+sfinx+

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 6.8.2017  00:37
    Ben Hur (2016)

Zatracenej Barrandlow inzeruje Ben Hura z roku 2016 jenže místo hvězdně blbého megafilmu je to jen blbý filmeček s partou emerických ochotníků. Nic proti lacinějšímu pojetí, jak vidno i mnohamilionový rozpočet se dá krásně proje*at, ale proč se při natáčení alespoň trochu nezamyslet? Vždyť to nic nestojí... Jenže tohle se celé veze na hlouposti typu /hrdinové unikají na válečném voze/ "počkej až budou na dostřel" a tak blbeček s lukem čeká, až budou dva metry od něj, aby i ta slečinka mohla dohodit kopím a maník použít laso????!!! (protože tak to dělá každý správný Říman z Divokého západu). Hnus.

• 28.6.2017  12:49
    Náš venkov (TV pořad) (2000)

Hodnoceno podle dílu o speciálních dětech... Nerad bych zlehčoval něčí postižení, ale když jsem slyšel, jak mluví učitelka o takových dětech a zvlášť několik zmínek o dětských psycholozích, tak bylo hodnocení jasné. Popírat celý díl, že je někdo postižený, upravovat výuku podle nejslabšího postiženého jedince, a vymýšlet stále nové názvy syndromů pro neposlušné děti, to vskutku vydá na několik dílů zajímavého pořadu. Pokud rodiče k dětem přistupují ve stylu některých výroků, které tam padly, pak se nedivím, že to tady vypadá, tak jak tomu je - nic nezakazovat, přizpůsobit se, neporoučet, ať si dítě dělá co chce a místo výchovného výprasku navštívit psychologa.

• 23.5.2017  12:36

Skupinka záchranárov riskuje svoje životy, aby zachránili obete spod trosiek ... úžasný popis. Já si počkám na druhý díl, kde jsou tihle dobře finančně podporovaní sráči, kteří se prezentují jako nestranní záchranáři, foceni a natáčeni se zbraněmi v rukou po boku teroristů. Buďto se mýlí autor popisu nebo jde o další propagandistický snímek. Vzhledem k tomu, že dostal Oscara, vsázel bych na to druhé. Jen škoda, že se tam asi nezpívá, jinak by vyhrál i Eurovizi.

• 18.4.2017  14:10

Dokument, jak má být. Zrovna jsem shlédl díl o Oděse a Krymu - vcelku nezaujatě a objektivně jsou popisovány události, které tolik znamenaly pro naši budoucnost. Vezmu-li v úvahu, co tato éra pro Rusy znamená, kolik lidí ztratili a jak na ni vzpomínají, bylo by tu plné právo na zaujatější pohled, jenže tomu tak není. Když ruská vojska bránila Oděsu v poměru 1:7 a ještě se zmohli na úspěšný protiútok, bylo to sděleno jako faktum, ne jako materiál k honění ega. Když se něco nepovedlo, není problém to přiznat, když se něco povedlo nepříteli, platí to samé! Takto se mají točit dokumenty, a ne jako propagační materiály toho kterého národa. Když se přidá vizuální stránka (animace, počty, dokumenty), pak je tu jeden z nejlepších dokumentů o 2.sv.v.

• 11.4.2017  23:03

Akce výborná, děj primitivní. Z tohohle se dalo vytěžit víc. Hru jsem hrál právě kvůli jejímu strhujícímu příběhu tisícileté války dvou frakcí. Tady se za hoďku a půl ukáže střet, naznačí se o co vlastně komu jde a hrdina v závěru zázračně prozře, aby v deseti minutách zmařil vše, co předtím udělal, zanechal trochu zvláštní konec a nechal si k titulkům zahrát zase nějakou debilní skladbu Hobbitovského typu (naprosto neodpovídající nějakému středověku, asasínům, templářům a dobrému vkusu). Všechna čest jako se zhostili Animu, ale skutečně je zvláštní když nejdůležitější morální rozhodnutí je otázkou jedné scénky a 5 minut a to samé se opakuje o malou chvíli později na opačné straně barikády. To zbytečně ubírá třeba velmi působivému vizuálu.

• 21.3.2017  22:36
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Řekněme, že na poměry TV Hovna to není až tak špatné. Některé ksichty a hlasy se opravdu blížily originálu (Alice Cooper, Cranberries, ostatně i Hapka byl dobrý), jindy se zase povedla choreografie (PSY, M.Jackson) a nebo byla vidět alespoň snaha (Green day, Adele). Jenže největší výkony tu předvedli maskéři a jejich práce často zastínila nějaké další snahy o ztvárnění předlohy. Ale byla tu i porota - aby si dodali světovosti, koukli se na pár dílů Čuprstár ze zahraničí a hýkali jak pominutí. Potleskem ve stoje se v našich zeměpisných šířkách také neplýtvá pro každého troubu, co zazpívá pár not bez chyby. Nova se už řadu let snaží tyhle ubohosti protlačit do české kultury. Zatím to stále vypadá trapně a sem se to zkrátka nehodí (ono se to nehodí ani nikde jinde, jenže hovada si vystačí s několika lacinými gesty a emocionální stránkou). Když už jsme u emocí - pokud je někdo tak nevyrovnaný, jako Sokol, který bulel snad už při úvodní znělce, neměl by to dělat. Jinak dokážu pochopit dojetí při emocionálním pojetí smutné písně, ale to co předváděla porota, to byla hysterie a ne dojetí. Pazderková se chová, jak kdyby už léta brázdila ulice, ale zároveň byla snad všude a všechno zná (vždyť byla na koncertu Mansona, a to i v Emerice!!) a její analýza originálů spočívá ve vypozorování a následovného reprodukování toho, co je každému zřejmé - aneb: "všimni si, že Shakira hýbá boky, to nikdo kromě mne nevidí a tak tu jsem za odbornici". Koháka jsem dříve měl rád - vzhled bezdomovce alespoň vynahrazoval jednoduchým, ale ne úplně nejhorším humorem. Teď u něj jednoduchost vystřídala dětinskost a trapnost. Překvapil jen s Pavarottim, ten se mu opravdu povedl. No a jak to celé dopadlo? Jak asi? Vyhrál zástupce 4%, kdo jiný.. Těžko se divit, když ze čtyř tanečníků musí být jeden černý a druhý žlutý (počítám, že třetí musí být něco přešitého, aby byla naplněna i kvóta úchyláků v každém pořadu).

• 17.2.2017  22:10
    Comedy Central Roast of Justin Bieber (TV pořad) (2015)

Vydržel jsem 20 minut a bylo to větší utrpení než Novoty. Moderátor je Hard ze svých vlastních vtipů, kterým se tlemí jak blbeček. Publikum je typická směska MTV blbečků, kteří zatleskají vždycky, když se jim řekne, decentně se zasmějí a vždy dají najevo, že některý vtip byl na americké publikum příliš kontroverzní (čti: opravdu vtipný). Možná, že se to v průběhu alespoň trochu rozjelo, ale proč to riskovat. Stand up komiků je dost a někteří opravdu stojí za to. Tahle umělá sra**a za to nestojí. Hned první komik si v "Roast of Justin B." trochu rýpnul do všech kolegů a pak se jemně otřel o Biebera samotného. Pak ho něžně objal, vykouřil a tím ten drsný humor na úkor Justýnky skončil. Čekám, že i v ostatních případech si trochu rýpneme do všech kolegů, abysme na Biebera nebyli příliš tvrdí, pár posledních vtipů nasměřujeme na něj. Pak ho vychválíme do nebe, jaký je to borec a nastavíme anál, kdyby se náhodou stále cítil dotčen. Potlesk, další! 20 promarněných minut.

• 14.2.2017  23:05

"Ahoj, já jsem Karel, jsem alkoholik." "Ahoj Karle!!" "Už pár měsíců nepiju a snažím se žít nový život." "Zatleskáme Karlovi!" Že bych taky objel pár festivalů s tímhle sofistikovaným, naprosto skutečným příběhem Karla? Leckdo mne může mít za blázna, já tvrdím, že jsem vizionář. Pravda, můj příběh není z nejnapínavějších a děj je tak trochu ubohý, jenže já sázím na to, že když se mohou na nejrůznější festivaly dostat více jak hodinu dlouhé kraviny, můj příspěvek může doznat úcty za ušetření divákova času. Pokud by můj příběh o Karlovi někomu nestačil, může místo Pravděpodobné demence shlédnout jakékoli lesbické porno (tolik k té jediné krátké pasáži, která stojí za zmínku). Snad jen masochisté a ti vnímaví kreténi, co si říkají 'umělci' s citlivou dušičkou a pochopením pro vše ujeté dokáží ocenit uměleckou hodnotu amatérského filmu ze života blbky, které přeskočilo. Vždyť jen chtěla trochu štěstí ... a kupodivu ho v náručí dokonalého prince, který je po všech stránkách ideální muž - snad jen to, že se sjíždí ředidlem mu není ke cti a pak to hulení kazí obrázek dokonalého partnera, jinak je ale naprostou záhadou, proč ta mladá žena nenalezla štěstí v náručí feťáka. PS: retrospektivní děj, dokonce několikanásobný si může dovolit pouze Cimrman. PS2: Takže holky, hlavně si teď vzít první žárlivý vyfetlo, na který narazíte, po týdnu si ho vezměte a po dvou ať vás zbouchne a kdyby vám to náhodou nevyšlo, nezapoměňte se podělit o dojemný příběh života. PS3: Hlavní postava nebyla tak hrozná, primářka si zřejmě vzpomněla na Ordinaci a působení v produkci TV Hovna. A co se cvokaře týká - ten je ztělesněním Rorschachova vtipu o klaunovi Pagliaccim. Pár minut s někým takovým a hned máte na krku depresi, i když jste se šli léčit z chronických záchvatů smíchu.

• 27.1.2017  00:54
    Oldboy (2013)

Původní film je mi tak nějak u zádele. Tenhle ale stál za to. Skoro bych řekl: kam se hrabe 96 hodin. Tady je ta akce ještě surovější, příběh plynulejší, ale zároveň rozumně komplikovaný. Kupříkladu ty flashbacky byly jedny z nejlépe provedených. Navíc má krásně neotřelý (byť trochu očekávaný) závěr.

• 25.1.2017  18:28
    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011)

Vezmeme pár dobrovolně se ztrapňujících kreténů, scénář z telenovely a žádnou pointu a máme "soutěž" o největšího kreténa na ostrově. Pak už jen následují pravidelné výlevy paranoiků o tom, kdo je jejich nejvíc nelepčí kámoš, kdo je největší svině. Pak následuje totálně nečekaná situace, kdy je vyhozen někdo nepodstatný, protože je to jediný zvrat, který může tahle kravina ukázat. Víc napětí už může ukázat jen Ordinace.

• 6.1.2017  21:48
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Začínal jako zábavný pořad, shrnující dění uplynulého týdne, končí jako konkurence televizních novin. Zeman, uprchlíci, Rusko, Čína. To vše od feministické vítačky milující utiskovanou romskou menšinu, o které ví více než cikáni samotní (viz křivonoskova talk-show). V příštím díle: negroidní hošík v letáku z Lidlu - už z upoutávky je jasné jaké poselství pro Čechy máme - jste ubozí xenofobní rasističtí primitivové. Člověk má mít alespoň 10 kámošů - buzerantů, na zahradě slimáky, dvě zaměstnání, aby uživil Nořiny milované flákače a transparent "Za Evropu BAREVNĚJŠÍ", i kdybychom ji měli zničit. Zkrátka další pořad 'čt kvality'.

• 2.1.2017  21:00
    Ulice (TV seriál) (2005)

Scheisse strasse - zasraná ulice, scheisse strasse - zasraná ulise, Dušan Klein - Dušan s malým, Dušan Klein - Dušan s malým. Seriál o ničem, který má už x-tisíc dílů a kde můžete sledovat hrdiny každodenního života - pokud tedy žijete mezi naprostými kretény. Když už zpravodajství Novy kleslo na úroveň Fox News, tak i zábavní tvorba musí dohnat inteligenci diváka sledujícího Novu - Dallas je úžasným vzorem.

• 28.12.2016  22:42
    Mediterranea (2015)

Film, který se dokonale vyhýbá všem důležitým otázkám této problematiky. Zato povinné sousto pro sluníčkáře, kteří zpoza monitorů dokonale rozumí problému, hrozbě a dopadům. Film ukazuje chudáčky, kteří se seberou a jdou hledat lepší budoucnost. Už tady se nabízí jedna z nejdůležitějších otázek - proč a proč teď? Člověka napadají otázky typu - kdy a jak tohle začalo? Co mají země uprchlíků společného? Nemůžeme si za to sami? Jaké to bylo za Kaddáfího a Husajna? Film - nic! Hned v úvodu se nabízí další otázka - kolik našich spoluobčanů má novou elektroniku, značkové oblečení a peníze na cestu přes půl světa? Film - nic! Člověk by se mohl i zeptat, jak vypadá ta masa, co se sem valí. Mohli bychom zaslechnout názor armádních expertů na podobu člověka, který sem utíká. Mohli bychom se ptát na (ne)začlenění, agresi, snahu o spolupráci, násilí, zločinnost, média a na spousty dalších otázek. Jenže to všechno tam není. Tohle je zbytečný film, který nepřinese nic nového, nic nevysvětlí, nic nezodpoví. Jen ukáže pár uprchlíků, kteří absolvovali pouť. Diváku, lituj je, protože jsou to taky lidé a museli absolvovat náročnou cestu. Diváku, neptej se, kde na ni vzali. Neptej se odkud a proč zdrhají. Diváku, nepřipomínej, že zatímco jedni utíkají, druzí bojují za skutečnou svobodu své země. Diváku, nevzpomínej, jak to všechno začalo. Dívej se, lituj je, sbliž se s nimi, protože tohle je podle skutečnosti. Vždyť je tam i náznak problémů, které tu způsobili, tak to přece musí být pravdivé a objektivní... Ten, kdo toto shlédne a myslí si, že ví něco víc, nevěděl zřejmě předtím naprosto nic - jen tak lze vysvětlit naivitu takového očekávání. Ten, kdo díky nedostatku informací uprchlíkům fandí, ten jim bude fandit dál a toto použije jako ukázku politováníhodnosti. Ten, kdo se obává dopadů migrace, ten ať hledá informace jinde.

• 26.12.2016  13:28

Výborné shrnutí tohoto roku. Řekl bych, že většině lidí mluví z duše. Vyhýbá se obecným frázím, kterými jeho předchůdce oblažoval svůj fanklub (a to je ještě musel mít napsané). Jeho prognózy a hrozby se bohužel naplnily, sluníčkářů, doufejme, ubude. Slova o cenzuře také ťala do živého Chovancova pařátu a zhodnocení médií mělo jednu chybu - bylo příliš mírné.

• 19.12.2016  20:39
    Český lev 2015 (TV pořad) (2016)

Už po 23. se schází mix bezvýznamných osobností na českém sletu kolotočářů. Ministr obrany dostane těžítko za roli užitečného idiota ve filmu Vláda a hloupého naivního kašpárka ve filmu Dobrý voják Švejk 2 - dny NATO. Tím se naváže na velmi hezkou dvouletou tradici oceňování našich nejdrsnějších mužů a žen v čele vojska, protože už ta minulá vojanda dostala českého lva za mimořádný výkon v klipu 'už zase bych ráda cizí vojska v naší zemi'. Vrcholem večera pak bude ocenění filmu, který vhodně prezentuje vhodnou část našich dějin, případně filmu o menšině, který bude dostatečně tolerantní a zároveň kritický (tolerantní k menšině a její zločinnosti, problémům se začleněním, její averzi, jejím rasistickým projevům a kritický k té většině, která není dostatečně tolerantní a xenofobně poukáže na některý z předchozích bodů). Abych to zkrátil - příští rok vyhraje Ahmed a Šeherezáda aneb 1000 a jedna pohádka frau Angeliky. A když si vzpomenu, že jsem nadával na Novotného a měl výhrady k jeho humoru a moderátorským schopnostem ... ještě, že Dušek už tu byl, horší už to snad nebude.

• 19.12.2016  20:14
    Český lev 2007 (TV pořad) (2008)

Dušku, Dušku, ty jsi ale ***.

• 19.12.2016  20:09

Ty prvky očekávání a prvky zklamání... Že by ti, co šikanují měli dostat nařezáno ;) je fakt. Tady toho řezání budou mít až po krk ;) ;) Jenže i na takto jednoduchém příběhu si lze vylámat zuby ;) ;) ;) Místy jde o překvapivě líbivý béčkový horor, který je naprosto smířený s tím kam patří. Je to vidět třeba na přítomnosti té nešťastné ze záhrobí vrátivší se holčiny, která není prezentovaná jako neviditelné jsoucno, uvězněné mezi dvěma světy ve sféře, kam vidí jen vyvolení a Ezo TV, ale zkrátka jako někdo vyvolaný ze záhrobí. Film nelíčí půlku času typický příběh nepřemožitelného vraždícího ducha, který má jednu vadu - strašně se stydí a my musíme půl hodiny čekat, než se najde druhý člověk, který by v něj uvěřil. Tuhle vatu ořezali ;) (a je to tu zas) a místo ní šli rovnou na věc. Jenže ... možná je to mnou a třeba jsem si seděl na vedení, ale i když jsem si poposedl, netušil jsem proč jsou věci tak, jak jsou, kdo za co může a jak a co a proč. Navíc se z ducha roztomile racionálního stal duch familiérní, který se zase až moc vykecává a vysvětluje a veškeré zbytky hororu byly ty tam. Nebýt závěru (i když tak hrozné to zase nebylo), proměny ducha a té pochybné logiky, bylo by to o pár hvězd výš.

• 7.12.2016  09:17
    Aenigma (1987)

S hororem to má společný jen lehký závan podobnosti se Silent Hill nebo třeba Carrie. Béčkové erotické horory v sobě mají lepší zápletku než tohle. Holka která čeká až jí udusí šneci, to už samo o sobě zní debilně. Doktor, který používá defibrilátor spíše jako masážní vibrátor. Domečky z papíru, aby se ušetřilo na záběrech "ze vzduchu", které tam zkrátka musejí být.. Vše dohromady - dlouhá nuda.

• 27.11.2016  19:35
    Události (TV pořad) (1993)

Co se hodí řekneme desetkrát, co se nehodí, neproběhne ani dole v titulcích. Pravda začíná tam, kde končí signál ČT.

• 26.11.2016  11:47

Jak se můžeme dozvědět, co se skutečně děje? ČT, Nova a další - ne kanály, ale přímo stoky a žumpy, odkud se line jen smrad a odkud je ke zpravodajství tak daleko, jako od proklamované snahy koaličních sil někde něco uklidnit a nedej Bože někam přinést demokracii ke skutečným důvodům jejich 'mírumilovných' akcí. Zbývají tedy jen videa - autentické záběry. Jenže kdo posoudí autentičnost? Od chvíle kdy se na veřejnost dostalo video BBC, kde si reportér domlouvá akci s ozbrojenci, aby se v záběrech ozývala střelba, od doby kdy ta samá stanice předabovala slova své vlastní reportérky, aby diváci místo napalmu mohli slyšet, že Assad používá chemické zbraně, kdo může uvěřit 'autentickým záběrům'? Zbývá jen prohlášení těch, kteří nemají co ztratit a ukázky toho, co se nahrát nedá. Je to sice málo, ale to jediné, co lze brát v úvahu jako nestranný pohled. Nestrannost se hledá jen velmi těžko. I tady po necelých pěti minutách vidím titulky: "Iráčané sice nemají Saddámův režim v oblibě, ale podporují antiamerickou propagandu." Asi jsem paranoidní, ale ptám se, který blbec nebo fanatik tohle přeložil? Iráčané podporují propagandu? Proč by to dělali? A odkdy je slovo 'course' propaganda? A opět se vracíme k těm drobným rozdílům mezi 'mírumilovnými rebely' a 'umírněnou opozicí' v Sýrii a Libyi a 'teroristy' a 'separatisty' na Ukrajině. K rozdílu mezi bombardováním (nejlépe humanitárním :), které se prostě stalo a netřeba k vybombardovanému Bagdádu nic dodávat a Aleppu, kde se neustále skloňuje výraz 'válečný zločin' ve všech pádech. Rozdíl? Žádný! Nanejvýš ten, že v jednom případě je režim podporován a v druhém rozvracen. V jednom případě jsou hlavní hrozbou imaginární zbraně hromadného ničení a v druhém skuteční ozbrojení povstalci. Ale i po shlédnutí tohoto dokumentu jsme skoro tam, kde jsme byli, ale alespoň si pár dětí uvědomí, že žádný 'respawn' zkrátka neexistuje. A možná se někdo i zamyslí, jaký je vlastně rozdíl mezi fanatikem-teroristou, a jeho proslovem k bojovníkům, ve kterém odsoudí okupanty a zrádce, vyzve k boji až do konce a velitelem, který jako ve filmu volí heroická slova, že se není čeho bát, že vykopou nepřítele z té či oné oblasti a že budou stát při sobě, dokud je smrt nerozdělí a nejspíš i potom.. a na závěr se ještě pomodlí k Bohu (dobrý výběr záběrů). No a pak to tak či onak někde bouchne - ať už bomba v autě nebo pár fosforových dárků od osvoboditelské armády a začnou umírat lidé. A aby ti blbí lidé neměli zmatek v tom, kdo je vlastně ten špatný, přeloží nám televize, jakému týmu máme vlastně fandit. Zajímavá byla i ukázka z Fallúdži. Pár nepřátel je schopných ubránit snad jedinou místnost, kam byli zahnáni a americká jednotka se stahuje. Nastupuje hrdinný serža a jeho pokus o sólo akci - toliko k taktice tohoto sboru. Jediná záloha seržanta je reportér s kamerou. Hooah! No a umírající "terorista" je kapitola sama pro sebe. Za jak dlouho bude z teroristy hrdina, který bojoval proti okupantům? Vždyť s tím máme vlastní zkušenosti. Lidé, kteří u nás zabili (či se o to pokusili) účetního, SNBáka a hasiče jsou už nyní hrdiny-odbojáři. Takže vlastně jako vždy- záleží na úhlu pohledu. Pokud by měl někdo dojem, že nějak sympatizuji s teroristy - NE, ROZHODNĚ NESYMPATIZUJI - ani s těmi z ISIS, ani s těmi z NATO!!

• 20.11.2016  18:58
    Herbář (TV pořad) (2013)

Neustálé střídání pokusů o vtip s mantrou "to je herbář". Obojí člověka jen víc a více nasírá. A kukuč Rybové to nezachrání.

• 30.10.2016  12:21

Režie: Vorel. Hrají: Holubová. Odpad!

• 29.10.2016  21:07

Na IDNESu jsem od tamních kokůtků četl, jak je úžasné, že pořad jde dál a v čele s Ebenem, který by je absolutně nezajímal, kdyby si jednou nevystřelil ze Zemana. Od té doby je to jejich hrdina - to mi tak trochu připomíná současnou Brady story. Marka Ebena mám rád (Zemana také) a pro něj a tu úroveň, která strčí ostatní soudobé "soutěže" do kapsy dávám ty hvězdy. Ale nad průměr to nebude, někteří vítězové zkrátka vyhrát neměli - ať už mladá blbá vítačka okupantů, opilecká Bolkova nehoda nebo Mamba. Trochu lituji i hudebního doprovodu - ne, že by Dasha a spol neuměli zpívat, ale když slyšíte originál na tréningu a pak tu živou podobu, jen těžko lze konkurovat. Ani Kostková a porota kvalitám neubírá.

• 19.10.2016  23:54
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Maminka přivede neduživého blbečka do televize, aby vyřešila palčivé problémy svého parchanta. Patrik mlčí. Maminka vidí problémy všude okolo svatého Patrika. Patrik mlčí. Zástupce učitelů přihází, aby řekl, co se ve škole děje. Patrik mlčí. Matka začíná startovat. Patrik mlčí. Přichází další člen učitelského sboru - mizerná herečka a přitakává kolegovi. Patrik mlčí. Moderátor bere vše do svých rukou, odvádí ho stranou (stranou od 15 lidí v sále, před kameru, kde ho může vidět jenom zbytek republiky). Patrik mlčí. Moderátor vytáhne papíry z detektoru lži, kde zjistil, že učitel si nezasedl. Patrik mlčí. Moderátor se ho vyptává jak kkt, aniž by vysvětlil, proč nevzal na všemocný detektor samotného Patrika. Ale máme ještě jedno překvapení ... přichází školní psycholožka. A Patrik samozřejmě mlčí... A já to vypínám s vědomím, že mohu zodpovědně zhodnotit tuhle sra*ku.

• 19.10.2016  23:42
    Soudní síň (TV pořad) (2016)

Stupidní pořad pro jednodušší diváky. Kdyby ti zúčastnění debilové alespoň prezentovali svoji vlastní hloupost a netlumočili imbecilní výplody scénáristů. Mizerné herecké výkony, mizerné příběhy.

• 14.10.2016  13:55
    Sama doma (TV pořad) (1998)

Dotaz moderátorky: "Můžeme si k jídlu připravovat bylinky jen tak, podle toho, jak se nám líbí a jak nám voní?" Odpověď: "Určitě ne!" ...tolik k úrovni pořadu. Pokud by chtěl někdo zavítat do studia jako host, stačí se prezentovat jako silná nezávislá žena s mužským příjmením (třeba Orália Nevykouřila by se mezi ostatními hosty vyjímala). Čím blbější jste, tím spíše Vás uvítají. I Eva Fernet Holubová se nezapomněla prezentovat i se svými dementními názory, takže se skutečně nebojte, že byste neměli co říci zástupu divaček. V nouzi stačí říct, že se svým absolutně úžasným spratkem, který tak skvěle sere do plenek, blije a řve tvoříte z hajzlpapíru krásné překládané proužky v rámci trávení svého volného času, kdy zrovna nesledujete nejdůležitější pořad dne. Čest hostům - odborníkům ve svých oborech, jenže i jejich návštěvu dokážou ty frigidky ve studiu proměnit v utrpení, kdy divák sleduje, jak se pečlivě našprtaná moderátorka snaží položit inteligentní dotaz z oboru tak, že tu větu z Wikipedie, co si před minutou přečetla, promění v otázku. A pak už člověka může nasrat jen další odbornice Trigonometria Kajdžas, která všem matkám sdělí, že jejich dementním dětem nelze nic vyčíst, vše je dobré a facka, která po tisíciletí řešila s úspěchem jistou část výchovy dětí je špatná. Dobré je jedině sezení u family-koučky Vaginy Menzes. "Tý dam tadadydam ... já jsem taková kráva..!" (díky, soda)

• 19.9.2016  18:26
    Alias (TV seriál) (2001)

Až budu chtít vidět akci a Garnerovou jak někoho řeže, pustím si Elektru. Až budu chtít debilní příběh o superhrdinovi, pustím si Walker Texas Ranger. Až budu chtít vidět agenta, který přežije skok z vlaku za plné rychlosti do vodní nádrže, která je o dvacet metrů níž a ještě ve vodě v noci najde malou krabičku, pustím si Blbečka 007. Takže Alias je tu jaksi navíc.

• 18.9.2016  19:59
    Ďábel (2010)

Když máte dobrý příběh, úžasnou atmosféru a dobré herce, stačí jen tři metry čtvereční a je vymalováno..

• 17.9.2016  23:43

David Suchet udělal z tohoto příběhu strhující detektivní drama na téma vina a trest. Finney a spol z toho udělali parodii. Tak moc se snažili o dramatické scény, až z nich udělali sled groteskních výjevů naprosto nepřirozených herců. A Oscar za tohle? To rozhodně nevypovídá o kvalitě filmu, ale o kvalitě takovýchto ocenění...

• 6.9.2016  15:58

Po jedničce bylo těžké přijít s něčím, co by se jí vyrovnalo nebo ji i překonalo. Ale povedlo se... Ani dvojka nemá problém s tím, aby se držela dost daleko od toho klasického "jen já vidím duchy, nikdo mi nevěří, deset lidí se otočí zády zrovna, když kolem poletuje barák.." ale zároveň dost blízko jednoduchému, nekomplikovanému příběhu o problémech exorcismu, posednutí atp. A teď k tomu přidali lepší vizuální stránku a ducha-"jeptišku", ze kterého by se člověk sám potmě *** znečistil.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19