Vořežprut

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 13.2.2013  21:05
    Pinpon (2002)

Zvláštní, velice zvláštní film. Nejprve jsem si říkal, jak někdo může natočit film o ping-pongu a to už jsem viděl film (Skóruj) a ono to v konečném důsledku o tom ani nebylo. Nicméně jak už je řečeno záběry byly moc pěkné, to se jim povedlo a věřil jsem jim to ... Ovšem nejsem zvyklý na Japonské filmy, a tak nevím jestli je tohle normální nebo nadsázka. Každopádně to bylo milé hezké a kdyby trénink byl ve formě Rockyho, dal bych i pět hvězd :-)

• 13.2.2013  20:55
    Bourák (1993)

Inspirující na jednu stranu, téměř až depresivní na druhou ... kéž bych měl tak Rudyho srdce, mohl bych hrát ligu :-)

• 13.2.2013  20:53

Drsné, hodně drsné. Nalákalo mě to na knihu, asi si jí budu muset přečíst. Co mi vadilo byl hlavní hrdina, kterej se tvářil zfetovaně skoro pořád i při stavech kdy měl být v pohodě ... Ale ta neskutečná deprese se povedla a ta beznaděj při větě ,,Teď už víme, že můžeme kdykoliv přestat ..." No sebralo mě to :-)

• 3.12.2012  11:47
    Batman (1966)

,,U všech lepidel" tak tohle byl nářez! :-) První půl hodinku jsem koukal s otevřenou pusou a jen se smál a čekla, co ještě vymyslí. Druhou už se mi to zdálo moc a začal jsem u toho usínat na třetí jsem se probudil a ještě, že tak bo to mělou koule ... skoro bych řekl bat - koule. Scéna s vyhozením bomby, věta typu: ,, Teď nasedneme na bta cikly, dojedeme k batkoptéře a budeme sledovat bat mobil ...", nebo hádanky - váží to šest- uncí, je to na drátě a je to nebezpečné? Vrabčák s kulometem :-D, nebo vypadá to jak banán a píše to? Banánová propiska :-D no tak to má něco do sebe :-) Asi na to budu ještě dlouho vzpomínat :-)

• 3.12.2012  11:37
    Lovci hlav (2011)

Výborný! Dlouho jsem to odkládal a špatně jsem udělal. z hlavního hrdiny se vyklubal sympaťák jakého už jsem dlouho neviděl. Záporák je zase Lannister, takže co od něj čekat :-) Samé obraty, díky nímž je člověk pořád ve střehu, ale hlavně jsem je nečekal, a to je důležité. atmosféra někdy až mrazivá a stísněná. Nehoda a záběr na oko mě úplně rozsekali ... Více takových filmů :-)

• 3.12.2012  11:30

Říkal jsem to už jednou a říkám to zase ... to byl nářez, co? :-) A taky, že byl. Hnalo to dopředu a co, že tam občas něco nesedělo? Byla to pecka! :-)

• 3.12.2012  11:26

Dám hvězdičku, jelikož jsem u toho filmu bavil, ale jenom díky atmosféře v dané místnosti. Nicméně poté, co uběhly asi čtyři hodiny mého života a já zjistil, že režisérovi k tomu stačilo pouhých dvacet minut ... jsem si jen říkal ... Ach můj bože! :-) A ještě, že to Roman tak držel ten film .... tlesk, tlesk :-)

• 3.12.2012  11:23
    Resident Evil: Odveta (2012)

Ne ne tohle se mi nemohlo líbit. Nevím proč by mělo. Nic .... Prázdno.

• 3.12.2012  11:20

No ... nikdy jsem nefandil ani údajně dobré jedničce a k tomuto jsem se dostal náhodou ... děs. Jen díky tomu, že jsem byl na přátelském filmovém maratónu, kde byl ještě horší film a nebýt toho, že se tam aspoň mihly J.C a Dolph, tak dám odpad, takhle z toho vyšel tento film ještě dobře :-)

• 3.12.2012  11:12

Asi jako každý jsem se na to těšil a jsem rád, že mne to přes mé obavy nezklamalo. Hlavní záporák byl výborný, i když jsem chtěl, aby on byl to dítě, které to dokázalo, aby Batman měl toho úplně nejtěžšího protivníka ... ovšem když do sebe ti dva řezali tak to byla síla :-) Postavu Robina jsem kvitoval, i když byla trochu zbytečná. A co nakonec to všechno dobře dopadlo a i když se počítal s batmanovou smrtí je dobře, že neumřel :-)

• 31.10.2012  16:08

Opět to lepší ve Varech, takže velká spokojenost. A píseň Karla na konci snímku si v sobě ponesu asi ještě hooodně dlouho.

• 30.10.2012  09:34

Sice to je neuvěřitelná blbost, ale taková co to o sobě ví. Bavil jsem se, i když to dost možná bylo atmosférou u filmu než samotným filmem. Nicméně, člověk u toho nemusí přemýšlet (když nepočítám přemýšlení ... proč?)

• 30.10.2012  09:32

No už jsem viděl lepší příběhy s těmito hrdiny. Nicméně pořád lepší než film.

• 29.10.2012  12:48
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Už v mých sedmi letech, jsem tajně skrz škvíru sledoval tento seriál, na který se dívali rodiče kolem jedenácté hodiny. Asi jsem tehdy netušil, že mne bude doprovázet celý život. Jedu ho prakticky pořád dokola, skvělé! A skvělý dabing! :-)

• 29.10.2012  12:41

Citlivé, dojemné, koukatelné. Skvělý Michael Cane. Naposledy jsem něco podobného cítil u Hatchica, až poté jsem zjistil, že je to stejný rukopis.

• 29.10.2012  12:00

Z mého pohledu to vypadalo asi takto. Svižné, místy vtipné, děj měl spád a děti to bavilo. Ovšem nezastírám, že to bude nejspíš kvůli tomu, že jsem viděl asi prvních a posledních pět minut, bo na zbytek jsem usnul, což se mi v kině moc nestává. Nevím jestli se na to kdy podívám znovu, nicméně z mého pohledu si dvě hvězdy zaslouží :-)

• 29.10.2012  11:45
    Drive (2011)

Pustil jsem tento film přátelům se slovy ,, Je to akční film roku 2011" asi už víte jak jsem s tím před nimi dopadl. Přesto, že mne tento film bavil, nevím co ostatní nadchlo více. Jestli to bylo temeno hlavy Carey, který byl hned v několika záběrech nebo jestli to byla ta jiskřivá konverzace mezi hlavními hrdiny. Nicméně tak jako tak se filmu nedá popřít ta až mrazivá atmosféra. Já jsem spokojen.

• 29.10.2012  11:28
    Blade (1998)

Tak hlavní hrdina je hodně ,,vostrej týpek", ale jsou tam hluchý místa, která mě nudila. Přesto se na to dá koukat a to třeba i dvakrát :-) Ovšem jako dítě mě to teda bavilo více než o patnáct let později. :-)

• 29.10.2012  11:25

Netradiční horor, který jsem si asi úplně nevychutnal, jak bych mohl. Nejsem zdaleka tak velký fanoušek hororů, jak jsem si myslel. Přesto jsem některé scény, kdy se aktéři chovají netradičně zachytil a bylo to pro mne něco jako hra, že jsem to dokázal poznat. Konec mi tedy přišel úplně hloupý, ale to co tomu předcházelo, to stálo za to :-)

• 12.9.2012  10:51
    A-Team (2010)

Oddechovka dobrá, ale poslední dobou je jich nějak moc. nicméně jsem rád, že jim každý plán tak hezky vyjde :-) Znova se na to nepodívám, ale nebylo to špatné. Postradatelní jsou větší nářez :-)

• 12.9.2012  10:48

No tak nebylo to úplně špatné, ale asi jsem čekal něco jiného. Něco dobrého jako Počátek, ale zase to byl jeden z těch filmů v KV co si pamatuji, i když za to může teda ta zadková scéna, ale tak aspoň něco :-)

• 12.9.2012  10:45

Bylo to ale překvapení, když přišla tahle panda do animovaného světa. A že to byl hodně svěží vítr. Vždy obdivuji jak si dokáží tvůrci najít nějaké prostředí a vytěžit z něho maximum a tady se jim to sakra povedlo :-) Kung-fu banda je hrozně cool a chtěl jsem jí víc a víc. A kdo vymyslel, že tam bude kudlanka? Neskutečně vychytané! :-) Jo, jsem nadšen.

• 12.9.2012  10:38

Jednička byla určitě lepší, ale tak to se dá čekat u většiny filmů. Důležité je na kolik pokračování zklame nebo ne. Tady mě vlastně nezklamalo. Nemohu říct, že bych se u toho nudil asi proto, že jsem u toho dělal spoustu jiných věcí, ale některé vtípky mě pobavili. A drsná kung fu banda funguje pořád, zvláště když se k nim přidají mistři Sifu, krokodýl a tur :-)

• 12.9.2012  10:34

Musím souhlasit s komentářem, že tento film je vlastně depresivní. Hodně mi vadilo, že náš hlavní hrdina nemůže uskutečnit své sny, a že v celém městečku vládne zkažený Potter a aby toho nebylo málo tak mu jde vše na ruku. Nicméně James Stewart je takový kladný hrdina, že už jsem dlouho neviděl jemu podobného. Nicméně nakonec ten závěr byl šťastný a i já jsem si mohl říct, že život je vlastně krásný :-)

• 12.9.2012  10:27

Tak tohle bylo minimálně stejně dobré jak jednička. Když přišlo na filozofování, tak jsem si řekl dobře odpouštím. Akce stála za to, ale čekal bych ji i více a jedna byla dost nepřehledná, takže jsem nevěděl o co jde. O všem když se na place objevili Bruce, Arnie a Sly tak jsem si vyloženě rochnil a neustále jsem měl na obličeji přišitý takový ten blbý úsměv. To, co dokázali tito tři pánové ovšem dokázal Chuck úplně sám. A pobavilo mě už jen to, že tam byl. a propos nesmím zapomenout na Jeana, to byl padouch :-) Akorát jsem si říkal jak v tom dole v těch brýlích může vidět. :-) No ... byl to nářez číslo 2 :-) PS: Viděl tam někdo Novaka Djokovice? :-)

• 12.9.2012  10:21

Tak to byl jízda! Bravo Stallone, bravo! :-)

• 29.8.2012  13:19

Bavil jsem se královsky a po všech filmech, které jsem měl tu čest ve Varech vidět, tu bylo něco příjemného, osvěžujícího a hlavně to mělo dobrý konec. Do té doby jsem si myslel, že je to na tomto festivalu zakázáno. Takže i když by se to mohlo zdát jako nadhodnocenné je to prostě jeden z nejlepších filmů, co jsem ve Varech viděl. A měl úžasnou atmosféru:-) A klidně bych se na něj podíval znovu, i když mám obavy, že se mi stane něco jako u Pařby ve Vegas, která po druhém zkouknutí pro mě ztratila vtip.

• 29.8.2012  13:14
    Marley (2012)

Dokument to byl super. A patřil k tomu lepšímu ve Varech. Problém je ovšem v tom, že si pamatuji hrozně málo. Nicméně vím, že bezprostředně po shlédnutí jsem byl nadšen.

• 29.8.2012  13:09

Na tomhle filmu byl asi nejlepší ten pán, který seděl vedle nás a neskutečně hláškoval při slavné scéně. Ta by mi ještě tak nevadila, i když jsem odvracel zrak. Ale vadilo mi, že vůbec netuším, co tím chtěl básník říct. Nic mi to nedalo a očekávání bylo mnohem větší než samotný filmový zážitek.

• 14.6.2012  17:03
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Tato show mě neskutečně baví. Hlavně některé postavy jako Boston Rob, Russel, Ozzy. První díly byly hlavně o ,,přežití" ale pořádně mě to začalo bavit až když šlo o přelstění, což se stalo až tak v páté řadě (tam ale zase byla velmi nesympatická dvojice ve finále:-)) Borneo - 3*, Austrálie - 3*, Afrika - 3,5*, Markézy - 3*, Thajsko - 3*, Amazonka - 5*, Pearl Islands - 5*, All Stars - 5*, Vanuatu - 3,5*, Palau - 4*, Guatemala - 3*, Exile Island - 4*, Cook Islands - 5*. Fidži - 3,5*. Čína - 5*. Mikronésie - 5*, Gabon - 4*, Tocantins - 4,5*. Samoa - 5*, Heroes Vs. Villains - 5*, Nicaragua - 3*, Redemption Island -4*, poslední dvě jsem ještě neviděl, ale těším se :-).

<< předchozí 1 2 3