2012  01:56
    DARYL (1985)

Připomněl jsem si dětství v 80. letech. A i po těch 27 letech od natočení je to pořád velmi dobrý film.

• 10.8.2012  04:31
    Dallas (TV seriál) (2012)

Po závěrečném, desátém dílu 1. série mohu říct, že si seriál zachoval úroveň a hlavně je důstojným pokračováním seriálu původního. Herci z původní série jsou skvělí, bez nich by seriál neměl šanci. A J.R. je prostě J.R. jako byl vždy. Druhá série byla právě odsouhlasena, takže se těšme na další díly.

• 21.2.2016  23:57
    Deadpool (2016)

Celkem vtipná parodie se spoustou odkazů na další filmy a hlavně komiksové superhrdiny. Dávám pěkných 80 %. Jediné, co mi opravdu dost vadilo, byl překlad do českých titulků. Téměř všechny jmenné odkazy na většinou američanům známé postavy byly změněny na jiné, které, patrně dle názoru překladatele nebo objednatele, budou nám známější. A co bylo ještě horší, byly kompletní změny spousty metafor a hlášek. Tam si autor titulků vymýšlel, co ho napadlo, překrucoval a hodně zjemňoval, alespoň co jsem stihl zaregistrovat. Viděno v kině.

• 10.7.2012  00:05
    Diktátor (2012)

Obvykle jsem velmi náročný divák, ale tenhle film mě prostě bavil od začátku až do konce. Vtipy začínají už v prvních scénách a jednoduše vydrží. Už dlouho jsem se v kině tak nepobavil, jako při sledování tohoto kousku, všem mohu jen doporučit. Dneska zapomenu všechno ostatní a dávám 95 %.

• 22.1.2009  10:33
    Dokonalý podraz (TV seriál) (2008)

Stejné jako Hustle a přece to není Hustle. Hustle je ze staré školy, má svůj šarm, styl a metody. Tohle jsou zloději pracující na podobné bázi, ovšem jsou to moderní podvodníci, využívají nejmodernější techniku a metody. Přesto poměrně dost povedené.

• 24.8.2009  10:00

Je to spíš taková tragikomedie. Pohled na jednu venkovskou rakouskou rodinu, spolupracovníky a další účastníky vtáhlé do jejich problémů a akcí. Herecké výkony jsou místy velmi dobré, film taktéž velmi zábavný, pokud ovšem máte něco pro rakouskou kinematografii a víte něco o tom, jak se v Rakousku žije. 90%

• 18.6.2009  11:50
    Fm (TV seriál) (2009)

K nejlepším britcomům to má ještě dost daleko, ale i tak pěkně pobaví a má to svoje okamžiky. Uvidíme, jak to půjde dál, zatím 75% (po první sérii)

• 23.1.2009  08:26
    Gary Unmarried (TV seriál) (2008)

Překvapivě dobrý sitcom, některé epizody sice nejsou tak vtipné jako jiné, ale některé jsou zase skutečně velmi povedené a člověk se u nich hodně nasměje. 80%

• 4.1.2009  04:47
    Gran Torino (2008)

už v mém hodnocení filmu Changeling jsem vychvaloval režii Clinta Eastwooda, za tenhle film ho patrně nemine soška. Hereckým výkonem ovšem dokázal taktéž velmi mnoho. Celkově se jedná určitě o jeden z filmů, které budou letos v pomyslné top 5, nejsem jím však tak velmi nadšen, jako někteří ostatní, kteří ho považují za absolutního favorita. Několik věcí ve filmu odporuje charakteru hlavní role a předešlému ději, pokud se divák vžije do role Walta Kowalskiho, zjistí, že to místy opravdu drhne a že by to ve skutečnosti bylo asi trochu jinak. Je škoda, že na to nepřišel sám Eastwood, protože tento film měl opravdu velký potenciál stát se tím letošním NEJ, kterému by se nedalo vytknout vůbec nic. Přesto mu dávám 95%

• 25.10.2013  13:03
    Gravitace (2013)

Viděno ve 4DX kině. Efekty jsou super, tento film byl patrně natočen přesně pro taková zařízení. Jinak to byla neskutečně dlouhá nuda, pustit si to doma, tak to v polovině vypnu...

• 15.9.2009  22:10

Velmi kýčovitá a nevkusná parodie na americkou akční filmařinu, krváky a samotné válečné dění v Německu a Francii. Kdo na to jde s očekáváním něčeho takového, toho toto dílko příjemně překvapí. Většina hereckých výkonů je taky velmi dobrých, akorát ten Pitt tam opravdu být nemusel. 90%

• 8.4.2009  19:17

Mně se to líbilo.

• 16.6.2015  20:26
    Humans (TV seriál) (2015)

Podle první dílu jde o obyčejnou totální kopii švédského seriálu Äkta människor. Zatím si IMHO švédský seriál vedl lépe.

• 19.2.2015  10:50

Nuda a zklamání.