Roman.Caesar

Roman Caesar

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.3.2019  17:46

Zatím nejtrapnější Marvelovka, co jsem viděl. Protivná, arogantní a nezajímavá "hrdinka", nudný děj, nanejvýš pár zajímavějších chvilek. Kdyby v tom nebyl Samuel L. Jackson, který tomu dodává alespoň nějaký šmrnc, bylo by to stěží na 1 hvězdu.

• 23.1.2019  19:24
    Wayne (TV seriál) (2019)

Velmi dobrý nízkorozpočtový seriál. Zaujme, pobaví, není zbytečně dlouhý nebo přeplácaný. 90 %

• 1.2.2018  03:54

Parádní snímek přesně podle mého gusta. Přirovnat mohu jen k Muži na Měsíci, což je moje topovka. Musím vyzdvihnout i herecký výkon Willa Forteho, jehož znám jinak jen ze seriálu Last man on Earth, kde hraje stejným stylem, avšak v tomto snímku vyznívá mnohem lépe. Pokud vám National Lampoon nebo Caddyshack něco říkají, určitě se na to podívejte. Ostatní se ale jistě zasmějí taky, i bez znalosti souvislostí. Za mě 90 %. A teď se musím znovu podívat na Muže na Měsíci.

• 11.2.2019  15:00
    Berlínští psi (TV seriál) (2018)

Výborný seriál, který si na nic nehraje a nebere si servítky s dnešní situací, žádná politická korektnost, žádné zbytečné přikrášlování, žádné úlevy. Za mě TOP.

• 3.2.2018  03:38

Nečekal jsem moc, naštěstí jsem nečetl komentáře před filmem, proto jsem byl taktéž velmi mile překvapen. Je to úžasný film se skvělými herci, zvláště těmi dětskými. Doják. Těch 85 % si určitě zaslouží.

• 11.3.2018  13:30
    Bába z ledu (2017)

Není to špatné, ale taky mě to nijak obzvlášť nenadchlo. Nebýt Zuzany Kronerové, která hlavní roli zahrála opravdu perfektně, asi bych to možná dokoukal jen tak napůl s telefonem v ruce. Ve srovnání se současnou českou produkcí je to jistě jedna z perel, proto dávám 4*, bez Zuzany by to bylo asi stěží na 3.

• 12.4.2017  21:22
    Imposters (TV seriál) (2017)

Promyšlená a celkem i napínavá show, finále se také vydařilo, a tvůrci již mají téměř vymyšlenou 2. sérii, která by měla vysvětlit mnoho k té první, a rozvinout další příběhy. Těším se na pokračování, za mě po 1. sérii 88 %

• 12.3.2018  04:54

Man on the Moon je moje absolutní srdcovka. Tenhle dokument toho však ukazuje ještě tolik navíc, a z tolika úhlů, že se tím dostává téměř na úroveň samotného filmu. Jim Carrey je opravdu skvělý herec, ale oblíbil jsem si ho až u Truman Show a následně u Muže na Měsíci, jeho role předtím mi neříkaly nic. A i v tomto dokumentu ukazuje, že se pro hraní narodil. Za mě plný počet jako u filmu samotného.

• 18.3.2017  18:06
    Podfu(c)k (TV seriál) (2017)

Poctivá britská old-school detektivka plná vtipných situací a zvratů, nečekaných hereckých výkonů a čisté atmosféry z prostředí britského venkova i londýnských podvodníčků. Dal bych i více, kdyby tam nebylo pár zbytečných scén, které celý příběh zbytečně natahovaly. Za mě ovšem poctivých 85 %, protože se mi tato žánrovka tak líbila, že jsem všech 10 dílů zvládnul za 1 den :)

• 22.1.2016  23:37
    Angie Tribeca (TV seriál) (2016)

Pro jednou zase něco úplně jiného. Spousta vtipů a gagů, jednoduchých a přímočarých, ale přesto velmi zábavných. Steve Carell si zde nebere vůbec žádné servítky, vtipkuje se úplně o všem. Toto, milí intelektuálové, není seriál pro vás. Je to prostě výborná oddechovka. Škoda jen, že počet dobrých vtipů klesá se zvyšujícím se číslem epizody, začátek je mnohem zábavnější než druhá polovina. Ale i tak, stojí za shlédnutí. 80 %.

• 1.2.2018  05:15
    Better Late Than Never (TV pořad) (2016)

Cestopis natočený komediální formou se známými osobnostmi. Škoda jen těch věčných upoutávek na dalších 10 minut, které protínají každý díl několikrát, ale když se je člověk naučí přeskakovat, je to celkem hezká podívaná, která vás naláká více cestovat a poznávat nové věci. A protože jsem část Asie projel i sám, mohu potvrdit, že se to hodně drží reality, takže až na pár křečovitě zinscenovaných scén, je to fajn.

• 21.2.2016  23:57
    Deadpool (2016)

Celkem vtipná parodie se spoustou odkazů na další filmy a hlavně komiksové superhrdiny. Dávám pěkných 80 %. Jediné, co mi opravdu dost vadilo, byl překlad do českých titulků. Téměř všechny jmenné odkazy na většinou američanům známé postavy byly změněny na jiné, které, patrně dle názoru překladatele nebo objednatele, budou nám známější. A co bylo ještě horší, byly kompletní změny spousty metafor a hlášek. Tam si autor titulků vymýšlel, co ho napadlo, překrucoval a hodně zjemňoval, alespoň co jsem stihl zaregistrovat. Viděno v kině.

• 13.4.2017  00:02

Výborná komedie, při které jsem se několikrát pěkně z hluboka zasmál. Opravdové překvapení po všech stránkách. 85 %

• 16.6.2015  20:26
    Humans (TV seriál) (2015)

Podle první dílu jde o obyčejnou totální kopii švédského seriálu Äkta människor. Zatím si IMHO švédský seriál vedl lépe.

• 5.12.2015  14:10
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Výborný seriál, který se rozjíždí až po několika dílech. Nenechte se tedy odradit hned na začátku, stojí to za to. 90 % Daredevil mě na druhou stranu nudil a přestal jsem ho po několika dílech sledovat, tohle je ovšem jiné kafe.

• 26.9.2015  18:08
    Najděte mi hrdinu (TV seriál) (2015)

Výborná minisérie. Ačkoliv jsem si nemyslel, že by mě seriál o nižší politice (městská část) mohl zaujmout, tak už pilot mě chytnul tak, že jsem byl zvědav na další díly. Seriál vyniká výbornými hereckými výkony, objektivním nadhledem a samozřejmě samotným příběhem, který opět ukazuje, že politika jednoho může vynést do nebes a druhého totálně zničit. 95 %

• 11.10.2015  19:23
    Pixely (2015)

Pokud jste příznivci arkádovek (narodili jste se v osmdesátých nebo dřívějších letech), tak vás tento film zaručeně pobaví, je v něm opravdu moc nostalgie. Jste-li mladší nebo vám arkádové hry nic neříkají, nedá vám film nic, naopak se vám zcela jistě nebude líbit. Já jsem si výborně zavzpomínal. 70 %.

• 15.9.2015  14:18
    San Andreas (2015)

Neuvěřitelná hovadina, divím se, že jsem to vůbec zlvádnul dokoukat do konce.

• 26.12.2015  14:30
    Stážista (2015)

Výborná komedie z reálného světa moderní doby, ve které se najde mnoho rodičů. Spojení Roberta De Nira a Anne Hathaway funguje naprosto dokonale. Za mě paráda na oddych, 85 %

• 19.2.2015  10:50

Nuda a zklamání.

• 29.12.2014  16:46
    Interview (2014)

Očekával jsem něco slabšího, nicméně nakonec se ukázalo, že se povedla celkem vtipná komedie. 70 % odpovídá a jako oddychovka to není špatné. A pro všechny hatery: "they hate us because they Anus!"

• 26.8.2015  02:25

Osvěžující, vtipná a inteligentní komedie bez zbytečných prvků, která mě bavila od začátku až do konce. Ač mi sama o sobě hlavní herečka není úplně sympatická, nemohu popřít, že svou roli zahrála skvěle, stejně jako všichni ostatní. Tohle se opravdu povedlo. 75 %

• 28.5.2014  03:23
    Mixology (TV seriál) (2014)

První epizody jsou docela nuda, ale v dalších to pomalu nabírá na obrátkách i humoru. Po 13 dílech mohu říct, že se mi seriál svou jednoduchostí a přirozeností celkem dost líbí

• 26.12.2014  01:31

Vůbec nechápu, co na tom filmu mělo být vtipné, a proč má tak vysoké hodnocení. Přemlouval jsem se, abych to vydržel až do konce, měl jsem to ovšem vypnout hned po prvních několika minutách. Odpad.

• 24.2.2014  09:22
    V čísle 9 (TV seriál) (2014)

Zatím po 3 dílech - paráda. 2. díl byl velmi vtipný, 3. díl zase hodně silný, 1. mě zas tak moc nezaujal.

• 3.1.2015  18:16

Nuda. Myšlenka možná dobrá, ale zpracování silně kulhá. Celý příběh je založen na několika neuvěřitelných náhodách, je to táhlé, nezáživné.

• 30.6.2014  21:55

Na tenhle film jsem se těšil, což se mi u mnoha nestává. Bohužel navzdory tomu, že jsem moc neočekával, musím dát slabých 50 %. V traileru vyčerpali ty nejvtipnější okamžiky, zbytek je celkem nuda. Táhne to jen Charlize Theron, která je pořád kočka k nakousnutí, dokonce i bavič jako Neil Patrick Harris hodně zklamal.

• 17.11.2014  21:11

Už mě tyhle pohádky nebaví. A zase jsem se nechal ukecat a vydal se do kina. Jen Američani dokážou z vážného válečného drama udělat komedii a ještě ho zapomenout jako takovou prezentovat. 60 % za výpravu a akci, zbytek už byla nehorázná blbost.

• 17.9.2013  13:33

Nedoporučuji sledovat za střízliva nebo bez vlivu dalších "uvolňujících" látek

• 16.3.2014  21:33
    Banshee (TV seriál) (2013)

Jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl, a že už jsem jich viděl dost. Jako jeden z mála si udrží vaši pozornost po celé série, přičemž očekávání dalšího dílu nejsou planá, všechno parádně graduje, a žádný z dílů není nijak podprůměrný. Po 2 sériích se nemohu dočkat začátku série 3. (obnoveno, 2015) a dávám 95 % za to, že jsem se po celou dobu nikdy nenudil. EDIT 5/2016: po 4 sériích seriál skončil. Hodnocení ponechávám, byla to velmi zajímavá a napínavá jízda, seriál patří mezi špičku.

<< předchozí 1 2 3 4