Roman.Caesar

Roman.Caesar

Roman Caesar

Česko

• 10.6.2013  13:57
    Pan Selfridge (TV seriál) (2013)

po shlédnutí celé 1. série dávám 90 %. Seriál je velmi zajímavý, zábavný a snad i poučný.

• 18.1.2009  15:20

Výborný seriál z právnického prostředí, kde se protíná případ miliardáře obžalovaného z defraudace s praktikami jeho poskoků, kteří neváhají použít jakékoliv prostředky ke zvrácení případu, což se hrubým způsobem dotkne životů všech zúčastněných. Opět velmi dobré herecké výkony Glenn Close, Rose Byrne a Željko Ivanka. Nechápu, jak někdo může ohodnotit tento seriál dvěmi hvězdičkami, snad neviděl všechny díly a utekly mu závažné momenty, kvůli čemuž pak dále nevěděl, co se vlastně děje. Rozhodně doporučuji.

• 11.10.2015  19:23
    Pixely (2015)

Pokud jste příznivci arkádovek (narodili jste se v osmdesátých nebo dřívějších letech), tak vás tento film zaručeně pobaví, je v něm opravdu moc nostalgie. Jste-li mladší nebo vám arkádové hry nic neříkají, nedá vám film nic, naopak se vám zcela jistě nebude líbit. Já jsem si výborně zavzpomínal. 70 %.

• 18.3.2017  18:06
    Podfu(c)k (TV seriál) (2017)

Poctivá britská old-school detektivka plná vtipných situací a zvratů, nečekaných hereckých výkonů a čisté atmosféry z prostředí britského venkova i londýnských podvodníčků. Dal bych i více, kdyby tam nebylo pár zbytečných scén, které celý příběh zbytečně natahovaly. Za mě ovšem poctivých 85 %, protože se mi tato žánrovka tak líbila, že jsem všech 10 dílů zvládnul za 1 den :)

• 4.1.2009  04:39

velmi pěkný film, který to na vás celou dobu bude zákeřně zkoušet. Bude vám chtít hrát na city a emoce a bude se mu to i dařit. Možná díky neobvyklému příběhu, kterému přesto každý z vás porozumí, možná díky výborným hereckým výkonům mnoha herců, možná je v tom ještě i něco jiného... David Fincher si s režií poradil opět velmi dobře, jen mohl být film klidně i o půl hodinu kratší, místy se to natahuje až moc, tempo klesá až na minimální únosnou hranici, ale i přesto je to opravdu povedený kousek filmařského umění. 85% (leden 2009) Po 3 letech a 7 měsících jsem si dal tento film znovu. A opět mě uchvátil, možná více než poprvé. Fincher mě prostě dokáže dostat. (srpen 2012)

• 1.1.2011  04:12

Napínavé od začátku až do konce, i když po celou stopáž filmu koukáte jen na Paula Conroye zavřeného v jakési rakvi a pohřbeného pod zem. Ovšem když si člověk představí tu situaci, ve které se nachází Paul Conroy, a začne přemýšlet, jak by se asi vedlo jemu samotnému, pochopí, o čem ten film ve skutečnosti je. 70%

• 2.12.2013  22:01

Skutečně velmi příjemné překvapení. Nečekal bych, že Vince Vaughn někdy dospěje a zahraje dospěláckou a citlivou roli s takovou grácií. Navíc jde o neomšelé téma, o kterém není dalších 20 filmů, a nakonec je film i velmi zábavný. 75 %.

• 28.12.2010  02:08

Woody opět nezklamal, ani jsem to nečekal. Příjemná komedie na klidný večer.

• 14.8.2012  15:38

Tanto film by na mě určitě působil úplně jinak, kdybych asi ve třetině neodhadl celou jeho podstatu. Pak už to byla nuda. Vysoké hodnocení ovšem dávám za herecké a další výkony a zpracování. Nebýt drobné chybky, byl bych určitě napnutý až do konce.

• 13.6.2012  21:09
    Prometheus (2012)

Ten film je tak strašně nudný, nedotažený do konce, s ohledem na budoucnost vůbec, prostě 110 minut utrpení a max. 10 minut nějaké jakž takž akce. 1 hvězdička, jinak bych to musel hodit do odpadu

• 13.4.2017  00:02

Výborná komedie, při které jsem se několikrát pěkně z hluboka zasmál. Opravdové překvapení po všech stránkách. 85 %

• 19.3.2018  10:20

Velmi zajímavý dokument o tom, že člověk může mít obrovský vliv a sám o tom nemusí mít ani tušení. Jen podotýkám, že Rodriguez stále vystupuje, letos (2018) i na festivalech v Hradci Králové nebo třeba v Trenčíně.

• 27.9.2010  23:53

Slátanina složená částečně z Matrixu, Kill Bill, hry RE a pár dalších kousků. Několik úsměvných scén, jinak velká nuda, snad jen pár chvilek ve 3D, jinak nic. 50%

• 21.1.2009  10:56
    RocknRolla (2008)

tak nevím, tenhle film mě hodně zklamal. Vlastně mi to celý přišlo buď jako vykrádačka starších podobných filmů, jako podivné a zkažené parafráze některých známých situací z podobných gangsterek nebo jako dost nepovedená parodie. Pořád jsem váhal, jestli to má být pokus o jedno nebo o druhé. Celkově je to pěkná slátanina, ale za některé herce, hudbu a britský humor 65%.

• 22.5.2009  00:42
    Roommates (TV seriál) (2009)

Friends/HIMYM koncept v hodně lehkém, komediálním pojetí. Oddychovka. S přibývajícími díly pobaví víc a víc.

• 23.5.2013  21:17

Z akčního filmu se vyklubala akční komedie, takže obzvláště v poslední třetině jsem se velmi dobře bavil. Za to si film zaslouží pár procent navíc, jinak by to bylo tak 60 %.

• 15.9.2015  14:18
    San Andreas (2015)

Neuvěřitelná hovadina, divím se, že jsem to vůbec zlvádnul dokoukat do konce.

• 11.6.2013  00:31
    Save Me (TV seriál) (2013)

Příjemný, nenáročný a zábavný seriál na mockrát omílané téma typické mladé americké dysfunkční rodiny z předměstí, ale přece zase trochu jinak. 70 %.

• 21.2.2009  05:51
    Sex Drive (2008)

Dal jsem si jen unrated verzi, proti všem doporučením. Pár oplzlých komentářů od tvůrců navíc, hodně koz navíc, několik ptáků... Ale jde o komedii samotnou. Je sice dost předvídatelná, ale od takového filmu člověk nesmí čekat moc, musí mít od začátku slušný nadhled. Potom má tato komedie hodně okamžiků, kdy se zasmějete. Takže s nadhledem 80%, kdo nemá rád blbiny a neumí se odvázat, tomu nedoporučuji...

• 28.10.2012  22:07
    Skyfall (2012)

Tak jsem teda od Bonda čekal víc. Craig vypadá o 10 let starší a podle toho i hraje, zklamal, naopak Javier Bardem byl naprosto vynikající. Jinak jedno klišé za druhým, žádné vychytávky, jediná supr věc byl starý Aston Martin DB s výbavou ze starých bondovek. Nebýt zvučného jména "James Bond", byl by to béčkový akční film. Dávám hodně přeceněných 65 %...

• 17.8.2010  23:07
    Smolaři (2009)

Výborná tragikomedie

• 14.8.2014  02:04

Oh Captain, my Captain. Rest in Peace! :(

• 14.7.2013  02:17
    Spring Breakers (2012)

Prázdniny navždy, čubky! OMG, vraťte mi někdo těch 90 minut, co jsem nad tímhle filmařským omylem ztratil. Příběh o tom nejklišovitějším gangsterovi, jakého nenajdete ani v parodiích, co je jediným bílým ve své čtvrtí, samozřejmě k tomu ještě i rappuje, a třech nijak extra nevypadajících 16letých kurvičkách, které kromě běžných motivací jako prachy, chlast, drogy a přičmoudlí hajzlíci vzrušují ještě zbraně. Celý "film" je úplně o hovně, v poslední desetiminutovce to vypadá, že by se mohlo začít něco dít, sice se děje, ale úroveň nestoupne ani o stupínek.. Proč jsem to jen nevypnul zavčas...

• 18.5.2014  20:06

Nádherná, inteligentní, propracovaná, plná vtipných zvratů. Jedna z nejlepších komedií, které jsem kdy viděl. 10/10

• 26.12.2015  14:30
    Stážista (2015)

Výborná komedie z reálného světa moderní doby, ve které se najde mnoho rodičů. Spojení Roberta De Nira a Anne Hathaway funguje naprosto dokonale. Za mě paráda na oddych, 85 %

• 13.3.2009  01:26

velmi depresivní drama bez jakýchkoliv světlých míst, žádné happyendy, spousta smutných příběhů vzájemně provázaných do celoživotního díla nebo spíše díla o životě jednoho divadelního režiséra. 2 hodiny a 4 minuty plné vynikajících hereckých výkonů v čele s Philipem Saymorem Hoffmanem, navíc strhující kulisy (New York v životní velikosti postavený ve skladišti), výborná kamera... Film není pro každého a přináší několik hlubokých myšlenek a životních mouder. Donutí vás přemýšlet nejen nad nimi. Nedoporučuju typickému divákovi TV Nova, protože nevydrží ani půl hodiny filmu, naopak vám, kteří máte rádi psychologická dramata, doporučuji vřele. 90%

• 25.3.2012  18:26

Nádhera, jsem ohromen.

• 22.2.2009  22:20

Velmi pěkný snímek. 85%

• 7.5.2009  22:06
    Ted a spol. (TV seriál) (2009)

Veridian Dynamics. We're sorry. You welcome. Trochu kravina, jinak zábavná oddychovka. 70%.

• 15.1.2013  12:40

- 20 % za "standardní" happyend. Jinak by to byl celkem dost dobrý film, ale tuhle učebnicovou linii si mohli tvůrci odpustit.